Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στην αρχή χρησιμοποιούσα τον default kernel που έχει με το φλασαρισμα της cyanogen αλλα στο antutu μου έδινε 22000 (ok δεν βασίζεσαι σε αυτό αλλα μια ιδέα την παίρνεις) και έτσι φλασαρα τον solid kernel για lollipop και τώρα μου δίνει 29000 και έχω μείνει εκεί.όσον αφορά την μπαταρία ακόμα δεν μπορώ να πω 100% γιατί 4 μέρες το έχω με lollipop αλλα ως τώρα μου φαίνεται πως είναι καλύτερα από stock

 

αν το μόνο πρόβλημα του stock kernel της cm είναι μόνο το σκορ στο antutu ,είμαστε εντάξει.

σήμερα πήγα να την περάσω, αλλά δεν μου βγήκε σε καλό. κατέβασα την τελευταία nightly της cm12 και μόλις τελείωσα την εγκατάσταση και άνοιξε, εμφάνισε σφάλμα για το systemui και φυσικά δεν μπορούσα να κάνω τίποτα. ούτε να το ρυθμίσω. επίσης, μόλις τελείωνε η εγκατάσταση και ξεκινούσε εμφανίζε μήνυμα "installing apps", ενώ μόλις έμπαινα ξανά σε recovery και έκανα τα παντα wipe , άλλαζε σε "optimizing apps" χωρίς φυσικά διαφορά.

να κατεβάσω κάποια άλλη εκδοση ή χρειάζεται καινούργια έκδοση cmw ή τίποτε άλλο οπότε να μην το σκαλίσω παραπάνω??

κατέβασα την της 19 από τον υπολογιστή αυτή τη φορά και όλα εντάξει, είμαι lollipop. :D

Edited by iStewie
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βάζεις τέρμα μέσα το καρφί; Πίεσε το δυνατά μην το λυπάσαι

 

Τελικα το προβλημα ηταν σε μια ιδιομορφια των sony mh1 ακουστικων. :blink:

Με τη χρηση ανταπτορα παντως θεωρω πως ειναι παρα πολυ καλα σε ποιοτητα ηχου και γερα ακουστικα, ανθεκτικα σε χτυπηματα. :music:

Ευχαριστω.

Υγ: τα μαμισια μου παρουσιασαν θεμα στο παρελθον ,μαλλον απο χτυπημα και η LG τα αλλαξε στην εγγυηση σε πεντε λεπτα. Πολυ καλη.

Link to comment
Share on other sites

αν το μόνο πρόβλημα του stock kernel της cm είναι μόνο το σκορ στο antutu ,είμαστε εντάξει.

σήμερα πήγα να την περάσω, αλλά δεν μου βγήκε σε καλό. κατέβασα την τελευταία nightly της cm12 και μόλις τελείωσα την εγκατάσταση και άνοιξε, εμφάνισε σφάλμα για το systemui και φυσικά δεν μπορούσα να κάνω τίποτα. ούτε να το ρυθμίσω. επίσης, μόλις τελείωνε η εγκατάσταση και ξεκινούσε εμφανίζε μήνυμα "installing apps", ενώ μόλις έμπαινα ξανά σε recovery και έκανα τα παντα wipe , άλλαζε σε "optimizing apps" χωρίς φυσικά διαφορά.

να κατεβάσω κάποια άλλη εκδοση ή χρειάζεται καινούργια έκδοση cmw ή τίποτε άλλο οπότε να μην το σκαλίσω παραπάνω??

κατέβασα την της 19 από τον υπολογιστή αυτή τη φορά και όλα εντάξει, είμαι lollipop. :D

 

πως σου φαίνεται? αν μπορείς κανε έναν έλεγχο στην μπαταρία να δεις αν σου τρώει η κυψέλη όσο και σε μένα

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

πως σου φαίνεται? αν μπορείς κανε έναν έλεγχο στην μπαταρία να δεις αν σου τρώει η κυψέλη όσο και σε μένα

 

αυτό το παρατήρησα κι εγώ με την κυψέλη, ναι. δεν ξέρω πόσο τρώει μπαταρία ή κάτι άλλο, αλλά μόλις το φόρτισα και άκουγα μουσική, η κυψέλη ήταν στο 4% και δεν υπήρχε τίποτε άλλο. ούτε σύστημα android, τίποτα. η οθόνη έπρεπε να ξεπεράσει τα 15 λεπτά για να εμφανιστεί και με μια ώρα ανοικτή οθόνη, αλλά σε πτήση, έβγαλα έως το 78%.

