Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδατε το νέο update για το Lumia storyteller;;

 

Έχει πολύ πλάκα τι ακριβώς βελτίωσαν :D μάλλον το παρατάει και αυτό η Microsoft :(

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είδατε το νέο update για το Lumia storyteller;;

 

Έχει πολύ πλάκα τι ακριβώς βελτίωσαν :D μάλλον το παρατάει και αυτό η Microsoft :(

Εφόσον το παρατάει τι το θέλει το update;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αφού ανακοίνωσαν ότι θα σταματήσουν κάποιες lumia εφαρμογές, μέχρι 30 Οκτωβρίου.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από το Instagram, άλλη μία σπάνια προς ενημερώσεις εφαρμογή μόλις αναβαθμίστηκε, το Facebook Beta.

Μάλλον έχουν καταλάβει ποιες εφαρμογές θα γίνουν port πρώτες πρώτες και τους δίνουν τελευταίες ανάσες. :lol:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Το Facebook Beta έκανε τελευταία ενημέρωση χθες (8/9). Όσο το χρησιμοποιώ δεν βλέπω κάτι αξιόλογο προς αναφορά (notification deep linking fixes & bug fixes έχει στην περιγραφή).

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Το Facebook Beta έκανε τελευταία ενημέρωση χθες (8/9). Όσο το χρησιμοποιώ δεν βλέπω κάτι αξιόλογο προς αναφορά (notification deep linking fixes & bug fixes έχει στην περιγραφή).

Γιατί τη λέει beta εφόσον ειναι ακριβώς ίδια με τη κανονική; Ούτε εγώ είδα κάποια διαφορά!

Έκδοση 8.3.6.0 και η κανονικη και η beta! Τι ακριβώς θέλουν να βελτιώσουν με την υποτιθέμενη beta έκδοση;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το Facebook Beta έκανε τελευταία ενημέρωση χθες (8/9). Όσο το χρησιμοποιώ δεν βλέπω κάτι αξιόλογο προς αναφορά (notification deep linking fixes & bug fixes έχει στην περιγραφή).

 

Συγχώρα με,αλλά είναι η ίδια έκδοση,και η "κανονική"έχει πάρει αναβάθμιση απο τις 5.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

:!: Τα μηνύματα που είχαν να κάνουν με προτάσεις εφαρμογών μεταφέρθηκαν στο ανάλογο θέμα: :!:

 

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8

 

 

Παρακαλώ συνεχίστε on topic την κουβέντα σχετικά με απορίες για τη λειτουργία των εφαρμογών ή τυχόν προβλήματα τους. :)

Edited by alex_gate_7
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες ώρες έχω αλλάξει κωδικό στο facebook και το black for facebook δεν με συνδέει. Βάζω τα στοιχεία και με πετάει σε σελίδα του fb που γράφει ότι η σελίδα δεν βρέθηκε. Έχει τύχει σε κανέναν άλλον;

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

στην εφαρμογη του messenger δεν δειχνει πλεον την τοποθεσια του μηνυματος μου.

 

εχω ενεργοποιημενο το location και δειχνει το λογοτυπο στο πανω μερος της οθονης.

 

δοκιμασα απενεργοποιηση και ενεργοποιηση και παλι τιποτα.

:(:mad:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες ώρες έχω αλλάξει κωδικό στο facebook και το black for facebook δεν με συνδέει. Βάζω τα στοιχεία και με πετάει σε σελίδα του fb που γράφει ότι η σελίδα δεν βρέθηκε. Έχει τύχει σε κανέναν άλλον;

 

Ναι,κανε απεγκατάσταση και μετα παλι εγκατασταση

αλλιως δεν στρωνει

και ναι θα ειναι παλι η premium εκδοση :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ναι,κανε απεγκατάσταση και μετα παλι εγκατασταση

αλλιως δεν στρωνει

και ναι θα ειναι παλι η premium εκδοση :rolleyes:

 

Πως με κατάλαβες. Και το είχα ένα άγχος με προχωρήσω και χαθούν όλα αυτά που έχω φτιάξει ως pro. :heat:

Και για την ιστορία, αυτή είναι η σελίδα που μου εμφάνισε αν το αντιμετωπίσει και κάποιος άλλος.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για τον τρόπο πληκτρολόγησης. Ίσως έχει γίνει κουβέντα παλιότερα. Αν θέλω να γράφω με Τ9 γίνεται; πχ η εφαρμογή touch pal το επιτρέπει σε Android. Εδώ γίνεται;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για τον τρόπο πληκτρολόγησης. Ίσως έχει γίνει κουβέντα παλιότερα. Αν θέλω να γράφω με Τ9 γίνεται; πχ η εφαρμογή touch pal το επιτρέπει σε Android. Εδώ γίνεται;

 

Δεν έχει Τ9 εδώ! Τη πρόβλεψη τη δείχνει απο πάνω απευθείας απ' το πρώτο γράμμα που θα πατήσεις!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν γίνεται να χρησιμοποιήσεις 3rd party app για την γραφή SMS... Από τα Windows 10 Mobile έχει ακουστεί ότι θα επιτρέπεται...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει Τ9 τότε δυστυχώς δεν...

