Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1) Το touch ΔΕΝ ειναι καλο. Το sensitivity ειναι -αγνωστο για ποιο λογο- ρυθμισμενο σε χαμηλα επιπεδα και αυτο μεταφραζεται σε αυξημενη πιεση για να κανεις register το element που θελεις. Διορθωνεται λιγο με soft mod, αλλα μεχρι εκει. Φαουλ...

 

Huuuh?.. Στείλτο για ένα DOA γιατί κανένας μας δεν έχει πρόβλημα με το touch αν μη τι άλλο..:blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το ρωτησα και χτες, αλλα δεν πηρα απαντηση.

 

γνωριζετε γιατι δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα στο 8αρι σε ολες τις χωρες? περιεργο δεν ειναι? :wacko:

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

το ρωτησα και χτες, αλλα δεν πηρα απαντηση.

 

γνωριζετε γιατι δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα στο 8αρι σε ολες τις χωρες? περιεργο δεν ειναι? :wacko:

 

To πιθανότερο είναι να ρίξανε το βάρος παραγωγής στο 16αρι επειδή πουλάει περισσότερο και έχει μεγαλύτερο περιθώριο κέρδους.

 

 

verve77, έστειλες κανένα email στην Google με τον φίλο σου να ρωτήσεις το λόγο που έκοψαν τη συναλλαγη;

Edited by marmaga
Link to comment
Share on other sites

verve77, έστειλες κανένα email στην Google με τον φίλο σου να ρωτήσεις το λόγο που έκοψαν τη συναλλαγη;

 

Nαι έστειλε ο γνωστός ένα mail εξηγώντας την κατάσταση και ζητώντας έγκριση κτλπ, δεν έχουν απαντήσει ακόμη, αλλά το βλέπω πολύ χλωμό.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Huuuh?.. Στείλτο για ένα DOA γιατί κανένας μας δεν έχει πρόβλημα με το touch αν μη τι άλλο..:blink::blink:

 

Μπα εχω πιασει 4 Ν4 μεχρι τωρα στα χερια μου, δεν τιθεται θεμα προβληματικου κομματιου.

Απλα εχει θεμα με το touch sensitivity και θελει "δυνατο" πατημα. Κατι που με χαλασε...

Link to comment
Share on other sites

Μπα εχω πιασει 4 Ν4 μεχρι τωρα στα χερια μου, δεν τιθεται θεμα προβληματικου κομματιου.

Απλα εχει θεμα με το touch sensitivity και θελει "δυνατο" πατημα. Κατι που με χαλασε...

 

Και τα 4 DOA μαν, στο τσακ έχω να δανειστώ την γνωστή Σεφερλίδικη ατάκα αλλά..:X

Link to comment
Share on other sites

Και τι δεν διαβάσαμε από τους κλαμένους του forum, για 800 ευρώ για 700 ευρώ τιμή... Ό,τι θέλεις ακούς από όσους κλαίνε και γκρινιάζουν για όλα τα κινητά high end "που θα τα έπαιρναν αν ήταν 200 ευρώ πιο φτηνά", "αν είχαν LTE" και ό,τι άλλο φανταστείς ενώ κρατάνε κάτι μπακατέλες που τους κρέμμονται τα κουμπιά!!!

 

Όλα τα threads βρίθουν κλάψας.

 

Saturn.de ---> 395Ε κύριοι. Ούτε 700 ούτε 800 που κλαίγονταν κάποιοι!

 

Πόσα είναι τα έξοδα αποστολής μάστορα;

Link to comment
Share on other sites

@Verve77 η παραγγελια σου ακομη "pending" ειναι? Δηλαδη αν δεν σε ειχε ειδοποιησει η τραπεζα ακομα θα περιμενες την google? H google δεν σε εχει ειδοποιησει καπως οτι ακυρωθηκε για να μην περιμενεις?
Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως χθες άλλαξε το status της παραγγελίας και από pending έγινε preorder. Τώρα αυτό είναι καλό ή όχι; :what:

Το ποσό είναι δεσμευμένο στην κάρτα από την google.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση αμα καλμαρει η μεγαλη ζητηση μετα τις γιορτες και αυξησει την παραγωγη η LG οπως ισχυριστηκε να δουμε παραδοση σε 1-2 βδομαδες στα μεσα Γεναρη...?!?! Σε οποιαδηποτε χωρα δεν μιλαω συγκεκριμενα...!!
Link to comment
Share on other sites

Και τα 4 DOA μαν, στο τσακ έχω να δανειστώ την γνωστή Σεφερλίδικη ατάκα αλλά..:X

 

Μπορώ να σου βρω 2-3 reviews που αναφέρουν το ίδιο που είδα κι εγώ. Κι αυτά DOA? Τι ατυχία ρε γμτ...

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να σου βρω 2-3 reviews που αναφέρουν το ίδιο που είδα κι εγώ. Κι αυτά DOA? Τι ατυχία ρε γμτ...

