Jump to content

Qtek 8010


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος psybill (16 Νοέ. 2004 , 15:56)

 

σε κανενα απο τα παραπανω link παντως :(

512 εχω δει μονο στο online shop του modaco ομως δεν εχω ασχοληθει και δεν ξερω αν στελνει Ελλαδα...

 

 

Look here φίλε psybill.... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος v@gelis (19 Νοέ. 2004 , 19:52)

 

H timh exei do8ei re paidia,499 euro telikh(kai xwris mini-sd card sto paketo).To eipa kai parapanw,perimena na einai xamhloterh alla...

 

Kαι χωρις mini sd card??Δεν πανε καλα..Αντι να προωθησουν το κινητο κανοντας ''ευκολιες'' κανουνε αλλα αντι αλλων... :mad:

Γι αυτο πανε ολοι και παιρνουν ΝΟΚΙΑ.Τουλαχιστον,εχουν μια καρτα μνημης στο πακετο... :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 (20 Νοέ. 2004 , 13:43)

 

Kαι χωρις mini sd card??Δεν πανε καλα..Αντι να προωθησουν το κινητο κανοντας ''ευκολιες'' κανουνε αλλα αντι αλλων... :mad:

Γι αυτο πανε ολοι και παιρνουν ΝΟΚΙΑ.Τουλαχιστον,εχουν μια καρτα μνημης στο πακετο... :o

 

So? :confused:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&postid=639755#post639755

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα δεν είναι το ότι δεν έχει κάρτα μέσα. Είναι ότι παρόλο που δεν έχει κάρτα μέσα (για να κρατηθεί η τιμή χαμηλά) η τιμή είναι (περίπου) 100€ ακριβότερη από την Αγγλία/Γερμανία. Αυτό είναι το πρόβλημα.

 

Ελπίζω ότι η TIM θα το δώσει σε καμιά (καλή) προσφορά αλλιώς ... κρίμα διότι είναι πολύ καλό τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ελεγα οτι θα κανει καπου στα 400 αλλα σιγα μη μας αφησουν σε χλωρο κλαρι ελλαδα παιδι μου ολα για το συμφερον τι να κανουμε ομως το ξερουμε πολυ καλα οτι και στα 500 ευρο σιγουρα οι πιο πολλοι θα το παρουμε

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό ετοιμάζεται για παρουσίαση. Τιμή τελική (όπως είπε ο v@gelis και όχι κάποιοι άλλοι άσχετοι με το θέμα που μας έπρηζαν για τιμή κάτω των 400. Ας πρόσεχαν...) θα έχει 499 ευρά, χωρίς κάρτα μέσα. Η εξήγηση είναι οτι, όποιος το πάρει θα του βάλει και μια μεγάλη κάρτα. Είναι επιπλέον κόστος για τον χρήστη να πληρώσει μια κάρτα 16ΜΒ που πιθανότατα δεν θα χρησιμοποιήσει.

 

Προσωπικά διαφωνώ...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ειναι πολλα τα 500, τη στιγμη που οι αλλοι Ευρωπαιοι το εχουν στα 400, αλλα και για το κνητο αυτο απο μονο του. Οπως και στα αλλα ειδη, ο Ελληνας επιχερηματιας ενδιαφερεται για αρπαχτη. Ευτυχως που στα κινητα υπαρχουν και τα eshops και εχουμε εναλλακτικες. Ελπιζω οι χρηστες να γυρισουν την πλατη σε τετοιου ειδους αρπαχτες και να καταλαβουν αυτοι που πρεπει οτι δεν τρωμε κουτοχορτο. Ας δειξουμε μια φορα ωριμη καταναλωτικη συμπεριφορα. Ειμαι σιγουρος οτι πανω απο 150 ευρω δεν θα εχουν κοστος. Και πολλα λεω. Εμπαργκο ολοι στις αρπαχτες.

 

ΥΓ1. και μη μου πει κανεις για το κοστος της Ελληνοποιησης. Σιγα τα αυγα.

 

ΥΓ2. Δεν βρισκεται ενας καλος ανθρωπος να φερει τα i-mate απο το Dubai που ειναι η εδρα τους; Με μια λογικη τιμη θα πουλουσε πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Symfwnw me to skeptiko tou Mythozz,allwste o antagwnismos 8a einai poly pio piestikos se ayth thn timh...

