Jump to content

iPad Mini (2012)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσες ώρες σας βγάζει αυτονομία?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 911
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε 3g με συνεχη χρηση πανω απο 24 ωρες, εχει φτασει και 1.5 ημερες.

Σε wifi εχει φτασει με χρηση skype, emails, web φτανει μεσο ορο 2 ημερες και 11 ωρες.

Για το μεγεθος του ειναι παραπανω απο ικανοποιητικα τα αποτελεσματα.

Ολα αυτα με σωστo στρωσιμο τις μπαταριας και μετα απο τις πρωτες 2 εβδομαδες απο την ημερα που ξεφραγισα το κουτι του.

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος απο εχθες του ipad mini στο πανεμορφο λευκο χρωμα και μαζι με το smart case σε cyan ειναι ο απολυτος συνδυασμος.

Με κερδισε με την φορητοτητα του και το ντιζαιν/ποιοτητα κατασκευης του.:)

Παραπανω εντυπωσεις τις επομενες ημερες-πρωτη Appple συσκευη αλλωστε-ελεω ανικανοτητας OEM να με καλυψουν σε αυτα που ζηταω σε ευλογο χρονικο διαστημα και χωρις πολυμηνες αναμονες περα απο καθε λογικη.

Αναβαθμιση δεν την περναω καν την 6.1.3 διοτι δεν θελω δυσαρεστα αποτελεσματα σχετικα με την αυτονομια.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος απο εχθες του ipad mini στο πανεμορφο λευκο χρωμα και μαζι με το smart case σε cyan ειναι ο απολυτος συνδυασμος.

Με κερδισε με την φορητοτητα του και το ντιζαιν/ποιοτητα κατασκευης του.:)

Παραπανω εντυπωσεις τις επομενες ημερες-πρωτη Appple συσκευη αλλωστε-ελεω ανικανοτητας OEM να με καλυψουν σε αυτα που ζηταω σε ευλογο χρονικο διαστημα και χωρις πολυμηνες αναμονες περα απο καθε λογικη.

Αναβαθμιση δεν την περναω καν την 6.1.3 διοτι δεν θελω δυσαρεστα αποτελεσματα σχετικα με την αυτονομια.

 

Θα έβαζα κι εγω το cyan smartcover αλλα δεν υπαρχει backcover νομίζω ωστε να ειναι απόλυτα προστατευμένο.παραγγειλα της puro ενα μπλε που καλύπτει μπρος πίσω την συσκευη.

Αυτονομία μου βγάζει 9 ώρες άνετα.

Δεν το αφήνω να σβηνει για να φορτισει.

Λέτε να το αφήσω?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θα έβαζα κι εγω το cyan smartcover αλλα δεν υπαρχει backcover νομίζω ωστε να ειναι απόλυτα προστατευμένο.παραγγειλα της puro ενα μπλε που καλύπτει μπρος πίσω την συσκευη.

Αυτονομία μου βγάζει 9 ώρες άνετα.

Δεν το αφήνω να σβηνει για να φορτισει.

Λέτε να το αφήσω?

Άφηνέ το πού και πού. Εγώ το δικό μου το φορτιζω όταν φτάνει κάτω από 5%.

Της puro είχα πάρει μια θήκη (στύλ βιβλίο) από την οποία δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος γιατί δεν είχε σωστό κόψιμο, με αποτέλεσμα να κρύβει ένα μέρος της οθόνης.:mad:

Αυτή είναι η θήκη.

http://ipod.madstore.com.g...oducts_id=3547

Μακριά!!

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Άφηνέ το πού και πού. Εγώ το δικό μου το φορτιζω όταν φτάνει κάτω από 5%.

Της puro είχα πάρει μια θήκη (στύλ βιβλίο) από την οποία δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος γιατί δεν είχε σωστό κόψιμο, με αποτέλεσμα να κρύβει ένα μέρος της οθόνης.:mad:

Αυτή είναι η θήκη.

http://ipod.madstore.com.g...oducts_id=3547

Μακριά!!

