Jump to content

Xiaomi Mi 2


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.to2c.com/xiaomi-2s-m2s-new-arrival-smart-phone-2g-ram-16g-32gb-rom-apq8064-quad-core-1-7ghz-wcdma-3g-miui-v5-4-3inch-1280-720-8mp-13mp-camera-phone.html

 

281.67e η εκδοση με τα 32GB και τα 13MP καμερα, καλη η τιμη αλλα το καταστημα με προβληματιζει καπως....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.to2c.com/xiaomi-2s-m2s-new-arrival-smart-phone-2g-ram-16g-32gb-rom-apq8064-quad-core-1-7ghz-wcdma-3g-miui-v5-4-3inch-1280-720-8mp-13mp-camera-phone.html

 

281.67e η εκδοση με τα 32GB και τα 13MP καμερα, καλη η τιμη αλλα το καταστημα με προβληματιζει καπως....

 

εχει αρκετες παταγγελιες απο εδω

Link to comment
Share on other sites

Ο φιλος λεει για το Μi2s οχι το Mi2.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως φαίνεται καλή η τιμή, γιατί με ενδιαφέρει και εμένα το κινητό.

Δεν ξέρω όμως αν έχει παραλάβει ακόμη κανείς από to2c.com.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν έχει 4G δεν ενδιαφέρει κανέναν ???:ninja:

Οχι. Εδω δεν εχουμε σταθερο 3G.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εχει αρκετες παταγγελιες απο εδω

Τελικα τι εκανες?/Το πηρες απο αυτους??Βλεπω και στο αντιστοιχο νημα του καταστηματος οτι καποιοι εχουν προχωρησει σε παραγγελιες(για αλλες συσκευες):)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι εκανες?/Το πηρες απο αυτους??Βλεπω και στο αντιστοιχο νημα του καταστηματος οτι καποιοι εχουν προχωρησει σε παραγγελιες(για αλλες συσκευες):)

 

οχι ακομα,εχω στο μυαλο 3 συσκευες,διαβαζω τα νηματα τους να δω ποιο θα προτιμησω,ναι εχει αρκετες παραγγελιες και ηδη περιμενουμε αξιολογησεις

Link to comment
Share on other sites

Εγω μαλλον παω για Xiaomi αλλα με ενοχλουν οι υψηλες τιμες sar γι αυτο το ψαχνω λιγο ακομα να δω τι θα κανω.Βλεπω και το Oppo R819 αλλα ειναι αρκετα υποδεεστερο ρε γμτ:(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αν κάποιος πουλάει xiaomi mi2s 32GB σε καλη τιμη...δεδομένου ότι καινούριο κάνει κατω απο 300ευρω και ότι σε 3 μήνες κυκλοφορει το xiaomi mi3 να στείλει PM. ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αν κάποιος πουλάει xiaomi mi2s 32GB σε καλη τιμη...δεδομένου ότι καινούριο κάνει κατω απο 300ευρω και ότι σε 3 μήνες κυκλοφορει το xiaomi mi3 να στείλει PM. ευχαριστω.

 

Πάνε για καινούριο καλύτερα. Κάτω από 200 ευρώ σε καλή κατάσταση κινητό δεν θα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό http://www.xiaomi.com/goods/2711 το είδε κανείς;

Τι,ναι τουτο? Δυο κομματια ειναι? Ευρυγωνιος και μακρο?

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ειναι καποιος κατοχος mi2s να τον ρωτησω κατι ? ας μου στειλει στο inbox αν δεν του ειναι κοπος.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ειναι καποιος κατοχος mi2s να τον ρωτησω κατι ? ας μου στειλει στο inbox αν δεν του ειναι κοπος.

 

Γεια, αυτο ειναι ενα forum, κανεις τις ερωτησεις σου δημοσια αλλιως χανει το σκοπο του

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα...Είμαι κάτωχος του Μι 2 ...Μια απορία σχετικά με το update του λογισμικού...Έχω την stable version της rom που δίνει η εταιρία απο τη μανα του...Έχει να μου κάνει update πάνω απο μήνα...Συγκεκριμένα έχω την έκδοση 4,1,1 JrO03L MIUI-JLB 21.0 ...Έχει γίνει κάποιο Update απο τότε και μήπως έχω κάνει εγώ κάτι λάθος?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Βγαζει καθε παρασκευη. Εβγαλε και χτες. Κατεβασε ξανα και περνα την σαν update.zip απο το recovery.

 

και μερικες φωτος να δει οποιος θελει δυνατοτητες νυχτερινης λήψης

 

Παιδιά καλησπέρα...Είμαι κάτωχος του Μι 2 ...Μια απορία σχετικά με το update του λογισμικού...Έχω την stable version της rom που δίνει η εταιρία απο τη μανα του...Έχει να μου κάνει update πάνω απο μήνα...Συγκεκριμένα έχω την έκδοση 4,1,1 JrO03L MIUI-JLB 21.0 ...Έχει γίνει κάποιο Update απο τότε και μήπως έχω κάνει εγώ κάτι λάθος?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα...Είμαι κάτωχος του Μι 2 ...Μια απορία σχετικά με το update του λογισμικού...Έχω την stable version της rom που δίνει η εταιρία απο τη μανα του...Έχει να μου κάνει update πάνω απο μήνα...Συγκεκριμένα έχω την έκδοση 4,1,1 JrO03L MIUI-JLB 21.0 ...Έχει γίνει κάποιο Update απο τότε και μήπως έχω κάνει εγώ κάτι λάθος?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Φίλε μου έχεις την επίσημη κινέζικη Rom ή οποία μια φορά το μήνα(περίπου) βγάζει stable updates (JLB22.0 είναι η τελευταία).

