Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια ειναι τα settings σου στην συνδεσιμοτητα? μαζική αποθήκευση ή συνδεση πολυμέσων αυτό σίγουρα παίζει ρόλο..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια καλημερα και απο μενα .:)

Εδω και δυο μερες ειμαι κατοχος του xperia T .:D

Δεν ειμαι σχετικος με smartphone και τα τηλεφωνα που ειχα πριν δεν εχουν καμμια σχεση με αυτο .

Οποτε και η γνωμη μου δεν θα ειναι και πολυ αντικειμενικη .

Μαλλον μονο καλα λογια θα ακουσετε απο μενα και λογια ενθουσιασμου .

Λοιπον .......

Το μηχανημα ειναι καταπληκτικο !!!!!!!:rolleyes:

Πανεμορφο , καταπληκτικη αισθηση στο χερι και παρα μα παρα πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης .

Ειναι πολυ γρηγορο στο internet αλλα και σε οτιδηποτε κανω σε καθημερινη βαση ...

Α!!!! Μπορεις να παρεις και τηλεφωνο .......:lol::lol:

Δεν ειμαι καποιος που μπορει να κρινει αντικειμενικα , αλλα ειμαι πολυ ευχαριστημενος μαζι του ( προς το παρον ) και ευτυχισμενος που μπορεσα να το παρω .

Πριν το αγορασω ειχα και για δυο μερες ενα iPhone 4S της αδερφης μου το οποιο το παλεψα λιγο και μπορω να πω οτι μου αρεσε πολυ .

Αλλα , ρε παιδια , τι να πω , το Sony μου αρεσει πιο πολυ ....

Το μονο που δεν προεβλεψα ειναι πώς θα το εχω μαζι μου ( λογω μεγεθους ) και αυτο συνεβει γιατι δεν το ειχα δει στην πραγματικοτητα πριν το αγορασω .:(

Φοβαμαι να το εχω εκτεθειμενο μεσα στην τσαντα μου . Πρεπει να βρω οπωσδηποτε μια θηκη που θα με πεισει για την ασφαλεια του .....

Και επισης , αυτο που παρατηρησα ειναι οτι θελει σχεδον καθε μερα φορτιση , γιατι οταν το εχεις , έ , θα ασχοληθεις μαζι του , οποτε η μπαταρια δεν ειναι τοσο μεγαλη οσο θα επρεπε .......

Το Nokia το παλιο που ειχα το φορτιζα περιπου καθε 4 ή 5 μερες ....

Δεν πειραζει ομως . Ξεπερνιεται αυτο ..

Κατα τα αλλα δεν μπορω να πω οτι εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα μεχρι τωρα και ελπιζω να συνεχισει να ειναι απροβληματιστο .......

Αυτα προς το παρον ......

Θα τα ξαναπουμε .......:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο μπαταρια πως τα παει t;;;Βγαζει μια μερα τουλαχιστον;

Οχι οτι ειμαι και σχετικος αφου ακομα το ψαχνω για να παρω smartphone (εχω το κινητο στο avatar μου....) αλλα να ξερω μην ξενερωσω ασχημα με την μπαταρια......

 

Πιστευετε υπαρχει περιπτωση μετα τα χριστουγεννα να πεσει αρκετα η τιμη του και αν ναι ποσο;Τωρα ειναι πανακριβο.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο μπαταρια πως τα παει t;;;Βγαζει μια μερα τουλαχιστον;

Οχι οτι ειμαι και σχετικος αφου ακομα το ψαχνω για να παρω smartphone (εχω το κινητο στο avatar μου....) αλλα να ξερω μην ξενερωσω ασχημα με την μπαταρια......

 

Πιστευετε υπαρχει περιπτωση μετα τα χριστουγεννα να πεσει αρκετα η τιμη του και αν ναι ποσο;Τωρα ειναι πανακριβο.....

