Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως βρισκουμε απο που ειναι το κινητο αν εχω το ιμει? θελω να τσεκαρω αν ειναι για ευρωπαικη ενωση η οχι.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ξεχασα να ενημερωσω, η αλλαγη εγινε τελικα (περιεργος, πριν βγει DOA για 1 ημερα) με πληρη αντικατασταση με καινουριο. Τελος καλο ολα καλα μεχρι στιγμης :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όση ώρα κάνει να φορτίσει πλήρως? (Ισχύει αυτό που λέει στην περιγραφή του κινητού από multirama πως φορτίζει σε 45 λεπτά μόνο?)

Μου φαίνεται περίεργο που δεν το έχω δει το χαρακτηριστικό αυτό σε κάποιο review ή και ακόμα στο επίσημο site της Sony που λέει αναλυτικά για το κινητό!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ τα 45 λεπτά δεν τα είδα ποτε σε φόρτιση.ποτε βέβαια δεν το μετρησα ώστε να δω πόση ώρα παίρνει,πάντως πολυ πιο ταχύτατη η φόρτιση του σε σχεση με s3,one x,one s.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά απο video τι λέει η κάμερά του? Έχει δει κάποιος βίντεο σε μεγάλη οθόνη για να μας πεί?
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι τα settings σου στην συνδεσιμοτητα? μαζική αποθήκευση ή συνδεση πολυμέσων αυτό σίγουρα παίζει ρόλο..

:happy:

Στη μαζική αποθήκευση βλέπει ΤΟ κινητό σα δίσκο. ΤΟ πρόβλημα είναι ότι βλέπει μόνο την sd. Και όχι την εσωτερική μνήμη. Τι ΝΑ το κάνω όμως αυτό. Την sd οπότε θέλω τη βγάζω και τη διαβάζει ένας reader. Εγώ θέλω ΝΑ διαβάσω την εσωτερική μνημη. Για ΝΑ μη γίνει μπέρδεμα όταν μιλάω για sd εννοώ την κάρτα (η συσκευή αυτό ΤΟ ονομάζει ext-card. Αντίθετα την εσωτερική μνημη την ονομάζει sdcard. ) εγώ θέλω ΝΑ διαβάζω μέσω usb σα δίσκο την sdcard δηλαδή την εσωτερική μνήμη. Ε αυτό δε γίνεται. ΤΟ κακό είναι ότι την εσωτερική μνήμη δεν τη διαβάζει ούτε μέσω του pc companion άρα δεν έχω τρόπο ΝΑ μεταφέρω τις.φωτογραφίες που τραβάω στην εσωτερική μνήμη παρά μόνο κάνοντας τες transfer στην κάρτα. Κουλό.

Πρώτο μου PC: commodore 64 (την amiga την εχω ακόμα :D)

Πρώτο μου PDA-PHONE: qtek S100

Link to comment
Share on other sites

Θα έβρισκες άκρη φίλε ..., εγώ τόσα χρόνια που έχω πάρει πολλές συσκευές της συγκεκριμένης εταιρείας , ΠΟΤΕ δεν συνάντησα προβλήματα στο σέρβις ή σε αντικαταστάσεις ελαττωματικών συσκευών!! Μπράβο που βρήκες άκρη! :) Να μας ενημερώσεις για την καινούργια συσκευή όταν την πάρεις !!

Έχετε βρει καμιά καλή θήκη για το κινητό ρε παιδιά? Εννοώ από Ελλάδα! Ρώτησα χθες έναν υπάλληλο στο OTEshop και μου είπε ότι είναι καινούργιο και ότι θα φέρουν σε 2 μήνες περίπου!!:wacko: Απλά σκέφτομαι να το πάρω το κινητό και θα ήθελα να το βάλω κατευθείαν σε μια καλή θήκη!!

 

Σημερα παρελαβα το νεο κινητο! το εστησα, εβαλα την καρτα μνημης και..παλι τα ιδια! επανεκκινηση!

Πιστευω πλεον οτι 2 πραγματα φταινε!ειτε και οι ΤΡΕΙΣ καρτες που δοκιμασα εχουν θεμα (μια 8αρα που ειχα παρει περισυ,μια 4αρα νοκια που πηρα φετος και μια 8αρα που υπηρχε μεσα στο arc S μου και την πηρα για δοκιμη), ειτε καποια εφαρμογη που κανεις αλλος δεν εχει!

