Jump to content

Samsung Galaxy Αce 2 (I8160)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λάθος. Οι εφαρμογές δεν μεταφέρονται στην εξωτερική. Ακόμα και εφαρμογή να χρησιμοποιήσεις πάλι δεν μεταφέρονται στην εξωτερική αλλά στην εσωτερική SDCard.

Αυτό τουλάχιστον ισχύει με τα κινητά της Samsung και δεν νομίζω να άλλαξε κάτι με το Ace 2.

 

Συγνώμη, για να καταλάβω:

Απ ο,τι ξέρω:

Έχουμε την εσωτερικη μνήμη της συσκευής και

Την εξωτερική μνημη με την καρτα microSD.

 

Ποια είναι η εσωτερικη SDCard?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν θες διάβασε εδώ για να σου λυθούν οι απορίες σου. Είναι στο θέμα του SIII αλλά δεν αλλάζει τίποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να δωσει ενα αξιοπιστο οδηγο γι να κανου,ε root την συσκευη και μετα εναν οδηγο ωστε να την κανουμε unroot αν χρειαστει ? ευχαριστω
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι χρήσιμη αυτή η πληροφορία αλλά... Χθές εγκατεστησα μια εφαρμογή gps. Αφού την εγκατέστησα μου ζήτησε να κατεβασω 500 mb επιπλέον. Δεν είχα χώρο στην εξωτερική μνήμη κ από μόνο του μετέφερε τα δεδομένα στην sdcard . Οπότε μην ανησυχείτε για το αν είναι αρκετά τα 2gb συνολικής μνήμης.
Link to comment
Share on other sites

Εχετε βαλει καποιο antivirus στη συσκευη, και ποιο προτεινετε? του επιρεαζει πολυ την ταχυτητα του ενα antivirus?

 

ευχαριστω...

εγώ το avast έβαλα που είναι και free και τούμπανο! :D

Link to comment
Share on other sites

καλημερίζω τους πάντες!

εδω και 3 ημέρες είμαι κι εγώ κάτοχος του εν λόγω κινητού και επισφραγίσθηκε έτσι η είσοδος μου στον κόσμο του Android!

πριν είχα το SE W960 από το οποίο έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος, γιαυτό άλλωστε το κράτησα και 4 ολόκληρα χρόνια!!!!

 

σκάλισα λοιπόν ότι μπορούσα μέσα στο σκ σχετικά με την συσκευή, το Android, τις εφαρμογές του κλπ.

(όχι και πάρα πολλά είναι η αλήθεια...)

 

ήθελα κατ' αρχήν να ρωτήσω εάν υπάρχει εφαρμογή που σε εισερχόμενο sms ή αναπάντητη κλήση να αναβοσβήνει κάποιο λεντάκι στο κινητό.

το είχε το W 960 και μου ήταν πάρα, μα πάρα πολύ χρήσιμο!

 

επίσης θα ήθελα να ρωτήσω ποιές εφαρμογές μου προτείνετε σαν ρούκι, κυρίως όσον αφορά το στήσιμο και την λειτουργικότητα του συγκεκριμένου κινητού, όχι τόσο παιχνίδια, ρολόγια, καιρό κλπ.

 

και για το τέλος μία (σίγουρα!) ηλίθια ερώτηση!

όταν λέτε "data ανοιχτά" εννοείτε: ρυθμίσεις-ασυρματη επικοινωνία και δίκτυα-δίκτυα κινητής τηλεφωνίας-χρήση δεδομένων πακέτου τικαρισμένο στο οκ???

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων και ζητάω την κατανόησή σας...

 

δεν έχω ακόμα κάνει βιντεοκλήση, αλλά υπάρχει παντού σαν επιλογή όταν επιλέγεις μία επαφή, ή πληκτρολογείς έναν αριθμό, συνεπώς πιθανολογώ ότι πρόκειται για κανονική δικτυακή βιντεοκλήση και όχι μέσω Skype κλπ

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

εγώ κατέβαδα το no led απ το play store και σε καθε κλήση.μηνυμα κλπ. σου βγάζει μια κουκιδίτσα με διαφορετικά χρώματα όταν δεν το χρησιμοποιείς καλή φάση.