Εδώ είναι για το τηλέφωνο σου http://www.miui.com/download-2.html.

Λογικά τρέχοντας το update στο τηλέφωνο σου πρέπει να στη δώσει για αναβάθμιση.

 

ΑΝ είχες βάλεις ROM από miuiandroid που έχει και ελληνικά τότε κάθε παρασκευή θα σου εβγαζε αναβάθμιση.

Εδω η τελευταία http://xiaomi.eu/community/threads/miui-multi-lang-3-9-27.22241/

Google Nexus7,Asus Memo pad 7 (ME176CX),Onda v975m,Xiaomi Mi2A,ZUK Z1,Samsung Galaxy Tab S2
Link to comment
Share on other sites

Βγαζει καθε παρασκευη. Εβγαλε και χτες. Κατεβασε ξανα και περνα την σαν update.zip απο το recovery.

 

και μερικες φωτος να δει οποιος θελει δυνατοτητες νυχτερινης λήψης

 

Ελα ρε Καλλιθεάρα!

 

Σκεφτομαι να το παραγγειλω το κινητο. Πολυ μου αρεσει.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και αρκετές μέρες το ψάχνω αρκετά με διάφορα κινητά. Το συγκεκριμένο μου φαίνεται αρκετά συμφέρουσα επιλογή και ειδικά σε αυτή την τιμή στο ebay.

O seller είναι εγγύηση, αν τσεκάρετε feedback. Mου απάντησε λοιπόν ως εξής στην ερώτησή μου εάν στέλνει με EMS.

"Free shipping ( Ebay item # - 131005672273 ) by Economy Int'l AIR Shipping which takes 7-32 working days ( Pay extra US$ 2.0 to get tracking number ) to arrive your location. Pay extra US$25.00 to send by EMS which takes 4-14 working days. it depends on customs clearance time which we cannot control .thank you."

Προτιμώ τον δωρεάν τρόπο εννοείται (Economy Int'l AIR Shipping), αφού δεν με ενδιαφέρει πόσες μέρες θα κάνει να φτάσει. Αλλά γλιτώνω τους τελώνες έτσι? Ή αναγκαστικά θα πρέπει να το πάρω με EMS, δηλαδή +US$25?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχεις την επίσημη κινέζικη Rom ή οποία μια φορά το μήνα(περίπου) βγάζει stable updates (JLB22.0 είναι η τελευταία).

Εδώ είναι για το τηλέφωνο σου http://www.miui.com/download-2.html.

Λογικά τρέχοντας το update στο τηλέφωνο σου πρέπει να στη δώσει για αναβάθμιση.

 

ΑΝ είχες βάλεις ROM από miuiandroid που έχει και ελληνικά τότε κάθε παρασκευή θα σου εβγαζε αναβάθμιση.

Εδω η τελευταία http://xiaomi.eu/community/threads/miui-multi-lang-3-9-27.22241/

 

Να σημειώσω σε αυτό ότι υπάρχει επίσημη ρουταρισμένη είναι η οποία αναβαθμίζεται κάθε Παρασκευή. Από αυτή ενημερώνεται η αντίστοιχη είναι του miuiandroid.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Εχω κάνει μια παραγγελία από το ibuygou απευθείας μέσω paypal χωρίς να φτιάξω λογαριασμό στο site τους στις 24/9.

Είχα ζητήσει να έρθει με EMS αλλά στην αναφορά του paypal δεν έγραφε κάποιο tracking number.

Ύστερα απο κάποια emails χωρίς απάντηση κατάφερα να τους "πετύχω" στο on-line chat που έχουν.

Τελικά μου έδωσαν έναν αριθμό tracking, αλλά από τότε μέχρι και σήμερα γράφει οτι έχει φύγει

Item in conta IPS, IPS

Ερωτηση:

Λογικά αφού είναι με EMS(δεν έχω προηγούμενη εμπειρία) δεν θα έπρεπε να είναι κάπου εδώ (Ελλάδα) ???

 

ΥΓ

Η αλήθεια είναι ότι με έχει πιάσει μια μικρή ανησυχία, αλλά δεν την εκδηλώνω:X:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Εχω κάνει μια παραγγελία από το ibuygou απευθείας μέσω paypal χωρίς να φτιάξω λογαριασμό στο site τους στις 24/9.

Είχα ζητήσει να έρθει με EMS αλλά στην αναφορά του paypal δεν έγραφε κάποιο tracking number.

Ύστερα απο κάποια emails χωρίς απάντηση κατάφερα να τους "πετύχω" στο on-line chat που έχουν.

Τελικά μου έδωσαν έναν αριθμό tracking, αλλά από τότε μέχρι και σήμερα γράφει οτι έχει φύγει

Ερωτηση:

Λογικά αφού είναι με EMS(δεν έχω προηγούμενη εμπειρία) δεν θα έπρεπε να είναι κάπου εδώ (Ελλάδα) ???

 

ΥΓ

Η αλήθεια είναι ότι με έχει πιάσει μια μικρή ανησυχία, αλλά δεν την εκδηλώνω:X:X:X:X

 

ειναι σοβαρο καταστημα,γιατι δεν παιρνεις τα ελτα με το τρακινγκ να σου πουν που βρισκεται?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...