Αυτο που μπορω να κανω λοιπον,ειναι μια επαναφορα του τηλεφωνου και διαγραφη των παντων απο μεσα, να βαλω την καρτουλα μου και να δω αν θα το ξανακανει. Εαν δεν κανει σημαινει οτι εχει θεμα με καποια εφαρμογη. Εαν ομως ξανα κανει,μια λυση υπαρχει. να τα ξανασκασω για νεα καρτα μνημης!

Τι λετε εσεις ρε παιδες?εχω βαρεθει να ασχολουμαι..δεν ειναι κανα σοβαρο θεμα αλλα θελω τα πραγματα μου να λειτουργουν τελεια...

Επισης ο τεχνικος της σονυ που κοιταξε το προηγουμενο μου ειπε με την δικια του καρτα μνημης δεν εκανε τιποτα το κινητο,αλλα δεν προλαβε να δοκιμασει και την δικια μου στο δικο του (ειχε και αυτος το Τ).

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε τι κάρτα μνήμης είχε ο τεχνικός; Χωρητικότητα, εταιρεία, τύπος, κλάση;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε τι κάρτα μνήμης είχε ο τεχνικός; Χωρητικότητα, εταιρεία, τύπος, κλάση;

 

οχι αλλα εχω πει στην κοπελα στη wind Που τον ξερει να τον ρωτησει! παρηγγειλα μια samsung 32αρα class 10..και ο,τι γινει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

οχι αλλα εχω πει στην κοπελα στη wind Που τον ξερει να τον ρωτησει! παρηγγειλα μια samsung 32αρα class 10..και ο,τι γινει..

Kαλα ρε Νικολα -Χρονια μας πολλα- Samsung καρτα του εβαλες :lol: ,παλι θα βηχει ,δεν βρηκες καμια ουδετερη ειτε μαμα ?

Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Kαλα ρε Νικολα -Χρονια μας πολλα- Samsung καρτα του εβαλες :lol: ,παλι θα βηχει ,δεν βρηκες καμια ουδετερη ειτε μαμα ?

 

Εχω ακουσει καλα λογια για την συγκεκριμενη, αλλα απο ο,τι μαθαινω κανεις αλλος δεν το εχει (απο τη σονυ δεν εχει αναφερθει αλλο τετοιο θεμα) οποτε ή εκατσαν και τα 2 σε μενα..ή ετυχε και οι καρτες μου ολες δημιουργουν τετοιο προβλημα! πραγματικα εχει αρχισει και με ξενερωνει το θεμα τοσο ωστε να το παρατησω. στην τελικη μια επανεκκινηση κανει μετα απο κα8ε κλεισιμο, θα βγαζω την καρτα πριν το κλεινω...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...δεν ξέρω αν το έχουν αναφέρει άλλοι αλλα η δική μου εμπειρία είναι η εξής

 

Πήρα το T. Την δευτερη μέρα και αφού εκανα την αναβαθμιση 70 Α 3.195 η κάμερα της συσκευής θόλωσε. Ουτε φωτο ουτε τίποτα . Ολα θολά. Εψαξα στο internet βρήκα οτι αυτό ήταν ευρέως γνωστό θέμα με τα xperia S. για το Τ παραδόξος καμία αναφορά.

 

Την άλλαξα ως DOA την συσκευή και πήρα άλλη.

Χωρίς να ξέρω αν εφταιγε το firmware update εχω χεστεί και δεν εχω αναβαθμίσει ακόμα μηπως και εχω πάλι τα ίδια. Εδώ και 10 μέρες είμαι οκ. Παρόλαυτα σας το λέω απο εμπειρία η καμερα του Τ σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού ειναι το μεγαλύτερο σκουπιδι καμερα που εχω δει σε κάμερα smartphone. Επίπεδο φωτογραφίας 4 χρόνια πίσω. Εχω απογοητευτεί πλήρως. δεν ξέρω γιατί ακόμα δεν εχει ξεσηκωθεί όλο το Internet. Στο βίντεο επίσης πολλές φορές τρώει τρελά σκαλώματα και κανει συνεχει auto focus . Το χάνει! Και υποτίθεται οτι εκανα αναβάθμιση απο το iphone4 και βασικό κριτήριο ηταν η κάμερα

 

Η οθόνη είναι καλή, το κινητό είναι το ομορφότερο τηλέφωνο που εχω κρατησει στα χερια μου ποτε΄αλλα οσοι θελετε να αξιοποιήσετε το βιντεο και την καμερα γενικά ΠΡΟΣΟΧΗ!