Pantws anaforika me to thlefwnaki,ki egw to sympa8hsa para poly,pragmatika einai apsogh h douleia pou exei ginei kai ta meion tou thlefwnou einai elaxista kata th gnwmh mou.To shmantikotero meionekthma pisteyw einai to kentriko plhktro plohghshs,pou einai asafes kai kourastiko,enw gia paixnidia apla "den kanei"...

Apo th stigmh pou kykloforhse to veltiwmeno se ayto ton tomea(kai oxi mono) sp3i....

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο είναι by far το καλυτερο MS Smartphone που είχα στα χερια μου. Και είχα πάρα πολλά. ΌΠως τα λέει ο Βαγγέλης ακριβώς είναι...

 

Το μοναδικό σημαντικό του μεινέκτημα είναι το κεντρικό πολυπλήκτρο, χωρίς να είναι και... τραγικό αυτό. Δυσκολέυτηκα να βρω άλλα... Σταθερότατο, ευέλικτο, ευχρηστο και με μια αυτονομία που σπάει κόκκαλα.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Play247 (20 Νοέ. 2004 , 01:50)

 

Look here φίλε psybill.... :cool:

 

πολυ καλη τιμη play247. και στο modaco που ειπα παραπανω αλλα και στο mobilefun η ιδια καρτα βγαινει 20€ ακριβοτερη μαζι με τα μεταφορικα. ειπαμε ειστε η ωραια εκπληξη στα ελληνικα e-shops ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος psybill (21 Νοέ. 2004 , 14:35)

 

πολυ καλη τιμη play247. και στο modaco που ειπα παραπανω αλλα και στο mobilefun η ιδια καρτα βγαινει 20€ ακριβοτερη μαζι με τα μεταφορικα. ειπαμε ειστε η ωραια εκπληξη στα ελληνικα e-shops ;)

 

 

Ας ελπίσουμε να ακολουθήσουν και άλλα ελληνικά e-shop το παράδειγμα του play247. Τα παιδιά προσφέρουν άψογη εξυπηρέτηση και άψογες τιμές!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως τα παράτησα και πέρασα σε 3g με λιγότερα χρήματα !

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

μπαινουμε σε μια κρισιμη βδομαδα κατα τη γνωμη μου κρισιμη για το αν ισως το δουμε αυτη τη βδομαδα απο κοντα μακαρι να το δουμε αντε γιατι εχει αρχισει και ψιλοτραβαει το θεμα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αντί να περιμένετε πότε θα το φέρει η ελληνική αντιπροσωπεία και να σκάσετε 500 Ευρώ γιατί δεν το παίρνετε άμεσα από το εξωτερικό με 100-150 Ευρώ λιγότερα.

 

Εγώ πλήρωσα για το δικό μου συνολικά (με μεταφορικά και ξεκλείδωμα) 360 Ευρώ μαζί με κάρτα mini SD 16mb.

 

Όπως και με το 8080 που στην τελευταία έκδοση της ROM η αντιπροσωπεία την διέθετε μόνο στα κινητά που έχουν πουληθεί από αυτή, έτσι και τώρα η ACE-Hellas δείχνει ξεκάθαρα πόσο σέβεται τους Έλληνες καταναλωτές.

 

Όταν ο Άγγλος πληρώνει χωρίς συμβόλαιο 300 Ευρώ (200 λίρες) για τη συσκευή, στον Έλληνα διατίθεται προς 500 Ευρώ.

 

Οπότε σε ποιον πάνε τα 200 Ευρώ διαφορά? Στην τσέπη της αντιπροσωπείας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος slk200c (22 Νοέ. 2004 , 17:37)

 

Αντί να περιμένετε πότε θα το φέρει η ελληνική αντιπροσωπεία και να σκάσετε 500 Ευρώ γιατί δεν το παίρνετε άμεσα από το εξωτερικό με 100-150 Ευρώ λιγότερα.

 

Εγώ πλήρωσα για το δικό μου συνολικά (με μεταφορικά και ξεκλείδωμα) 360 Ευρώ μαζί με κάρτα mini SD 16mb.

 

Όπως και με το 8080 που στην τελευταία έκδοση της ROM η αντιπροσωπεία την διέθετε μόνο στα κινητά που έχουν πουληθεί από αυτή, έτσι και τώρα η ACE-Hellas δείχνει ξεκάθαρα πόσο σέβεται τους Έλληνες καταναλωτές.

 

Όταν ο Άγγλος πληρώνει χωρίς συμβόλαιο 300 Ευρώ (200 λίρες) για τη συσκευή, στον Έλληνα διατίθεται προς 500 Ευρώ.