αυτό που παρατήρησα όμως και συνεχίζεται και στην 5 είναι τα άκυρα κολλήματα. δηλαδή, χθες το ξεζούμισα για να δω αν θα κολλήσει και δεν κόλλησε. το βράδυ το άφησα για περίπου 10 ώρες, και μόλις το ξεκλείδωσα, μπήκα στο fb και μου εμφάνισε το μήνυμα περί προσωπικών, κόλλησε. το άφησα και δυστυχώς είδα το σήμα της cm. :(

ποια έκδοση του kernel πέρασες?? διαβάζω στο xda ότι σε πολλούς κολλάει στο σήμα της google και δεν περνάει παρακάτω. πρέπει να προσέξω κάτι, να κάνω κάτι wipe μετά την εγκατάσταση??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

είχα περάσει τον solid για lollipop αλλα τώρα έβαλα τον κλασσικό της cm (που έχει όταν φλασαρεις την rom) για να τεστάρω αν συμβαίνει το ίδιο με την κυψέλη. όσο είχα τον solid δεν μου έκανε κάποιο κώλυμα. με το που πέρασα τις cm όμως σε κάποια φάση είδα να λαγκαρει το σύμπαν χωρίς να τρέχω κάτι ιδιαίτερο. έκανα επανακίνηση και έστρωσε. ακόμα το τεστάρω να δω αν έχει διαφορες η προβλήματα

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2572380

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

είχα περάσει τον solid για lollipop αλλα τώρα έβαλα τον κλασσικό της cm (που έχει όταν φλασαρεις την rom) για να τεστάρω αν συμβαίνει το ίδιο με την κυψέλη. όσο είχα τον solid δεν μου έκανε κάποιο κώλυμα. με το που πέρασα τις cm όμως σε κάποια φάση είδα να λαγκαρει το σύμπαν χωρίς να τρέχω κάτι ιδιαίτερο. έκανα επανακίνηση και έστρωσε. ακόμα το τεστάρω να δω αν έχει διαφορες η προβλήματα

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2572380

 

καταρχήν, σ'ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. :)

για επιβεβαίωση, ο kernel είναι αυτός, o gee-lp, όχι ο δεύτερος (gproj-lp) που έχει, σωστά?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου συγγνώμη για την αναμονή αλλα έχω μπλέξει λίγο σήμερα. είχα περάσει τον gproj-lp διότι μετά από μια (μικρή η αλήθεια είναι) ερευνα στο net διάβασα ότι παίζει καλύτερα με cyanogenmod. τώρα αν αληθεύει η όχι δεν ξέρω. πάντως δεν μου έκανε κάποια νερα.η μπαταρία πως σου φαίνεται?

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου συγγνώμη για την αναμονή αλλα έχω μπλέξει λίγο σήμερα. είχα περάσει τον gproj-lp διότι μετά από μια (μικρή η αλήθεια είναι) ερευνα στο net διάβασα ότι παίζει καλύτερα με cyanogenmod. τώρα αν αληθεύει η όχι δεν ξέρω. πάντως δεν μου έκανε κάποια νερα.η μπαταρία πως σου φαίνεται?

 

με 'κάψες, άτιμε. :p

πέρασα την πρώτη και μετά το boot μου εμφάνισε μήνυμα σφάλματος για το systemui πάλι, οπότε η επανεγκατάσταση της ram ήταν μονόδρομος. η μπαταρία μου φαίνεται καλή, δεν μπορώ να πω πως ξετρελάθηκα, ειδικά σε σύγκριση με την artmod. παρακάτω επισυνάπτω κάποια στοιχεία, αλλά θέλω να δω πως θα συνεχίσει μετά και την φόρτωση εφαρμογών.

η χρήση που έγινε ήταν πάρα πολύ wifi, εγκατάσταση εφαρμογών ενώ μετά την εγκατάσταση των gapps, έχασε ένα 10% στο πρώτο bootάρισμα που φάνηκε όμως ότι δεν το πείραξε, καθώς στη συνέχεια, όταν δεν το χρησιμοποιούσα, έκανε αυξομειώσεις κυρίως προς τα πάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωωωωχ. Τι να πω.... Συγνώμη αλλά πραγματικά ειδικά χθες δεν προλαβαίνα να αναπνέυσω που λέει ο λόγος.... Πωπω και τα πέρασες όλα από την αρχή; Συγνώμη φίλε μου