 

Σημειωση στο support της ΣΟΝΥ δεν αναφέρουν τίποτα, για τους S τα προβλήματα εκαναν την πάπια...

 

Ξερει κανείς τι έγινε , αν λύθηκε? Δεν εχω καταλάβει είναι hardware ή software πρόβλημα?

Εχει κανείς ανάλογη εμπειρία απο το Τ? Μου φαινετε την ιδια καμερα εβαλαν μεσα και παει το δούλεμα σύνεφο :mad:

www.youtube.com/superetroid
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να ξέρω αν εφταιγε το firmware update εχω χεστεί και δεν εχω αναβαθμίσει ακόμα μηπως και εχω πάλι τα ίδια. Εδώ και 10 μέρες είμαι οκ. Παρόλαυτα σας το λέω απο εμπειρία η καμερα του Τ σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού ειναι το μεγαλύτερο σκουπιδι καμερα που εχω δει σε κάμερα smartphone. Επίπεδο φωτογραφίας 4 χρόνια πίσω. Εχω απογοητευτεί πλήρως. δεν ξέρω γιατί ακόμα δεν εχει ξεσηκωθεί όλο το Internet. Στο βίντεο επίσης πολλές φορές τρώει τρελά σκαλώματα και κανει συνεχει auto focus . Το χάνει!

Ξερει κανείς τι έγινε , αν λύθηκε? Δεν εχω καταλάβει είναι hardware ή software πρόβλημα?

Εχει κανείς ανάλογη εμπειρία απο το Τ? Μου φαινετε την ιδια καμερα εβαλαν μεσα και παει το δούλεμα σύνεφο :mad:

 

Καλησπερα φιλε μου, το δοκιμασα αυτο που λες για το βιντεο και απλα παρατηρησα οτι κανει με το παραμικρο autofocus,κουνιεται δηλαδη μπρος πισω η εικονα ενω ουσιαστικα δε χρειαζεται..ομως δε θολωνει η εικονα.αν δεν μου το ελεγες να το παρατηρησω δεν ξερω αν θα το προσεχα.

Οσο για τις συνθηκες χαμηλου φωτισμου,εννοεις πχ μες στο σπιτι το απογευμα που δεν εχει καλο φως?ή εξω? γενικα εχω το Ν8 για φωτο και δεν ξερω αν μπροω να τα συγκρινω,εχει απιθανη φωτο,οποτε δεν ασχολουμαι πολυ με το Τ,αλλα δε μου φαινεται κακη. ακομα και τωρα το απογευμα που εβγαλα μερικες μες το σπιτι και ζουμαρα ηταν καθαρες,και απο κοκο και απο θολωμα.

 

Παρεπιπτοντως,εχεις βαλει καρτα μνημης??? πληρωνω οσο οσο :p:p να βαλει καποιος με το Τ την καρτα μνημης μου στο δικο του και να βαλω τη δικη του,να δω αν θα επανεκκινει το δικο του και αν δε θα επανεκκινει το δικο μου..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτοντως,εχεις βαλει καρτα μνημης??? πληρωνω οσο οσο :p να βαλει καποιος με το Τ την καρτα μνημης μου στο δικο του και να βαλω τη δικη του,να δω αν θα επανεκκινει το δικο του και αν δε θα επανεκκινει το δικο μου..

 

Χαχαχα! Σορρυ που γελαω ρε Νικολα αλλα μου φτιαξες το απογευμα!

Πολυχρονος btw!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαμηλό φως σε μια ταβέρνα εννοώ.όχι ιδιαίτερα σκοτεινή. Στο βίντεο επειδή κάνω vlogs ξενέρωμα είναι ενοχλητικό με στημένο το κινητό και εμένα απέναντι να κάνει αυτό το πράγμα.την αναβάθμιση την. Έκανες ? Χάνω πολλα που δεν την έχω βάλει; Ναι έβαλα κάρτα 16 GB SanDisk και δεν έχω κανένα πρόβλημα...
www.youtube.com/superetroid
Link to comment
Share on other sites

Χαμηλό φως σε μια ταβέρνα εννοώ.όχι ιδιαίτερα σκοτεινή. Στο βίντεο επειδή κάνω vlogs ξενέρωμα είναι ενοχλητικό με στημένο το κινητό και εμένα απέναντι να κάνει αυτό το πράγμα.την αναβάθμιση την. Έκανες ? Χάνω πολλα που δεν την έχω βάλει; Ναι έβαλα κάρτα 16 GB SanDisk και δεν έχω κανένα πρόβλημα...

