Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορουμε να βαλουμε καποια "εφαρμογη" που πατωντας το να βλεπουμε ποιες εφαρμογες μας σηκωνουν αναβαθμιση και αναλογως να κανουμε ποια θελουμε εμεις..;

 

οχι...δεν εχει βγει κατι παρομοιο...κανεις την εγκατασταση και την σβηνεις αν δεν σου κανει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μεσα στο κινητο εχει ενα update center. για αυτο ρωτησα μηπως υπαρχει κατι.

και πως κανουμε θpdate τις εφαρμογες. μια-μια..?

Link to comment
Share on other sites

μεσα στο κινητο εχει ενα update center. για αυτο ρωτησα μηπως υπαρχει κατι.

και πως κανουμε θpdate τις εφαρμογες. μια-μια..?

 

μεσα απο το play store

το update center ειναι για αναβαθμιση λογισμικου

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που δεν ασχολήθηκα, σε ξέχασα. Δύσκολο μου φαίνεται η Μουσική να καταναλώνει data. Που βλέπεις ότι σου καταναλώνει;

Μέχρι να βρούμε λύση και να μην χάνεις τα ΜΒ σου άδικα βάλε το droidwall για να του κόψεις τη φόρα. ;)

 

Δεν έχω κάνει root στο κινητό και δεν παίζει το droidwall.. Σκοπεύω να το κάνω.

Όσο για το που βλέπω την κατανάλωση στο default application που έχει το ICS για την χρήση δεδομένων(αυτό με τα γραφήματα).

 

Και εμένα μου κάνει μεγάλη εντύπωση. Γιαυτό ρώτησα μήπως το έχει παρατηρήσει και κάποιος άλλος..

PANOS
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά άλλαξα τις τιμές στο minfree, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω που να γράψω αυτό ->"echo "6144,9216,12288,18432,21504,24576" > /sys/module/lowmemorykiller/parameters/minfree"

 

Έχω ανοίξει το αρχείο hw_config.sh , και οι τελευταίες 2 σειρές σε εμένα γράφουν:

#TI BQ275xx firmware loader

bq275xx_fwloader

 

Πρέπει να αφήσω κενό και μετά να το γράψω ή ακριβώς κάτω από το παραπάνω...?

Σόρρυ κιόλας αλλά φοβάμαι μην κάνω καμιά βλακεία...Μπορεί κάποιος να βάλει μια εικόνα για το πως είναι γραμμένο?

Όπως και τα υπόλοιπα tweaks στο hw_config.sh, πρέπει να αφήνουμε κενά, ή ακριβώς το ένα κάτω από το άλλο..?

Πάντως αν βάλει κάποιος κανένα screenshot θα βοηθήσει πολύ... :)

 

εγω μετα την τελευταια σειρα το εγραψα πριν #τι αρα δεν μου τα κραταει.!!!

ουτε εμενα τις αποθηκευει...????????:confused:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Να υπερ-ευχαριστήσω τον zxr για τα tweaks του!

Έχω ICS, τα έχω εγκαταστήσει όλα, λειτουργούν και υπάρχει τεράστια βελτίωση στη μπαταρία!

 

Όσο για το tweak στο minfree και στο hw_config, είναι γνωστό και το έχουμε ξαναπεί πως δεν κρατάει τις τιμές σε ICS!

Άρα ας περιμένουμε μπας και βρει λύση ο zxr.

Επίσης, χρησιμοποιώ το Rom Toolbox Pro κι έχω προσέξει πως ούτε εκείνο κρατάει τις τιμές μετά από restart - με τσεκαρισμένη την επιλογή.

Το ίδιο συμβαίνει και στο SD Boost του Rom Toolbox.

Ίσως το Android 4 λειτουργεί κάπως διαφορετικά σε αυτούς τους τομείς.

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Να υπερ-ευχαριστήσω τον zxr για τα tweaks του!