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωχ. Τι να πω.... Συγνώμη αλλά πραγματικά ειδικά χθες δεν προλαβαίνα να αναπνέυσω που λέει ο λόγος.... Πωπω και τα πέρασες όλα από την αρχή; Συγνώμη φίλε μου

 

μην το ξαναπείς αυτό, φίλε μου, εγώ δεν ήξερα τι περνούσα, εσύ δεν φταις σε τίποτα. μην το ξαναπείς. :)

τα πέρασα από την αρχή, ευτυχώς, δεν είχα εφαρμογές μέσα, αλλά το καλό είναι ότι δεν έχει ξανακολλήσει. bugs και fc όμως υπάρχουν αρκετά, δυστυχώς.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα κι εγώ με τη σειρά μου την lollipop μαζί με τον solid kernel και η εμπειρία είναι μοναδική. Η μπαταρία πέφτει λίγο γρήγορα αλλά ελπίζω να σταθεροποιηθει με το καιρό, ειδικά στα δεδομένα.

Κατά τα άλλα, είναι πολύ γρήγορη αλλά κάποιες αναγκαστικες διακοπές τους έχω, όπως στον music player ή στην εγκατάσταση third party πληκτρολογιου αλλά λύθηκε με τον solid kernel.

Αυτά προς το παρόν.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εμενα μου παρουσίασε κάτι περίεργα με το gps χθες... δεν έβρισκε με τίποτα σήμα. ανοιχτά τα δεδομένα κτλ. κοιτάξτε μήπως το κάνει και σε σας και σας δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα όταν το χρειάζεστε

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εμενα μου παρουσίασε κάτι περίεργα με το gps χθες... δεν έβρισκε με τίποτα σήμα. ανοιχτά τα δεδομένα κτλ. κοιτάξτε μήπως το κάνει και σε σας και σας δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα όταν το χρειάζεστε

 

Την ξήλωσα πριν από λίγη ώρα. Πολύ καλή η lolli και τα εφέ απίστευτα, αλλά έως εκεί. Ειδικά η πάααρα πολύ αργή φόρτιση μπαταρίας ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι. Το φορτίζω μέσω usb, όπως και όλα τα κινητά επειδή κάθομαι πάρα πολλές ώρες, κι ενώ μετράω 4 ώρες στον υπολογιστή από 2%, ακόμα ήταν στο 70. Και το χειρότερο: μόλις το αποσύνδεσα η μπαταρία έπεσε στο 60 και μόλις πέρασα την CM11, η μπαταρία ανέβηκε στο 79!

Μέσα σε μια βδομάδα παρατήρησα εκτός της μπαταρίας και του gps τα εξής glitch.

1) Η εκτίμηση της φόρτισης πιστεύω ότι είναι "μηχανική'. Ειδικά στη φόρτιση

μέσω usb είναι σαν να εκτιμά από ποσοστό σε ποσοστό, δηλαδή από 20-50

θα εμφανίζει "δύο ώρες ακόμα", από το 50-80 "μία ώρα ακόμα" κοκ.

2) Ακόμα δεν είναι πλήρως μεταφρασμένο

3) Υπάρχουν αρκετές διακοπές σε εφαρμογές.

4) Στην στοκ εφαρμογή για ίντερνετ, η μπάρα διεύθυνσης δεν φεύγει ή φεύγει δύσκολα

με αποτέλεσμα σε ιστοσελίδες όπως το facebook να μην μπορείς να δεις μηνύματα, ειδοποιήσεις κτλ.

5) Υψηλή χρήση και κατανάλωση από την κεραία (λόγω kernel; ποιος ξέρει)

6) Ποσοστά δεν εμφανίζονται καν (η οθόνη πρέπει να ξεπεράσει τα 20-30 λεπτά για να εμφαφνιστεί)

Επίσης αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι η οθόνη που επισυνάπτω από την κατανάλωση, σχετικά

με την χωρητικότητα της μπαταρίας.

