Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα εμφανίζεται κανονικά σε μαύρο χρώμα. Πρώτη φορά το βλέπω. Ακόμα και όταν είχα τις beta εκδόσεις του iOS 7 δεν είχα δει τέτοιο πρόβλημα.

 

Οντως περιεργο.

Κανονικα ειναι μαυρα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια χαρα ειναι. δεν εχεις προσθεσει τιποτα γιαυτο ειναι ασπρο

Έχει σχέση αυτό με το χρώμα των συμβόλων στην status bar που πρέπει να είναι μαύρο αντί για άσπρο?

Δεν νομίζω ότι έχει σχέση. Αφαίρεσα και εγώ όλες τις χώρες που είχα αλλά δεν έγιναν άσπρα τα σύμβολα στην status bar.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Κ να προσθεσω καποια ωρα παλι ασπρα ειναι

Οπως κ οταν παω στο χρονομετρο

Έχεις κάνει καθόλου restore (δεν είναι λόγος αυτός για να κάνεις restore απλά ρωτάω)? Μήπως το κάνει μόνο με ένα συγκεκριμένο wallpaper? Είναι άσχετο βασικά αλλά λέω μήπως παίζει κανένα bug.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Κ να προσθεσω καποια ωρα παλι ασπρα ειναι

Οπως κ οταν παω στο χρονομετρο

 

και πως επρεπε να ειναι? και σε μενα ετσι φαινετε

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φαίνεται λογικό αυτό. Το θεωρώ πολύ παράξενο. Δεν κάνει αντιστροφή χρωμάτων όταν ανοίγεις το ρολόι....δηλαδή από λευκά να γίνουν μαύρα τα γράμματα και οι αριθμοί.
Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φαίνεται λογικό αυτό. Το θεωρώ πολύ παράξενο. Δεν κάνει αντιστροφή χρωμάτων όταν ανοίγεις το ρολόι....δηλαδή από λευκά να γίνουν μαύρα τα γράμματα και οι αριθμοί.

 

δε μπορω να σε καταλαβω

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν καταλαβαινεις;

Μπες στο χρονομετρο κ πες μας τι ωρα ειναι... Αν βλεπεις:)

 

:lol: δε το ειχα καταλαβει, σε μενα ειναι κανονικα τελικα

Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να σε καταλαβω

 

Πρέπει όταν μπαίνεις στην εφαρμογή επειδή η μπάρα επάνω είναι άσπρη να γίνουν τα γράμματα της μαύρα.

Αρχικά δοκίμασε home & power button πατημενα για 10 δεύτερα μέχρι να κάνει soft reset μία απλή επανεκκίνηση μην φοβάσαι δεν θα χάσεις τίποτα. Δεν νομίζω να αλλάξει όμως κάτι.

Επειδή είναι εφαρμογή του συστήματος μάλλον θα χρειαστείς restore για να ξανα μπουν όλα από την αρχή.

Εδώ είμαστε θα σε βοηθήσουμε αν δεις οτί έχεις ειδικά κι άλλα περίεργα bugs.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει όταν μπαίνεις στην εφαρμογή επειδή η μπάρα επάνω είναι άσπρη να γίνουν τα γράμματα της μαύρα.

Αρχικά δοκίμασε home & power button πατημενα για 10 δεύτερα μέχρι να κάνει soft reset μία απλή επανεκκίνηση μην φοβάσαι δεν θα χάσεις τίποτα. Δεν νομίζω να αλλάξει όμως κάτι.

Επειδή είναι εφαρμογή του συστήματος μάλλον θα χρειαστείς restore για να ξανα μπουν όλα από την αρχή.

Εδώ είμαστε θα σε βοηθήσουμε αν δεις οτί έχεις ειδικά κι άλλα περίεργα bugs.

 

Τασουλη εγω δεν εχω προβλημα φιλε :D, στην πενα το εργαλειο.

Link to comment
Share on other sites

Τασουλη εγω δεν εχω προβλημα φιλε :D, στην πενα το εργαλειο.

