Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Google Nexus 4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συσκευή που πρόκειται ν' αγοραστεί από Γερμανία θα υποστηρίζει ελληνικά;

 

Ναι

 

char 10

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 913
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν το πάρω από γερμανία, τις αναβαθμίσεις θα τις παίρνω όταν βγαίνουν γερμανία η αυτές βγαίνουν ταυτόχρονα σε όλες τις χώρες?
Link to comment
Share on other sites

Αν το πάρω από γερμανία, τις αναβαθμίσεις θα τις παίρνω όταν βγαίνουν γερμανία η αυτές βγαίνουν ταυτόχρονα σε όλες τις χώρες?

 

ταυτόχρονα βγαίνουν.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Κάτι πρέπει να έκανα λάθος στους υπολογισμούς με την ups.. Ελπίζω :lol:

100€ μεταφορικά μου έβγαλε! (Η dhl δεν μου βγάζει εκτιμώμενο κόστος).

 

Μια χαρά :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος λένε από μέσα Δεκέμβρη και μετά αλλά δεν νομίζω να είναι στην τιμή του Play Store.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Μάνο διάβασα με προσοχή αυτά που έγραψες (όπως πάντα άλλωστε :)) μιας και θα πάρω το nexus4 και θα είναι το πρώτο μου pure (μαζί με το nexus10).. Εσύ θα το πάρεις το n4?

 

Θα το πάρω φίλε Ευθύμη,θα το πάρω σίγουρα πρώτα ο θεός να είμαστε καλά!

Το θέμα είναι πότε,αν βρω σε λογική τιμή για αρχή είμαι ok,αλλιώς δε πιέζομαι καθόλου καθώς με το GN που έχω τώρα είμαι απρόσμενα ικανοποιημένος,το πήρα για δοκιμή και μου βγήκε λίρα 100 φίλε!

Εύχομαι μόνο το καινούριο να μην έχει τίποτα κατασκευαστικά ελλατώματα,που δε το πιστεύω καθώς η LG δε πάσχει σε αυτό,και να είναι ικανοποιητική η μπαταρία του που είναι και το μόνο σοβαρό μείον του GN για μένα!

Αν τώρα και η κάμερα του βγάζει καλύτερες photos απ'του GN πράγμα που ελπίζω λόγο sony θα αράξω φίλε,θα βρω το λιμάνι μου καθώς θα είμαι με κορυφαίο hardware για πολύ καιρό και σίγουρα το πιο απροβλημάτιστο pure software με άμεσα και συνεχή updates και όχι να κρέμομαι απ'τη κάθε Samsung,sony,Htc(για LG είπαμε δε μιλάω)πότε θα μου δώσει το δικό της,προβληματικό πολλές φορές και σίγουρα όχι τη τελευταία version του android!

Αν μου κάτσουν όλα αυτά θα ξανανάκω αλλαγή του χρόνου πλέον και όχι να ξεφραγκιαζομαι να παίρνω και να δοκιμάζω κάθε top συσκευή που βγαίνει και να είμαι στο περίμενε για updates η σε 5-6 μήνες να βγαίνει καινούρια ναυαρχιδα και να με κρεμάει εμένα και τα 600+ ζεστά ευρώπουλακια μου τη φορά!

Sorry για το μεγάλο post!

:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Λέω να το παραγγείλω αύριο από play Γερμανίας (γίνεται προπαραγγελία φαντάζομαι).

Ξέρει κανείς τι γίνεται με τα μεταφορικά? Πόσα θέλει το play δηλαδή και πως να το φέρουμε εδώ?

 

Το Play στελνει μονο στις χωρες που υποστηριζει. Θα πρεπει να εχεις γνωστο σε καποια απο αυτες τις χωρες να στο παραγγειλει σπιτι του και να στο στειλει μετα αυτος.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Το Play στελνει μονο στις χωρες που υποστηριζει. Θα πρεπει να εχεις γνωστο σε καποια απο αυτες τις χωρες να στο παραγγειλει σπιτι του και να στο στειλει μετα αυτος.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4382595

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστω οτι και στο nexus 4 θα ισχυει οτι και στο GNex δηλαδη θα υπαρχουν Google Branded και LG Branded συσκευες η δεν το ξερουμε αυτο ακομα?