 

Πραγματικά αν σου είναι εύκολο..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τα καταστηματα στο UK αρχισαν να παραλαμβανουν το λευκο.

Δεν θα καθυστερησει πολυ ακομα.

 

Εδώ δεν έχουμε καν δει φωτογραφίες και παραλαμβάλουν κιόλας άσπρο ενώ δεν υπάρχει ούτε το μαύρο;

 

Κάνα λινκ;

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν έχουμε καν δει φωτογραφίες και παραλαμβάλουν κιόλας άσπρο ενώ δεν υπάρχει ούτε το μαύρο;

 

Κάνα λινκ;

 

Δεν εχω.

Κουτι ειδα εγω ο ιδιος.

Ποτε θα εχουν το ok να βγει ειναι αλλο θεμα.

Αλλα δεν θα αργησει, χθες αρχισαν να stockαρουν.

 

 

edit:

Βρηκα και αυτο:

http://img.talkandroid.com/uploads/2012/11/nexus4white7-420x312.jpg

Edited by g47
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά αν σου είναι εύκολο..:rolleyes:

 

http://mobilesyrup.com/2012/12/04/fix-the-nexus-4-sensitivity-issue-with-this-bootloaderfirmware-downgrade-how-to/

http://pocketnow.com/2012/11/27/nexus-4-review

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=40445

 

Μη δίνεις σημασία όμως. DOA κι αυτά θα είναι...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παλικαρια υπαρχει καποιο μαγαζι να το παραγγειλουμε

εχω μπερδευτει αρκετα με ολα αυτα.

εντωμεταξυ αναμαεσα σε ONE X και GALAXY S3 διαλεξα για αγορα το S3

αξιζει να περιμενω η εστω να βρω να παραγειλω αυτο σε σχεση με τα αλλα?

Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παλικαρια υπαρχει καποιο μαγαζι να το παραγγειλουμε

εχω μπερδευτει αρκετα με ολα αυτα.

εντωμεταξυ αναμαεσα σε ONE X και GALAXY S3 διαλεξα για αγορα το S3

αξιζει να περιμενω η εστω να βρω να παραγειλω αυτο σε σχεση με τα αλλα?

 

Και εγώ στο ιδιο τριλημα ειμαι!!! Δεν ξέρω κατα ποσο ευκολο είναι να βρω την εκδοση του s3 με τα 2gb ram και πως την λένε σαν εκδοση. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει....

Link to comment
Share on other sites

 

Μεμον. περιστατικά. Το δικό μου αν μη τι άλλο και ακόμα 2 που έπεσαν στα χέρια μου πήγαιναν σφαίρα! Δεν έχω κανενα λόγο να πω ψέμματα, το αντίθετο αν είχα θέμα με την οθόνη θα το έλεγα και θα έκραζα πρώτος!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν έχουμε καν δει φωτογραφίες και παραλαμβάλουν κιόλας άσπρο ενώ δεν υπάρχει ούτε το μαύρο;

 

Κάνα λινκ;

 

http://www.gadgeta.me/?p=3986

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στο ιδιο τριλημα ειμαι!!! Δεν ξέρω κατα ποσο ευκολο είναι να βρω την εκδοση του s3 με τα 2gb ram και πως την λένε σαν εκδοση. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει....

αν θελεις να το πειραξεις ομως αυτη η εκδοση δεν εχει πολυ υποστηριξη

πιστευω οτι σε αυτην την αναλυση ειναι περιττα τα 2 giga ram

 

η απαντηση ειναι απλη: θες τηλεφωνο ΤΩΡΑ ή σε 1-2μηνες;

 

γι αυτο λεω αν μπορω να το βρω καπου

επισης αξιζει η αναμονη?

εμαθα αοτι η καμερα του δεν λεει και πολλα

και τα μειονεκτειματα ιδια με το onex..... χωρις δυνατοτητα αλλαγης μπαταριας και οχι slot για sd

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Φεύγω για Λονδίνο 21 Δεκεμβρίου. Έχει ψάξει κανείς πόσο κοστίζει εκεί?

Μου καρφώθηκε στο μυαλό από εχθές να το πάρω! Αξίζει η αγορά του από εκεί?

Link to comment
Share on other sites

η απαντηση ειναι απλη: θες τηλεφωνο ΤΩΡΑ ή σε 1-2μηνες;

 

Λεω να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου για τα χριστουγεννα...βεβαια βολευομαι και με το nexus s. Μιας και εχουμε και 4.2 κιολας.....

 

 

 

 

 

αν θελεις να το πειραξεις ομως αυτη η εκδοση δεν εχει πολυ υποστηριξη

πιστευω οτι σε αυτην την αναλυση ειναι περιττα τα 2 giga ram

Έτσι πιστεύω και εγώ. Αλλά επειδή αλλαζω κάθε ενάμιση χρονο συσκευή θέλω να έχω υποστήριξη μέχρι τοτε....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...