Έχω ICS, τα έχω εγκαταστήσει όλα, λειτουργούν και υπάρχει τεράστια βελτίωση στη μπαταρία!

 

Όσο για το tweak στο minfree και στο hw_config, είναι γνωστό και το έχουμε ξαναπεί πως δεν κρατάει τις τιμές σε ICS!

Άρα ας περιμένουμε μπας και βρει λύση ο zxr.

Επίσης, χρησιμοποιώ το Rom Toolbox Pro κι έχω προσέξει πως ούτε εκείνο κρατάει τις τιμές μετά από restart - με τσεκαρισμένη την επιλογή.

Το ίδιο συμβαίνει και στο SD Boost του Rom Toolbox.

Ίσως το Android 4 λειτουργεί κάπως διαφορετικά σε αυτούς τους τομείς.

 

Δηλαδή όλα αυτά τα tweaks για τη RAM και για τα υπόλοιπα, δεν θα αποθηκευτούν άμα τα ρυθμίσουμε? Άμα είναι έτσι να μην προσπαθούμε να τα περάσουμε τσάμπα...Πάντως για τη μνήμη γράφει ότι άμα γράψουμε αυτό "echo "6144,9216,12288,18432,21504,24576" > /sys/module/lowmemorykiller/parameters/minfree" στο τέλος του /system/etc/hw_config.sh

θα αποθηκευτούν και θα υπάρχουν και μετά από τα restart...

Ξυπνήστε ρεεεε...
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όλα αυτά τα tweaks για τη RAM και για τα υπόλοιπα, δεν θα αποθηκευτούν άμα τα ρυθμίσουμε? Άμα είναι έτσι να μην προσπαθούμε να τα περάσουμε τσάμπα...Πάντως για τη μνήμη γράφει ότι άμα γράψουμε αυτό "echo "6144,9216,12288,18432,21504,24576" > /sys/module/lowmemorykiller/parameters/minfree" στο τέλος του /system/etc/hw_config.sh

θα αποθηκευτούν και θα υπάρχουν και μετά από τα restart...

 

Μόνο τα tweaks του build.prop λειτουργούνε!

Αυτό ισχύει δυστυχώς μόνο για τη GB.

Δεν έχουμε βρει λύση ακόμα για την ICS.

 

Επίσης, βρήκα αυτό:

 

Λύση σε όσους αντιμετωπίζουν battery drain στην ICS.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1640641

 

Οδηγίες στο link. Εγώ αντιμετωπίζω τεράστιο battery drain (μισή μέρα πριν τα tweaks του zxr!) οπότε θα το δοκιμάσω και θα επανέλθω με εντυπώσεις!

Edited by myweca
Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ενταξη τοσες σελιδες δεν μπορω να βρω την απαντηση η να δειτε εσεις την ερωτηση μου (αν εχει απαντηθει βεβαια)....

 

Εχω ενα Neo V και εχει πανω την ICS εχω προβλημα γιατι δεν μπορει να στειλει μηνυμα...Βγαζει σφαλμα..Εχω περασει και αλλα προγραμματα για μηνυματα και αυτο που μου ειχε πει ο ZXR...αλλα τιποτα...

 

Καμια απαντηση υπαρχει για το τι μπορει να φταιει?????

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ενταξη τοσες σελιδες δεν μπορω να βρω την απαντηση η να δειτε εσεις την ερωτηση μου (αν εχει απαντηθει βεβαια)....

 

Εχω ενα Neo V και εχει πανω την ICS εχω προβλημα γιατι δεν μπορει να στειλει μηνυμα...Βγαζει σφαλμα..Εχω περασει και αλλα προγραμματα για μηνυματα και αυτο που μου ειχε πει ο ZXR...αλλα τιποτα...

 

Καμια απαντηση υπαρχει για το τι μπορει να φταιει?????