 

Αυτή έχω παραγγείλει

 

http://ipod.madstore.com.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=278_339_337&products_id=3544

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι άλλη από αυτή που λέω και από ότι φαίνεται είναι μια χαρά.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι άλλη από αυτή που λέω και από ότι φαίνεται είναι μια χαρά.:)

 

Βασικά θήκη στυλ book δεν έχω πάρει ποτέ,δείχνουν καλύτερες ως προς την προστασία αλλά δε με βολεύουν

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά θήκη στυλ book δεν έχω πάρει ποτέ,δείχνουν καλύτερες ως προς την προστασία αλλά δε με βολεύουν

 

Η μονη τους διαφορα, σε σχεση με αυτην που εχεις παραγγειλει ειναι οτι το μερος της πλατης ειναι απο υφασμα, οχι απο σκληρο πλαστικο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τρομερή μπαταρία

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θα έβαζα κι εγω το cyan smartcover αλλα δεν υπαρχει backcover νομίζω ωστε να ειναι απόλυτα προστατευμένο.παραγγειλα της puro ενα μπλε που καλύπτει μπρος πίσω την συσκευη.

 

Το smart cover προστατευει μονο απο τη μια πλευρα,το smart case προστατευει και απο τις 2 πλευρες.

Το πρωτο το βρησκεις παντου,το δευτερο δυσκολα το βρησκεις για ipad mini.

Αυτο πηρα εγω.

http://www.ebay.ca/itm/Ozaki-O-Coat-Slim-Y-Slim-Y-Case-iPad-Mini-Blue-100-Brand-New-Genuine-/140932152605?pt=US_Tablet_eReader_Cases_Covers_Keyboard_Folios&hash=item20d035fd1d

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το smart cover προστατευει μονο απο τη μια πλευρα,το smart case προστατευει και απο τις 2 πλευρες.

Το πρωτο το βρησκεις παντου,το δευτερο δυσκολα το βρησκεις για ipad mini.

Αυτο πηρα εγω.

http://www.ebay.ca/itm/Ozaki-O-Coat-Slim-Y-Slim-Y-Case-iPad-Mini-Blue-100-Brand-New-Genuine-/140932152605?pt=US_Tablet_eReader_Cases_Covers_Keyboard_Folios&hash=item20d035fd1d

 

Ναι το ξερω.δε μου αρέσει η συγκεκριμένη,προτιμώ αυτη που παραγγειλα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εκανα 2 αγορες σε 2 χρησιμες εφαρμογες.

Η πρωτη ειναι AVPlayerHD και αλλη ειναι iFiles.

Για την πρωτη ηδη ελαβα email επιβεβαιωσης της αγορας,τη δευτερη αυριο μαλλον διοτι την εκανα σημερα.

Ερωτησεις:

1.Με ποιο τροπο βλεπω συγκεντρωτικα τις εφαρμογες που εχω αγορασει?

2.Οσον αφορα την πρωτη εφαρμογη πως ακριβως γινεται η ρυθμιση για τους υποτιτλους?

3.Επισης οσον αφορα και τις 2 εφαρμογες πως γινεται να μεταφερω αρχεια απο και προς pc μεσω wifi και γενικοτερα μεσω οποιοδηποτε αλλο τροπο πχ μεσω itunes.

4.Επισης ποιος ειναι ο πιο αποδοτικος τροπος μεταφορας αρχειων απο pc στο ipad.

5.Torrent client υπαρχει και αν ναι πως λεγεται αυτη η εφαρμογη,εχει τις ιδιες λειτουργιες με pc η' με καποιους περιορισμους.

6.live stream εφαρμογη υπαρχει για ipad και αν ναι ποια ειναι αυτη.