 

Και εγώ ήμουν διστακτικός με το τ9 αλλά με την πρόβλεψη των λέξεων το μήνυμα γράφεται πολύ γρήγορα. Ακόμα και αν έμπαινε τώρα το τ9 δεν θα το χρησιμοποιούσα πλέον. Ακόμα και ορθογραφικά λάθη να κάνεις σου βγάζει την λέξη που θέλεις.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν καταλαβα καλα για να χτυπησει το ξυπνητηρι με το Realarm

δεν χρειαζεται να μενει ανοιχτη η εφαρμογη ε? η κανω λαθος?

 

μην βαλω να ξυπνησω να παω στην δουλεια και εχω κλεισει την εφαρμογη και γινω ρομπα

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει Τ9 τότε δυστυχώς δεν...

 

Κι όμως αυτό που έχει είναι πολύ καλύτερο! Αλλιώς περιμένεις τα 10!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το Τ9 με touch pal μαθαίνει από αυτά που γράφεις και ακόμα να πληκτρολογείς παραπλήσια, κράτα στη μνήμη τα πάντα και ο χρόνος πληκτρολόγησης μηδενίζεται. Έχω δοκιμάσει πολλούς τρόπους για πληκτρολόγηση. Δεν υπάρχει γρηγορότερο ότι και να μου λένε. Οπότε αν δε μπαίνει ως εφαρμογή στα Windows τότε δεν έχω λόγο να αφήσω τα Android. Ακόμα τουλάχιστον. Μακάρι στα 10 να μπαίνει. Εμένα αυτό που με έχει κουράσει στο Android είναι ότι οι εφαρμογές δε μπαίνουν σε κάρτα, οπότε πρέπει κανείς ή να αγοράσει κινητό με μεγάλη εσωτερική μνήμη ή να ξέρει να ρουτάρει. Για αυτό θα ήθελα να δοκιμάσω τα Windows που είναι πιο προσιτά οικονομικά και δεν έχουν περιορισμό στις εφαρμογές. Θα δείξει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το Τ9 με touch pal μαθαίνει από αυτά που γράφεις και ακόμα να πληκτρολογείς παραπλήσια, κράτα στη μνήμη τα πάντα και ο χρόνος πληκτρολόγησης μηδενίζεται. Έχω δοκιμάσει πολλούς τρόπους για πληκτρολόγηση. Δεν υπάρχει γρηγορότερο ότι και να μου λένε. Οπότε αν δε μπαίνει ως εφαρμογή στα Windows τότε δεν έχω λόγο να αφήσω τα Android. Ακόμα τουλάχιστον. Μακάρι στα 10 να μπαίνει. Εμένα αυτό που με έχει κουράσει στο Android είναι ότι οι εφαρμογές δε μπαίνουν σε κάρτα, οπότε πρέπει κανείς ή να αγοράσει κινητό με μεγάλη εσωτερική μνήμη ή να ξέρει να ρουτάρει. Για αυτό θα ήθελα να δοκιμάσω τα Windows που είναι πιο προσιτά οικονομικά και δεν έχουν περιορισμό στις εφαρμογές. Θα δείξει.

 

Όλα σε ένα κανένα κινητό δεν τα έχει, οπότε θα πρέπει να συμβιβαστείς κάπου! Αλλα πιστεύω πως τα 10 θα έχουν κι αυτό που ζητάς και άλλα πολλά. Όπως και στη desktop έκδοση, θα κάνουν και στα smartphones συνεχόμενες αναβαθμίσεις!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι κόλπο είναι αυτό με το Viber?

κάνεις κλήση,το σηκώνει ο άλλος και ενώ μιλάτε αυτό χτυπάει ακόμα!!:wacko::wacko:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι κόλπο είναι αυτό με το Viber?

κάνεις κλήση,το σηκώνει ο άλλος και ενώ μιλάτε αυτό χτυπάει ακόμα!!:wacko::wacko:

 

Εεεε;;; :blink:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...