Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το είχα ψάξει πριν ρωτήσω και δεν υπήρχε επιλογή. Έστω και αλλάζοντας την προβολή γίνεται, οπότε λυθηκε το πρόβλημα. Δεν είναι και κάτι που χρειάζεται συνεχώς. Ευχαριστώ και πάλι.

 

ΥΓ. Πάντως επειδή οι περισσότεροι, θεωρώ, ότι μπαίνουμε από κινητό, καλό θα ήταν να εχει και η mobile έκδοση τις δυνατότητες της desktop. Γενικά μιλάω όχι για το συγκεκριμένο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Το είχα ψάξει πριν ρωτήσω και δεν υπήρχε επιλογή. Έστω και αλλάζοντας την προβολή γίνεται, οπότε λυθηκε το πρόβλημα. Δεν είναι και κάτι που χρειάζεται συνεχώς. Ευχαριστώ και πάλι.

 

ΥΓ. Πάντως επειδή οι περισσότεροι, θεωρώ, ότι μπαίνουμε από κινητό, καλό θα ήταν να εχει και η mobile έκδοση τις δυνατότητες της desktop. Γενικά μιλάω όχι για το συγκεκριμένο.

 

Μπαίνει στη bucket list του φορουμ και αυτό :) Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Το είχα ψάξει πριν ρωτήσω και δεν υπήρχε επιλογή. Έστω και αλλάζοντας την προβολή γίνεται, οπότε λυθηκε το πρόβλημα. Δεν είναι και κάτι που χρειάζεται συνεχώς. Ευχαριστώ και πάλι.

 

ΥΓ. Πάντως επειδή οι περισσότεροι, θεωρώ, ότι μπαίνουμε από κινητό, καλό θα ήταν να εχει και η mobile έκδοση τις δυνατότητες της desktop. Γενικά μιλάω όχι για το συγκεκριμένο.

Αν χρησιμοποιείς tapatalk υπάρχει η δυνατότητα για αναφορά σε μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα,

Διαβαζα στις οδηγιες οτι υπαρχει κουμπι edit για αλλαγη τιμης στην αγγελια, αλλα δεν το βλεπω.

 

Πως αλλάζουμε τιμη?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Τι γίνεται ρε παιδιά?

Προς τι τόσο άστυνομοκρατια και περιορισμός στη δημιουργία νέων θεμάτων?

Δηλαδή έχει φτάσει το φόρουμ στα όρια της έλλειψης ελευθερίας του λόγου.

Προσπάθησα να ανοίξω νέο θέμα με αφορμή τον καταποντισμό των πωλήσεων της Apple... και φυσικά ούτε στα My news μπορούσα... αλλά ούτε καν στο φόρουμ της Apple...

Δηλαδή μόνο για το chat and fun είμαστε!

Παλιά δεν ήταν έτσι το φόρουμ. Κρίμα.

Να πάρουμε άδεια για να ανοίξουμε ένα θέμα δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Καλησπερα

 

Στα my news ποτέ δε μπορούσαν οι χρήστες να ανοίξουν θέμα, δεν άλλαξε κάτι. Στο Apple forum επίσης δεν έχει αλλάξει κάτι. Έχει παρατηρήσει κάνεις αντίστοιχο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Στα my news ποτέ δε μπορούσαν οι χρήστες να ανοίξουν θέμα, δεν άλλαξε κάτι. Στο Apple forum επίσης δεν έχει αλλάξει κάτι. Έχει παρατηρήσει κάνεις αντίστοιχο προβλημα?

 

Εγώ δεν μπορώ να ανοίξω θέμα στο Apple!

Παρακαλώ να το δει κάποιος αν είναι τεχνικό πρόβλημα

 

Επισης στο my news Ποιος ανοίγει και με τι κριτήρια θέματα?

Πχ έχει γίνει παγκόσμιος χαμός σε όλα τα χρηματιστήρια, έχουν χαθεί 300 δις σε 3 μήνες απο τη μετοχη της Apple και πουθενά στο myforum δεν το διάβασα σαν είδηση!!

