Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάπου κάποιο θέμα που να διαβάσω τι ακριβώς είναι/ κάνουν αυτά και πως γίνονται;

Επίσης διαβάζω κάτι counters και κάτι τέτοια "περίεργα" :lol::lol::lol:.

Που μπορούμε να διαβάσουμε για όλα αυτά του android;

 

Θέλω να το κάνω root και μετά να αρχίσω να το σκαλίζω, αλλά πρώτα θέλω να μάθω τι ακριβώς παίζει και τι σημαίνει η κάθε κίνηση!

:)

 

Google +xda is your friend.Εκτος και αν δεν εχεις σχεση με αγγλικα οποτε παω πασο

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω περάσει την ρομ του elthis από νωρίς το απόγευμα. Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από καμια άλλη που κυκλοφορει κ πέρνει μπραβο κ donations . Μπράβο πραγματικά όχι μόνο για την ρομ αλλά γιατί απέδειξε σε εμένα τουλάχιστον τι παίζει με τους dev-cookers

 

Είναι γνωστό ότι πολλοί κάνουν απλά copy - paste αρχεία με δουλειά άλλον dev και φτιάχνουν ένα zip αρχείο που τα περνάνε για δικιά τους δουλειά, αυτοί είναι λίγοι αλλά γνωστοί στο xda πιστεύω και εδώ.

Πολλές φορές έχω δει την δουλειά μου και τα λάθη που επίτηδες κάνω μέσα σε άλλους και χωρίς credits.

Τελευταία ο dragon αλλά και ο Turkbay έχουν πάρει ατελείωτα εικονίδια από την δουλειά του Γιάννη kalaga δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα και όχι μόνο δεν τα αφαιρούν αλλά τα δίνουν και για δικη τους δουλειά (για το μέλλον πήραμε τα μέτρα μας όμως).

Οι περισσότεροι όμως developers και themers προσφέρουν πολλά και διαβάζουν και ασχολούνται ατελείωτες ώρες και προσφέρουν το λιθαράκι τους εντελώς δωρεάν και να ξέρετε ότι τα donate είναι ελάχιστα σε σχέση με την δουλειά που ο καθένας κάνει, μπορεί να τα επιβεβαιώσει και ο kalagas - motomoto. Εγώ donate από τα χιλιάδες Ελληνικά download έχω πάρει λιγότερα από 15, για να μην νομίζεται ότι αυτό είναι το κίνητρο.

Βλέπω διάφορα ποστ τον τελευταίο καιρό τελείως περιφρονητικά από κάποιους για τους dev και τελείως αόριστα.

Αν κάποιος δεν θέλει να κάνει donate ή δεν θέλει να βάλει την δουλειά κάποιου dev ή δεν του αρέσει η δουλειά κάπου dev ας πάει στον επόμενο, να χαίρεστε που υπάρχουν dev και πολλές επιλογές. Εγώ προσωπικά μιλάω και με τον wanam και τον mike και από την μικρή μας συνεργασία η dev κοινότητα είχε πάρει πολλά για να μην γράψω για την Omega και για το ποσα μοναδικά έχει προσφέρει τα οποία τώρα τα έχουν όλοι οι dev στo S3 για τα οποία έχω δουλέψει ατελείωτες ώρες.

Και πληροφοριακά για να κάνω μια νέα έκδοση σε νέα βάση θέλω 8 ώρες χωρίς το beta testing και το ανέβασμα τον αρχείων και την συνεργασία με την ομάδα για διορθώσεις και την υποστήριξη μετά όταν ανέβη και χωρίς να ψάξω αν κάτι αξιόλογο κυκλοφόρησε. Κάντε τον λογαριασμό για το πόσες ώρες πρέπει να ασχολησε κάθε μέρα. Αναβαθμίζεις την δουλειά σου με κόπο και αντί να πάρεις το μπράβο κάποιοι γράφουν σχόλια ότι ο dev το κάνει για να προλάβει τους άλλους dev και για να έχει hits. Και στο S2 αλλά και στο S3 κάθε νέα έκδοση δοκιμάζεται από την Omega Team πρώτα και αφού όλα είναι οκ μετά δοκιμάζεται από 2η beta team με περίπου 200 χρήστες (για το S3) και αν όλα είναι οκ μετά ανεβαίνει επίσημα και όλα αυτά για να έχουν οι χρήστες το καλύτερο που εγώ μπορώ να προσφέρω και όχι για τα hits ή τον συναγωνισμό.

