Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια να σας κανω μια ερωτηση γιατι εψαξα και δεν το βρησκω πουθενα. Εχω ενα 8ς, στον ιντερνετ εξπλορερ για ανανεωνει καθε φορα τα ταμπς που εχω ανοιχτα οταν τα επιλεγω να τα δω; πηρα και ενα huawei W1 και δεν το κανει σ'αυτο. Καθε φορα που αλλαζω ταμπ ρελοαντ η σελιδα κ μου γονατιζει το 3G
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είχε αναφερθεί παλαιότερα μια εφαρμογή, μέσω της οποίας βλέπουμε τα στοιχεία της κάθε φωτογραφίας, στην Έκθεση. Ξέρετε ποια είναι;

 

Εγω χρησιμοποιω το Picture Info για αυτο τον σκοπο.

 

Αυτη ειναι η καλυτερη και πιο ευχρηστη ..πας στην φωτο που θελεις και στις εφαρμογες στην βγαζει σαν επιλογη να δεις ολες τις πληροφοριες μιας φωτο ...

Αν η φωτο ειναι τραβηγμενη με το Νοκια Camera μπορεις και απο εκει να δεις οτι θελεις

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να σας κανω μια ερωτηση γιατι εψαξα και δεν το βρησκω πουθενα. Εχω ενα 8ς, στον ιντερνετ εξπλορερ για ανανεωνει καθε φορα τα ταμπς που εχω ανοιχτα οταν τα επιλεγω να τα δω; πηρα και ενα huawei W1 και δεν το κανει σ'αυτο. Καθε φορα που αλλαζω ταμπ ρελοαντ η σελιδα κ μου γονατιζει το 3G

θα εχει μικρη μνημη...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

θα εχει μικρη μνημη...

 

και το w1 ίδια μνήμη έχει...

 

ρε παιδιά, ξέρει κανεις να μου πει πως στο tile του ημερολογίου μπορεί να εμφανίζει περισσότερο απο ένα γεγονός??

ας πούμε για αυριο έχω 3 υποχρεώσεις ολοήμερες και μου δείχνει μόνο τη μια

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

και το w1 ίδια μνήμη έχει...

 

ρε παιδιά, ξέρει κανεις να μου πει πως στο tile του ημερολογίου μπορεί να εμφανίζει περισσότερο απο ένα γεγονός??

ας πούμε για αυριο έχω 3 υποχρεώσεις ολοήμερες και μου δείχνει μόνο τη μια

 

το default calendar δυστυχώς δείχνει μόνο ένα γεγονός , δεν θυμάμαι αν θα αλλάξει αυτό με κάποιο μελλοντικό update

Μπορείς να βολευτείς παντως με κάποιο άλλο calendar

Link to comment
Share on other sites

το default calendar δυστυχώς δείχνει μόνο ένα γεγονός , δεν θυμάμαι αν θα αλλάξει αυτό με κάποιο μελλοντικό update

Μπορείς να βολευτείς παντως με κάποιο άλλο calendar

 

υπάρχει κάποιο καλό εναλλακτικό?? Γιατι τουλάχιστον απο τα δωρεαν δεν βρηκα κάποιο αξιόλογο...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε τι ρυθμισεις να κανω ωστε να τραβαω καλες φωτο μεσα στο σπιτι,με τα φωτα αναμενα?
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε τι ρυθμισεις να κανω ωστε να τραβαω καλες φωτο μεσα στο σπιτι,με τα φωτα αναμενα?

 

Αν δεν πειραματιστείς εσύ ο ίδιος ό,τι και να σου πούμε δεν ξέρω κατα πόσο μπορεί να γίνει δουλειά!

Όσο πιο μεγαλο ISO και όσο μεγαλύτερη η ταχύτητα κλείστρου έχεις στις ρυθμίσεις τόσο περισσότερο φως περνάει με αποτέλεσμα να έχει και περισσότερο "θόρυβο" η φωτογραφία.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο καλό εναλλακτικό?? Γιατι τουλάχιστον απο τα δωρεαν δεν βρηκα κάποιο αξιόλογο...

 

Επειδή & γω είμαι ψύρρας με σημειώσεις,οργάνωση, κτλ κατέληξα στο super-calendar. Δείχνει όλες τις σημειώσεις της μέρας κάτω από το μήνα. Το μόνο κακό που βρίσκω είναι ότι δε μπορείς να επεξεργαστείς τις σημειώσεις σου. Αλλά νομίζω είναι θέμα λειτουργικού γιατί όσα δοκίμασα είχαν το ίδιο θέμα.

