Jump to content

[iPad Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά και καλή χρονιά σε όλους. Ψάχνω για αυθεντική θήκη ipad mini 1 για δώρο. Που μπορώ να την βρω φθηνά γιατί τη βαράνε αλύπητα όλα τα μαγαζιά? Ας είναι και από εξωτερικό. Ευχαριστώ πολύ
οταν η ιδια η apple την δινει στα καταστηματα της στην Ευρωπη απο 69€, ποσο φτηνοτερα την θες; Αποψη μου να παρεις μια μη αυθεντικη με τα μισα στην χειροτερη. Υπαρχουν ποιοτικες θηκες που μοιαζουν στην αυθεντικη, απο 15€... Ασε που αυθεντικη ειναι απο δερμα και στο καθαρισμα/πλυσιμο εχει θεμα...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 151
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οταν η ιδια η apple την δινει στα καταστηματα της στην Ευρωπη απο 69€, ποσο φτηνοτερα την θες; Αποψη μου να παρεις μια μη αυθεντικη με τα μισα στην χειροτερη. Υπαρχουν ποιοτικες θηκες που μοιαζουν στην αυθεντικη, απο 15€... Ασε που αυθεντικη ειναι απο δερμα και στο καθαρισμα/πλυσιμο εχει θεμα...

 

Σευχαριστώ πολύ. Θα το ψάξω τότε για μια μη αυθεντική θήκη!

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια,θελω να κανω μια παρατηρηση και να ρωτησω για καποια πραγματα

1. οι θηκες για το ipad mini δεν ταιριαζουν με την νεα εκδοση γιατι το καινουριο ειναι 280 γραμμαρια βαρυτερο και 3 χιλιοστα πιο παχυ

2. Οι ζελατινες προστασιας sentio του πλαισιου ενδεικνυται ή οχι λογω no-name; Αν και ψειρας δεν θελω γρατσουνιες σε κατι τοσο ακριβο

3. ψαχνω για θηκες σαν της εταιριας δηλαδη smart case απο δερμα αλλα αφενος δεν ξερω αν θα ταιριαζουν στην νεα εκδοση αφετερου μονο αυτες που ειναι μαλακες ειναι οικονομικες. Οποια βοηθεια ,ευπροσδεκτη

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω αυτη

 

http://www.public.gr/product/aksesoyar/tablet/thikes/macally-scaseb-m1-thiki-apple-ipad-mini-mayro/prod3950190pp/

 

και ταιριαζει πολυ καλα με το mini retina

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια καλησπερα.τη δευτερα θα ειμαι κατοχος του νεου ipad air και επειδη θελω να αγορασω ενα bt keyboard Με θηκη ηθελα να μου προτεινετε...

βλεπω στο αμαζον κατι πανακριβα στα 100+ ευρω belkin και logitech αλλα και κατι αλλα με 30 ευρω.

αξιζει να δωσω 100αρικο ή μηπως με το 30αρι δε δω διαφορα?

Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια ψαχνω το zaggkeys keyboard cover for ipad air επειδη θελω πληκτρολογιο με φως στα πληκτρα.

το βλεπω σε αμερικανικο αμαζον και ebay αλλα οχι σε ευρωπη.

υπαρχει και δε το βρισκω εγω ή μηπως δεν εχει βγει ακομα ευρωπη και να περιμενω;

Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έχετε κάποιο stylus για το iPad ? Έχω ένα δώρο μαζί με μια θήκη που πήρα όπως επίσης και ένα που μου έχει δώσει ένας φίλος μου από ένα LG G2 αλλά και τα 2 θέλουν αρκετή πίεση πάνω στην οθόνη... Υπάρχει κάποιο που να θέλει την ίδια πίεση που βάζουμε κ με τα δάχτυλα ;

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω αυτό το άρθρο θα σας βοηθήσει

 

http://mobile.theverge.com/2012/4/10/2925937/best-stylus-ipad-review

Link to comment
Share on other sites

Οπότε το πιο αξιόλογο φαίνεται να είναι το Applydea Maglus. Μου έπεσε στα χέρια ένα φτηνιάρικη οου το έστειλαν με θήκη, και ενώ σε ένα Nexus 7 δούλευε απίστευτα καλά, στο ipad mini ήθελε πίεση.
Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι να αγοράζετε αξεσουάρ εγκεκριμένα για iOS devices :)

 

 

Υπάρχει εγκεκριμένο stylus ?

