Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Google Nexus 4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 913
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παλι ειμαι σιγουρος οτι τα πιο πολλά απο αυτα που αγοραστικαν αυτες τις πρωτες ωρες θα τα δουμε να πουλιούνται στο ebay με κανα καπελάκι 200 $
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

τι proxy εδω εχω τον φιλο μου ξυπνιο να κανει refresh κα8ε 5 λεπτα στη βοστωνη μην χασουμε το κελεπουρι...φανταστειτε τι μου σουρνει.....

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Πω και το είχα πει....Έμενα η γνωστή μου είπε ότι θα το παραγγείλει το βράδυ(από UK playstore)πλάκα θα έχει να μην υπάρχει μέχρι τότε.Θα σκοτώσω άνθρωπο εύκολα !
Link to comment
Share on other sites

μόλις κοίταξα το γερμανικό Google Play και όντως δεν είναι πλέον διαθέσιμο .. προμινύεται χαλασμός [?]

 

αν υπάρχει θέμα με το 8άρι φανταστείτε με το 16άρι..

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα μας κάνει η Google.

Sold out σε 5 λεπτά. Και Αυστραλία, και Γερμανία.

Ωραίος προγραμματισμός.

Πόσο απόθεμα είχαν;:mad:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Λοπόν ας μάθει πρώτα η Google να μπορεί να εξυπηρετεί κόσμο και τα λέμε. Από το Γαλλικό προσπαθησα 13 φορές και μόνο την μία προχώρησε σε google wallet όλες τις άλλες έβγαλε σφάλμα, γινόταν χαμός. Φυσικά δεν ολοκλήρωσε την πληρωμη. Ξεχάστε τα 16αρια εκτός αν τα δίνει με δόσεις, μόνο 8αρια μείνανε.
Link to comment
Share on other sites

ηταν συνεπεις στην ωρα που ανοιξαν? κ αν ναι τι ωρα ανοιξαν τα playstore γιατι εχει περασει η pacific time κ στην αμερικη ακομα δεν ανοιξε

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

ηταν συνεπεις στην ωρα που ανοιξαν? κ αν ναι τι ωρα ανοιξαν τα playstore γιατι εχει περασει η pacific time κ στην αμερικη ακομα δεν ανοιξε

 

Το Αμερικανικο νομιζω δεν ανοιξε ακομα. Ναι ανοιξε 9 και κατι αλλά υπόψιν δεν ξέραμε τι ώρα ανοίγει άλλοι λέγανε 9 ώρα Αμερικής ακόμα και για το Ευρωπαικό.

Link to comment
Share on other sites

Στο Αγγλικό store πάντως εδώ και κανα πεντάλεπτο δεν παίζει κανένα από τα 2...

 

και στο Γαλλικό επίσης το ίδιο βλέπω. Με ξενέρωνε η ιδεά να πάρω το 8αρι. Απλά ήθελα να το πάρω σήμερα γιατί δεν έχω ιδέα αν θα κάνει καμιά ύπουλη πολιτική πώλησης και τσούζει η τιμή εκτός play store.

 

Πάντως αν δεν πουν νούμερα πωλήσεων μου φαίνετε διέθεσαν λίγα κομμάτια...

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε, 2 κομμάτια!:D

 

ωραιος...να μας πεις ποτε θα σου φτασουν!!!!!

ποσο πηγε το μαλλι;

για μεταφορικα εννοω

 

οι τιμες διαφερουν απο χωρα σε χωρα αλλα οπως βλεπω δεν ξεφευγουν πολυ....Απο Γερμανια συμφερει.

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Όντως ο κακός χαμός έχει γίνει... Στο γερμανικό με το που έστειλε το mail να ενημερώνει ότι είναι διαθέσιμα ήδη ήταν sold out και δεν είχει επιλογή για αγορά...
Link to comment
Share on other sites

Όντως ο κακός χαμός έχει γίνει... Στο γερμανικό με το που έστειλε το mail να ενημερώνει ότι είναι διαθέσιμα ήδη ήταν sold out και δεν είχει επιλογή για αγορά...

Ούτε τα μέλη του myphone.gr δεν ικανοποίησε το απόθεμα της Google.

Είμαστε πιο πολλοί.:D

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Πέρασε, 2 κομμάτια!:D

 

Πόσα μεταφορικά σου χρέωσε η Google? Για ποιά χώρα?

