Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Flow γραφή???????

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Flow γραφή???????

 

Πες το swipe αν θες, απλα στο swiftkey το γραφει flow ως λειτουργια.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το αποφάσισα............ Το πληκτρολόγιο της Samsung δε το αντέχω πλέον . Πρέπει να δοκιμάσω κ κάτι άλλο.

Υπάρχει κάτι που είναι καλό, χωρίς διαφημίσεις κ φυσικά υποστηρίζει ορθογραφικό έλεγχο?

 

Μόνο Swype._

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nuance.swype.dtc

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω 5 χρόνια .....μια χαρά δουλεύει, δοκίμασε το...! https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder απλά ανοιξε το...!

 

Screenshot_2017-07-26-12-41-32.png

Εμένα από την ώρα που έκανα αναβάθμιση σε nougat σταμάτησε να δουλεύει η εφαρμογή

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μια εφαρμογή που οταν το κινητο ειναι standby και για Ναι ανοιξει θελει κωδικο pin στην lockscreen όταν βαζω αλλο κωδικο απο τον δικο μου ,εναν συγκεκριμενο ,να ξεκλειδώνει μεν το κινητο αλλα να δειχνει το κινητο καθαρό δηλαδη σαν να μπαινει σε αλλο account. Δεν θελω τα παιδια να βλεπουν τι έχω μεσα.Υπαρχει κάτι τετοιο;

 

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κανεις που να ξερει κατι;

Link to comment
Share on other sites

Επισης ψάχνω μια εφαρμογη για για το κινητο της κορης μου που να μπορει να καλέσει συγκεκριμένα νουμερα και όχι οπου ναναι και να χαλαει την καρτα
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μια εφαρμογή που οταν το κινητο ειναι standby και για Ναι ανοιξει θελει κωδικο pin στην lockscreen όταν βαζω αλλο κωδικο απο τον δικο μου ,εναν συγκεκριμενο ,να ξεκλειδώνει μεν το κινητο αλλα να δειχνει το κινητο καθαρό δηλαδη σαν να μπαινει σε αλλο account. Δεν θελω τα παιδια να βλεπουν τι έχω μεσα.Υπαρχει κάτι τετοιο;

 

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπάρχουν αρκετές εφαρμογές για γονικό έλεγχο, ψάξε στο play store για parental control και δες ποιά από αυτές σε καλύπτει. Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα προσωπικά κάποια, αλλά απ όσο έχω δει στις περισσότερες ελέγχεις Εσύ σε τι περιεχόμενο έχει το παιδί πρόσβαση όταν ανοίγει το κινητό εισάγοντας κάποιο pin, καθώς και άλλες πολλές επιλογές για γονικό έλεγχο.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλύτερη εφαρμογή για Mail;

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλύτερη εφαρμογή για Mail;

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε το aquamail
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το aquamail
Αυτό έχω και αγορασμένο μάλιστα και έλεγα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό.. Βλέπω λίγο τώρα το outlook της Microsoft καλουλη φαίνεται

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγώ είχα type mail και μετά blue mail αλλά προκαλούσαν πολύ battery drain στο standby.Νομίζω το aqua mail που έχω τώρα είναι λίγο καλύτερο.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Επισης ψάχνω μια εφαρμογη για για το κινητο της κορης μου που να μπορει να καλέσει συγκεκριμένα νουμερα και όχι οπου ναναι και να χαλαει την καρτα

 

Fixed Dialing Number (FDN) mode, if supported by your SIM card, restricts your outgoing calls to a limited set of phone numbers. When this feature is enabled, you can make calls only to phone numbers stored in the FDN list on the SIM card.

 

Δεν θες εφαρμογή.Υπάρχει από εποχής dumbphone με την χρήση του PIN 2. Πήγαινε στις ρυθμίσεις κλήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να διακόπτει την τροφοδοσία ρεύματος όταν η φόρτιση φτάσει στο 100% ;

 

Καθε συσκευη το κανει αυτο,γιατι θες εφαρμογη?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να διακόπτει την τροφοδοσία ρεύματος όταν η φόρτιση φτάσει στο 100% ;

Δεν υπάρχει τέτοια εφαρμογή. Έτσι κ αλλιώς σταματάει να τραβάει ρεύμα όταν φτάσει στην πλήρη φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τέτοια εφαρμογή. Έτσι κ αλλιώς σταματάει να τραβάει ρεύμα όταν φτάσει στην πλήρη φόρτιση.

γιατί όμως λένε ότι τελικά δεν κάνει να μένει στον φορτιστή πάνω όλη νύχτα; Γιατί κάποια στιγμή πάει να πέσει λίγο η μπαταρία και αρχίζει και ξανά φορτίζει και αυτό γίνεται πολλές φορές μέσα στην νύχτα ίσως;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για oficce τι χρησιμοποιειτε; καποιο αξιοπιστο και δωρεαν ψαχνω
Wps

Ελαφρύ και δωρεάν

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ναι μεν σταματάει η φόρτιση αλλά αν πέσει λίγο μέσα στη νύχτα ξαναφορτίζει. Εγώ τη νύχτα το φορτίζω με power bank, που σταματάει μόλις φορτίσει η συσκευή και δεν ξεκινάει πάλι τη φόρτιση αργότερα. Της xiaomi το powerbank που έχω έτσι δουλεύει. Δεν ξέρω για άλλα
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να διακόπτει την τροφοδοσία ρεύματος όταν η φόρτιση φτάσει στο 100% ;

 

Βάλε ένα χρονοδιακοπτη ρύθμισε το να σταματήσει π.χ.σε 4 ωρες

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Βάλε ένα χρονοδιακοπτη ρύθμισε το να σταματήσει π.χ.σε 4 ωρες

Τι εννοείς;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση ;)

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...