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω το Picture Info για αυτο τον σκοπο.

 

Η εφαρμογή "picture info" είναι δωρεάν; Να δούμε σε ποια αναβάθμιση θα δείχνει τα στοιχεία της εικόνας με το πάτημα διαρκείας επάνω στην εικόνα και μετά στα στοιχεία αυτής! Όπως παλιά!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογη foursquare, σε σχεση με iOS (δε ξερω για android) νομιζω οτι λειπουν οι επιλογες happening nearby οπου σου δειχνει τι συμβαινει κοντα σου ειτε με φιλους/επαφες ειτε με events. Επισης, μετα το check-in, μεσα απο τα notification ενω βλεπεις "ποιοι" σου κανουν like, στην οθονη μεταβασης δεν εχεις την επιλογη κλικ πανω στον αριθμο των Likes ωστε να δεις τη λιστα αυτων που σου εκαναν like και αντιστοιχως να μεταβεις απευθειας στο προφιλ τους.
Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάνω εγκατάσταση xap αρχεία απο την sd.Ακολουθώ όλες τις οδηγιες (αντιγραφή-ανοιγμα store-περιμένω 5 λεπτο-κανωrestart).Τίποτα, δεν εμφανίζεται το sd card.Lumia 620 με Amber.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά! 2 απορίες κι από 'μένα. Έχετε κι εσείς το θέμα του να μη βλέπετε το πλήρες ιστορικό με τις συναλλαγές σας, στο windowsphone.com; Επίσης, βλέπω το Asphalt 8, στο Store, με μέγεθος 820Mbs περίπου. Ξέρω ότι χρειάζεται περισσότερο χώρο, απ' όσο δείχνει, αλλά δε με αφήνει να το εγκαταστήσω, παρόλο που έχω περίπου 2,5Gbs ελεύθερα στη μνήμη του κινητού... Μήπως θα έπρεπε να επικοινωνήσω με τον developer;
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και Καλή Χρονιά με Υγεία και Ευτυχία σε εσάς και τις οικογένειές σας.

Απορία τώρα:

Θα δούμε κάποια στιγμή αξιόλογο Spotify και στο δικό μας μαγαζί;

Δεν ξέρετε πως περιμένω μια σοβαρή αναβάθμιση ο καημένος. :(

3>4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και Καλή Χρονιά με Υγεία και Ευτυχία σε εσάς και τις οικογένειές σας.

Απορία τώρα:

Θα δούμε κάποια στιγμή αξιόλογο Spotify και στο δικό μας μαγαζί;

Δεν ξέρετε πως περιμένω μια σοβαρή αναβάθμιση ο καημένος. :(

 

Μάλλον θα πρέπει να απευθυνθείς στη Cosmote γι αυτην την απορία!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μου κλειδώνει η οθόνη όποτε έχω το Livesight στους χάρτες;

 

Κανένας; Είναι λογικό το παραπάνω;

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα πρέπει να απευθυνθείς στη Cosmote γι αυτην την απορία!

Τι σχέση έχει η Cosmote πάλι με το Spotify; Δεν νομίζω η Cosmote να μπορεί να διορθώσει την εφαρμογή.

Edited by Stoupi
3>4
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολους. Να ρωτησω κατι βρε παιδια. Streamming ραδιο δεν υπαρχει τροπο να ακουμε;;;;μπαινω στο liveradio και οταν επιλεγω στθμο δεν αναπαργεται. Μου ζηταει μια εκδοση του flash player μεγαλυτερη απο 9.και φυσικα δεν κατεβαινει τιποτα. Υπαρχει καποια ρυθμιση;;;;ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολους. Να ρωτησω κατι βρε παιδια. Streamming ραδιο δεν υπαρχει τροπο να ακουμε;;;;μπαινω στο liveradio και οταν επιλεγω στθμο δεν αναπαργεται. Μου ζηταει μια εκδοση του flash player μεγαλυτερη απο 9.και φυσικα δεν κατεβαινει τιποτα. Υπαρχει καποια ρυθμιση;;;;ευχαριστω πολυ

Εγω εβαλα το TuneinRadio, ειναι πολυ καλο και εχει παρα πολλους σταθμους...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα το TuneinRadio, ειναι πολυ καλο και εχει παρα πολλους σταθμους...

 

 

Και εγώ. Είναι καταπληκτική εφαρμογή.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...