Προφανώς δεν μας απασχολεί...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι και σε 'μένα στην ενότητα της Apple οι Κανόνες Σύνταξης έχουν Δημιουργία θεμάτων: Όχι

Όμως με τη δομή της αρχικής ενότητας να μοιάζει σαν ειδησεογραφική ειδικού ενδιαφέροντος και τους κανόνες σύνταξης στις υποπεριοχές δε μου φαίνεται παράξενο.

 

Επίσης είναι η εντύπωσή μου ή μήπως κάνω λάθος, ότι αν έχουμε θέμα για το MyNews μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε την Υποβολή ειδήσεων;

http://www.myphone.gr/forum/dropbox.php

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ειδα για πολλοστη φορα τη διαφημισή σας για το GoodOffer24. Στην αρχη πίστευα οτι ειναι μουφα και το απέφυγα. Μετα ομως απο πολλες φορες που ειδα τη διαφημιση και ειδικα τη χθεσινη αποφασισα να κανω μια δοκιμη. Windows 10 Pro με 10€ ειναι αρκετα δελεαστικό. Ετσι λοιπόν το ψώνισα. Ακόμα δεν έχω λάβει φυσικά κανενα mail με κλειδί για Windows και φυσικά υποψιάζομαι ότι ούτε και θα λάβω.

Η ερώτησή μου λοιπόν προς όλους τους ιθύνοντες του MyPhone είναι για ποιο λόγο προωθούν στα μέλη της κοινότητας ψεύτικα site χωρίς να τα έχουν δοκιμάσει πρώτα οι ίδιοι. Φυσικά θα μου πεις εσεις πληρώνεστε για τέτοιου είδους διαφημίσεις οπότε τί σας νοιάζει. Βάζετε από κάτω και μια σειρά περί ευθύνης υπηρεσιών και είστε καλυμμένοι ετσι;

Τέτοιου είδους διαφήμιση όμως βλάπτει τα μέλη σας αν σας ενδιαφέρει. Λυπάμαι πολύ για την κατάντια του site.

 

ΜΦΧ

 

Θωμάς

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ειδα για πολλοστη φορα τη διαφημισή σας για το GoodOffer24. Στην αρχη πίστευα οτι ειναι μουφα και το απέφυγα. Μετα ομως απο πολλες φορες που ειδα τη διαφημιση και ειδικα τη χθεσινη αποφασισα να κανω μια δοκιμη. Windows 10 Pro με 10€ ειναι αρκετα δελεαστικό. Ετσι λοιπόν το ψώνισα. Ακόμα δεν έχω λάβει φυσικά κανενα mail με κλειδί για Windows και φυσικά υποψιάζομαι ότι ούτε και θα λάβω.

Η ερώτησή μου λοιπόν προς όλους τους ιθύνοντες του MyPhone είναι για ποιο λόγο προωθούν στα μέλη της κοινότητας ψεύτικα site χωρίς να τα έχουν δοκιμάσει πρώτα οι ίδιοι. Φυσικά θα μου πεις εσεις πληρώνεστε για τέτοιου είδους διαφημίσεις οπότε τί σας νοιάζει. Βάζετε από κάτω και μια σειρά περί ευθύνης υπηρεσιών και είστε καλυμμένοι ετσι;

Τέτοιου είδους διαφήμιση όμως βλάπτει τα μέλη σας αν σας ενδιαφέρει. Λυπάμαι πολύ για την κατάντια του site.