Link to comment
Share on other sites

το κατεβασα κι εγω το NoLed και ενω για τις αναπαντητες κλησεις λειτουργει μια χαρα, στα εισερχομενα sms τζιφος!

βγαινει η ειδοποιηση απο το GosmsPro και οταν σβηνει η οθονη δεν εχω πλεον καμια ειδοποιηση...

μηπως φταιει το gosms??

Link to comment
Share on other sites

το κατεβασα κι εγω το NoLed και ενω για τις αναπαντητες κλησεις λειτουργει μια χαρα, στα εισερχομενα sms τζιφος!

βγαινει η ειδοποιηση απο το GosmsPro και οταν σβηνει η οθονη δεν εχω πλεον καμια ειδοποιηση...

μηπως φταιει το gosms??

 

Καλησπερα. Κατ αρχην απο χθες ειμαι και εγω κατοχος του Ace 2. Ειναι για μενα μεγαλη διαφορα σε σχεση με το προηγουμενο μου κινητο (Galaxy 550).

Το NoLed δουλευε μια χαρα στην προηγουμενη μου συσκευη, (το Galaxy 550) και για μηνυματα και για αναπαντητες. Η αληθεια είναι οτι το GoSMS δεν το ξερω σαν εφαρμογη και δεν το ειχα και ισως γι αυτο να δουλευε. Κανε μια προσπαθεια να το "αδρανοποιησεις" από την διαχειρηση εφαρμογων. Εννοειται οτι για να δουλεψει το συστημα θα πρεπει τη στιγμη που δεχεσαι το μηνυμα η οθονη να ειναι "σβησμενη".

Προσοχη στην καταναλωση ενεργειας απο την οθονη με την εφαρμογη ΝοLED! Η μαυρη οθονη, γυρω από τα εικονιδια, στην πραγματικοτητα δεν ειναι σβησμενη. Αν δεν ορισετε καποιες παραμετρους εξοικονομησης και μεινει το κινητο ξεχασμενο, θα σας "φαει" την μπαταρια και δεν θα ξερετε τι σας χτυπησε! Το κινητο δεν εχει amoled, Αν ειχε amoled, θα εκανε μεγαλη οικονομια

Link to comment
Share on other sites

ωχ... αν ειναι να τρωμε τοση μπαταρια για μια ειδοποιηση...

τελικα την πατησα στο θεμα αυτο και πηρα κινητο χωρις λεντακι ειδοποιησης, το οποιο λογω προηγουμενου κινητου μου ειχε γινει πλεον απαραιτητο!

κριμα γιατι μου αρεσει γενικα το ACE 2 αλλα πρεπει να παραδεχτω οτι αυτο ειναι μεγαλο φαουλ για τον εαυτο μου...

παλευω με διαφορα apps για ενα κω..λεντακι που λειπει...

 

τελος παντων.

μια αλλη απορια που την ειχα ξαναθεσει αλλα δεν ειχα λαβει απαντηση:

οταν λαμβανω sms απο επαφη που ειναι περασμενη και στην SIM και στο τηλεφωνο, τοτε μου την εμφανιζει οπως ειναι περασμενη στην SIM δηλαδη κομμενη και με περιορισμενους χαρακτηρες!

ξερει κανεις πως μπορω να απαλλαγω απο αυτο το σπαστικο φαινομενο???

λαμβανω δηλαδη sms απο καποιον π.χ Γιωργο Παπαδοπουλο και μου τον εμφανιζει Παπαδοπ/Γιωρ ή καπως ετσι τελος παντων!!!

 

γκρρρρ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ωχ... αν ειναι να τρωμε τοση μπαταρια για μια ειδοποιηση...