 

Αυτα σε πρωτη φαση:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εκανα 2 αγορες σε 2 χρησιμες εφαρμογες.

Η πρωτη ειναι AVPlayerHD και αλλη ειναι iFiles.

Για την πρωτη ηδη ελαβα email επιβεβαιωσης της αγορας,τη δευτερη αυριο μαλλον διοτι την εκανα σημερα.

Ερωτησεις:

1.Με ποιο τροπο βλεπω συγκεντρωτικα τις εφαρμογες που εχω αγορασει?

2.Οσον αφορα την πρωτη εφαρμογη πως ακριβως γινεται η ρυθμιση για τους υποτιτλους?

3.Επισης οσον αφορα και τις 2 εφαρμογες πως γινεται να μεταφερω αρχεια απο και προς pc μεσω wifi και γενικοτερα μεσω οποιοδηποτε αλλο τροπο πχ μεσω itunes.

4.Επισης ποιος ειναι ο πιο αποδοτικος τροπος μεταφορας αρχειων απο pc στο ipad.

5.Torrent client υπαρχει και αν ναι πως λεγεται αυτη η εφαρμογη,εχει τις ιδιες λειτουργιες με pc η' με καποιους περιορισμους.

6.live stream εφαρμογη υπαρχει για ipad και αν ναι ποια ειναι αυτη.

 

Αυτα σε πρωτη φαση:p

 

Με γεια οι εφσρμογες. Θα σου απαντησω οσα ξερω Αλεξ και συμπληρωνουν και οι υπολοιποι.

1. Δεν νομιζω οτι γινεται αυτο (οπως γινεται στο μαρκετ του android).

2. Δεν ξερω.

3.Συνδεεις στο pc, ανοιγεις itunes, πανω δεξια λεει ipad, το πατας και στην καρτελα εφαρμογες, κατω κατω σου βγαζει τις εφαεμογες που μπορουν να στειλουν και να λαβουν αρχεια (καως ετσι το λεει). Εκει κανεις copy paste.

4. Μα το Θεο, το dropbox. Γενικα να εχεις υποψη σου οτι σχεδον απαντα υπαρχει ενα μαγικο κουμπακι (σαν τοξακι) που λεγεται "open in". Ειναι αναλογο του open with ππυ εχουν τα windows. Ετσι, ανοιγεις το αρχειο με το προγραμμα που θελεις ΓΕΝΙΚΑ, το ios εχει την αντιθετη φιλοσοφια απο τα windows. Αν θελεις να ανοιξεις ενα αρχειο, δεν πας στο αρχειο (για αυτο δεν υπαρχει και file manager). Πας στην εφαρμογη που ανοιγει το αρχειο και ανοιγεις το αρχειο μεσα απο αυτη (open in και οχι open with ). Ετσι, ενα αρχειο που εχεις στο dropbox δσου , μπορεις να επιλεξεις με ποια εφαρμογη θα το ανοιξεις.

5. Με torrents Αλεξ δεν ασχολουμαι ουτε σρο pc μου... δυστυχως δεν ξερω.

6. Πες μου τι ακριβως εννοεις. Τι θελεις να κανεις? Τι να δεις?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εύκολο φαίνεται και κοντά στο απλό copy/paste του android!

Κατεβάζω λοιπόν την εφαρμογή και βλέπουμε..

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια:)

 

*για να διαγράψω μετά την ταινία, φαντάζομαι θα γίνεται με τον ίδιο τρόπο?!

 

Το μόνο κακό της υπόθεσης είναι ότι αν για κάποιο λόγο δεν σου παίξει το αρχείο με τον συγκεκριμένο player θα πρέπει να μεταφερεις τα αρχεια σε άλλο app

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Με γεια οι εφσρμογες. Θα σου απαντησω οσα ξερω Αλεξ και συμπληρωνουν και οι υπολοιποι.

1. Δεν νομιζω οτι γινεται αυτο (οπως γινεται στο μαρκετ του android).