Έγραψα για εμένα για να καταλάβετε ότι και οι άλλοι dev το ίδιο κάνουν.

Όλα αυτά για τις Samsung based rom, γιατί χτες δούλευα την νέα μου δουλειά AOKP Jelly Bean για το S2 και για να κάνω μόνο compile από τα sources AOSP+CM10+AOKP με το PC μου πήρε 12 ώρες, αν κάνεις κάποιο λάθος στον κώδικα - διορθώνεις και κάνεις και πάλι compile άλλες 2 με 5 ώρες κτλ. και μετά αφοί κάνεις compile (αν τα καταφέρεις) πρέπει να στήσεις την ρομ.

Όλα αυτά τα έγραψα γιατί αρκετοί που διαβάζουν δεν τα γνωρίζουν και σχηματίζουν λάθος γνώμη όπως και εσύ φίλε akizaki.

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάπου κάποιο θέμα που να διαβάσω τι ακριβώς είναι/ κάνουν αυτά και πως γίνονται;

Επίσης διαβάζω κάτι counters και κάτι τέτοια "περίεργα" :lol::lol::lol:.

Που μπορούμε να διαβάσουμε για όλα αυτά του android;

 

Θέλω να το κάνω root και μετά να αρχίσω να το σκαλίζω, αλλά πρώτα θέλω να μάθω τι ακριβώς παίζει και τι σημαίνει η κάθε κίνηση!

:)

Αν θες διαβασε τον οδηγο που εχω στην υπογραφη μου.Ειναι για το Galaxy Note αλλα περι rooting/flashing κτλ ισχυουν πανω κατω τα ιδια πραγματα.Εχει αρκετα αρθρα να διαβασεις κυριως στην ενοτητα ''τροποποιησεις/βελτιωσεις''.

Google +xda is your friend.Εκτος και αν δεν εχεις σχεση με αγγλικα οποτε παω πασο

Let me Google it for you!!!

Ετσι ειναι Αργυρη.Και στο forum εδω υπαρχουν ολα αυτα τα στοιχεια, αρκει να ψαξεις καποιος.

 

@Γιαννη, ετσι οπως τα λες ειναι.

Ομως τα περιφρονητικα σχολια πηγαινουν σε αυτους που ονομαζονται ''recognized developers'' αλλα ουσιαστικα δεν ειναι!

Και οπως εχω πει, το donate αξιζει για τις ατελειωτες ωρες που χρειαζεται ενας dev/cooker για να ψαξει, να δημιουργησει, να δοκιμασει και να υποστηριξει τη δουλεια του.

Κακα τα ψεμματα ομως.Αυτοι που δημιουργουν ειναι λιγοι.Ας πουμε θα ηθελα να δω καποιο port απο αλλη συσκευη για το sgiii.Ειναι κατι που θελει πραγματικα δουλεια και το εχω συναντησει μονο σε forum της HTC.Θυμαμαι ειχα το DHD και πολλοι δουλευαν σε αψογο port απο το πολυ νεοτερο Sensation με το νεο, τοτε, sense, κατι που αναγκασε την HTC να παραδεχτει το ψεμμα της οτι το DHD δε σηκωνε το sense 4!

 

edit:Προσοχη στον mike1986...Εχει ασχημο παρελθον!!!Ο kalagas γνωριζει...;)

edit2:Δε χρειαζεται ειδικα εσυ να απολογισε για κανεναν.You are number1 on xda...;)

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό που λέει ο Ηλίας.

Στα galaxy οι λύσεις στα σοβαρά προβλήματα είναι ελάχιστες.

Κανείς δεν παραγνωρίζει τον χρόνο που ξοδεύει κάποιος για να παρουσιάσει μια ολοκληρωμένη custom rom. Και φυσικά δεν είναι όλοι οι dev-cookers ίδιοι.

 

Από τον καιρό του Galaxy S1 συνέβαινε το ίδιο. Ολο fix και τελικά αν δεν έρχονταν η επίσημη rom της Samsung που διόρθωσε το γνωστό lag ακόμα έτσι θα δούλευε.

 

Στο Siii έχουμε 2-3 βασικά προβλήματα. Πρώτο και κύριο η καθυστέρηση στον dialer και δεύτερον τα reloads που ευτυχώς αραιωσαν κατα πολύ με τις JB.