τελικα την πατησα στο θεμα αυτο και πηρα κινητο χωρις λεντακι ειδοποιησης, το οποιο λογω προηγουμενου κινητου μου ειχε γινει πλεον απαραιτητο!

κριμα γιατι μου αρεσει γενικα το ACE 2 αλλα πρεπει να παραδεχτω οτι αυτο ειναι μεγαλο φαουλ για τον εαυτο μου...

παλευω με διαφορα apps για ενα κω..λεντακι που λειπει...

 

τελος παντων.

μια αλλη απορια που την ειχα ξαναθεσει αλλα δεν ειχα λαβει απαντηση:

οταν λαμβανω sms απο επαφη που ειναι περασμενη και στην SIM και στο τηλεφωνο, τοτε μου την εμφανιζει οπως ειναι περασμενη στην SIM δηλαδη κομμενη και με περιορισμενους χαρακτηρες!

ξερει κανεις πως μπορω να απαλλαγω απο αυτο το σπαστικο φαινομενο???

 

λαμβανω δηλαδη sms απο καποιον π.χ Γιωργο Παπαδοπουλο και μου τον εμφανιζει Παπαδοπ/Γιωρ ή καπως ετσι τελος παντων!!!

 

γκρρρρ!!!!

 

Μην τρελαινεσαι. Η εφαρμογη NοLed σου δινει δυνατοτητα για παραμετροποιηση επιλογων ενεργειας. Παρα πολλες επιλογες.

Ακομα πχ και με τη χρηση του proximity sensor (οτι δεν θα σου αναψει μεσα στη θηκη πχ).

Και μετα, φανταζομαι οτι μεσα σε ενα μισαωρο το πολυ θα κοιταξεις το κινητο ετσι; Ε δεν θα σου φαει τιποτα για μιση ωρα.

Εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει το LEDακι. (πχ το SIIΙ εχει). Μου θυμιζει το fax που εχω στο γραφειο που μου δειχνει αναβοσβηνοντας τις αναπαντητες ή κατι παλια κινητα της Ericsson, που αναβοσβηναν για να μας λενε οτι εχουν σήμα! Μη χαλιεσαι για ενα LEDακι! Δες επιλογες ενεργειας στην NoLED.

Τωρα για το αλλο: εγω αντεγραψα ολες μου τις επαφες από SIM->Μνημη κινητου και μετα ρυθμισα το κινητο μου να μου δειχνει μονο τις επαφες της Μνημης του και οχι της SIM.

Ετσι οι επαφες τις SIM δεν χανονται μεν, αλλα δεν φαινονται κιολας. Καντο ετσι και πες μας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να στείλω μήνυμα με swype και μου λέει ότι το μήνυμα θα πάει κατεστραμένο και όντως πάει με τετραγωνάκια.Τι κάνουμε;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Θα το έχω κι εγώ από δευτέρα κι έχω μία κουφή ερώτηση. Τώρα έχω το 5830 και ξέρω πως να το ρυθμίσω άλλα δεν ξέρω πως γίνεται να μεταφέρο τα saves του angry birds :lol: Μπας και ξέρει κανείς που να μην πέζω απ'την αρχή το παιχνίδι?

 

Τίποτα άλλο που χρειάζεται να ξέρω σαν πρώτα βήματα?

Thanx

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να στείλω μήνυμα με swype και μου λέει ότι το μήνυμα θα πάει κατεστραμένο και όντως πάει με τετραγωνάκια.Τι κάνουμε;;

 

Αλλαζει απο τις ρυθμισεις των μηνυμστων σε αυτοματο.

TCe
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όμως απενεργοποιείται το Swype και θέλω να γράφω με Swype!!

 

Edit: είχες δίκιο,όλα οκ,ευχαριστώ!!

Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο οτι βλεπω στο ελλαντα οι τιμες για αξεσοθαρ ειναι εξοφρενικες ειμαι κατοχος του galaxy ace 2 θα ηθελα να μου προτεινεται καποια καλα μαγαζια του εξωτερικου για να παρω μια θηκη και καρτα μνημης για την συσκευη επεισης θα ηθελα και της προτασεις σας σε καλες θηκες και καρτες μνημης ....δεν ξερω αν υπαρχουν και πακετα με θηκη και καρτα μνημης περιμενω την βοηθεια σας .ευχαριστω
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο οτι βλεπω στο ελλαντα οι τιμες για αξεσοθαρ ειναι εξοφρενικες ειμαι κατοχος του galaxy ace 2 θα ηθελα να μου προτεινεται καποια καλα μαγαζια του εξωτερικου για να παρω μια θηκη και καρτα μνημης για την συσκευη επεισης θα ηθελα και της προτασεις σας σε καλες θηκες και καρτες μνημης ....δεν ξερω αν υπαρχουν και πακετα με θηκη και καρτα μνημης περιμενω την βοηθεια σας .ευχαριστω

 

Για καρτα μνημης δες εδώ, είχα αγοράσει πέρυσι για το προηγούμενο κινητό μου και είμαι πολύ ικανοποιημένος!! http://www.mymemory.co.uk/Micro-SDHC/Kingston/Kingston-16GB-Micro-SD-%28SDHC%29-Card---Class-10 έχει και άλλες, σου προτείνω Kingston 16, ή 32άρα class10 με ένα 15αράκι η πρώτη και ένα 25άρι η δεύτερη μαζί με μεταφορικά!!

 

Θήκη παρήγγειλα σήμερα από ebay μια, μόλις έρθει θα σου πω εντυπώσεις: http://www.ebay.co.uk/itm/BLACK-LEATHER-FLIP-CASE-COVER-SCREEN-PROTECTOR-FOR-SAMSUNG-GALAXY-ACE-2-I8160-/160867499283?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item2574733d13&_uhb=1

 

Αν ενδιαφέρεσαι και για "ζελατίνες" οθόνης, πολύ αξιόπιστες είναι αυτές http://www.ebay.co.uk/itm/Vikuiti-ADQC27-screen-protector-from-3M-for-Samsung-I8160-Galaxy-Ace-2-/190717303977?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item2c67a31ca9&_uhb=1#ht_1220wt_1271 αν και ακριβές, ενώ μπορείς να πάρεις 6 με 2-3 λίρες αντί για μία με 7. Η διαφορά είναι τεράστια πάντως, αλλά εξαρτάται από την οικονομική δυνατότητα του καθενός.

 

 

Και τέλος, ποιος θα μου πει τι τρώει περισσότερη μπαταρία;

Web browsing 3G

Web browsing WiFi

Κλήση

Παρακολούθηση βίντεο

Αναπαραγωγή mp3

Αναμμένη οθόνη

Ανοικτό Bluetooth

Ανοικτό wifi χωρίς browsing

 

Θα μπορούσαμε να τα βάλουμε σε μια σειρά να δούμε πιο είναι το πιο ενεργοβόρο;

Πάντως για την αυτονομία της συσκευής εχω διαβάσει καλά σχόλια. Όσοι την έχουν, τι λένε; Εδώ διαβάζω μάλλον αρνητικές κριτικές.

Για να ξέρω πριν την αγοράσω

Ευχαριστω

 

Το να σερφάρεις με 3G καταναλώνει την περισσότερη μπαταρία στην πλειονότητα των κινητών. Τα υπόλοιπα καταναλώνουν αρκετά λιγότερο! Wifi, Bluetooth, GPS, Μουσική καταναλώνουν λιγότερη μπαταρία.