 

Πες μου που μενεις να ερθω να τη δοκιμασω, πραγματικα θελω να τελειωνει το παραμυθι με το κινητο αυτο, αν με τη δικη μου καρτα κανει ρεσταρτ το δικο σου,φταινε οι καρτες μου (γιατι εχω 3 που δοκιμασα), αν με τη δικη σου κανει ρεσταρτ,ειμαι τοσο γκαντεμης που και το 2ο κινητο που μου εδωσαν ειναι προβληματικο! Τελος παντων,πραγματικα με κουρασε αλλα θελω να το ξεκαθαρισω.

Την εχω βαλει απο την αρχη,δεν ξερω οτι διαφορες εχει απο την προηγουμενη,καθως χωρις την αναβαθμιση το δουλεψα μονο την 1η μερα στο προηγουμενο πριν την αντικατασταση.. παρολα αυτα μια χαρα παιζει με αυτη,δεν εχω δει κατι στραβο.(εκτος απο το δικο μου προβλημα)

 

Επισης ρε παιδες,κατι που θελω να τονισω, ειναι οτι η μπαταρια του κραταει τρομερα!!! με την ιδια χρηση με το Ρ εβγαζα 4-5 ωρες,σημερα λογω και εορτης του ηπια το αιμα, FB ολες οι ειδοποιησεις (μιλαμε για πανω απο 200μνμ και ποστς) χτυπουσαν στο κινητο,χωρια whatsapp,viber,κλησεις,σμσ, και τωρα ειναι στο 1%...με τη φωτεινοτητα πανω απο το 50%..στο αμεσως επομενο σκαλι την εχω..και wifi/data ανοιχτα ολη μερα!

νομιζω ειναι πολυ καλη επιδοση!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που λείπει από αυτό το κινητό είναι η θύρα HDMI αλλά λέει σαν συνδεσιμότητα HDMI via MHL support, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνει?
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που λείπει από αυτό το κινητό είναι η θύρα HDMI αλλά λέει σαν συνδεσιμότητα HDMI via MHL support, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνει?

 

Μπορεις να βαλεις ενα ανταπτορακι και να κανεις τη δουλεια σου.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που λείπει από αυτό το κινητό είναι η θύρα HDMI αλλά λέει σαν συνδεσιμότητα HDMI via MHL support, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνει?

 

Στη θυρα usb παιρνεις ενα καλωδιο που μπαινει εκει και βγαζει hdmi..το εκαναν για να λιγοστεψουν τις θυρες..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που λείπει από αυτό το κινητό είναι η θύρα HDMI αλλά λέει σαν συνδεσιμότητα HDMI via MHL support, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνει?

Δεν λείπει. Απλά το κινητό είναι αρκετά μπροστά μιας και η θύρα micro HDMI πάει για κατάργηση. Πλέον μέσω ενός MHL adapter θα μπορείς να συνδέεις μια έξοδο HDMI με την θύρα USB του κινητού για να προβάλεις το περιεχόμενο που θες στην τηλεόραση (και όχι μόνο).

 

Κάτι άλλο πολύ σημαντικό είναι το γεγονός ότι μέσω της MHL περνάει και ρεύμα. Με άλλα λόγια μπορείς να χρησιμοποιήσεις την τηλεόρασή σου για... φορτιστή!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

το πιάσα παίδες....τότε προσωπικά μιλώντας το κινητό τα έχει όλα....

 

κάτι άλλο ροοτ μπορεί να γίνει ή ακόμα δεν το έχουν προχωρήσει??? έχω το arc και θα ήθελα να περάσω το backup μου στο νέο κινητό...

Link to comment
Share on other sites

το πιάσα παίδες....τότε προσωπικά μιλώντας το κινητό τα έχει όλα....

 

κάτι άλλο ροοτ μπορεί να γίνει ή ακόμα δεν το έχουν προχωρήσει??? έχω το arc και θα ήθελα να περάσω το backup μου στο νέο κινητό...

Για δες εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1886460 , γράφει ότι δεν λειτουργεί σε όλες της εκδόσεις..

 

Νομιζω καταλαβε..:p

Δάκρυσα από το γέλιο :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...