Δεν ξέρω αν μπορεί να βρεθεί λύση για τον dialer, αλλά δεν βλέπω και καμία προσπάθεια.

Δεν μπορώ να καταλάβω δεν γίνεται με κάποιο τροπο να μην κλείνει ποτέ όπως γίνεται πχ με τους google maps?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση το apk (τα αρχεία μου )μπορεί να το ανεβάσει κανείς;;;

 

+++++++

Καλημέρα να ρωτήσω κάτι.... στην ρομ του φίλου μας ΗΛΙΑ έχει μέσα ένα πρόγραμμα νομίζω tsweak ,τι κάνει αυτό αντικαθιστά το supersu???? στις ρυθμίσεις που εχει δώσει δεν βρίσκω το GPU u/v -25

Αυτό το πρόγραμμα μπαίνει και σε galaxy note??με ποιων τρόπο ?? και με τις ίδιες ρυθμίσεις???αξίζει θα δω διαφορά??

Link to comment
Share on other sites

+++++++

Καλημέρα να ρωτήσω κάτι.... στην ρομ του φίλου μας ΗΛΙΑ έχει μέσα ένα πρόγραμμα νομίζω tsweak ,τι κάνει αυτό αντικαθιστά το supersu???? στις ρυθμίσεις που εχει δώσει δεν βρίσκω το GPU u/v -25

Αυτό το πρόγραμμα μπαίνει και σε galaxy note??με ποιων τρόπο ?? και με τις ίδιες ρυθμίσεις???αξίζει θα δω διαφορά??

 

Καλημέρα.

Αυτό είναι ένα πρόγραμμα ενσωματωμένο στον custom kernel του siyah και είναι κάτι σαν το setcpu.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ καιρό λέω να δοκιμάσω JB :)

elthis μου φαίνεται πως με κέρδισες , θα είσαι ο πρώτος μου :)

Το μόνο που βλέπω πως λείπει είναι το call recorder

Έχουμε κανένα zipάκι δοκιμασμένο;

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ καιρό λέω να δοκιμάσω JB :)

elthis μου φαίνεται πως με κέρδισες , θα είσαι ο πρώτος μου :)

Το μόνο που βλέπω πως λείπει είναι το call recorder

Έχουμε κανένα zipάκι δοκιμασμένο;

 

:X:X:lol::lol:

 

Αν δεν βαριέσαι και σ'αρέσει να .. λερώνεις τα χέρια σου

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1871525 ;)

 

αν πάλι βαριέσαι υπάρχει έτοιμο εδώ

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1871525&page=3

Edited by Stinger
Link to comment
Share on other sites

Δύστυχος είμαι και εγώ ένας από αυτούς που φοβούνται , θα ήθελα πολύ να περάσω την Omega στο S3 αλλά φοβάμαι μη τα κάνω σαλάτα και κάνω καμία ζημιά . Διαβάζω διαβάζω ( http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=336716 ) αλλά δεν νομίζω ότι έχω καταλάβει τι ακριβώς πρέπει να κάνω υπάρχουν πουθενά αναλυτικά όλα τα βήματα ώστε σε stock S3 να περάσω Omega?

 

Σταμάτη υποθέτω οτι έχεις κανει root ,αν οχι εδώ ειναι ο οδηγός http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=336629

Και εδώ είναι αναλυτικές οδηγίες για το πως θα περάσεις μια custom rom http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=316982

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

:X:X:lol::lol:

 

Αν δεν βαριέσαι και σ'αρέσει να .. λερώνεις τα χέρια σου

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1871525 ;)

 

αν πάλι βαριέσαι υπάρχει έτοιμο εδώ

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1871525&page=3

 

1)Αυτο δλδ( το δευτερο λινκ) μπορει να μπει και στην ρομ του elthis??? wipe cashe-dalvik και install??

 

2)Στην ρομ του ελθης υπάρχει η δυνατότητα να ρυθμίσεις τα 15 τογκλες πάνω με την σειρά που θες??

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

1)Αυτο δλδ( το δευτερο λινκ) μπορει να μπει και στην ρομ του elthis??? wipe cashe-dalvik και install??

 

2)Στην ρομ του ελθης υπάρχει η δυνατότητα να ρυθμίσεις τα 15 τογκλες πάνω με την σειρά που θες??