Edited by kyrillos13
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο οτι βλεπω στο ελλαντα οι τιμες για αξεσοθαρ ειναι εξοφρενικες ειμαι κατοχος του galaxy ace 2 θα ηθελα να μου προτεινεται καποια καλα μαγαζια του εξωτερικου για να παρω μια θηκη και καρτα μνημης για την συσκευη επεισης θα ηθελα και της προτασεις σας σε καλες θηκες και καρτες μνημης ....δεν ξερω αν υπαρχουν και πακετα με θηκη και καρτα μνημης περιμενω την βοηθεια σας .ευχαριστω

 

Καλημερα..Για θηκες ebay.Εχω παρει 2..εχεις αρκετες επιλογες.Αν ψαξεις λιγο,υπαρχουν σετακια θηκη με ζελατινα μαζι(την παραγγειλα και μου ηρθε)και το ζελατινακι βγηκε καλο-λεπτο.Οσο για την λευκη θηκη που θα συναντησεις στην αρχη(την φθηνη)ειναι απο σχετικα μαλακο υλικο(σαν γομα) και οχι απο πλαστικο(σκληρη) με αποτελεσμα να λερωνει σχετικα γρηγορα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολο το forum

 

εδω και λιγες μερες ειμαι και εγω κατοχοσ του samsung galaxy ace 2

 

αν μπορει καποιοσ να μας βοηθησει για αν το κινητο μπορει να παιξει flash οταν σερφαρουμε και ειμαστε σε site που εχουν flash. Αν ναι πως κανουμε την εγκατασταση

 

σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έβαλα και εγώ το NοLed αλλά δεν μου άρεσαν τα εικονίδια του default theme. Προσπάθησα να κατεβάσω κάποια από τα υπόλοιπα θέματα που υπάρχουν, αλλά μου λέει πως δεν είναι συμβατά με τη συσκευή. Μπορούμε να κάνουμε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Έχω κι εγώ αυτό το τηλεφωνάκι 4-5 ημέρες και είναι πραγματικά ό,τι καλύτερο έχω πιάσει στα χέρια μου.

Δεν κολλάει πουθενά...

Ξέρουμε αν θα πάρει αναβάθμιση android?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Εχω και εγω το τηλέφωνο αυτο εδώ και 1 εβδομάδα και οι εντυπώσεις μου είναι πολυ καλές.

Εχω και κάποιες παρατηρήσεις και θέλω να δώ αν έχει συμβεί και σε σας.

Χθες και μέσα σε 6 ώρες και ενώ ήταν σε "λειτουργία πτήσης" η μπαταρία έπεσε απο το 48% στο 28%. Εχω παρατηρήσει γενικά ότι ο μέτρησης μπαταριας είναι αρκετά "γραμμικος" στην συμπεριφορα του, άρα κάποια εφαρμογή "έτρωγε" την μπαταρία, χωρίς να μπορέσω να καταλάβω ποια. Με ένα reboot έφτιαξε. Και ρωτάω:

1. Σας έχει συμβεί;

2. Υπάρχει εφαρμογη που μπορεί να εντοπίσει διεργασία που χρησιμοποιει ασυνήθιστα υψηλή επεξεργαστικη ισχύ και να μας επιτρέπει να την τερματιζουμε;

3. Απο την διαχείρηση εφαρμογών ποιες εφαρμογες είναι ακινδυνο να τις σταματάμε χωρίς δηλαδή να διατρέχουμε κίνδυνο να δυσλειτουργησει το κινητο;

 

Και σαν παρατήρηση, αν και ειμαι fan του android, αν και με το τηλεφωνο ειμσι ευχαριστημενος, αυτο είναι κάτι που δεν θα συνέβαινε στο iOs.

Link to comment
Share on other sites

Προβλημα με ακουστικα ! Εχω ενσυρματα ακουστικα το προβλημα ειναι οτι οταν καποιος με καλει τον ακουω βαθια απΟ την συσκευη με αποτελεσμα να πρεπει να βγαλω και να βαλω το βυσμα για να τιν ακουσω κανονικα .υπαρχει καποια ρυθμιση η εφαρμογη για να λυθει το προβλημα ; τα ακουστικα ειναι με καλωδιο και οχι bluetooth.
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Προβλημα με ακουστικα ! Εχω ενσυρματα ακουστικα το προβλημα ειναι οτι οταν καποιος με καλει τον ακουω βαθια απΟ την συσκευη με αποτελεσμα να πρεπει να βγαλω και να βαλω το βυσμα για να τιν ακουσω κανονικα .υπαρχει καποια ρυθμιση η εφαρμογη για να λυθει το προβλημα ; τα ακουστικα ειναι με καλωδιο και οχι bluetooth.