 

Παιδες εκανα 2 αγορες σε 2 χρησιμες εφαρμογες.

Η πρωτη ειναι AVPlayerHD και αλλη ειναι iFiles.

Για την πρωτη ηδη ελαβα email επιβεβαιωσης της αγορας,τη δευτερη αυριο μαλλον διοτι την εκανα σημερα.

Ερωτησεις:

1.Με ποιο τροπο βλεπω συγκεντρωτικα τις εφαρμογες που εχω αγορασει?

Αν πας στο appstore μέσα από το ipad, θα πατήσεις εκεί που λέει updates και εκεί θα δεις μια επιλογή purchased. Εκεί πέρα υπάρχουν όλες οι εφαρμογές που έχεις κατεβάσει είτε είναι δωρεάν είτε είναι αγορασμένες. Μπορείς να βρεις όποια θες και με αναζήτηση.

 

Για τους υπότιτλους στο AVPlayer διάβασε εδώ eplayworks.com/section/support/menual/avPlayerIpad.php?lang=en στο νούμερο 6.

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Thanks παιδες.

Για τους υποτιτλους αφου μεταφερεις μεσω wifi transfer(HTTP) απο το AVPlayerHD στο ipad και την ταινια και τους υποτιτλους(SRT) που ειναι 2 ξεχωριστα αρχεια με το ιδιο ονομα παντα,μετα ανοιγεις την εφαρμογη πατας media explorer σου εμφανιζονται επι τοπου και τα 2 αρχεια πανω στην κορυφη πατας τον υποτιτλο και αριστερα κατω επιλεγεις Greek και αυτοματα φορτωνονται οι υποτιτλοι παιζοντας την ταινια.

 

@ddr2:Γιαννη τη μεθοδο μεσω wifi(HTTP) μεταφορας απο pc σε ipad μου ειναι πιο βολικη σε σχεση με itunes σε οποιαδηποτε αρχεια που θελω να μεταφερω απλως την εφαρμοζω απο την εκαστοτε εφαρμογη πχ για ταινιες απο το AVPlayerHD ηταν σχετικα ευκολο.

Με την αλλη εφαρμογη iFiles δεν το καταφερα αυτο(θα το ξαναψαξω και αλλη φορα)

Καταλαβα την λογικη του ipad Γιαννη οπως την ειπες ειναι η ακριβως αντιθετη των windows μεσα απο την καθε εφαρμογη το οτιδηποτε θες να κανεις.

Αγορασα και αυτην την εφαρμογη Video Downloader Pro που τη βρηκα οτι θα μου ειναι χρησιμη.

Οσον αφορα live stream app ελεγα για οποιαδηποτε που μπορω να δω κανα αγωνα ποδοσφαιρου η'οτιδηποτε αλλο αθλητικο γεγονος που υπαρχει στα windows και με βολευει πολυ η' καποια αλλη εφαρμογη που μπορω να δω live tv οχι ελληνικα καναλια αλλα διεθνη:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Thanks παιδες.

Για τους υποτιτλους αφου μεταφερεις μεσω wifi transfer(HTTP) απο το AVPlayerHD στο ipad και την ταινια και τους υποτιτλους(SRT) που ειναι 2 ξεχωριστα αρχεια με το ιδιο ονομα παντα,μετα ανοιγεις την εφαρμογη πατας media explorer σου εμφανιζονται επι τοπου και τα 2 αρχεια πανω στην κορυφη πατας τον υποτιτλο και αριστερα κατω επιλεγεις Greek και αυτοματα φορτωνονται οι υποτιτλοι παιζοντας την ταινια.

 

@ddr2:Γιαννη τη μεθοδο μεσω wifi(HTTP) μεταφορας απο pc σε ipad μου ειναι πιο βολικη σε σχεση με itunes σε οποιαδηποτε αρχεια που θελω να μεταφερω απλως την εφαρμοζω απο την εκαστοτε εφαρμογη πχ για ταινιες απο το AVPlayerHD ηταν σχετικα ευκολο.

