Jump to content

myphone.gr : mobile site launched!


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το είδα και γω λίγο, πολύ όμορφη δουλειά! Ήταν αναγκαία προσθήκη για το site!

 

Για Symbian πότε;;; :)

 

Βάζεις Opera και είσαι ΟΚ σε Symbian ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δύσκολο έως αδύνατο να αλλάξει κάτι.Ισχύει ότι αναφέρει ο Founder στην πρώτη σελίδα.Και ο λόγος δεν είναι άλλος από το ότι η Nokia έχει σταματήσει την εξέλιξη.Ο opera προσφέρει πολύ καλή εμπειρία πλοήγησης,με περιθώρια βελτίωσης εφόσον υπάρχει εξέλιξη αυτού.

Τον χρησιμοποιώ κανονικά από την πρώτη μέρα που ξεκίνησαν οι δοκιμές του mobile site χωρίς να δημιουργηθεί η εντύπωση ότι μου λείπει κάτι σε δυνατότητες.

 

τι εννοεις?σε symbian με οπερα?εμενα με οπερα μου ανοιγει οπως παλια,θελει καποια ρυθμιση?

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις?σε symbian με οπερα?εμενα με οπερα μου ανοιγει οπως παλια,θελει καποια ρυθμιση?

 

Κάτω κάτω στο site έχει επιλογή να πας στην mobile έκδοση

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις?σε symbian με οπερα?εμενα με οπερα μου ανοιγει οπως παλια,θελει καποια ρυθμιση?

 

Αν εννοείς ότι σου εμφανίζεται η desktop έκδοση,κάνε ένα καθάρισμα και δοκίμασε ξανά.Ρυθμίσεις-προστασία απορρήτου.

Edit:Σωστή και η προηγούμενη συμβουλή.:)

Edited by impreza_sti

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

πριν λίγο το είδα και μπορώ να πω ότι δείχνει εξαιρετικό πραγματικά (και ειδικά στην μεγάλη οθόνη του note)... συγχαρητήρια για την εξαιρετική δουλειά και για τον κόπο σας ρε παιδιά... τι να πω, μπράβο!!! :yahoo: Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά!! Θα ταιριάξει απόλυτα στη Μπέλα με το widget σας...

Να'στε καλά!!

 

Ποιο widget?:o

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

κάλιο αργά παρά ποτέ παιδιά!

τωρα κατάλαβα γιατί αργούσε να ανέβει!

 

κάνατε πολύ καλή δουλειά :!:

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις Opera και είσαι ΟΚ σε Symbian ;)

 

Με Opera Mobile το είδα... Απλά έλεγα μήπως «έπαιζε μπάλα» και στον stock browser... ;)

 

Πολύ δύσκολο έως αδύνατο να αλλάξει κάτι.Ισχύει ότι αναφέρει ο Founder στην πρώτη σελίδα.Και ο λόγος δεν είναι άλλος από το ότι η Nokia έχει σταματήσει την εξέλιξη.Ο opera προσφέρει πολύ καλή εμπειρία πλοήγησης,με περιθώρια βελτίωσης εφόσον υπάρχει εξέλιξη αυτού.

Τον χρησιμοποιώ κανονικά από την πρώτη μέρα που ξεκίνησαν οι δοκιμές του mobile site χωρίς να δημιουργηθεί η εντύπωση ότι μου λείπει κάτι σε δυνατότητες.

 

Ξέρω, απλά έλεγα μήπως ξεσκουριάσει κι αυτός λίγο... Δεν τον χρησιμοποιώ καθόλου, είναι τέρμα άχρηστος, οπότε ήλπιζα να δουλέψει έτσι... Αλλά αφού δεν, ας είναι...

 

Άτιμη Nokia!!! :lol::lol::lol:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

παρόλο που το tapatalk με βολεύει πολύ ,γιατι έχω όλα τα φόρουμ μαζί,δοκίμασα τη mobile εκδοσή και είναι μάλλον εξαιρετική...
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο πραγματικά.

Όμως, δεν έδωσα 600 ευρώ για κινητό τηλέφωνο, για να χρησιμοποιώ τις mobile εκδόσεις.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Είμαι από τους πρώτους που διαβάζω ανελλιπώς το myphone.gr Συγκεκριμένα από τον Οκτώβριο του 2003.

Παρόλο που είχα την απορία γιατί δεν έχει βγάλει ακόμα mobile έκδοση του site συνέχιζα να διαβάζω, να γράφω ακόμα και να τσακώνομαι μέσα στο site πιστεύοντας ότι όταν θα βγάλει mobile έκδοση αυτή θα είναι top και μακράν η καλύτερη απ' όσες κυκλοφορούν για τα άλλα site.

Δεν έπεσα έξω.

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά.

Ευχαριστούμε.

 

Υ.Γ. Θα τσακώνομαι πιό εύκολα τώρα :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Η επιλογή, επάνω δεξιά, "Επιλογές", έχει ένα θέμα, σε συσκευές με WP; Είτε κάνω tap, είτε δεν κάνω, ένα και το αυτό...

 

Επίσης, δε μπορώ να βρω που είναι και η επιλογή για να κάνω log in.. :O

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

στις "επιλογές" κάνεις log in

 

Γι' αυτό δεν το βρίσκω.. Γιατί όσο και να "πατάω" στις Επιλογές, δε γίνεται κάτι.. :(

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό δεν το βρίσκω.. Γιατί όσο και να "πατάω" στις Επιλογές, δε γίνεται κάτι.. :(

 

Κάνε refresh, δοκίμασε πάλι με WP και πάτα το Επιλογές.

 

Αλλάξαμε κάτι ρυθμίσεις. Let me know :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Κάνε refresh, δοκίμασε πάλι με WP και πάτα το Επιλογές.

 

Αλλάξαμε κάτι ρυθμίσεις. Let me know :)

 

Πιο άμεση δε γινόταν η απάντηση!! :) Τώρα όλα λειτουργούν άψογα, ακόμα. και με WP. :D

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πολυ καλη δουλεια εχεται κανει.Συγχαρητηρια:-) Μπηκα απο το galaxy note κ το ειδα κ σας γραφω μεσα απο αυτο τωρα:-)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...