Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ποιος είναι ο καλύτερος και ο πιο γρήγορος browser για Android...

 

Μέχρι τώρα έχω οπερα αλλά δεν είμαι ευχαριστημενος

Κατά την δική μου γνώμη ο boat

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιος είναι ο καλύτερος και ο πιο γρήγορος browser για Android...

 

Μέχρι τώρα έχω οπερα αλλά δεν είμαι ευχαριστημενος

Εγώ θα σου έλεγα να δοκιμάσεις και τον dolphin

Link to comment
Share on other sites

uc browser μετα απο τη δοκιμη ολων

Στον uc μπορείς να έχεις speed dial στην αρχική, όπως στον dolphin;

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ότι δεν μπορείς.

Εγώ ελληνικά και αγγλικά επιλεγμένα.

 

 

Ούτε εγώ μπόρεσα . Εσύ έχεις επιλεγμένα και τις δύο γλώσσες? Διότι μου επιτρέπει μόνο μία. Εναλλαγή ανάμεσα στις δύο με ποιο πλήκτρο κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει πολύ ο Chrome σαν browser μιας και συγχρωνίζεται και με τον υπολογιστή μου !!

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Αλλαξα σημερα ρομ στο s3 και ενω εγκατεστησα παλι τις εφαρμογές που ηθελα μεσω του playstore οταν παω να εγκαταστήσω το viber μου βγαζει το εξης

[/img]

Εχετε καμια ιδεα γιατι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Αλλαξα σημερα ρομ στο s3 και ενω εγκατεστησα παλι τις εφαρμογές που ηθελα μεσω του playstore οταν παω να εγκαταστήσω το viber μου βγαζει το εξης

 

Εχετε καμια ιδεα γιατι?

 

Δοκίμασες να το σβήσεις και να το εγκαταστήσεις ξανά; Πιθανολογώ ότι έπαιξε κάποιο πρόβλημα στο κατέβασμα..

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να το σβήσεις και να το εγκαταστήσεις ξανά; Πιθανολογώ ότι έπαιξε κάποιο πρόβλημα στο κατέβασμα..

Οχι το κατεβαζει κανονικα και οταν ξεκινα την εγκατάσταση τοτε σκαλωνει.Τι εννοείς να σβήσω?

Link to comment
Share on other sites

Οχι το κατεβαζει κανονικα και οταν ξεκινα την εγκατάσταση τοτε σκαλωνει.Τι εννοείς να σβήσω?

Να απεγκαταστήσεις το viber και να το εγκαταστήσεις ξανά απ'το play, αφού βέβαια το κατεβάσεις πάλι απ'την αρχή εννοώ. Ίσως το αρχείο που κατέβηκε είχε κάποιο θέμα και πρέπει να κατέβει ξανά.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Οχι το κατεβαζει κανονικα και οταν ξεκινα την εγκατάσταση τοτε σκαλωνει.Τι εννοείς να σβήσω?

Φίλε αν βρεις άκρη μου λες και εμένα έχω το ίδιο θέμα με το you tube μου βγάζει τον ίδιο κωδικό σφάλματος και δεν έχω βρει λύση.

Link to comment
Share on other sites

Να απεγκαταστήσεις το viber και να το εγκαταστήσεις ξανά απ'το play, αφού βέβαια το κατεβάσεις πάλι απ'την αρχή εννοώ. Ίσως το αρχείο που κατέβηκε είχε κάποιο θέμα και πρέπει να κατέβει ξανά.. ;)

Ισως δεν το διατυπωσα σωστα. Δεν εχω εγκατεστημενο το viber γιατι εκανα επαναφορα εργ.ρυθμισεων. Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις. Κατεβασα απο αλλου το apk και παλι δεν εγκαθίσταται οποτε μαλλον θα ναι προβλημα της ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε αν βρεις άκρη μου λες και εμένα έχω το ίδιο θέμα με το you tube μου βγάζει τον ίδιο κωδικό σφάλματος και δεν έχω βρει λύση.