 

Απάντηση όχι, λύση όμως το φλασάρισμα με SEUS. Εφόσον απέκλεισες τα αυτονόητα (επαρκείς μονάδες, αριθμός κέντρου μηνυμάτων)

 

Πραγματικα τα νευρα μου!!! Εχω το προβλημα που ειχα αναφερει κι αλλες φορες με το wifi και το ιντερνετ!

 

Λοιπον, ενω μου δειχνει οτι ειναι κανονικα συνδεδεμενο...ξαφνικα κοβετε η μεταφορα (τα βελακια) το σημα ειναι full! Εχω κανει reset το router αλλα καμια διαφορα! Οταν αλλαζω καναλι ολα λειτουργουν ρολοι, μετα απο 2-3-4 μερες ξανα τα ιδια!

 

Να πω οτι αυτο μου το κανει μονο με την ICS! Ενω μου το εκανε και με την Nordic εκδοση που ειχα περασει παλαιωτερα!

 

Τι μπορει να φταιει; Αν θυμαμαι καλα ειχε κι αλλο ενα παλικαρι το ιδιο προβλημα! Μηπως ειναι καποιο bug της ICS?

 

Το αντιμετωπίζω κι εγώ φίλε δωρητή! :p

Πρέπει να είναι bug της ICS, λύση δεν έχω βρει πουθενά!

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα τα νευρα μου!!! Εχω το προβλημα που ειχα αναφερει κι αλλες φορες με το wifi και το ιντερνετ!

 

Λοιπον, ενω μου δειχνει οτι ειναι κανονικα συνδεδεμενο...ξαφνικα κοβετε η μεταφορα (τα βελακια) το σημα ειναι full! Εχω κανει reset το router αλλα καμια διαφορα! Οταν αλλαζω καναλι ολα λειτουργουν ρολοι, μετα απο 2-3-4 μερες ξανα τα ιδια!

 

Να πω οτι αυτο μου το κανει μονο με την ICS! Ενω μου το εκανε και με την Nordic εκδοση που ειχα περασει παλαιωτερα!

 

Τι μπορει να φταιει; Αν θυμαμαι καλα ειχε κι αλλο ενα παλικαρι το ιδιο προβλημα! Μηπως ειναι καποιο bug της ICS?

 

Δοκίμασε το Wifi static ,όπου θέτεις στατικό ip για το wifi βάλε το στο auto και χρησιμοποίησε και το zakus wifi profiles για να το αλλάζεις σε dynamic μετά που θα σε ενημερώνει το wifi static ότι έχει δώσει στατικό ip. Με αυτά μου "λύθηκε" το πρόβλημα.

Στο wifi static έχω ρυθμίσει

IP Adress 192.168.1.128

Gateway 192.168.1.1

netmask 255.255.255.0

DNS1 192.168.1.1

DNS2 4.4.4.4

Link to comment
Share on other sites

Απάντηση όχι, λύση όμως το φλασάρισμα με SEUS. Εφόσον απέκλεισες τα αυτονόητα (επαρκείς μονάδες, αριθμός κέντρου μηνυμάτων)

 

 

 

Το αντιμετωπίζω κι εγώ φίλε δωρητή! :p

Πρέπει να είναι bug της ICS, λύση δεν έχω βρει πουθενά!

 

Βρε παιδια αυτο ρωταω πως αλλαζω τον αριθμο των μηνυματων ???Και ποιος ειναι της cosmote για το whats up!!!,,Ουφ

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα τα νευρα μου!!! Εχω το προβλημα που ειχα αναφερει κι αλλες φορες με το wifi και το ιντερνετ!

 

Λοιπον, ενω μου δειχνει οτι ειναι κανονικα συνδεδεμενο...ξαφνικα κοβετε η μεταφορα (τα βελακια) το σημα ειναι full! Εχω κανει reset το router αλλα καμια διαφορα! Οταν αλλαζω καναλι ολα λειτουργουν ρολοι, μετα απο 2-3-4 μερες ξανα τα ιδια!