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστω οτι και στο nexus 4 θα ισχυει οτι και στο GNex δηλαδη θα υπαρχουν Google Branded και LG Branded συσκευες η δεν το ξερουμε αυτο ακομα?

 

Λογικά το ίδιο θα γίνει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστω οτι και στο nexus 4 θα ισχυει οτι και στο GNex δηλαδη θα υπαρχουν Google Branded και LG Branded συσκευες η δεν το ξερουμε αυτο ακομα?

 

Λογικά το ίδιο θα γίνει

Άντε να δούμε ποιος θα πάρει LG Branded!:lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε ποιος θα πάρει LG Branded!:lol:

 

Καλα δεν ειναι και τιποτα σπουδαιο η αλλαγη brand.3 λεπτα υποθεση και γινεται google brand

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Απο playstore σιγουρα θα ειναι google branded. Και λογικα οσα ερθουνε Ελλαδα (οταν ερθουνε), θα ειναι LG.

 

Να δω πώς θα περασει το υπολοιπο του μηνα, μεχρι να μου ερθει η συσκευη απο usa...υπομονη, τί αλλο?!

Link to comment
Share on other sites

αύριο αρχίζει η διάθεση, μένει να δούμε τους πρώτους που θα το πάρουν τι θα πούν από εντυπώσεις

Κι εγώ περιμένω να δω τι θα πουν όντας με την τελική έκδοση του λογισμικού γιατί κανείς σε review δεν είχε την έκδοση αυτή αντίστοιχα. Κάποιοι μαλιστα δεν είχαν photosphere. Επίσης είπαν ότι η τελική θα έχει κάποιες επιπλέον επιλογές για την οθόνη κλειδώματος αν κατάλαβα καλά... Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα!

Θα το πάρω φίλε Ευθύμη,θα το πάρω σίγουρα πρώτα ο θεός να είμαστε καλά!

Το θέμα είναι πότε,αν βρω σε λογική τιμή για αρχή είμαι ok,αλλιώς δε πιέζομαι καθόλου καθώς με το GN που έχω τώρα είμαι απρόσμενα ικανοποιημένος,το πήρα για δοκιμή και μου βγήκε λίρα 100 φίλε!

Εύχομαι μόνο το καινούριο να μην έχει τίποτα κατασκευαστικά ελλατώματα,που δε το πιστεύω καθώς η LG δε πάσχει σε αυτό,και να είναι ικανοποιητική η μπαταρία του που είναι και το μόνο σοβαρό μείον του GN για μένα!

Αν τώρα και η κάμερα του βγάζει καλύτερες photos απ'του GN πράγμα που ελπίζω λόγο sony θα αράξω φίλε,θα βρω το λιμάνι μου καθώς θα είμαι με κορυφαίο hardware για πολύ καιρό και σίγουρα το πιο απροβλημάτιστο pure software με άμεσα και συνεχή updates και όχι να κρέμομαι απ'τη κάθε Samsung,sony,Htc(για LG είπαμε δε μιλάω)πότε θα μου δώσει το δικό της,προβληματικό πολλές φορές και σίγουρα όχι τη τελευταία version του android!

Αν μου κάτσουν όλα αυτά θα ξανανάκω αλλαγή του χρόνου πλέον και όχι να ξεφραγκιαζομαι να παίρνω και να δοκιμάζω κάθε top συσκευή που βγαίνει και να είμαι στο περίμενε για updates η σε 5-6 μήνες να βγαίνει καινούρια ναυαρχιδα και να με κρεμάει εμένα και τα 600+ ζεστά ευρώπουλακια μου τη φορά!

Sorry για το μεγάλο post!