 

οτι θα πέσει θα πέσει αλλά όχι λόγω προσφορών αλλά περισσότερο λόγω παλαιότητας και ανταγωνισμού

η μπαταρία του είναι σε μέτρια επίπεδα

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

οτι θα πέσει θα πέσει αλλά όχι λόγω προσφορών αλλά περισσότερο λόγω παλαιότητας και ανταγωνισμού

η μπαταρία του είναι σε μέτρια επίπεδα

 

μια μερα την βγαζει;

σε τι τιμη πιστευεις θα παει;

Link to comment
Share on other sites

μια μερα την βγαζει;

σε τι τιμη πιστευεις θα παει;

 

για τιμή δεν γνωρίζω, φαντάζομαι κανένα 30αρι?

και 2 μέρες μπορεί να βγάζει άμα το έχεις και κάθεται...

είναι απλά στο μέσο όρο των smartphones, ούτε παραπάνω, ούτε παρακάτω

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

για τιμή δεν γνωρίζω, φαντάζομαι κανένα 30αρι?

και 2 μέρες μπορεί να βγάζει άμα το έχεις και κάθεται...

είναι απλά στο μέσο όρο των smartphones, ούτε παραπάνω, ούτε παρακάτω

 

αμα ειναι να πεσει κανενα 30αρι το παιρνω και τωρα!:p

καλα μονο το xperia s επεσε το πολυ σε τοσο λιγο χρονο;

Link to comment
Share on other sites

αμα ειναι να πεσει κανενα 30αρι το παιρνω και τωρα!:p

καλα μονο το xperia s επεσε το πολυ σε τοσο λιγο χρονο;

Ρωτας για τιμες σε ''επισημα'' καταστηματα ή τιμες στο σκρουτζ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

αμα ειναι να πεσει κανενα 30αρι το παιρνω και τωρα!:p

καλα μονο το xperia s επεσε το πολυ σε τοσο λιγο χρονο;

 

το xperia s κυκλοφορεί κοντά χρόνο...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

το xperia s κυκλοφορεί κοντά χρόνο...

 

δικιο εχεις:p

να φανταστεις απο τοτε ψαχνω κινητο:lol:

δεν με βλεπω να παιρνω τιποτα τελικα....:cry:

Link to comment
Share on other sites

δικιο εχεις:p

να φανταστεις απο τοτε ψαχνω κινητο:lol:

δεν με βλεπω να παιρνω τιποτα τελικα....:cry:

Αν κυνηγάς την τεχνολογία και ψάχνεσαι για να έχεις το καλύτερο θα δυσκολευτείς να αποφασίσεις. Άλου είναι καλύτερο το ένα αλου το άλλο, όλα έχουν + και - (μιλώ για τα κορυφαία).

Αν κυνηγάς την τεχνολογία θα πληρώσεις ακριβά και σε λίγους μήνες αυτό που θα έχεις στα χεριά σου θα έχει χάσει την άξια του και θα έχουν βγει πολύ καλύτερα τηλεφωνά και ποιο δυνατά.

Θα το γράψω και αλλιώς….. Οι τιμές στα σκρουτζομαγαζα αυτή τη στιγμή είναι αρκετά καλές για τα ακριβα τηλεφωνά που έχουν βγει στην αγορά και κυκλοφορούν 4-10 μήνες, βλέπε siii- βλέπε hox - βλέπε xperia s

Υπάρχουν αρκετοί που έχουν καλές επιδοτήσεις από τους παρόχους τους, πληρώνουν τη διάφορα και ''αγοράζουν'' από ''επίσημα'' καταστήματα.

