Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα ισως ειναι καποια εφαρμογη οπως λες δεν χρησιμοποιω handsfree η καποιο ασυρματο bluetooth ακουστικο μιλαω κανονικα με το τηλεφωνο.

Οκ,απο οσο γνωριζω με τον ηχο στην συνομιλια(η φωνη σου κανει αντιλαλο) ειναι το Viber.Κανε απεγκασταση αμα το εχεις και δοκιμασε να δεις αμα επιμενει.Επειτα επανεκκινηση και κανε κληση για να δεις αμα λυθηκε το προβλημα.Μια περιπτωση που επισης σκεφτηκα ειναι η καρτα sim αμα ειναι κομμενη ή την αλλαξες σε micro sim.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σευχαριστώ πολύ έκανα αυτό που είπες και σβήστηκαν

Τι έκανες :what: . Καλό είναι λες για ποιό post αναφέρεσαι αφού δεν κάνεις ΠΑΡΑΘΕΣΗ γιά να μαθαίνουν και άλλοι που πιθανόν να αντιμετωπίσουν το ίδιο θέμα .

Link to comment
Share on other sites

προτροπη για τους φιλους που εχουν νεο-ι9305κλπ για να εχουν ποιο εγκυρες απαντησεις ας ποσταρουν στα αναλογα τμηματα που υπαρχουν.παντα φιλικα.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

 

μετα απο επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων οταν γραφω sms με ελληνικους χαρακτηρες γραφει μονο κεφαλαια και δεν αλλαζει. μπορει να διορθωθει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

 

μετα απο επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων οταν γραφω sms με ελληνικους χαρακτηρες γραφει μονο κεφαλαια και δεν αλλαζει. μπορει να διορθωθει αυτο?

στις ρυθμισεις μεσα απο την εφαρμογη μηνυματων sms επελεξε αλφαβητο gsm

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδιά πρίν λίγες ημέρες έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων στο κινητό μου (Samsung galaxy s3), πριν την επαναφορά όμως είχα μετακινήσει κάποιες εφαρμογές στην κάρτα Sd... Ξέρετε που μπορώ να βρώ αυτές τις εφαρμογές; Ευχαριστώ πολύ....
Link to comment
Share on other sites

στις ρυθμισεις μεσα απο την εφαρμογη μηνυματων sms επελεξε αλφαβητο gsm

 

ηταν ηδη επελεγμενο το αλφαβητο gsm. το εκανα αυτοματο και εφτιαξε! ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα ... μπορειτε να βοηθησετε πως περνας απο το S PLANER στο GMAIL το ημερ.γιο {με γιορτες ..σημειώσεις κτλ.} ... γιατι ενω με τις επαφες κάνοντας συγχρονισμό ολα καλα αφου τα τσεκαρω κ στο pc μου ...με το ημερ.γιο ποτε /!!!
Link to comment
Share on other sites

Χθες μου εβγαλε μια αναβάθμιση 130 mb.τι διορθώνει αυτη η αναβάθμιση?

 

Την έκανα κι εγώ αυτήν την ενημέρωση πριν μερικές μέρες αλλά δεν έψαξα τι κάνει και δεν έχω καταλάβει και τίποτε διαφορετικό στη χρήση

Link to comment
Share on other sites

ενω ο κοτσ.σκετη σιγουρια:lol:μιλας για το νεο γιατι το πρωτο ς3 247 και αμα υπαρχει.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Χθες μου εβγαλε μια αναβάθμιση 130 mb.τι διορθώνει αυτη η αναβάθμιση?

 

Όπως πάντα space-efficient όσο δεν πάει άλλο η Sammy. 130 mb για ένα update που είναι στην ουσία fixes. :D

 

Άσχετο: Έχει κανείς πρόβλημα με τους Χάρτες Google; Εμένα στην πιο πρόσφατη έκδοση και στην έκδοση πριν απο αυτήν, μερικές φορές κολλάει (hang) στην οθόνη όπου έχεις επιλέξει τον προορισμό και πατάς να δεις επιλογές πλοήγησης. Ή μερικές φορές στην ίδια οθόνη ανοίγει ένα popup παράθυρο με όνομα "Χάρτες" (το οποίο είναι μαύρο) και μετά κρασάρει. Θα δοκιμάσω και με το update της Sammy, αλλά δεν νομίζω να γίνει τίποτα, εφόσον πρόκειται για google app.

