Jump to content

myphone.gr : mobile site launched!


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μπράβο πολύ καλή δουλειά. Τώρα μπορώ να ξανά πάρω iPhone :)

Με τέτοιες γραμματοσειρές μπορούμε να κάνουμε browsing σε portrait και από iPhone.

 

Θα το δοκιμάσω και νε opera για να δω αν είναι καλύτερο το scrolling.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολους σας εκει.κανατε καταπληκτικη δουλεια.για αυτο και σας εμπιστευομαι καθημερινα για την ενημερωση μου στα θεματα των κινητων και της τεχνολογιας.το σαιτ ειναι αυτο που ελειπε εδω και καιρο στο κινητο μου.και παλι παλικαρια συγχαρητηρια.keep the good work:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πάντα τέτοια και με ΤΟΣΟ φοβερα αποτελέσματα! Συνεχίστε οτι κάνεται γιατι φαινεται οτι το κανετε με τρομερή επιτυχία! gz απο εμένα και εις ανώτερα! Πολυ ευχρηστο το mobile site.:cool:
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζοντας την «τρέλα» του Founder,την εμμονή του Mythozz για την τελειότητα την απλότητα και την αποτελεσματικότητα καθώς επίσης και την ομαδικότητα που χαρακτηρίζει όλη την Ομάδα του myphone,ήμουν σίγουρος ότι κάτι καλό θα βγει.Το αποτέλεσμα δικαιώνει την,μεγάλη,αναμονή δίνοντας μας μια εκπληκτική εμπειρία mobile περιήγησης στις σελίδες της μεγαλύτερης διαδικτυακής Ελληνικής κοινότητας.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Να σημειώσω..,ότι παρά πολλοί τώρα(και εγω) τελευταία έχουν γυρίσει το user agent του browser σε desktop λόγω της μη συμβατότητας,του mobile browser με το site του mediafire

 

Για την mobile version του myphone,ο περιηγητής μας πρέπει να είναι σε mobile(default) version

 

Για πρόσβαση στo mediafire,.μέσο κινητού,πρέπει να είναι σε desktop version...

 

Μπράβο καλή δουλειά!!

 

Αν και εγώ δεν θα τον χρησιμοποιήσω

Δεν αλλάζω τον opera mini με κανέναν..

Edited by superuser_78
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους,πραγματικά το καλυτερο mobile site που εχω δει...Λίγο που το δοκίμασα από το iphone,ολα είναι υπολογισμένα για το πως θα φαίνονται στη πραγματική λεπτομέρεια
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια, ηταν κατι που πραγματικά ΕΛΕΙΠΕ!

Η υποστήριξη του board με την εφαρμογή για αντροιντ και αϊ~ος απλά ήταν ενας σκοπελος ο οποιος δυσκόλευε τους αδαείς κ πρωτάρηδες και φόρτωνε τις συσκευές με απά άλλη μια εφαρμογή..

Το νέο «φιλικό με τα κινητά» φόρουμ εινα σκαλοπάτια ανώτερο σε εμπειρία χρησης και ρυχρηστία και συνάμα καταδεικνύει την αφοσίωση σας και την δυναμική συνεχούς εξέλιξης απο μέρους σας πρός όφελος της κοινότητας!

Σας ευχαριστούμε πολύ, πάντα τέτοια και είς ανώτερα!

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο σίγουρα,πολύ καλή δουλειά παιδιά

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλό φαίνεται. Βέβαια εγώ το βλέπω τώρα χωρίς να έχω κινητό από το PC, χρησιμοποιώντας αυτό:

 

Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 2.2; en-us; Nexus One Build/FRF91) AppleWebKit/533.1 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Mobile Safari/533.1

 

Πλάκα έχει το πεδίο που γράφω την απάντηση. Μεγαλώνει όσο γράφω πιο κάτω.

Πετάει για λίγο τη μπάρα σκρολαρίσματος αλλά τελικά μεγαλώνει προς τα κάτω το παράθυρο.

 

Καλορίζικο.

Άντε να έρθει και το S3 να το δούμε κι εκεί!

Ότι σε σκοτώνει, ΔΕΝ σε κάνει δυνατότερο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα καθυστερεί λίγο Απο το κινητο,αλλα δείχνει ωραίο,έχει πέσει πολυ δουλεια.βεβαια το tapatalk ειναι και πρώτο στην προτίμηση μου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Χίλια μπράβο, τι να πω. Το καλύτερο site τεχνολογίας.:)
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια πολυ καλη δουλεια!
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλή δουλειά! Πολύ ευχάριστο και καλάίσθητο, μπράβο!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνωμη αν θα πω βλακεία αλλά πως αλλάζουμε το πως θα είναι desktop ή mobile εκδοση?

 

Κάτω δεξιά έχει επιλογή

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κι απο μένα! Απίστευτη δουλεια. Απ´ τα καλύτερα mobile site που έχω δει. Το καλύτερο σάιτ για τα νέα της κινητής έγινε μόλις καλύτερο.

iPhone 4S 16 GB

iPad 3 Wi-Fi & Cellular 64 GB

New Entry: iPhone 5 16 GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...