Πρέπει να δες από κοντά οποία τηλεφωνά σε ενδιαφέρουν και αν μπορείς να τα δεις όλα μαζί σε ένα κατάστημα διπλά-διπλά για να μπορείς να συγκρίνεις οθονες(φωτηνοτητα) κάμερες και ότι άλλο είναι αυτό που σε ενδιαφέρει ΕΣΕΝΑ περισσότερο π.χ. μουσική- βίντεο, ο κάθε χρηστής έχει διαφορετικά στάνταρ. Εμένα δεν με απασχολεί καν αν έχει ραδιόφωνο, για κάποιον άλλο είναι το σημαντικότερο.

Προσωπικά αυτή τη στη στιγμή θέτω για τον εαυτό μου ελάχιστες προδιαγραφές τo dual core-1gbrRAM-οθονη τύπου lcd πάνω από 4.3ιντσες 540x960 pixels

Κανένα τηλέφωνο δεν αξίζει όσο το πουλανε τα καταστήματα.

 

Όλα τα παραπάνω είναι προσωπικές απόψεις-σκέψεις-εκτιμήσεις. :)

 

Το xperia s κυκλοφορεί στην αγορά 8 μήνες, από τον Μάρτιο - Απρίλιο.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Αν κυνηγάς την τεχνολογία και ψάχνεσαι για να έχεις το καλύτερο θα δυσκολευτείς να αποφασίσεις. Άλου είναι καλύτερο το ένα αλου το άλλο, όλα έχουν + και - (μιλώ για τα κορυφαία).

Αν κυνηγάς την τεχνολογία θα πληρώσεις ακριβά και σε λίγους μήνες αυτό που θα έχεις στα χεριά σου θα έχει χάσει την άξια του και θα έχουν βγει πολύ καλύτερα τηλεφωνά και ποιο δυνατά.

Θα το γράψω και αλλιώς….. Οι τιμές στα σκρουτζομαγαζα αυτή τη στιγμή είναι αρκετά καλές για τα ακριβα τηλεφωνά που έχουν βγει στην αγορά και κυκλοφορούν 4-10 μήνες, βλέπε siii- βλέπε hox - βλέπε xperia s

Υπάρχουν αρκετοί που έχουν καλές επιδοτήσεις από τους παρόχους τους, πληρώνουν τη διάφορα και ''αγοράζουν'' από ''επίσημα'' καταστήματα.

Πρέπει να δες από κοντά οποία τηλεφωνά σε ενδιαφέρουν και αν μπορείς να τα δεις όλα μαζί σε ένα κατάστημα διπλά-διπλά για να μπορείς να συγκρίνεις οθονες(φωτηνοτητα) κάμερες και ότι άλλο είναι αυτό που σε ενδιαφέρει ΕΣΕΝΑ περισσότερο π.χ. μουσική- βίντεο, ο κάθε χρηστής έχει διαφορετικά στάνταρ. Εμένα δεν με απασχολεί καν αν έχει ραδιόφωνο, για κάποιον άλλο είναι το σημαντικότερο.

Προσωπικά αυτή τη στη στιγμή θέτω για τον εαυτό μου ελάχιστες προδιαγραφές τo dual core-1gbrRAM-οθονη τύπου lcd πάνω από 4.3ιντσες 540x960 pixels

Κανένα τηλέφωνο δεν αξίζει όσο το πουλανε τα καταστήματα.

 

Όλα τα παραπάνω είναι προσωπικές απόψεις-σκέψεις-εκτιμήσεις. :)

 

Το xperia s κυκλοφορεί στην αγορά 8 μήνες, από τον Μάρτιο - Απρίλιο.

 

εχεις δικιο σε ολα:)

το βλεπω και απο το εαυτο μου οτι καθε φορα ψαχνω το καλυτερο αλλα οταν σκεφτομαι οτι τα χρηματα ειναι πολλα και εχουμε ξεφυγει αρχιζω να σκεφτομαι μηπως θα μπορουσα να κανω την δουλεια μου και με λιγοτερα

 

αλλοι το εχουν σαν χομπι και αλλοι παιρνουν ενα κινητο για να το κρατησουν

 

το ραδιο για παραδειγμα δεν με ενδιαφερει αλλα και να ειχε δεν θα με πειραζε.....απλα ψαχνω να βρω ποια θα ηταν η καλυτερη αγορα και ποτε μπας και παρω επιτελους και εγω κινητο....ολοι μπαινουν στο internet απο το κινητο και εγω απλα κοιταω!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν σκέφτεσαι ποια ειναι η καλύτερη αγορά,πάρε ενα 6310i κι ΑΣΕ την τεχνολογία.