 

1) Ναι. Βέβαια θα χάσεις αυτό:

 

*Remove video call button and add message button to dialer (thanks to wanam)

 

και πιθανώς αυτό: (no big deal, το γυρνάς με το χέρι)

 

*Call log set to not show messages by default (thanks to wanam)

 

2)Δεν ξέρω αν έχει deluxe settings, βρίσκω συνέχεια δικαιολογίες στον εαυτό μου για να μην την φλασάρω :lol: (Μπας και βγει official σύντομα)

Link to comment
Share on other sites

1) Ναι. Βέβαια θα χάσεις αυτό:

 

*Remove video call button and add message button to dialer (thanks to wanam)

 

και πιθανώς αυτό: (no big deal, το γυρνάς με το χέρι)

 

*Call log set to not show messages by default (thanks to wanam)

 

2)Δεν ξέρω αν έχει deluxe settings, βρίσκω συνέχεια δικαιολογίες στον εαυτό μου για να μην την φλασάρω :lol: (Μπας και βγει official σύντομα)

 

1)Δεν ξέρω τι είναι αυτά μπας και έχεις όρεξη να τα εξηγήσεις ??

2)ELTHIS για πες μας αν μπορούμε να κάνουμε κάτι?...

3)θα έλεγα να την περάσεις μόνο και μόνο για την προσπάθεια του, είναι πολύ γενναιόδωρος με εσάς..του gs3 αλλά ήταν και με εμάς κάποτε στην παρέα του g note.

Link to comment
Share on other sites

1)Δεν ξέρω τι είναι αυτά μπας και έχεις όρεξη να τα εξηγήσεις ??

2)ELTHIS για πες μας αν μπορούμε να κάνουμε κάτι?...

3)θα έλεγα να την περάσεις μόνο και μόνο για την προσπάθεια του, είναι πολύ γενναιόδωρος με εσάς..του gs3 αλλά ήταν και με εμάς κάποτε στην παρέα του g note.

 

1) Απλή μετάφραση, το πρώτο σου βγάζει το κουμπί της βιντεοκλήσης και σου βάζει κουμπί για μήνυμα και το 2ο είναι απλά μια προεπιλογή στις ρυθμίσεις για να μην σου δείχνει τα μηνύματα στο call log.

 

2) Μπορείς να το βάλεις, το ρομ του Ηλία είναι DLI8 Deodexed άρα συμβατό ...

 

3)Ξέρω καλά ποιος είναι ο Ηλίας και πόσο χρόνο σπαταλάει για να συνεισφέρει ;) άσε που ήμουν και εγώ στην παρέα του Νοτε για κάμποσο καιρό!

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτη υποθέτω οτι έχεις κανει root ,αν οχι εδώ ειναι ο οδηγός http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=336629

Και εδώ είναι αναλυτικές οδηγίες για το πως θα περάσεις μια custom rom http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=316982

 

Γιατί λέει πως πρέπει να κάνουμε 2 back up και γιατί χρειαζόμαστε το ap2sd και το titanium backup?

Link to comment
Share on other sites

πως ενεργοποιησες το dlna?

ξεκιναω να κανω αναβαθμιση του λογισμικου της τηλεορασης και προχωρω. σε ευχαριστω.

 

Πας settings-more setiings-nearby device-file sharing και το πας δεξια με το δαχτυλο να γινει πρασινο-απο πριν παντα ανοιχτο το wifi του κινητου και στην tv αντιστοιχα μεσω smart hub πας allshare play και δοκιμαζεις.

Κανε τα βηματα οπως τα εκανα και εγω πρεπει να δουλεψει λογικα.

Εχω την εκδοση LH1(γερμανικη επισημη)

Θα το τεσταρω αργοτερα και με καμια ταινια η'ντοκιμαντερ να δω πως παιζει.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί λέει πως πρέπει να κάνουμε 2 back up και γιατί χρειαζόμαστε το ap2sd και το titanium backup?

 

Το πρώτο (nadroid backup) παίρνει backup την rom που είσαι εκείνη την στιγμή .Έτσι αν δεν σου αρέσει αυτή που θα περάσεις ή κατι πάει στραβά να μπορείς να επιστρέψεις πισω στην παλιά σου ρομ.