 

Να πω οτι αυτο μου το κανει μονο με την ICS! Ενω μου το εκανε και με την Nordic εκδοση που ειχα περασει παλαιωτερα!

 

Τι μπορει να φταιει; Αν θυμαμαι καλα ειχε κι αλλο ενα παλικαρι το ιδιο προβλημα! Μηπως ειναι καποιο bug της ICS?

 

Με φωναξες;:-P:-P

 

μπορει καποιος να μου πει πως κανουμε αντιγραφη-επικολληση τα tweaks στο build prop η εστω πως τα γραφουμε μονοι μας?

 

Στον root explorer πατάμε παρατεταμένα κ επιλέγουμε open text editor κ τα γράφεις

Edited by iliasx8

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια αυτο ρωταω πως αλλαζω τον αριθμο των μηνυματων ???Και ποιος ειναι της cosmote για το whats up!!!,,Ουφ

 

http://algorithmic-indian.blogspot.com/2011/03/how-to-change-message-center-number-in.html

Φίλε μου σου βρήκα τη λύση στο google ψάχνοντας "how change sms center number android"

Και ο αριθμός μηνυμάτων της Cosmote:

+30697100000

Αν δε δουλέψει κι αυτό, SEUS.

Edited by myweca
Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

τι μπορεις να κανεις με αυτα τα 2 καλωδια?

 

για σας έχω να μπω καιρό λόγο έλλειψης χρόνου. παρακαλώ της σελίδες που "παραπεπτουν" στο αν θα πρέπει να βάλω την 4 από τώρα και αν μπορώ να διαβάσω φλασάκι- "στικακι" μέσο του kin με το καλώδιο USB Adapter ,αν ναι με πιο πρόγραμμα .

 

http://ca-microland.skroutzstore.gr/p.HDMI-Male-to-Micro-HDMI-Male-Cable-145CM-Length.553459.html

http://www.computerbeast.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=117870&category_id=389&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&vmcchk=1&Itemid=2

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάω να κατεβάσω μια εφαρμογή απο το "Play Store" η οποία πιάνει 1,4 mb και μου λέει πως δεν υπάρχει επαρκής διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος ενώ απο τις ρυθμίσεις του κινητού μου λέει πως έχω ακόμα 41 mb ελεύθερα! Τί παίζει?? Καμιά ιδέα κανείς? :/
Link to comment
Share on other sites

Μόνο τα tweaks του build.prop λειτουργούνε!

 

Λύση σε όσους αντιμετωπίζουν battery drain στην ICS.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1640641

 

Οδηγίες στο link. Εγώ αντιμετωπίζω τεράστιο battery drain (μισή μέρα πριν τα tweaks του zxr!) οπότε θα το δοκιμάσω και θα επανέλθω με εντυπώσεις!

 

Επειδη δεν καταλαβα χρειαζεται και αλλαγη Kernel η περναμε μονο την Baseband ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω δυο ερώτησεις,

 

Έχω την GB (codename 06) rooted, unlocked bootloader με τον επίσημο τρόπο, night elf kernel ,εγκατεστημενο το cwm, και θα ήθελα να αναβαθμίσω σε ICS.

 

1.Τι διαδιακασια πρεπει να ακολουθησω για να έχω μια καθαρη γρηγορη ICS;

 

αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι αν αναβαθμίσω μεσω flashtool μηπως λαγκαρει έπειτα. Διοτι δεν θα μπορω να κανω repair με seus η pc companion λογω "τροποποιημενου λογισμικού". Aν σβησω ό,τι caches,data,battery stats κτλ υπαρχουν πριν το install, θα ειμαι οκ;

 

Δεν με ενδιαφερει να διατηρησω ό,τι μηνυματα,επαφές,ρυθμισεις. Έχω backup και σκοπευω να τα περασω ολα χειροκινητα υστερα.

Τα προγραμματα ομοίως λεω να τα στησω απο την αρχη και αυτα.