Οπου υπερτερεί το ενα,χάνει κάπου αλλού.

Πάρε ενα κινητο που σου άρεσει και μην το πολυψαχνεις,άλλωστε οι τελευταίες συσκευές ειναι πολυ καλές απο θεμα τεχνολογίας και σίγουρα θα σε αφήσουν ικανοποιημένο για καιρο.

Εμένα ας πούμε μου αρέσουν τα εξής τηλέφωνα.

Samsung galaxy s3

Sony xperia t

Htc one x

Htc one s s4 snapdragon

Huawei p1

Τα υπόλοιπα ουτε που τα κοιτώ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν σκέφτεσαι ποια ειναι η καλύτερη αγορά,πάρε ενα 6310i κι ΑΣΕ την τεχνολογία.

Οπου υπερτερεί το ενα,χάνει κάπου αλλού.

Πάρε ενα κινητο που σου άρεσει και μην το πολυψαχνεις,άλλωστε οι τελευταίες συσκευές ειναι πολυ καλές απο θεμα τεχνολογίας και σίγουρα θα σε αφήσουν ικανοποιημένο για καιρο.

Εμένα ας πούμε μου αρέσουν τα εξής τηλέφωνα.

Samsung galaxy s3

Sony xperia t

Htc one x

Htc one s s4 snapdragon

Huawei p1

Τα υπόλοιπα ουτε που τα κοιτώ.

 

το xperia t και το one x αλλα και το s ειναι σιγουρα πανεμορφα αλλα μηπως ειναι και λιγακι ακριβα;

ειναι και δυσκολες οι εποχες και εχουμε αρχισει να μετραμε ποσα ξοδευουμε:p

 

παντως εχεις δικιο ισως θα επρεπε να εχω και ενα χρηματικο οριο.φτανω για παραδειγμα στο 350 και μετα λεω καθε φορα δεν βαριεσαι ας δωσω αλλα 100 για το one x και παει λεγοντας....

 

απο αυτα που ειπες ποιο θα διαλεγες εσυ;να φανταστω το lg 4x hd ουτε που το κοιτας ε;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα οτι πληρώνεις παίρνεις...

Απο τα κινητα ας πούμε που βρίσκει καποιος με ποσο μέχρι και 400 ευρω η επιλογή μου ειναι το one s,αλλιώς με +10 ευρω το one x που ειναι πολυ καλο.

Lg???ουτε με σφαίρες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα οτι πληρώνεις παίρνεις...

Απο τα κινητα ας πούμε που βρίσκει καποιος με ποσο μέχρι και 400 ευρω η επιλογή μου ειναι το one s,αλλιώς με +10 ευρω το one x που ειναι πολυ καλο.

Lg???ουτε με σφαίρες.

 

αραγε το one x να πεσει καθολου μεσα στις γιορτες;(το one s με μονο 16gb μαλλον ακυρο)

 

καταλαβα.....μαλλον γιαυτο ειναι χαμηλη η τιμη του lg:lol:

 

αν επαιρνε καρτα μνημης το καινουριο nexus ρε ****το....

Edited by djnick
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους δύο! Και ειδικά με τον πεπειραμένο φίλο ταξιδιώτη. Είναι κυριολεκτικά τι σου αρέσει εσένα και με τι βολεύεσαι αναλόγως τις απαιτήσεις σου. Καμία εταιρεία δεν πρόκειται να σου φτιάξει το τέλειο τηλέφωνο, πάντα κάτι θα λείπει.