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το ατομο με το οποιο ειχα κανονισει να μου το παρει απο Αγγλια τωρα μου κανει...ιστοριες...αν καποιος δεν το εχει παραγγειλει ακομη και εχει την ορεξη και καλοσυνη να μου παραγγειλει ενα ας μου το πει.

Ευχαριστω.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και καλορίζικο σε όσους κατάφεραν να το παραγγείλουν. Ήθελα να ρωτήσω τι πιστεύετε πως είναι καλύτερο.

 

1) Να το παραγγείλω από εδώ: http://www.getgoods.de/smartphones-handys-und-festnetz/handys-und-smartphones/hersteller/lg/656211/google-nexus-4-16gb-smartphone?sPartner=shopping.com&utm_source=shopping.com&utm_medium=cpc&utm_campaign=Google%20Nexus%204%2016GB%20Smartphone&&mlid=1428.1019.369824.50567b5db3581ee1c8fdb652cb457e2a...0.1352803806.1.1355395806&gclid=

 

(Έχω στείλει ερώτηση σε αυτό το site για το πότε θα το έχουν διαθέσιμο και μου είπαν πως δεν ξέρουν οπότε φοβάμαι λιγάκι μην αργήσει άπειρα να έρθει!)

 

2) Η άλλη εναλλακτική που έχω είναι να το πάρω από το Παρίσι που θα πάω αυτή την Παρασκευή. Πιστεύετε πως θα υπάρχει στα γαλλικά καταστήματα σε λογικές τιμές τόσο σύντομα; Μέχρι 400 - 420 ευρώ τα δίνω για το 16αρι φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι κορυφή,η οθόνη του,η ποιότητα του και το Pure Android το κάνουν must ακόμα και σε μένα που μου αρέσουν τα WP.

 

Φίλος στη Γερμανία περιμένει το ok μου για να το παραγγείλει.

 

Ως τώρα έχω αλλάξει γνώμη 10 φορες μιας και δε μου χρειάζονται δυο κινητά δεδομένου ότι κάποια στιγμή θα πάρω το HTC 8X.

 

Σε όσους δε αρέσει δε πειράζει γιατί δε φτάνουνε για όλους :lol:

 

Κινητό χωρίς ποιότητα απλά δε αγοράζω και το Nexus 4 είναι υπέροχο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και καλορίζικο σε όσους κατάφεραν να το παραγγείλουν. Ήθελα να ρωτήσω τι πιστεύετε πως είναι καλύτερο.

 

1) Να το παραγγείλω από εδώ: http://www.getgoods.de/smartphones-handys-und-festnetz/handys-und-smartphones/hersteller/lg/656211/google-nexus-4-16gb-smartphone?sPartner=shopping.com&utm_source=shopping.com&utm_medium=cpc&utm_campaign=Google%20Nexus%204%2016GB%20Smartphone&&mlid=1428.1019.369824.50567b5db3581ee1c8fdb652cb457e2a...0.1352803806.1.1355395806&gclid=

 

(Έχω στείλει ερώτηση σε αυτό το site για το πότε θα το έχουν διαθέσιμο και μου είπαν πως δεν ξέρουν οπότε φοβάμαι λιγάκι μην αργήσει άπειρα να έρθει!)

 

2) Η άλλη εναλλακτική που έχω είναι να το πάρω από το Παρίσι που θα πάω αυτή την Παρασκευή. Πιστεύετε πως θα υπάρχει στα γαλλικά καταστήματα σε λογικές τιμές τόσο σύντομα; Μέχρι 400 - 420 ευρώ τα δίνω για το 16αρι φυσικά.

 

1) Αν παραγγειλαν παραγγειλαν. Λογικα μεχρι το απογευμα θα ξερουν ακριβως να σου πουν ποτε θα εχουν αποθεμα.

Το αν θα ειναι αληθεια ή οχι....εσυ κρινεις!

2) Οχι δεν θα ειναι στα καταστηματα τοσο γρηγορα. Αν εχεις γνωστο εκει, πες του να στο παραγγειλει και οταν πας να το παρεις. ( αυτο ισχυει ΑΝ η Γαλλια υποστιρηζεται απο το Google Play, το οποιο δεν θυμαμαι αν ισχυει.

 

 

 

http://m.focus.de/digital/handy/nexus-4-und-nexus-10-ausverkauft-frustrierte-fans-google-server-streiken_aid_859452.html

 

Επισημα sold out. Επειδη δεν ξερω γερμανικα δεν ξερω αν αυτα που γραφει εκει αφορουν το Play store γερμανιας ή γενικα.

Καποιος να μας διαφωτισει plz :D

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...