:)

Κι εμένα Μάνο αυτό είναι το σκεπτικό. Κορυφαίο hardware, άμεσες αναβαθμίσεις και αρκετό πείραγμα να το φέρω στα δικά μου μέτρα. Όσοι και να έκαναν review είπαν ότι σίγουρα θα έχει καλύτερη μπαταρία από το GN και φυσικά καλύτερη κάμερα. Ας ελπίσουμε να είναι αντάξιο των προσδοκιών ώστε να μείνει στα χέρια μου κι εμένα αρκετό καιρό. Εγώ τον τελευταίο χρόνο πέρασα από όλα τα Galaxy και μάλιστα σε μερικά μοντέλα άλλαξα και συσκευές (χωρητικότητες και χρώμα) οπότε αυτό δεν μπορεί να συνεχιστεί δυστυχώς... πρέπει να ωριμάσω και να κατασταλάξω σαν χρήστης :p

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ περιμένω να δω τι θα πουν όντας με την τελική έκδοση του λογισμικού γιατί κανείς σε review δεν είχε την έκδοση αυτή αντίστοιχα. Κάποιοι μαλιστα δεν είχαν photosphere. Επίσης είπαν ότι η τελική θα έχει κάποιες επιπλέον επιλογές για την οθόνη κλειδώματος αν κατάλαβα καλά... Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα!

 

Λογικα σημερα θα δωσει ΟΤΑ η Google την 4.2 final αρα αυριο/μεθαυριο θα βγουν τα πρωτα συμπεράσματα.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λογικα σημερα θα δωσει ΟΤΑ η Google την 4.2 final αρα αυριο/μεθαυριο θα βγουν τα πρωτα συμπεράσματα.

 

το διάβασες κάπου ότι θα βγει 4.2 ΟΤΑ σύντομα?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πιστεύω πως εντός της εβδομάδας θα το έχει στείλει το Βασιλικό Ταχυδρομείο γιατί τέτοια ανυπομονησία έχω να νοιώσω από τότε που είχα πάρει το Hero!:p
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω άμα έχει ακούσει κάνεις:

Σήμερα στις 00:00(Ώρα Αγγλίας) θα ξεκινήσουν οι παραγγελίες;Πολύ φοβάμαι ότι θα γίνουν sold out και θέλω να είμαι σίγουρος ότι θα γίνει όσο το δυνατόν πιο γρήγορα η παραγγελία...

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε ποιος θα πάρει LG Branded!:lol:

 

Παιδιά από που προκύπτει οτι θα βγουν δυο brandet ; θελω να πω οτι αυτο συνέβη μονο με το galaxy nexus δεν θυμάμαι να υπηρχε Samsung branted στο nexus s ουτε htc branted στο nexous one οπότε δεν βλεπω καποιο λογο να βγει και LG branted θα ηταν μεγαλο fail

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω άμα έχει ακούσει κάνεις:

Σήμερα στις 00:00(Ώρα Αγγλίας) θα ξεκινήσουν οι παραγγελίες;Πολύ φοβάμαι ότι θα γίνουν sold out και θέλω να είμαι σίγουρος ότι θα γίνει όσο το δυνατόν πιο γρήγορα η παραγγελία...

 

Αυτο που ακουγεται περισσοτερο οτι θα ξεκινησουν στις 12.00 pst (pacific time zone) οποτε στις υπολοιπες χωρες την αντιστοιχη ωρα:)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω άμα έχει ακούσει κάνεις:

Σήμερα στις 00:00(Ώρα Αγγλίας) θα ξεκινήσουν οι παραγγελίες;Πολύ φοβάμαι ότι θα γίνουν sold out και θέλω να είμαι σίγουρος ότι θα γίνει όσο το δυνατόν πιο γρήγορα η παραγγελία...

 

Δεν νομίζω πως θα υπάρξει τέτοιο θέμα, δεν έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο ποτέ μέχρι στιγμής με οποιοδήποτε nexus.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω πως θα υπάρξει τέτοιο θέμα, δεν έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο ποτέ μέχρι στιγμής με οποιοδήποτε nexus.

 

Ναι αλλά δεν νομίζω ότι έχει ξανά συμβεί αντίστοιχο nexus με τόσο καλά specs σε τέτοια τιμή :p

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...