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, MFi ( made for iphone/ipad) δεν ξέρω αν υπάρχει αλλά στο παραπάνω link έχει διαθέσιμες πολλές προτάσεις
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω ενα ipad3 και θελω να ρωτησω, μπορω να το συνδεσω στην TV με ενα καλωδιο HDMI σαν αυτο?

http://www.ebay.co.uk/itm/1080P-Dock-Connector-iPhone-4-4-to-HDMI-AV-TV-Cable-Adapter-For-iPod-iPad-3-2-1-/251466103128?pt=UK_MP3_Player_Accessories_Cables_Adapters&hash=item3a8c8c3958

χρειαζεται kapoio προγραμα για να βλεπω τις ταινιες kai NovaGo απ το ipad στην TV?

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα ipad3 και θελω να ρωτησω, μπορω να το συνδεσω στην TV με ενα καλωδιο HDMI σαν αυτο?

http://www.ebay.co.uk/itm/1080P-Dock-Connector-iPhone-4-4-to-HDMI-AV-TV-Cable-Adapter-For-iPod-iPad-3-2-1-/251466103128?pt=UK_MP3_Player_Accessories_Cables_Adapters&hash=item3a8c8c3958

χρειαζεται kapoio προγραμα για να βλεπω τις ταινιες kai NovaGo απ το ipad στην TV?

 

Kαλησπέρα σας η συνδεση που μπορεί να έχετε είναι mirroring, Φυσικά μπορείτε να το συνδέσετε, πρακτικά ό,τι δείχνει το iPad σας μπορείτε να βλέπετε στην TV.

 

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να αντλήσετε από το video που σας επισυνάπτω..

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Ew8arv5bAf0]How to connect The new iPad to the TV using HDMI - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!!!

 

Παρακαλώ ό,τι άλλο χρειαστείτε στη διαθεσή σας :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Καλησπέρα έχω πάρει TV adapter hdmi για το iphone4s και λειτουργεί κανονικά.Το ίδιο όταν το συνδέω στο ipad1 έχω πρόβλημα καθώς είναι μη υποστηριζόμενο... Γνωρίζει κάποιος γιατί συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα παιδια.Εχω ενα Apple 3rd Generation και το καλωδιο απο την πολυ χρηση φθαρθηκε και τωρα δεν αναγνωριζεται.

Επειδη το αυθεντικο ειναι too much expensive for a cable,εχουμε αλλες προτασεις σε κατι πιο φθηνο;Ευχαριστω!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα , μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιο tampered glass που μπορώ να πάρω από ελληνικό e shop κάποιο ποιοτικό Smart Cover εκτός του original Apple και τέλος αν υπάρχει δυνατότητα να τοποθετήσω μεμβράνη στο πίσω μέρος του iPad Air 2 γιατί δεν θέλω να χαραχτεί , είναι και χρυσό Edited by Itchrist86

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να μου προτεινετε μια καλη θηκη για το ipad mini retina. Αν γινεται απο εξωτερικο, γιατι εδω οι τιμες τσιμπανε!

 

Και αν γινετε με καποιο τροπο να επεκτεινω το καλωδιο φορτισης, καθως ειναι πολυ μικρο! Ή αν υπαρχει καποιος φορτισης πιο γρηγορος;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μόλις πήρα μια θήκη για το iPad Air 2 και μπορώ να πω ότι το θέμα του ήχου βελτιώθηκε,.. Εννοώ ότι χωρίς θήκη πάει κάποιος για εξέταση parkinson's Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ποιά θήκη πήρες και αν γίνεται απο πού ?..εχω φάει τον τόπο και δεν βρήκα τίποτα

Ευχαριστώ

Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ποιά θήκη πήρες και αν γίνεται απο πού ?..εχω φάει τον τόπο και δεν βρήκα τίποτα

Ευχαριστώ

 

Από το pub..c την παρηγγειλα.. Την original πήρα ..φαρμακείο 84 € αλλά ταιριάζει γάντι .

Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPad Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...