 

Οπότε σε ποιον πάνε τα 200 Ευρώ διαφορά? Στην τσέπη της αντιπροσωπείας.

 

 

Εγώ το πήρα από Orange Ελβετίας και μου ήρθε με μεταφορικά περίπου 380 ευρώ.

 

Δε πρέπει να συγκρίνεις τη τιμή της Orange με του Qtek.

Η Orange έχει πιο χαμηλή τιμή καθώς είναι simlocked.

 

Γιατί δεν συγκρίνεις τη τιμή του Qtek με το expansys και το imate;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος slk200c (22 Νοέ. 2004 , 17:37)

 

Αντί να περιμένετε πότε θα το φέρει η ελληνική αντιπροσωπεία και να σκάσετε 500 Ευρώ γιατί δεν το παίρνετε άμεσα από το εξωτερικό με 100-150 Ευρώ λιγότερα.

 

Εγώ πλήρωσα για το δικό μου συνολικά (με μεταφορικά και ξεκλείδωμα) 360 Ευρώ μαζί με κάρτα mini SD 16mb.

 

Όπως και με το 8080 που στην τελευταία έκδοση της ROM η αντιπροσωπεία την διέθετε μόνο στα κινητά που έχουν πουληθεί από αυτή, έτσι και τώρα η ACE-Hellas δείχνει ξεκάθαρα πόσο σέβεται τους Έλληνες καταναλωτές.

 

Όταν ο Άγγλος πληρώνει χωρίς συμβόλαιο 300 Ευρώ (200 λίρες) για τη συσκευή, στον Έλληνα διατίθεται προς 500 Ευρώ.

 

Οπότε σε ποιον πάνε τα 200 Ευρώ διαφορά? Στην τσέπη της αντιπροσωπείας.

 

 

360??? Dose kanena link megale. Ego den dino oute cent stin ACE.

Link to comment
Share on other sites

Σταματήστε να ασχολήστε με τιμές.

 

Όταν το κινητό βγεί στα καταστήματα, τότε θα οριστούν και οι τιμές.

Από αυτούς εξαρτάται πόσο θα το βγάλουν.

 

Η ACE-Hellas πουλάει χονδρική οπότε θα δείτε τιμές που θα βγούν στα καταστήματα καθώς και τα προγράμματα επιδότησης.

 

Μέχρι τότε απλά δημιουργείτε σενάρια επιστημονικής φαντασίας.

Το €499 είναι η μέγιστη τιμή που θα μπορεί κάποιος να το βρεί!

Χρήστης:

Qtek 2020, Qtek 9090, Qtek 8010, Qtek 8020

hp iPAQ h6340, iPAQ rz1710, iPAQ rx3715, iPAQ hx4700

Παλαιότερα:

Qtek 8080, Mio 8390, MPx200, MPx, P800, 6600, N-Gage, T68i, T68, 6210, 6110 και ούτε καν θυμάμαι πιο παλιά...

 

Το Windows Mobile στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Με τι να ασχοληθουμε; Τα χαρακτηριστικα τα ξερουμε, το τηλ ειναι αριστο. Την τιμη περιμενουμε. Αλλα δεν μας λες και ποτε θα ελθει. Η ευρωπη γεμισε, εμεις παλι στο περιμενε.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος redcon (22 Νοέ. 2004 , 19:48)

 

Με τι να ασχοληθουμε; Τα χαρακτηριστικα τα ξερουμε, το τηλ ειναι αριστο. Την τιμη περιμενουμε. Αλλα δεν μας λες και ποτε θα ελθει. Η ευρωπη γεμισε, εμεις παλι στο περιμενε.

 

 

Εαν βλέπεις Qtek 8010 διαθέσιμα στην Ευρώπη πες μου και εμένα για να τους φωνάξουμε που μας έχουν παραμελλήσει!

 

Λες και εμείς δεν περιμένουμε πως και πως να έρθει!

Χρήστης:

Qtek 2020, Qtek 9090, Qtek 8010, Qtek 8020

hp iPAQ h6340, iPAQ rz1710, iPAQ rx3715, iPAQ hx4700

Παλαιότερα:

Qtek 8080, Mio 8390, MPx200, MPx, P800, 6600, N-Gage, T68i, T68, 6210, 6110 και ούτε καν θυμάμαι πιο παλιά...

 

Το Windows Mobile στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...