 

@alex είδες διαφορά με την kernel του CM;

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

όχι. μη σου πω πως είναι λίγο χειρότερο. κάνει κάτι random κολληματάκια που πριν δεν έκανε. γενικότερα ενώ όταν την εγκατέστησα ρόλαρε παρα πολύ καλά. τις τελευταίες τρις μέρες έχει αρχίσει να κάνει νερά, ειδικά με το gps

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

όχι. μη σου πω πως είναι λίγο χειρότερο. κάνει κάτι random κολληματάκια που πριν δεν έκανε. γενικότερα ενώ όταν την εγκατέστησα ρόλαρε παρα πολύ καλά. τις τελευταίες τρις μέρες έχει αρχίσει να κάνει νερά, ειδικά με το gps

 

Η kernel Της CM ειδικά στο κινητό μας δεν τρέχει καθόλου καλά . με solid και kitkat μπορω να πω πως το κινητό τρέχει παρα πολύ καλά

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα κάποια θέματα με την μπαταρία στην kit kat, ξαναπερασα την lolli μονο για να μαι σίγουρος και μπορω να πω πως έχω εντυπωσιαστεί . να αναφέρω οτι περιπου 5-10 λεπτα στην οθόνη ηταν απο την φορτιση που είχα κάνει στην kitkat αλλά και παλι είναι εντυπωσιακα.

Επειδή δεν μπορώ να ανεβασω πολλές εικόνες, η χρηση είναι απο το 70%, δεδομένα συνέχεια ανοικτά σε 2g και μια ώρα κλήσεις

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλά όντως!!! :cool::cool:ποια έκδοση πέρασες και με ποιον kernel?

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλά όντως!!! :cool::cool:ποια έκδοση πέρασες και με ποιον kernel?

 

Δεν άλλαξα απολύτως τίποτα σε kernel ή rom, τα ίδια δηλαδή rom της 23ης Γενάρη, solid kernel και τα κλασικά. Το μόνο που άλλαξε αυτή τη φορά ήταν ότι στην kit kat έκανα calibration και τώρα τα πέρασα με την εξής σειρά: wipe data, cache, dalvik, εγκατάσταση rom, εγκατάσταση Gapps, εγκατάσταση kernel και μετά, πάλι wipe cache και dalvik. Φόρτωσε κανονικά και από τότε δεν έχω ούτε περίεργα θέματα με την κατανάλωση στην κεραία, ούτε τίποτα. Όμως, οι μετρήσεις δεν μου φαίνονται σωστές, δηλαδή μπορεί η οθόνη να'ναι ανοικτή 3 ώρες κοντά, αλλά κατέχει μόνο το 1% στο γενικό σύνολο, ενώ κάτι άλλο που μπορεί να ήταν ανοικτό για 2 λεπτά, δείχνει μεγαλύτερη κατανάλωση. Επίσης η μπαταρία δεν μου κάθεται καλά στο εξής, αν το φορτίσω πριν το 100 και το βγάλω, η μπαταρία φορτίζει από μόνη της, το έβγαλα στο 80, το βρήκα στο 88! :X

Τέλος μην περάσεις (ετε) κάποιο θέμα, font ή το οτιδήποτε άλλο από την CM11! Μου έβαλε από το back up όλα τα εξτρά που είχα κατεβάσει για την kit kat, έβαλα ένα font να δω αν θα δουλέψει και μετά από λίγη ο kernel έπαθε τραλαλά και αναγκαστικά το έκλεισα. Αυτό που με κάνει να πιστεύω ότι φταίει το font είναι ότι σε κάποια σημεία αλλά και στο πληκτρολόγιο, είχε ξαναγυρίσει η στοκ γραμματοσειρά της lolli.

Αυτά τα λίγα πάλι, όποιος έχει κάποια άποψη για τις μεγάλες αυξομειώσεις της μπαταρίας, ας το πει γιατί το ίδιο είχα και στην CM11. :(

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

thanks ;) τις αυξομειώσεις μου τις κάνει και εμενα, δεν ξέρω αν φταίει ο kernel η η rom....ένα τρομερό που μου έκανε ήταν ότι είχα 52% μπαταρία , ξαφνικά κλείνει μονο του και όταν το κατάλαβα και το άνοιξα είχε 15% :mad:

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα συμφορουμιτες!

Χρειαζομαι τη βοηθεια / προταση σας, για αμεση αγορα hands free με μικροφωνο για το εν λογω κινητο του τοπικ. Ειμαι σιγουρος οτι θα εχετε ξανα απαντησει σε μια τετοια ερωτηση, αλλά δεν προλαβαινω να ψαξω τοσες δεκαδες σελιδες για να βρω πιθανη απαντηση! Οποτε αν καποιος εχει ετοιμα 1-2 λινκ ακουστικών, για μπατζετ μεχρι περιπου 15, αντε 20 ευρω, θα του ημουν υποχρεος. :O

(φυσικα αν παιζει κατι value for money και σε λιγοτερα χρηματα, προτιμητεο.) Να στε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα συμφορουμιτες!