Με την αλλη εφαρμογη iFiles δεν το καταφερα αυτο(θα το ξαναψαξω και αλλη φορα)

Καταλαβα την λογικη του ipad Γιαννη οπως την ειπες ειναι η ακριβως αντιθετη των windows μεσα απο την καθε εφαρμογη το οτιδηποτε θες να κανεις.

Αγορασα και αυτην την εφαρμογη Video Downloader Pro που τη βρηκα οτι θα μου ειναι χρησιμη.

Οσον αφορα live stream app ελεγα για οποιαδηποτε που μπορω να δω κανα αγωνα ποδοσφαιρου η'οτιδηποτε αλλο αθλητικο γεγονος που υπαρχει στα windows και με βολευει πολυ η' καποια αλλη εφαρμογη που μπορω να δω live tv οχι ελληνικα καναλια αλλα διεθνη:p

Υπάρχει και η μέθοδος μέσω wifi, αλλά να σου πώ την αλήθεια,έχω βολευτεί τόσο το dropbox, που ότι αρχείο θέλω, το ανεβάζω εκεί και μετά το κατεβάζω στο Ipad και το ανοίγω με όποια εφαρμογή θέλω.

 

Αυτό που λες για live stream, δεν το ξέρω, αλλά αν βρεις κάτι, ειδοποία!:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η μέθοδος μέσω wifi, αλλά να σου πώ την αλήθεια,έχω βολευτεί τόσο το dropbox, που ότι αρχείο θέλω, το ανεβάζω εκεί και μετά το κατεβάζω στο Ipad και το ανοίγω με όποια εφαρμογή θέλω.

 

Αυτό που λες για live stream, δεν το ξέρω, αλλά αν βρεις κάτι, ειδοποία!:p

 

Αν σε βολευει εχει καλος,εμενα με το wifi transfer μου ειναι εξισου βολικο για αυτο και αγορασα και την αλλη εφαρμογη το Download Pro που σου δινει τη δυνατοτητα να κατεβασεις οτιδηποτε το αποθηκευει στο tablet και μπορεις να το δεις και μετα.

Δεν πολυ εμπιστευομαι τυπου Dropbox/Skydrive κλπ τετοια φρουτα:p

Για browser κατεβασα τον Mercury browser που θυμιζει firefox/chrome σε δυνατοτητες παραμετροποιησεις.

Τον safari ουτε τον ακουμπαω.

Α...οταν το συνδεσα στο laptop μου ανοιγει κατευθειαν το itunes και μου ζηταει να κανω register

Να το κανω η'δεν εχει και καποιο σοβαρο νοημα:rolleyes:

Εχει καποια χρησιμοτητα δηλαδη,ετσι κι αλλιως δεν θα το παντρευτω το ipad,ασε που αμα βγει το οποιο νεο Mini θα το τσιμπησουμε σχετικα γρηγορα.

Αυτες οι ιντσες με βολευουν απιστευτα παντως,ειναι πολυ βολικο σε σχεση με 10ρια η'11ρια tablet που στην ουσια ειναι μονο για το σπιτι,εκτος αν βγει κανα windows tablet εκει γυρω στις 8 ιντσες:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα παραδόξως με βόλεψε το μέγεθος του,όχι ότι είναι καλύτερο από τον μεγάλο του αδερφό αλλά είναι εξίσου καλό κι αυτό.

Και παράξενο αλλά δεν βλέπω κολλήματα η καθυστερήσεις.

Στο iPad 3 έβλεπα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν σε βολευει εχει καλος,εμενα με το wifi transfer μου ειναι εξισου βολικο για αυτο και αγορασα και την αλλη εφαρμογη το Download Pro που σου δινει τη δυνατοτητα να κατεβασεις οτιδηποτε το αποθηκευει στο tablet και μπορεις να το δεις και μετα.