Βλέπε εμένα πήρα το πρώτο μου Android πριν 2 χρόνια τότε που η αντιπαλότητα ήταν x10 vs. Desire (Sony vs HTC αντίστοιχα). To Desire υπερτερούσε σε ένα κάρο πράγματα (περισσότερη RAM , ραδιόφωνο , καλύτερη έκδοση Android , πιο συνεπή updates) ωστόσο διάλεξα το άλλο... Γιατί? (γιατί δεν ήξερα... :lol: :p )

Όχι εντάξει αστειεύομαι... Γιατί δεν με ενδιέφερε το ράδιο και θέλεις το design θέλεις το UI του x10 (?) - τα οποία περιστρεφόντουσαν περισσότερο γύρω από το social networking (Facebook, Twitter etc.) με προσέλκυσαν περισσότερο! Και τελικά πως το έφερε η τύχη και πήρε και πιο πολλά updates από το Desire και είναι ένα τηλέφωνο που ακόμα και τώρα συνεχίζει με πολύ μικρούς ρυθμούς να υποστηρίζεται από τους xda-developers, μέχρι και ICS βάλαμε αλλά φυσικά σέρνεται... :rolleyes:

Κλείνω το παράδειγμα μου λέγοντας ότι για έναν μέσο χρήστη τα πολλά-πολλά specs και το πολύ ψάξιμο δεν ενδείκνυται. Έτσι κι αλλιώς ότι και να πάρουμε σε ένα εξάμηνο το πολύ θα έχει βγει κάτι καλύτερο!

 

Ναι αλλα οτι πληρώνεις παίρνεις...

Απο τα κινητα ας πούμε που βρίσκει καποιος με ποσο μέχρι και 400 ευρω η επιλογή μου ειναι το one s,αλλιώς με +10 ευρω το one x που ειναι πολυ καλο.

Lg???ουτε με σφαίρες.

 

Για One X είμαι all in που λένε και στο poker ειδικά αφού βάσει διαφόρων reviews έχει την καλύτερη απόδοση στην κάμερα.

 

Αλλά και το LG δεν θα το υποτιμούσα. Φέρει υπογραφή Google από πίσω το N4 και αν μη τι άλλο 4-πύρηνο με 2GB RAM και άμεσα updates OTA από την μαμά-Google για $299 ~ €230 δεν είναι άσχημο deal. Ειδικά αν βρεις κανέναν γνωστό σου που μένει/θα ταξιδέψει Αμερική και στο φέρει από εκεί ανέξοδα , τσάμπα πράμα... :!:

Και σκέψου ότι μιλάμε για stock Android (AOSP) οπότε χωρίς bloatware που χαραμίζει πόρους , η συσκευούλα θα έχει το 100% της απόδοσης της πάνω στο λειτουργικό.

Τι λες?

 

Επίσης άλλες συσκευές που μου αρέσουν:

XPERIA S σαφώς το S3 καθώς και τα XIAOMI M2 και MEIZU MX2!

Edited by mr_element
Device: XIAOMI Mi6 (Blue) | Android Version: 8.0 (Oreo)
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους δύο! Και ειδικά με τον πεπειραμένο φίλο ταξιδιώτη. Είναι κυριολεκτικά τι σου αρέσει εσένα και με τι βολεύεσαι αναλόγως τις απαιτήσεις σου. Καμία εταιρεία δεν πρόκειται να σου φτιάξει το τέλειο τηλέφωνο, πάντα κάτι θα λείπει.