Χρειαζομαι τη βοηθεια / προταση σας, για αμεση αγορα hands free με μικροφωνο για το εν λογω κινητο του τοπικ. Ειμαι σιγουρος οτι θα εχετε ξανα απαντησει σε μια τετοια ερωτηση, αλλά δεν προλαβαινω να ψαξω τοσες δεκαδες σελιδες για να βρω πιθανη απαντηση! Οποτε αν καποιος εχει ετοιμα 1-2 λινκ ακουστικών, για μπατζετ μεχρι περιπου 15, αντε 20 ευρω, θα του ημουν υποχρεος. :O

(φυσικα αν παιζει κατι value for money και σε λιγοτερα χρηματα, προτιμητεο.) Να στε καλα!

Καλησπερες.

Αυτο σου κανει?

http://www.skroutz.gr/s/385116/Samsung-HM1700.html?keyphrase=samsung+hm1700

Εκτος και αν εννοεις με καλωδιο...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και ευχαριστω για την απαντηση!! Συγνωμη που δεν το διευκρινησα, παραλειψη μου, εννοω οτι χρειαζομαι να αγορασω ακουστικα hands free in ear με μικροφωνο! Ειχα παρει κατι ρέπλικες των ακουστικων του Samsung Galaxy Note 2 με 3-4 ευρω απο e-bay, τα οποια αντεξαν περιπου εξι μηνες, οποτε χρειαζομαι να τα αντικαταστησω, με κατι φτηνο, ή ακριβο και καλυτερο. :) Ευχαριστω και παλι!
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς εγώ δεν έχω ιδέα για Hands free η για να βοηθήσω... :(:( όμως να κάνω βρε παιδιά μια άλλη ερώτηση. Έχω περάσει στο δεύτερο κινητό την τελευταία artmod και δεν μπορώ να συνδεθώ με 4G. όταν επιλέγω LTE απλά ψάχνει σήμα και δεν βρίσκει τίποτα. Είχα παρατηρήσει το ίδιο πρόβλημα στο παρελθόν με παλιότερη έκδοση της artmod . Υπάρχει κάποια λύση; Edited by alex21

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και ευχαριστω για την απαντηση!! Συγνωμη που δεν το διευκρινησα, παραλειψη μου, εννοω οτι χρειαζομαι να αγορασω ακουστικα hands free in ear με μικροφωνο! Ειχα παρει κατι ρέπλικες των ακουστικων του Samsung Galaxy Note 2 με 3-4 ευρω απο e-bay, τα οποια αντεξαν περιπου εξι μηνες, οποτε χρειαζομαι να τα αντικαταστησω, με κατι φτηνο, ή ακριβο και καλυτερο. :) Ευχαριστω και παλι!

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00CBU0IV8?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

 

http://www.amazon.co.uk/Sennheiser-II-Precision-Isolating-Earphones-Black/dp/B001EZYMF4/ref=sr_1_4?s=electronics&ie=UTF8&qid=1422726265&sr=1-4&keywords=in+ear+headphones

 

τα μεν πρωτα εχουν 3 αρνητικες κριτικες στις 140 , τα δε δευτερα 117 στις 1150.για τα δευτερα εχω διαβασει καλα λογια...

απλα τα πρωτα ειναι παμφθηνα...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα συμφορουμιτες!

Χρειαζομαι τη βοηθεια / προταση σας, για αμεση αγορα hands free με μικροφωνο για το εν λογω κινητο του τοπικ. Ειμαι σιγουρος οτι θα εχετε ξανα απαντησει σε μια τετοια ερωτηση, αλλά δεν προλαβαινω να ψαξω τοσες δεκαδες σελιδες για να βρω πιθανη απαντηση! Οποτε αν καποιος εχει ετοιμα 1-2 λινκ ακουστικών, για μπατζετ μεχρι περιπου 15, αντε 20 ευρω, θα του ημουν υποχρεος. :O

(φυσικα αν παιζει κατι value for money και σε λιγοτερα χρηματα, προτιμητεο.) Να στε καλα!

Αν θέλεις μικροφωνο φαντάζομαι πως θα τα χρησιμοποιείς για κλήσεις.

Σε αυτή την περίπτωση θα ηταν πολύ καλύτερα να πάρεις ένα Bluetooth και ειδικότερα plantronics.

 

Αν από την άλλη θες για μουσική, sennheiser χωρίς αντίπαλο (κάτι ψευτο-beats κλπ).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...