 

Ισως δεν το διατυπωσα σωστα. Δεν εχω εγκατεστημενο το viber γιατι εκανα επαναφορα εργ.ρυθμισεων. Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις. Κατεβασα απο αλλου το apk και παλι δεν εγκαθίσταται οποτε μαλλον θα ναι προβλημα της ρομ.

 

Καμιά επανεκίνηση κάνατε;

Κάνει τετοιες κουφαμάρες τo play store ενίοτε.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Αλλαξα σημερα ρομ στο s3 και ενω εγκατεστησα παλι τις εφαρμογές που ηθελα μεσω του playstore οταν παω να εγκαταστήσω το viber μου βγαζει το εξης

 

Εχετε καμια ιδεα γιατι?

 

Δοκίμασε πρώτα αυτό: http://www.newsinitiative.org/play-store-unknown-error-fixing-steps/

 

Κι αν δεν δουλέψει δοκίμασε κάτι από αυτά: http://forums.androidcentral.com/android-4-1-4-2-4-3-jelly-bean/186024-unknown-error-code-during-application-install-24-help-3.html#post3489589

 

Καλή επιτυχία κι αν τα καταφέρεις γράψε εδώ ποιά λύση σου δούλεψε. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιος είναι ο καλύτερος και ο πιο γρήγορος browser για Android...

 

Μέχρι τώρα έχω οπερα αλλά δεν είμαι ευχαριστημενος

cm browser.γρηγορος και ελαφρυς.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει πολύ ο Chrome σαν browser μιας και συγχρωνίζεται και με τον υπολογιστή μου !!

 

Σωστός.......+100000

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ μπόρεσα . Εσύ έχεις επιλεγμένα και τις δύο γλώσσες? Διότι μου επιτρέπει μόνο μία. Εναλλαγή ανάμεσα στις δύο με ποιο πλήκτρο κανείς?

Ναι και τις 2.

Απλά είναι χαζός ο τρόπος αλλαγής γλωσσών.

Θέλει πολύ γρήγορο σύρσιμο πάνω στο space.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε πρώτα αυτό: http://www.newsinitiative.org/play-store-unknown-error-fixing-steps/

 

Κι αν δεν δουλέψει δοκίμασε κάτι από αυτά: http://forums.androidcentral.com/android-4-1-4-2-4-3-jelly-bean/186024-unknown-error-code-during-application-install-24-help-3.html#post3489589

 

Καλή επιτυχία κι αν τα καταφέρεις γράψε εδώ ποιά λύση σου δούλεψε. ;)

Δυστυχώς δεν δουλεψε καμία απτις δυο προτάσεις. Μαλλον επιστρεφω στην omega. Ευχαριστώ παντως

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς μοντακι που να απενεργοποιει το λεντ όταν η μπαταρία είναι κάτω από 15%; xperia z1 το κινητό
Link to comment
Share on other sites

Περασα την καινουργια εκδοση android μολις.. Χρειαζεται να ξανακλειδωσω bootloader προκειμενου να παρω next ota update η οχι;

 

1) Δεν μας λες ποια συσκευή έχεις.

2) Όποια συσκευή και να έχεις είμαι 100% σίγουρος ότι έχει δικό της θέμα, ως εκτούτου λοιπόν σε παρακαλώ να απευθυνθείς στο θέμα της συσκευής σου και να μην ποστάρεις όπου να 'ναι.

 

Στο σημείο αυτό επίσης θέλω να σε ενημερώσω ότι οποιδήποτε νέο post σου σε αυτό το θέμα ή σε άλλο, άσχετο με τη συσκευή σου, θα διαγραφεί.

 

Ευχαριστώ.

Edited by kollatos

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζοντας οτι είμαι στο σωστο section αυτή τη φορά θα ήθελα να παραθέσω το πρόβλημά μου.

Μου στέλνουν άγνωστα νούμερα μηνύματα στο viber.

Δεν έχω τα τηλέφωνά τους στις επαφές μου, δεν τους γνωρίζω και μου εμφανίζεται ονοματεπώνυμο κανονικά.

Έχει κανείς ιδέα τι είναι αυτό;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...