 

Δεν μου έχει τύχει εμένα. Το δοκίμασα τώρα, μόλις είδα το post σου, και σε μενα ο ηχος κλησεως ακούγεται "καμπάνα" με τα ακουστικα στην υποδοχή, αλλα και ο συνομιλητής μου ακούγεται δυνατά όταν συνομιλω. Δες απο τις ρυθμίσεις την ένταση του ήχου κλησεως, αλλα φαντάζομαι ότι ήδη το έχεις κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα στην παρεα ... εποιδη ενδιαφερομαι να γινω κ εγω κατοχος της συσκευης μηπως ξερει καποιος να απαντησει για το αν καταφερει το ace2 να παρει κ νεες εκδοσεις αναβαθμισης λογισμικου η θα τον αμελισουν σαυτον τον τομεα ? κ κατι τελευταιο ... η φωτογραφικη του ειναι καλη ? εχει πανοραμικες φοτο ... zoom ... HD VIDEO ... k flash η led φακο για καλιτερη ληψη την νυχτα ??? Η βοηθεια σας ανεκτιμητη ...... ενα μεγαλο ευχαριστω εκ των προτερων !!!

.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα στην παρεα ... εποιδη ενδιαφερομαι να γινω κ εγω κατοχος της συσκευης μηπως ξερει καποιος να απαντησει για το αν καταφερει το ace2 να παρει κ νεες εκδοσεις αναβαθμισης λογισμικου η θα τον αμελισουν σαυτον τον τομεα ? κ κατι τελευταιο ... η φωτογραφικη του ειναι καλη ? εχει πανοραμικες φοτο ... zoom ... HD VIDEO ... k flash η led φακο για καλιτερη ληψη την νυχτα ??? Η βοηθεια σας ανεκτιμητη ...... ενα μεγαλο ευχαριστω εκ των προτερων !!!

.

 

Η φωτογραφική του είναι 5MP ανάλυσης και έχει δυνατοτητα για video 720p, δηλαδή αυτο που λέμε HD. Έχει LED Flash, εχει εστιαση, δεν έχει οπτικό zoom βγάζει πανοραμικες και θεωρώ ότι είναι μια αξιοπρεπής φωτογραφική μηχανή. Το αρνητικό: καθυστερεί. Απο την στιγμή που θα πατησεις την οθονη αφής για τη λήψη, κάνει 2 δευτερόλεπτα να εστιασει και μέχρι να πάρει την φωτό.

Για την αναβάθμιση, δεν ξέρω κάτι επίσημο, μπορεί να ξέρει κάποιος άλλος απο το forum, αλλα έχουμε τα εξής δεδομένα: Το καλό είναι ότι η Samsung γενικά δίνει αναβάθμισεις στις συσκευές της. Το κακο είναι ότι ενώ συζητάμε για Jelly Βean, εμείς έχουμε μείνει στο ποτέ θα πάρουμε ICS και όταν θα το πάρουμε με το καλο, θα είναι πια παρωχημένο (πάλι!).

Εγω δεν εχω μπει σ αυτο το τριπακι. Ήξερα ότι πήρα GB, δεν με χαλάει καθόλου το GB και ποτέ τους να μην το αναβαθμίσουν, δεν με νοιάζει. Ειμαι ευχαριστημένος με το κινητο και τα υπόλοιπα είναι για να πουλάνε. Έτσι το βλέπω εγω. Οποίος το βλέπει διαφορετικά, παίρνει άλλη απόφαση στην αγορα κινητού. Απλό.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Αce 2 (I8160)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...