Με Το δεύτερο (titanium backup) περνεις backup ολες τις εφαρμογές σου που εχεις κατεβάσει απο το play με της ρυθμίσεις τους (και οχι μόνο η επιλογές του ειναι πολλές)

το ap2sd δεν χρειαζεται στο s3.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο (nadroid backup) παίρνει backup την rom που είσαι εκείνη την στιγμή .Έτσι αν δεν σου αρέσει αυτή που θα περάσεις ή κατι πάει στραβά να μπορείς να επιστρέψεις πισω στην παλιά σου ρομ.

Με Το δεύτερο (titanium backup) περνεις backup ολες τις εφαρμογές σου που εχεις κατεβάσει απο το play με της ρυθμίσεις τους (και οχι μόνο η επιλογές του ειναι πολλές)

το ap2sd δεν χρειαζεται στο s3.

 

ναι όμως το titanium είναι για root συσκευές?

Link to comment
Share on other sites

ναι όμως το titanium είναι για root συσκευές?

 

Μα όλα αυτά για να τα κάνεις πρπει να εισαι root . :confused:

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μα όλα αυτά για να τα κάνεις πρπει να εισαι root . :confused:

 

Κάτσε γιατί μπερδεύτηκα . Δεν κάνω τα βήματα με τη σειρά :

1) Μπαίνω σε cwm κάνω back up

2) Ροοταρω τη συσκευή

3) Ανοίγω την συσκευή και κατεβάζω titanium backup για να κάνω το 2ο back up

4) Περνάω ότι rom ή theme θέλω

 

Συγνώμη που σας πρήζω αλλά είναι η πρώτη φορά που το κάνω και φοβάμαι αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί μπερδεύτηκα . Δεν κάνω τα βήματα με τη σειρά :

1) Μπαίνω σε cwm κάνω back up

2) Ροοταρω τη συσκευή

3) Ανοίγω την συσκευή και κατεβάζω titanium backup για να κάνω το 2ο back up

4) Περνάω ότι rom ή theme θέλω

 

Συγνώμη που σας πρήζω αλλά είναι η πρώτη φορά που το κάνω και φοβάμαι αρκετά.

 

Οχι φίλε μου !!

Η σειρά ειναι 1)Ροοταρω τη συσκευή

2) Ανοίγω την συσκευή και κατεβάζω titanium backup για να κάνω το 2ο back up

3)Μπαίνω σε cwm κάνω back up

4)Περνάω ότι rom ή theme θέλω

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου !!

Η σειρά ειναι 1)Ροοταρω τη συσκευή

2) Ανοίγω την συσκευή και κατεβάζω titanium backup για να κάνω το 2ο back up

3)Μπαίνω σε cwm κάνω back up

4)Περνάω ότι rom ή theme θέλω

 

Οκ ξεκινάω τώρα σε ευχαριστώ πολύ , αν χρειαστώ τίποτα θα ρωτήσω και ελπίζω να είσαι εδώ . :)

 

Wish me LUCK !!! :p

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι του πάει εξαιρετικά το Jelly Bean looking.:)

Ειδικά τώρα που έφτιαξε το transparency problem είναι υπέροχο.

 

[ATTACH]27044[/ATTACH]

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Οι γιωταδες στη samsung αλλαξαν στο gallery τον τροπο που βλεπεις στο full screen τις φωτο?Ισχύει ότι δεν ειναι bug?

Βγήκε fix στο xda .Τσεκαρω και ποσταρω

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=31790607&postcount=1551

 

 

update: νομιζω οτι δεν δουλευει.Τραβηγμενη φωτο portrait μολις, δεν μου τη βγαζει full screen αλλα αφηνει επανω και κατω 2 μεγαλες μπαρες.Μου θυμιζει το gallery στο nexus

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Οι γιωταδες στη samsung αλλαξαν στο gallery τον τροπο που βλεπεις στο full screen τις φωτο?Ισχύει ότι δεν ειναι bug?

Βγήκε fix στο xda .Τσεκαρω και ποσταρω

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=31790607&postcount=1551

 

Πολύ καλό αν δουλεύει...

Δώσε πληροφορίες αν δουλεύει

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου !!

Η σειρά ειναι 1)Ροοταρω τη συσκευή

2) Ανοίγω την συσκευή και κατεβάζω titanium backup για να κάνω το 2ο back up

3)Μπαίνω σε cwm κάνω back up

4)Περνάω ότι rom ή theme θέλω

 

Τo titanium backup κάνει αυτόματα back up με το που το κατεβάσεις και το ανοίξεις ή έχει κάποια διαδικασία ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...