Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.panathinaikoskosmos.com/152879/mperokal-kalytera-o-ibanobits-ston-pao/ αυτό εδώ είναι το σαιτ φίλε. Και μου έχει τύχει και σε άλλα

 

Από dolphin χωρίς να πειράξω κάτι όλα καλά https://www.dropbox.com/s/bkoi5zbcj3l2mwi/Screenshot_2014-11-15-16-14-36.png?dl=0

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα με τον dolphin browser. Σε ορισμένα σαιτ μου βγαίνουν τα γράμματα όπως στην φώτο. Ξέρει κανείς τι χρειάζεται ν αλλάξω για να δουλεύει σωστά;

κανε απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά...ίσως κάτι να στράβωσε κατά το τελευταίο update.

Link to comment
Share on other sites

http://www.panathinaikoskosmos.com/152879/mperokal-kalytera-o-ibanobits-ston-pao/ αυτό εδώ είναι το σαιτ φίλε. Και μου έχει τύχει και σε άλλα

Μια χαρά δουλεύει με dolphin !!!ρε μπας και φοβάται επειδή δεν είναι παο (λίγο χουμορ ) δοκιμασμένο σε note 10.1 2014 ,s4 !!!

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει με dolphin !!!ρε μπας και φοβάται επειδή δεν είναι παο (λίγο χουμορ ) δοκιμασμένο σε note 10.1 2014 ,s4 !!!

λες να ναι γαυρακι όποιος το φτιάξε; :Ρ χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

λες να ναι γαυρακι όποιος το φτιάξε; :Ρ χαχαχα

Δεν πρέπει να έχει σχέση το dolphin (νομίζω) πρέπει να έχει η γραμματοσειρά του κινητού σου...

Link to comment
Share on other sites

Και στο δικο μου κινητο (Galaxy S2 plus), ορισμενα γραμματα απο την σελιδα που εστειλε ο φιλος, τα βγαζει με κουτακια στον Dolphin

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να έχει σχέση το dolphin (νομίζω) πρέπει να έχει η γραμματοσειρά του κινητού σου...

Από που μπορώ να την αλλάξω;

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται κάπως τις κάρτες από το Camcard

να τις κάνω restore στο Abby Reader;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε!

Χρησιμοποιώ εδώ και πολύ καιρό το juice defender. Η βασική λειτουργία που βρίσκω εξαιρετική είναι το ότι εναλλάσει αυτόματα μεταξύ WiFi και 3g ενώ όταν θα κλείσει η οθόνη θα συνδέεται στο 3g ανά τακτά χρονικά διαστήματα για να ελέγξει για ενημερώσεις...

 

Το θέμα είναι ότι τελευταία παίζει να μου κάνει κάτι νούμερα με τη σύνδεση στο 3g και αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάτι που να έχει παρόμοια λειτουργία με την παραπάνω που περιέγραψα...

 

Δοκίμασα το battery doctor, καλή εφαρμογή, αλλά δεν κάνει το κόλπο με την αυτόματη ενεργοποίηση ενώ είναι σε κατάσταση αναμονής...

 

Έχει κανείς να μου προτείνει τίποτα άλλο;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και με ανακοίνωση με ομιλία των σκορ στα ματς που έχεις επιλέξει είναι το sofascore. Το σόφα έχει και στατιστικά, συνθέσεις, κλπ

Σε μένα γιατί δεν εμφανίζει τις συνθέσεις των ομάδων ενώ παλιότερα το έκανε; Είναι κάποια ειδική ρύθμιση που μου ξεφεύγει;

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα γιατί δεν εμφανίζει τις συνθέσεις των ομάδων ενώ παλιότερα το έκανε; Είναι κάποια ειδική ρύθμιση που μου ξεφεύγει;

 

Μπορεί να μην έχει σε όλα τα ματς. Εκει που δεν σου τις εμφάνιζε σε ποια διοργάνωση ήταν ? Επίσης και τα στατιστικά (κόρνερ, φάουλ, κάρτες κλπ κλπ) δεν τα έχει σε όλα τα ματς. Συνήθως σε εμπορικά πρωταθλήματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην έχει σε όλα τα ματς. Εκει που δεν σου τις εμφάνιζε σε ποια διοργάνωση ήταν ? Επίσης και τα στατιστικά (κόρνερ, φάουλ, κάρτες κλπ κλπ) δεν τα έχει σε όλα τα ματς. Συνήθως σε εμπορικά πρωταθλήματα.

Για τους αγώνες της ΑΕΚ λέω.

Link to comment
Share on other sites

Εγραψα στο νήμα του Google+ για την εφαρμογή app watcher ότι δεν δουλεύει σε lollipop και σε μια μέρα απάντησε ο άνθρωπος ότι παρότι δεν έχει συσκευή με έκδοση 5, έβγαλε ενημέρωση και τώρα δουλεύει μια χαρά!
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το fleksy απο την προσφορα του amazon αλλα πως επιλεγουμε 2 γλωσσες ταυτοχρονα?μονο μια με αφηνει να τσεκαρω!κανω κατι λαθος?

Δεν μπορείς, διάβασε λίγο και τα σχόλια από κάτω στο appstore..

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ ρε παιδιά να αποκλεισω και να μην βλέπω τις δημοσιεύσεις κάποιων συγκεκριμένων site στο λογαριασμό μου στο Facebook?
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ ρε παιδιά να αποκλεισω και να μην βλέπω τις δημοσιεύσεις κάποιων συγκεκριμένων site στο λογαριασμό μου στο Facebook?

Να κάνεις unlike τα site που δεν θες.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε το forza είναι πολύ καλύτερο και Έχει ευκολότερο μενού από το sofa, το μόνο μειονεκτικά του είναι ότι δεν έχει μπάσκετ κτλπ.Για αυτό έχω βάλει την εφαρμογή του nba
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Στο gmail 5.0 μπορείτε να προσθεσετε windowslive/outlook λογαριασμούς; Εμένα δεν τους δέχεται ουτε ως pop ουτε ως imap.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς, διάβασε λίγο και τα σχόλια από κάτω στο appstore..

Τι εννοείς ότι δεν μπορείς.

Εγώ ελληνικά και αγγλικά επιλεγμένα.

Στο gmail 5.0 μπορείτε να προσθεσετε windowslive/outlook λογαριασμούς; Εμένα δεν τους δέχεται ουτε ως pop ουτε ως imap.

Hotmail έχω περάσει μια χαρά.

Δεν θέλει καμία ρύθμιση από εσένα.. Απλά να δεις γιατί μπορεί να θέλει κάποιον έλεγχο ασφαλείας από το ουτλοοκ.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιος είναι ο καλύτερος και ο πιο γρήγορος browser για Android...

 

Μέχρι τώρα έχω οπερα αλλά δεν είμαι ευχαριστημενος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...