Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@andreas443 αυτη εχω βαλει βασικα,πολυ καλη αλλα το μονο που με χαλάει ειναι οι διαφημίσεις που πεταει...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν το σβήσουμε το shazam και το ξανά κατεβάσουμε θα το πάρει η δεν θα μπορούμε μετά να το ξανά βάλουμε το δοκίμασε κανεις?

 

@apollodelphi για instagram βάλε το 6tag να ησυχάσεις

 

Την απεγκατέστησα, μιας και δεν γινόταν η αναβάθμιση, και εγκαταστάθηκε κανονικά χωρίς πρόβλημα!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

@andreas443 αυτη εχω βαλει βασικα,πολυ καλη αλλα το μονο που με χαλάει ειναι οι διαφημίσεις που πεταει...

εγώ το 6tag το έχω αγοράσει με κάρτα τις microsoft

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Την απεγκατέστησα, μιας και δεν γινόταν η αναβάθμιση, και εγκαταστάθηκε κανονικά χωρίς πρόβλημα!

Ωραία! Θα το κάνω κι εγώ τότε!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται οι φωτογραφίες στέλνονται μέσω WhatsApp να μην εμφανίζονται στο live tile; μόνο με το WhatsApp γίνεται αυτό. Ούτε Skype, Viber και telegram.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μπορούμε να ανοίξουμε με το OneNote κάποιο σημειωματάριο που έχει κωδικό προστασίας? Έχω τον κωδικό αλλά δεν υπάρχει πουθενά η επιλογή να τον πληκτρολογίσω, μόλις προσπαθώ να το ανοίξω μου δηλώνει ότι δεν είναι δυνατή η λήψη της λίστας σελίδων. Να το αφήσω απροστάτευτο δεν γίνεται γιατί έχει passwords και το τηλ μπορεί να χαθεί ή να ξεχαστεί.

 

Μόλις είδα ότι αυτό θα επιτρέπεται στα win 10.

Edited by harrispas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Με το instagram τι παιζει?Εδω και 2-3 μερες δεν μπορει να κανει ανανεωση καθολου στην κεντρικη σελιδα που βγαζει τι εχουν ποσταρει οι φιλοι σου να το πω ετσι.. Ετοιμαζουν καμια ενημερωση η παει το παρατησαν?:lol::lol:

 

την ίδια απορία έχω και εγώ.

Ξέρω από παιδιά ότι δούλευε πριν καιρό,τώρα τίποτα;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάστε το 6tag για instagram... Κλάσεις ανώτερη από την official...

 

Λειτουργεί κανονικά;

Και η ροή και ανέβασμα κλπ;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ωραία.

Αλλά εγώ το έχω μέσω facebook το insta και δε βλέπω τέτοια επιλογή σύνδεσης!:wacko:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... Δεν σου έχει δώσει κάποιο κωδικό???

 

Δοκίμασε να βάλεις το account name σου (από το ίνσταγκραμ) και τον κωδικό του fb...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... Δεν σου έχει δώσει κάποιο κωδικό???

 

Δοκίμασε να βάλεις το account name σου (από το ίνσταγκραμ) και τον κωδικό του fb...

 

Θα δοκιμάσω,δεν έχουμε και τίποτα να χάσουμε:lol:

άλλη απορία τώρα.

Αφού το fb & το messenger δουλεύουν στο παρασκήνιο,γιατί δεν μας δείχνει ενεργούς όπως γίνεται και στο android και το ios εκτός από όταν ανοίγουμε την εφαρμογή;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχεις κλειστή την εφαρμογή θα σε δείχνει εκτός σύνδεσης... Στο παρασκήνιο είναι για να μην χάσεις κάποιο μήνυμα... Αν θες να σε δείχνει και ενεργό θα πρέπει να την αφήσεις ανοιχτή στο background....
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχεις κλειστή την εφαρμογή θα σε δείχνει εκτός σύνδεσης... Στο παρασκήνιο είναι για να μην χάσεις κάποιο μήνυμα... Αν θες να σε δείχνει και ενεργό θα πρέπει να την αφήσεις ανοιχτή στο background....

 

μα δε την κλείνω.Πατάω το "start" εικονίδιο για να γυρίσω στην αρχική.

Λάθος το κάνω;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

όχι έτσι δε σε δείχνει,το τσέκαρα πριν λίγο.Σχεδόν αμέσως σε δείχνει εκτός.:ninja:

τες πα,μικρό το κακό.

Ελπίζω σε αναβαθμίσεις.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται οι φωτογραφίες στέλνονται μέσω WhatsApp να μην εμφανίζονται στο live tile; μόνο με το WhatsApp γίνεται αυτό. Ούτε Skype, Viber και telegram.

 

Αφου το whatsapp αποθηκευει τις φωτο ειναι λογικο να φαινονται, αν θελεις να μη φαινονται στο live tile των φωτογραφιων, μπορεις απο τις φωτο να δηλωσεις τι θες να εμφανιζεται.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κάνει οικονομία στην μπαταρία όπως υπάρχει σε android πχ greenify ή hibernation manager

γνωρίζετε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το instagram beta έκανε ενημέρωση σήμερα και λειτουργεί κανονικά.

 

Έκανε ενημέρωση το Instagram Beta από το 2014? Ε όχι... :cry:

Σε άλλα νέα, ενημέρωσαν τα terms of use? Πήγα να κατεβάσει το Lara Croft: Relic Run και μου εμφάνισε μήνυμα περί νέων tou και όταν έκανα αποδοχή εμφανίστηκε στη μέση της οθόνης ένα "update" όπως το "continue" όταν συνεχίζεται μια εφαρμογή

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Έσβησα καταλάθος το messenger.Το κατέβασα πάλι ενώ βάζω κανονικά τα στοιχεία μου,μου βγάζει error 602 username is not a member of the the user table.Και δε με βάζει.τι παίζει;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έσβησα καταλάθος το messenger.Το κατέβασα πάλι ενώ βάζω κανονικά τα στοιχεία μου,μου βγάζει error 602 username is not a member of the the user table.Και δε με βάζει.τι παίζει;

 

Μήπως κάτι δεν έβαλες σωστά;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έσβησα καταλάθος το messenger.Το κατέβασα πάλι ενώ βάζω κανονικά τα στοιχεία μου,μου βγάζει error 602 username is not a member of the the user table.Και δε με βάζει.τι παίζει;

 

join the club.. Εγώ δεν το έσβησα.. Το πρωί μου ζήτησε κωδικό, τον έβαλα και μου βγάζει το παραπάνω μήνυμα..!

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάτι δεν έβαλες σωστά;

και τις 100 φορές;(που λέει ο λόγος)

είπαμε εντάξει.

join the club.. Εγώ δεν το έσβησα.. Το πρωί μου ζήτησε κωδικό, τον έβαλα και μου βγάζει το παραπάνω μήνυμα..!

Γενικό το κακό δηλαδή;

Ωραία...

Άντε να περιμένεις ενημέρωση....χαχαχαχαχ

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...