Βλέπε εμένα πήρα το πρώτο μου Android πριν 2 χρόνια τότε που η αντιπαλότητα ήταν x10 vs. Desire (Sony vs HTC αντίστοιχα). To Desire υπερτερούσε σε ένα κάρο πράγματα (περισσότερη RAM , ραδιόφωνο , καλύτερη έκδοση Android , πιο συνεπή updates) ωστόσο διάλεξα το άλλο... Γιατί? (γιατί δεν ήξερα... :lol: :p )

Όχι εντάξει αστειεύομαι... Γιατί δεν με ενδιέφερε το ράδιο και θέλεις το design θέλεις το UI του x10 (?) - τα οποία περιστρεφόντουσαν περισσότερο γύρω από το social networking (Facebook, Twitter etc.) με προσέλκυσαν περισσότερο! Και τελικά πως το έφερε η τύχη και πήρε και πιο πολλά updates από το Desire και είναι ένα τηλέφωνο που ακόμα και τώρα συνεχίζει με πολύ μικρούς ρυθμούς να υποστηρίζεται από τους xda-developers, μέχρι και ICS βάλαμε αλλά φυσικά σέρνεται... :rolleyes:

Κλείνω το παράδειγμα μου λέγοντας ότι για έναν μέσο χρήστη τα πολλά-πολλά specs και το πολύ ψάξιμο δεν ενδείκνυται. Έτσι κι αλλιώς ότι και να πάρουμε σε ένα εξάμηνο το πολύ θα έχει βγει κάτι καλύτερο!

 

 

 

Για One X είμαι all in που λένε και στο poker ειδικά αφού βάσει διαφόρων reviews έχει την καλύτερη απόδοση στην κάμερα.

 

Αλλά και το LG δεν θα το υποτιμούσα. Φέρει υπογραφή Google από πίσω το N4 και αν μη τι άλλο 4-πύρηνο με 2GB RAM και άμεσα updates OTA από την μαμά-Google για $299 ~ €230 δεν είναι άσχημο deal. Ειδικά αν βρεις κανέναν γνωστό σου που μένει/θα ταξιδέψει Αμερική και στο φέρει από εκεί ανέξοδα , τσάμπα πράμα... :!:

Και σκέψου ότι μιλάμε για stock Android (AOSP) οπότε χωρίς bloatware που χαραμίζει πόρους , η συσκευούλα θα έχει το 100% της απόδοσης της πάνω στο λειτουργικό.

Τι λες?

 

Επίσης άλλες συσκευές που μου αρέσουν:

XPERIA S σαφώς το S3 καθώς και τα XIAOMI M2 και MEIZU MX2!

 

το προβλημα ειναι πως οτι μου αρεσει ειναι και λιγο ακριβουτσικο!αλλα μπορω να περιμενω κανενα μηνα μηπως πεσουν οι τιμες:)

 

ο ταξιδιωτης εννοουσε το lg 4x hd για το οποιο του ειπα προηγουμενως.το nexus ειναι αλλη υποθεση...

αν και με 16gb μονο χωρητικοτητα δεν απευθυνετα και σε πολλους.ακομα και εγω που παω για το πρωτο μου android δεν ξερω κατα ποσο θα μου εφταναν...

 

ωραια τα κινεζικα που μου ειπες αλλα αμα δεν ερθουν ευρωπη τι να τα κανεις....ρε δεν παμε κανενα ταξιδακι στην ιαπωνια να φερουμε τιποτα πισω;:p

 

απο τα κινητα που κοιταω μου αρεσουν πολυ τα εξης:

xperia t,htc one x,htc one x+ (htc one s εφαγε ακυρο λογω χωρητικοτητας),lumia 920

αλλα δεν τα λες και φθηνα:lol:

 

αυτα ολα απο εμφανιση και μονο.το xperia s εχει αρκετα θεματακια οποτε και αυτο ακυρο.....

ετσι ειναι ομως μην παρω τετραπυρηνο απλα για να λεω οτι εχω και εμφανισιακα να ειναι ενα κομματι πλαστικο.....

Edited by djnick
Link to comment
Share on other sites

Τι κινεζικά,το huawei p1 κυκλοφορει κανονικα κι επίσημα

Το one x τι σε χαλάει?32gb μνήμη εχει,λίγη σου πέφτει?

