Jump to content

Sony Xperia S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια μολις το πηρα και πραγματικα το τηλεφωνο ειναι κουκλι!!! το δοκιμασα σε βαρια σιτε με flash και δεν καταλαβαινει τιποτα! ξεχαστε λοιπον τα λαγκαρισματα το κινητο ειναι σφαιρα και η οθονη ονειρο!! επειδη για ενα διαστημα ειχα και το galaxy s2 απλα καμια συγκριση!και μπορω να πω οτι ειναι και πιο γρηγορο παντου και στο σερφαρισμα! πραγματικα πολυ καλη δουλεια εκανε η σονυ!για το πισω καπακι που λεει ο φιλος κανενα προβλημα για να φυγει! περισοτερα οταν το σκισω ακομα πιο πολυ!
Link to comment
Share on other sites

τι απιστευτες φωτο ειναι αυτες;;;

 

Καλές?καλή κάμερα δεν έχει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλές?καλή κάμερα δεν έχει?

 

Ειδικα η κοντινη στις μαργαριτες ειναι τελεια μπορω να πω....

Εσυ που ειχες και το SGS2,πως την βλεπεις την καμερα;

 

και απο,τι ειπες στο auto scene ε;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αφήστε τα σχόλια και πείτε από πού θα το πάρουμε φθηνά. ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!

Ξαναρωτάω υπάρχει πρόβλημα στις αναβαθμίσεις αν το πάρουμε από εξωτερικό ??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Οσοι τυχεροί το έχετε ήδη το έχετε χρησιμοποιήσει για πλοήγηση? Έχετε παρατηρήσει να χάνετε στιγμιαία το στίγμα κλπ?

 

Επίσης με usb on the go τι γίνεται? To galaxy sII ήταν κορυφαίο σε αυτό. Δούλευαν πληκτρολόγια, flashάκια, ποντίκια κλπ. Εάν το usb on the go παίζε καλά και δεδομένου τοu hdmi έχεις έναν υπερφορητό υπολογιστή.

 

Λίγες ακόμα ερωτήσεις προς τους κατόχους. {άντε για λίγο κρατιέμαι ακόμα}

 

-Τελικά δεν γίνεται βιντεοκλήση με 3G σωστά?

 

-Στην υποδοχή των ακουστικών συνδέονται άλλα απλά ακουστικά? Είχα διαβάσει ότι είναι λίγο διαφορετικότο στάνταρντ παρόλο που είναι 3,5 mm

 

-To bootloader είναι κλειδωμένο ή όχι?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο στους νεους κατοχους.

1. Ισχυει η νεα τεχνολογια φορτισης σε 45 λεπτα;;; Το εχει διαπιστωσει κανεις;;

2. Εχει widget fm radio ωστε να μην χρειαζεται να μπαινουμε στο application του ραδιοφωνου;

3. Η εσωτερικη μνημη μεχρι τι μεγεθος αρχειο βιντεο μπορει να δεχτει; Εννοω να περασω μια ταινια HD απο το pc.

Link to comment
Share on other sites

Ειδικα η κοντινη στις μαργαριτες ειναι τελεια μπορω να πω....

 

Αυτή με τις μαργαρίτες είναι για desktop background! Φοβερή! Δεν θυμάμαι να έχω δει κάτι ποιοτικότερο σε θέμα φωτογραφίας.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και δεν υπαρχει κανενα προβλημα. Expansys στα 479..

 

480 ειναι. Αλλά πότε θα έρθει ξέρει κανείς?

Ρωτάω για τις αναβαθμίσεις γιατί με την lg υπάρχουν από ότι ξέρω κάποια θεματάκια. Δεν παίρνουν αναβαθμίσεις αν είναι οι συσκευές παραεισαγωγής.

Και κάτι άλλο. Η ταχύτητα 3g 14.4 Mbps ισχύει και για wifi ??

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Από το galaxy έχει καλύτερη κάμερα σίγουρα.