 

ΥΓ: Και πάνω που παίνευα το SGS III μου ότι είναι ένα γενικά αξιόπιστο μηχανάκι τι στιγμή που στα τελευταία κινητά τα bugs πέφτουν βροχή.

Edited by kurkosdr
Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

κάποια στιγμή θέλησα να κάνω τεστ antutu στο s3 μου. χωρίς να ξέρω πολλά πολλά κατέβασα τη εφαρμογή και στο τεστ βαθμολογηθηκε με 24108. απο περιέργεια και ψαχνοντας ειδα οτι αυτη η βαθμολογια ειναι πολυ πανω απο το μεσο ορο του s3. και τη συναντας σε πολυ καλυτερα και πιο νεα τηλεφωνα. πως γινετε ομως αυτο? μηπως εχω το super s3 ? η το antutu βγαζει οτι γουσταρει.
Link to comment
Share on other sites

το προγραμμα μετα την τελευταια αναβαθμηση αλλαξε τον τροπο βαθμολογιας,φυσιολογικη η τιμη που σου εδωσε, και μια δικη μου βαθμολογια(25555) εκει που εχει αλλαγη στο σκορ ειναι στο qyadrand που απο 6000 πηγε σε 10500,εχω ομως την qs-i9300-kk. Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, υπαρχει η δυνατοτητα zoom in & out στην καμερα του κινητου και αν ναι πως γινεται?

δοκιμασε με τα πληκτα εντασης.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε με τα πληκτα εντασης.

 

οντως δουλευει εκτος αν θες να βγαλεις selfie. δεν ξερω αν υπαρχουν και καλυτερες εφαρμογες καμερας με περισσοτερες δυνατοτητες απο την οφισιαλ...

Link to comment
Share on other sites

εχει πολλες εφαρμογες αλλα η μια εχει αυτο που δεν εχει η αλλη και αναποδα,καταλαβαινεις.εγω και αλλη ρομ που χρησιμοποιω την στοκ καμερα εχω παντα.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, υπαρχει η δυνατοτητα zoom in & out στην καμερα του κινητου και αν ναι πως γινεται?

 

Απο το πλήκτρο έντασης του ήχου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Σήμερα το S3 του πατέρα μου εκεί που λειτουργούσε μια χαρά ξαφνικά πάταγε το power button να κλειδώσει το κινητό και αντί για αυτό έβγαζε το pop up για απενεργοποίηση επανεκκίνηση και τα λοιπά και ποιο μετά έκλεισε και έδειχνε το logo του κανονικά και άναβε έσβηνε το ίδιο πράγμα έδειχνε τι μπορεί να έπαθε μήπως ξέρει κανείς ...???

 

Ευχαριστώ ...!!

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πάθει κι εγώ αυτό. Έχει χαλάσει μάλλον το κουμπί του Power.(εμένα είχε χαλάσει από τη θήκη μου είχαν πει)
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά. Έχει δοκιμάσει κανείς με QM το συγκεκριμένο mod http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/mod-galaxy-s3-i9300-4-3-4-4-2-port-4-4-4-t2973427 ?

Κάνει κάτι ή μπλέξιμο?

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πάθει κι εγώ αυτό. Έχει χαλάσει μάλλον το κουμπί του Power.(εμένα είχε χαλάσει από τη θήκη μου είχαν πει)

καλημέρα και ευχαριστώ για την απάντηση όντως και εγώ του έχω αλλάξει πολλές θήκες θέλω να το δώσω για επισκευή αύριο μήπως ξέρεις πάνω κάτω τιμή..???

 

Ευχαριστώ .!

Link to comment
Share on other sites

Μου το είχαν περάσει στην εγγύηση.

Το είχα root, με "έκοψαν" αρχικά, του έβαλα ξανά ρομ και το έκαναν δεκτό αν και ήξεραν ότι είχε κοπεί αρχικά λόγο root.

...

Μάλλον τους είχα πετύχει σε καλή διάθεση τη δεύτερη φορά!!!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...