Εδω στο s3 εχω γύρω στα 55gb κι ουτε τα 16 δεν εχω γεμίσει.καταρχην ταινίες στο κινητο δε βλεπω,εντελώς χαζό αυτο και δε το εχω ανάγκη.

Wp με τιποτα,μακριά κι αγαπημένοι προς το παρόν

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τι κινεζικά,το huawei p1 κυκλοφορει κανονικα κι επίσημα

Το one x τι σε χαλάει?32gb μνήμη εχει,λίγη σου πέφτει?

Εδω στο s3 εχω γύρω στα 55gb κι ουτε τα 16 δεν εχω γεμίσει.καταρχην ταινίες στο κινητο δε βλεπω,εντελώς χαζό αυτο και δε το εχω ανάγκη.

Wp με τιποτα,μακριά κι αγαπημένοι προς το παρόν

 

το one s εννοουσα!:p

παντως οποιοδηποτε κινητο με 16gb και χωρις καρτα μνημης φαινεται λιγο.....

 

μεταξυ one x και siii υπαρχουν τρελες διαφορες;γιατι σιγουρα εμφανισιακα το one x υπερτερει

το one x+ αραγε θα το δουμε και ελλαδα;

 

κινεζικα ειπα τα xiaomi m2 και meizu mx2 που ειπε ο φιλος απο πανω (αν και το huawei p1 ειναι λιγο ακριβο για τα χαρακτηριστικα του) :)

Edited by djnick
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι και το one x.γενικα πάρε αυτο που σε τραβάει περισσοτερο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι και το one x.γενικα πάρε αυτο που σε τραβάει περισσοτερο.

 

one x απο εμφανιση:)

μιας και σε βρηκα να σε ρωτησω κατι ακομα;:p

 

με οριο μεχρι τα 300ευρω υπαρχει κατι καλυτερο απο το samsung galaxy s advance;ενδιαφερεται η αδερφη μου για κινητο και θελει να το κρατησει καμποσο καιρο:)

Link to comment
Share on other sites

@djnick

Αν είσαι DJ και θέλεις να κουβαλάς όλη την μουσική σου στο κινητό τότε όντως τα 16 δεν φτάνουν. Εγώ προσωπικά βολεύομαι και με 8GB!!

Device: XIAOMI Mi6 (Blue) | Android Version: 8.0 (Oreo)
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω για άλλους αλλά εμένα το xperia t με έχει βολέψει πολύ όσον αφορά τη μουσική και γενικά τον αποθηκευτικό χώρο.

σε θέμα εμφάνιση είναι θέμα υποκειμενικό, εμένα μου αρέσει πολύ

Link to comment
Share on other sites

@djnick

Αν είσαι DJ και θέλεις να κουβαλάς όλη την μουσική σου στο κινητό τότε όντως τα 16 δεν φτάνουν. Εγώ προσωπικά βολεύομαι και με 8GB!!

 

χαχαχαχα:lol:καλα δεν θα το γεμιζα και στα τραγουδια!:p

αλλα και παλι δεν ξερω ποσες εφαρμογες θα εβαζα και αν θα μου εφταναν τα 16gb

 

δεν ξέρω για άλλους αλλά εμένα το xperia t με έχει βολέψει πολύ όσον αφορά τη μουσική και γενικά τον αποθηκευτικό χώρο.

σε θέμα εμφάνιση είναι θέμα υποκειμενικό, εμένα μου αρέσει πολύ

 

το xperia t παιρνει και καρτα μνημης ομως!:)

αμα δεν επαιρνε θα ηταν προβλημα........

απο θεμα εμφανισης παντως ειναι πολυ ομμορφο!δεν νομιζω να υπαρχει κανεις που να εχει αλλη αποψη!:)

Edited by djnick
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...