Δεν πολυ εμπιστευομαι τυπου Dropbox/Skydrive κλπ τετοια φρουτα:p

Για browser κατεβασα τον Mercury browser που θυμιζει firefox/chrome σε δυνατοτητες παραμετροποιησεις.

Τον safari ουτε τον ακουμπαω.

Α...οταν το συνδεσα στο laptop μου ανοιγει κατευθειαν το itunes και μου ζηταει να κανω register

Να το κανω η'δεν εχει και καποιο σοβαρο νοημα:rolleyes:

Εχει καποια χρησιμοτητα δηλαδη,ετσι κι αλλιως δεν θα το παντρευτω το ipad,ασε που αμα βγει το οποιο νεο Mini θα το τσιμπησουμε σχετικα γρηγορα.

Αυτες οι ιντσες με βολευουν απιστευτα παντως,ειναι πολυ βολικο σε σχεση με 10ρια η'11ρια tablet που στην ουσια ειναι μονο για το σπιτι,εκτος αν βγει κανα windows tablet εκει γυρω στις 8 ιντσες:p

 

Κάνε register. Συγχρόνισε και κράτα backup. Όταν θα πάρεις το επόμενο ipad, θα μπορείς να περάσεις αυτόματα το backup σου και θα είναι έτοιμο στημένο σε λίγα λεπτά, χωρίς εσύ να κάνεις τίποτα.;)

Για browser, ο σαφάρι είναι κορυφαίος σε απόκριση και smooth. Καλύτερα να τον ακουμπήσεις λίγο. :lol

Πολύ καλός επίσης και ο chrome.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το smart cover προστατευει μονο απο τη μια πλευρα,το smart case προστατευει και απο τις 2 πλευρες.

Το πρωτο το βρησκεις παντου,το δευτερο δυσκολα το βρησκεις για ipad mini.

Αυτο πηρα εγω.

http://www.ebay.ca/itm/Ozaki-O-Coat-Slim-Y-Slim-Y-Case-iPad-Mini-Blue-100-Brand-New-Genuine-/140932152605?pt=US_Tablet_eReader_Cases_Covers_Keyboard_Folios&hash=item20d035fd1d

 

Η πλάτη ειναι από σκληρό πλαστικό ή πιο μαλακό τύπου tpu; Το ρωτάω γιατί υπάρχει ο φόβος να δημιουργηθεί φθορά από την ίδια την θήκη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η πλάτη ειναι από σκληρό πλαστικό ή πιο μαλακό τύπου tpu; Το ρωτάω γιατί υπάρχει ο φόβος να δημιουργηθεί φθορά από την ίδια την θήκη.

 

Από σκληρό πλαστικό είναι αλλά εγώ τέτοια ήθελα για προστασία διότι κάθε μέρα το κουβαλάω έξω από το σπίτι μαζί με αλλά αντικείμενα μεσα στην τσαντουλα και θέλω να αποφύγω τη παραμικρή γρατζουνια.

Από το Golden Hall απο το Apple Store το πήρα και είναι ακριβώς η ίδια με την επίσημη της Apple που είναι αφαντη για το mini.

Είναι πολύ βολικό και ελαφρύ το case προστατεύει απόλυτα,μετατρέπεται σε stand το μπροστινό μέρος που είναι πιο μαλακό από το πίσω μέρος,και έχει το ωραίο με το που ξεδιπλώνω ανάβει και η οθόνη και αντίστοιχα σβήνει με το κλείσιμο.

43 ευρώ κάνει.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα την θήκη της puro που εχω σε link πιο πάνω,πολυ καλη απλα εχω ενα θεμά.αφηνει το σημείο που ειναι τα ηχεία εκτεθειμένο και φοβάμαι μην γρατζόυνιστει,καποια ιδέα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad Mini (2012)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...