 

 

2. Υπαρχει καποιο link να κατεβασω την ελληνική εκδοση ICS σε ftf αρχειο; (τα ξερω περι nordic και tweakαρισματος, απλα ρωταω)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να αφαιρεσουμε "μανισιες" εφαρμογες χωρις seus?

γιατι το φοβαμαι λιγο.

 

ηδη εχω ics μην συνδεσω το τηλεφωνο στο seus και τα σβησει ολα απο μεσα.

οταν μπαινει εκει στο μενου του εχει επιλογη να σβησω εφαρμογες..;

δλδ αν το βαλω δεν σβηνει απο μονο του τιποτα..

μην μου σβησει επαφες κτλ.. γιατι αυτο που θελω να κανω ειναι να αφαιρεσω καποιες εφαρμογες.. γινεται?

 

ekana backup τις επαφες αλλα δεν τις βρισκει ουτε το companion αλλα ουτε και εγω χειροκινητα οποτε δεν προχωρησα.

που ακριβως ειναι μεσα στην καρτα μνημης..;

 

και αυτο το repair που διαβαζω απο companion πως το κανετε?

εγω το συνδεω και μου λεει πως το τηλεφωνο ειναι ενημερωμενο.

Edited by achisaeL
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν καταλαβα χρειαζεται και αλλαγη Kernel η περναμε μονο την Baseband ?

 

Όχι, φλασάρεις με flashtool ΜΟΝΟ Baseband - και δε χάνεις ούτε εφαρμογές, ούτε δεδομένα, όλα λειτουργούν κανονικά!

Χτες βράδι το φλάσαρα, θα δω πως θα πάει το ΣουΚου!

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να αφαιρεσουμε "μανισιες" εφαρμογες χωρις seus?

γιατι το φοβαμαι λιγο.

 

Eφαρμογές δε σβήνονται μέσα από το SEUS. Κάνεις root και σβήνεις αυτές που θες μέσα από το root explorer.

ηδη εχω ics μην συνδεσω το τηλεφωνο στο seus και τα σβησει ολα απο μεσα.

οταν μπαινει εκει στο μενου του εχει επιλογη να σβησω εφαρμογες..;

δλδ αν το βαλω δεν σβηνει απο μονο του τιποτα..

μην μου σβησει επαφες κτλ.. γιατι αυτο που θελω να κανω ειναι να αφαιρεσω καποιες εφαρμογες.. γινεται?

 

Σου είπα από πάνω πως τις σβήνεις;)

 

ekana backup τις επαφες αλλα δεν τις βρισκει ουτε το companion αλλα ουτε και εγω χειροκινητα οποτε δεν προχωρησα.

που ακριβως ειναι μεσα στην καρτα μνημης..;

 

Τις επαφές πολύ απλά μπορείς να τις κάνεις συγχρονισμό με το Gmail σου και δε θα χρειαστεί να ξανά ανησυχήσεις αν θα χαθούν ή όχι..

 

και αυτο το repair που διαβαζω απο companion πως το κανετε?

εγω το συνδεω και μου λεει πως το τηλεφωνο ειναι ενημερωμενο.

 

Πιθανότατα βρίσκεται στο support zone-επιδιόρθωση τηλεφώνου..

 

Μέσα στο quote οι απαντήσεις..

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις root και σβήνεις αυτές που θες μέσα από το root explorer.

 

αυτο το κατεβαζω απο καπου..;

 

οσο για το google δεν μπορω η μαλλον δεν γινεται.

που ειναι μεσα στην sd το αρχειο ξερεις/..;

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως με επίσημη ICS, χωρίς root, με φορμάρισμα της κάρτας μνήμης και repair με SUS, συνεχίζει κατά καιρούς να "παγώνει" για κανένα λεπτό περίπου και μετά να κάνει επανεκκίνηση μόνο του. Χθες μάλιστα αναγκάστηκα να του βγάλω τη μπαταρία για να συνέλθει...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...