Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση ίσως φανεί χαζή :lol:

Υπάρχει περίπτωση το acr call recorder να κάνει επιλεκτική εγγραφή?

Τι εννοω,ενώ κάνω κλήση σε κινητό cosmote είναι ok όταν όμως το ίδιο τηλ με πάρει δεν μου εμφανίζει το εικονίδιο εγγραφής αλλά ούτε στο αυτόματο κάνει εγγραφή :what:

Edited by tsiou55
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συμφορουμιτες Καλημέρα!! Θέλω να κατεβάσω μια εφαρμογή για κλείδωμα αρχείων (φώτο - βίντεο) καθώς και για κλείδωμα εφαρμογών...Έχει κανείς να μου προτείνει τίποτα;; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αγαπητοί συμφορουμιτες Καλημέρα!! Θέλω να κατεβάσω μια εφαρμογή για κλείδωμα αρχείων (φώτο - βίντεο) καθώς και για κλείδωμα εφαρμογών...Έχει κανείς να μου προτείνει τίποτα;; Ευχαριστώ

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tohsoft.app.locker.applock.fingerprint.pro

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ψάχνω μία εφαρμογή (κατά προτίμηση στα Ελληνικά) που να ανοίγει και να κλείνει τα δεδομένα για δέκα λεπτά π.χ όσες φορές θέλω εγώ μέσα στην ημέρα. Δεν με πειράζει αν είναι και επί πληρωμή.

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Redmi Note 7
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ψάχνω μία εφαρμογή (κατά προτίμηση στα Ελληνικά) που να ανοίγει και να κλείνει τα δεδομένα για δέκα λεπτά π.χ όσες φορές θέλω εγώ μέσα στην ημέρα. Δεν με πειράζει αν είναι και επί πληρωμή.

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δες την εφαρμογή MacroDroid και φτιάξε κάποιο σενάριο γι αυτό που θες. Βέβαια, το πόσο εύκολο είναι να κάνεις αυτό που θες, εξαρτάται και από την έκδοση Android που έχεις γιατί στις τελευταίες εκδόσεις υπάρχουν αρκετοί περιορισμοί. Οπότε ίσως χρειαστεί να παίξεις και με adb tools, εκτός και αν είσαι root.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δες την εφαρμογή MacroDroid και φτιάξε κάποιο σενάριο γι αυτό που θες. Βέβαια, το πόσο εύκολο είναι να κάνεις αυτό που θες, εξαρτάται και από την έκδοση Android που έχεις γιατί στις τελευταίες εκδόσεις υπάρχουν αρκετοί περιορισμοί. Οπότε ίσως χρειαστεί να παίξεις και με adb tools, εκτός και αν είσαι root.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Καλησπέρα την είδα την εφαρμογή και να σου πω δυσκολεύομαι αρκετά λόγο γλώσσας εγώ θα ήθελα αν ξέρεις κάτι ποιο απλό αν υπάρχει.Κάτι σαν ένα ξυπνητήρι για παράδειγμα που θα του ορίζεις κάθε μέρα και σε ποιες ώρες θα ανοίγει τα δεδομένα και για πόσο και μετά να κλείνει.Πάντως σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου.

Xiaomi Redmi Note 7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο Facebook εδώ και αρκετό καιρό έχει εμφανίσει στην μπάρα με τα εικονίδια το εικονίδιο με τα βιντεάκια σε εμένα δεν το έχει βγάλει ακόμα και απορώ γιατί μήπως ξέρει κάποιος;
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αντικαταστήσω την μαμά εφαρμογή 'Συλλογή' που διαχειρίζεται τις φωτογραφίες.

Τι προτείνετε ως αξιόπιστη επιλογή;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αντικαταστήσω την μαμά εφαρμογή 'Συλλογή' που διαχειρίζεται τις φωτογραφίες.

Τι προτείνετε ως αξιόπιστη επιλογή;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Simple Gallery

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.gallery

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder

Την έχω χρόνια, απλή γρήγορη αξιόπιστη χωρίς διαφημίσεις

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder

Την έχω χρόνια, απλή γρήγορη αξιόπιστη χωρίς διαφημίσεις

"Το στοιχείο δεν βρέθηκε" μου βγάζει! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

βγαινει σε εμενα κανονικα.

Και εμένα μου την βγαζει γιατι την εχω εγκατεστημένη. Εαν την ψαξεις στο search, δεν θα στην βγαλει

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Edited by coulis

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

αυτό το πράγμα όμως να βγάζει ολόκληρη google την pie και να μην δουλεύει σωστά το Twitter μέσω WiFi και να περνάνε μηηηηνες μέχρι να το διορθώσουν με ξεπερνάει. κολοσσοί εταιρείες και πάνε τα ζώα μου αργά!

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αυτό το πράγμα όμως να βγάζει ολόκληρη google την pie και να μην δουλεύει σωστά το Twitter μέσω WiFi και να περνάνε μηηηηνες μέχρι να το διορθώσουν με ξεπερνάει. κολοσσοί εταιρείες και πάνε τα ζώα μου αργά!

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πατάς πάνω στο όνομα (όχι παρατεταμένα) και θα σου βγάλει ένα μενού που γράφει κάτω κάτω "λεπτομέρειες". Πατάς εκεί και σου βγάζει όλο το ιστορικό της επαφής!

Σε μένα έτσι γίνετε...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder

 

Την έχω χρόνια, απλή γρήγορη αξιόπιστη χωρίς διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ!

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

"Το στοιχείο δεν βρέθηκε" μου βγάζει! :(

Εμένα παίζει κανονικα. Δοκιμασε το απο υπολογιστή επίσης δοκιμασε απο δω https://www.androidlist.gr/item/android-apps/39248/quickpic/

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παίζει κανονικα. Δοκιμασε το απο υπολογιστή επίσης δοκιμασε απο δω https://www.androidlist.gr/item/android-apps/39248/quickpic/

Από δω άνοιξε. Δεν είναι στο Play Store η εφαρμογή;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εμένα μου ανοιγει κανονικα

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

απάντησες σε άλλο ποστ μου! δεν πειράζει! ναι αλλά έτσι που λες βγάζει το ιστορικό κλήσεων της συγκεκριμένης επαφής ΕΚΕΊΝΗ ΤΗ ΗΜΕΡΑ όχι όλων των ημερών!

Πατάς πάνω στο όνομα (όχι παρατεταμένα) και θα σου βγάλει ένα μενού που γράφει κάτω κάτω "λεπτομέρειες". Πατάς εκεί και σου βγάζει όλο το ιστορικό της επαφής!

Σε μένα έτσι γίνετε...

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,μηπως γνωριζει κανενας αν υπαρχει καποια εφαρμογη που να σου δειχνει το σημα πανω στην μπαρα,δλδ αν εχεις 3G,4G κτλ?διοτι στο δικο μου τηλεφωνο δεν το δειχνει.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,μηπως γνωριζει κανενας αν υπαρχει καποια εφαρμογη που να σου δειχνει το σημα πανω στην μπαρα,δλδ αν εχεις 3G,4G κτλ?διοτι στο δικο μου τηλεφωνο δεν το δειχνει.

Σε κανέναν δεν το δείχνει. Αν ενεργοποιήσεις τα δεδομένα μόνο, θα σε δείξει το 4G, 4G+ ή 3G.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...