Τώρα σε σχέση με το 808 μάλλον θα χάνει

Η μπαταρία τώρα,από το πρωί στις 8 μέχρι και τώρα,12 ώρες δηλαδή και είναι στο 26%.

Με σχετική χρήση και WiFi,όχι όμως και λιώσιμο

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Από το galaxy έχει καλύτερη κάμερα σίγουρα.

Τώρα σε σχέση με το 808 μάλλον θα χάνει

 

η μεταβαση απο iphone 4s σε sony s τι λες αξιζει?ειμαι σε σκεψη.θελω μεγαλυτερη οθονη και το σκεφτομαι για το συγκεκριμενο,η το note η δεν ξερω ποιο αλλο!αλλα αυτο μου φαινεται......αρκετα καλο.με ενδιαφερει η αποψη σου σε σχεση με το μηλο

Link to comment
Share on other sites

η μεταβαση απο iphone 4s σε sony s τι λες αξιζει?ειμαι σε σκεψη.θελω μεγαλυτερη οθονη και το σκεφτομαι για το συγκεκριμενο,η το note η δεν ξερω ποιο αλλο!αλλα αυτο μου φαινεται......αρκετα καλο.με ενδιαφερει η αποψη σου σε σχεση με το μηλο

 

Για το s αξίζει,το note τι να το κανείς,τεράστιο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλομιλητο στους κατοχους! Οσοι το πηρατε απο το πλαισιο ειχε μεσα στο κουτι καλωδιο hdmi?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μολις έπεσε στο 5% η μπαταρία έπειτα απο 15 ώρες αναμονής και χρήσης.ελπιζω να βελτιωθούν κάπως οι χρόνοι.

Σκεφτομαι μηπως το app killer που το χω βάλει ανά 1 ώρα να κλείνει τις εφαρμογές τρώει μπαταρία.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η ταχύτητα 3g 14.4 Mbps ισχύει και για wifi ??

 

Όχι, άλλο το 3G και άλλο το Wifi.

 

η μεταβαση απο iphone 4s σε sony s τι λες αξιζει?ειμαι σε σκεψη.θελω μεγαλυτερη οθονη και το σκεφτομαι για το συγκεκριμενο,η το note η δεν ξερω ποιο αλλο!αλλα αυτο μου φαινεται......αρκετα καλο.με ενδιαφερει η αποψη σου σε σχεση με το μηλο

 

Για τέτοιες συζητήσεις προτείνω να ανοίξεις καλύτερα ένα θέμα στο κατάλληλο μέρος... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

 

Ας προσπαθήσουμε να διατηρήσουμε το παρόν θέμα καθαρό. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ταξιδιώτη απ ότι εχω διαβάσει και στο hands-on του Mythozz έχει αρκετά καλή διάρκεια μπαταρίας. Πιθανότατα ο task killer κάτι θα τρώει..

 

Sent from my X8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω μάθει ακόμα τα χρώματα ειδοποιήσεων.

 

Λευκό όταν κάνει ενημέρωση.

Πράσινο στα email.

Κόκκινο στις αναπάντητες.

Πορτοκαλί σε ενημερώσεις εφαρμογών.

 

Ίσως και να είμαι λάθος τα έχει προσέξει κανένας άλλος αυτά;

Edited by rastabla
Θάνος
Link to comment
Share on other sites

Από το galaxy έχει καλύτερη κάμερα σίγουρα.

Τώρα σε σχέση με το 808 μάλλον θα χάνει

Η μπαταρία τώρα,από το πρωί στις 8 μέχρι και τώρα,12 ώρες δηλαδή και είναι στο 26%.

Με σχετική χρήση και WiFi,όχι όμως και λιώσιμο

 

Αυτή με τις μαργαρίτες την έβγαλες επίσης στο αυτόματο? Γιατί έχω παρατήρήσει πως σε φουλ ήλιο , θέλει ένα κλικ χαμήλωμα της τιμής σε όλα τα Sony.

(ά ρε κοπέλι , τώρα είδα πως είσαι Ηράκλειο και ήμουν κάτω 4 ημέρες για δουλειά :), μετά το Πάσχα πάλι)

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...