 

ΜΦΧ

 

Θωμάς

 

Καλησπέρα αγαπητέ Θωμά,

 

Μέχρι στιγμής δεν έχουμε λάβει κανένα αντίστοιχο παράπονο που να αφορά το εν λόγω κατάστημα, εδώ και 2 μήνες δηλαδη. Αν είχαμε την παραμικρή υποψία πως δεν πρόκειται για legit κατάστημα, δεν υπήρχε περίπτωση να ανεβάσουμε μια τέτοια διαφήμιση. Σε κάθε πειρπτωση, εάν δεν έχεις λάβει τίποτα μέχρι αύριο το πρωί, στείλε μου PM και θα επικοινωνήσω προσωπικά με το κατάστημα και 100% θα διευθετηθεί το θέμα. Ευχαριστουμε που το ανέφερες.

 

Δημήτρης

 

Υ. Γ. εννοείται τσέκαρε τα spam mail σου κλπ μήπως έχει πάει εκει το κλειδί.

Edited by ZZW30
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει να κάνει με τον αριθμό των μηνυμάτων. Νομίζω οι αγγελίες εμφανίζονται μετά από 50 μηνύματα

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ο Θωμάς δεν επικοινώνησε άρα θεωρώ πως έλαβε το προϊόν του και είναι ευχαριστημένος πλέον, δυστυχώς προτίμησε να διαμαρτυρηθεί δημόσια αντί να κάνει υπομονή λίγες ώρες ή να στείλει ένα PM. Εν πάση περιπτώσει δε το σβήνω, απλά το κλειδώνω.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά τι γίνεται στο myphone?

 

Υποθέτω ότι είναι μια ιστοσελίδα/φορουμ που μας βοηθά να κάνουμε "έξυπνες" αγορές ως καταναλωτές, αλλά όταν βλέπω δημοσιεύσεις σαν αυτές οι οποίες μάλιστα είναι και κλειδωμένες μπερδεύομαι λιγάκι: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=476008 ??? Really στικάκι από το eBay και απο πωλητή με τόσο χάλια ποσοστό αξιολογήσεων; Και κλειδωμέμο γιατί; Να μήν γράψουμε την άποψη μας; Να υποθέσω ότι ο πωλητής έχει πληρώσει για αυτή την εξυπηρέτηση από το myphone ή όντως είναι τόσο καλή ευκαιρία που δεν πρέπει να χάσουμε; Είμαι μέλος στο φορουμ από το 2004 αν και δεν γράφω συχνά ενώ σας παρακολουθώ από ακόμη πιο παλιά και έχω το φορουμ πολύ ψηλά όμως.. σορρυ ρε παιδιά αλλά με τέτοια πράγματα το myphone πέφτει στην αντίληψη μου και είναι κρίμα.. :wacko::(:ninja:

Edited by michalis1984
Link to comment
Share on other sites

Καλο είναι να υπάρχουν τέτοιες προσφορές αν και εφόσον είναι σωστές. Συμφωνώ με το κομμάτι του σχολιασμού. Δεν έχω μπει ποτέ να τις τσεκάρω γιατί δεν είδα κάτι που να μου τραβήξει το μάτι. Αλλά έτσι από περιέργεια λόγο του ότι είπες για χάλια πωλητή μπήκα τώρα. Αν είδα καλά έχει 98,1 στις αξιολογήσεις;;;; δε τον λες και χάλια.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

κανείς δεν ξέρει από τους διαχειριστές;;;χρόνια μια χαρά μου ερχόντουσαν

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Έκανα νέα εγγραφή λόγω αδυναμίας εισόδου στο forum. Το προηγούμενο username ήταν το jpk. Παρακαλώ πολύ θα ήθελα είτε να διαγράψετε (μπορώ με pm να δώσω στοιχεία) το προηγούμενο είτε να το συγχωνευσετε με το παρόν καθώς θέλω να χρησιμοποιώ το κανονικό μου email.

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γιατί στην mobile έκδοση του site δεν μπορούμε να κάνουμε σχεδόν τίποτα εκτός από το να διαβάσουμε το φόρουμ?

Π. Χ. Δεν μπορούμε να κάνουμε παράθεση ή οτιδήποτε άλλο.

 

Όταν το γυρνάμε στην desktop έκδοση όμως όλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά γίνεται η παράθεση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...