 

Εχεις δίκιο συγνώμη σε μπέρδεψα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δοκίμασε το και αν σου αρέσει το αγοράζεις. Αξίζει να υποστηρίζουμε τις αξιόλογες εφαρμογές.

 

Ωστόσο, επειδή εδώ βγαίνουμε off topic, να θυμίσω ότι για εφαρμογές και software γενικότερα έχουμε ξεχωριστό χώρο...

 

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=94

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για σας ξερει κανεις πως μπορουμε να ταξινομησουμε τις φωτογραφιες με συγκεκριμενη σειρα στο iphone μεσα σε υποφακελους στο Photos? γιατι τις βαζει με οχι αλφαβητικη σειρα και θελω συγκεκριμενη
NGAITA
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις άλλος αυτο το προβλημα ειναι πολυ διαδεδομένο!δείτε με το ζόρι θα το βρείτε δείτε φωτο και μετα το κινητο σας

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1644995

Το χω ελαφρά και φαίνεται στο ασπρο να αλλάξω την συσκευή που δουλεύει ρολόι (εγγυηση)για ανακατασκευασμένο ;

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως είναι έντονο το πρόβλημα όπως και στη φωτογραφία που είδα στο link που δίνεις, και ταυτόχρονα είσαι εντός εγγύησης, άλλαξέ το.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα να συγχρονισω το j/b 5αρι μου σε δευτερο υπολογιστη ακολουθωντας γνωστο οδηγο προκειμενου να μην χαθουν τα δεδομενα και να διατηρηθει η ιδια βιβλιοθηκη σε ολους του υπολογιστες. Μετα την εγκατασταση της τελευταιας εκδοσης του itunes δεν τα καταφερα και ετσι μετα εγκατεστησα το itools που διαβασα οτι μπορει να κανει παρομοια δουλεια.

Μετα απο αυτα πλεον οταν συνδεω το τηλεφωνο στο itunes η συσκευη δεν αναγνωριζεται οπως παλια και εμφανιζεται μια εικονα που μου δινςει 2 επιλογες, restore from backup η set up as new. Αυτο σημαινει οτι με αυτα και με εκεινα για να ξανακανω συγχρονισμο η να μπορεσω να κρατησω αντιγραφο η να βαλω/βγαλω μουσικη πρεπει να αναβαθμισω στην 7.03 χανοντας το j/b ;

 

ΥΓ. Δεν εχω δοκιμασει ακομη (αυριο θα το κανω) να συνδεθω στον πρωτο (αρχικο) υπολογιστη που συγχρονιζα για να δω και εκει τι θα μου βγαλει.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Το πιθανότερο είναι πως ναι. Αλλά για δοκίμασε αυτό

 

This is how to achieve DFU mode. You can do it on every phone:

 

Method 1)

 

Attach the phone to the pc

Turn the phone off

Hold power and home together for *exactly* 10 seconds

Release power but keep holding home until the pc beeps as a USB device is recognized.

At no point will the display come on. Now your restore should work.

 

Αφού το itunes στο αναγνωρίσει και σου βγάλει το ίδιο μήνυμα όπως τώρα αλλά χωρίς να είναι αναμμένη η οθόνη τότε ξαναπάτα τα home+power μέχρι να ξεκινήσει το κινητό το boot up και να δεις το μήλο στην οθόνη. Μπορεί και να δουλέψει!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Το πιθανότερο είναι πως ναι. Αλλά για δοκίμασε αυτό

 

This is how to achieve DFU mode. You can do it on every phone:

 

Method 1)

 

Attach the phone to the pc

Turn the phone off

Hold power and home together for *exactly* 10 seconds

Release power but keep holding home until the pc beeps as a USB device is recognized.

At no point will the display come on. Now your restore should work.

 

Αφού το itunes στο αναγνωρίσει και σου βγάλει το ίδιο μήνυμα όπως τώρα αλλά χωρίς να είναι αναμμένη η οθόνη τότε ξαναπάτα τα home+power μέχρι να ξεκινήσει το κινητό το boot up και να δεις το μήλο στην οθόνη. Μπορεί και να δουλέψει!

 

Ευχαριστω για την βοηθεια, αλλα δεν αλλαξε κατι !!!

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...