Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος ΙΙ


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι μονοι μας, εχει videakia στο youtube..

αυτο που λες ειναι για να αλλαξει ιμει και κανονικα δεν πρεπει να το αλλαξεις μονος σου το σωμα(χανεις εγγυηση)

αλλα αμα θες του βαζεις ξανα το παλιο..

ναι αυθεντικα ειναι αποσο ξερω, το μαγαζακι ειναι πολυ καλο

Φιλε mobrol θα το ψαξω...

Ευχαριστω πολυ!

Έχει ιδέα κανείς αν μπορεί να συγχρονίσω τις επαφές με τις επαφές από το fb και να φαίνεται η φώτο τους στις επαφές?

Αν και εχω την εντυπωση οτι μπορεις να το κανεις με τα κοινωνικα δυκτια...

Face Contacts [sync your facebook friend's Profile Picture]...

Στα ''γνωστα μαγαζακια'''...

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια θελω να σας πω κατι που δεν θα το πιστευετε!!!Σημερα καθως ημουν στο μπανιο και βουρτσιζα τα δοντια μου καταλαθως φευγει το ν8 απο τον καθρευτη και πεφτει μεσα στην τουαλετα :lol: (μην το πω αλλιως) :lol: Εκεινη την στιγμη ειχα παθει το μεγαλυτερο σοκ της ζωης μου...χωρις δευτερη σκεψη βουταω το χερι μεσα και το βγαζω .. το σκουπιζω στα γρηγορα με πετσετες και τα λοιπα και λειτουργουσε καπως περιεργα ενω λιγο αργοτερα εκλεισε τελειως!! περνω ενα φιλαρακι τηλεφωνο το οποιο εχει τα καταλληλα κατσαβιδια και ηρθε στα γρηγορα σπιτι!! το ολο λυσιμο κρατησε 1:30 ωρα και αλλη μια το πολυ προσεκτικο στεγνωμα με πανακια απο γυαλια και πιστολακι!! αφου το δεσαμε παλθι το μονο που λειτουργουσε ηταν η δονηση!! απογοητευμενος το αφηνω στην ακρη και λεω αυριο εχει nokia care!! Πριν λιγο το κινητο ανοιξε και λειτουργουν ολα στην εντελεια!! Παει σφαιρα, η καμερα πιο καλη απο ποτε :p τα ηχεια του,τα μικροφωνα και τα λοιπα ολα οκ!! ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟ :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να σας πω κατι που δεν θα το πιστευετε!!!Σημερα καθως ημουν στο μπανιο και βουρτσιζα τα δοντια μου καταλαθως φευγει το ν8 απο τον καθρευτη και πεφτει μεσα στην τουαλετα :lol: (μην το πω αλλιως) :lol: Εκεινη την στιγμη ειχα παθει το μεγαλυτερο σοκ της ζωης μου...χωρις δευτερη σκεψη βουταω το χερι μεσα και το βγαζω .. το σκουπιζω στα γρηγορα με πετσετες και τα λοιπα και λειτουργουσε καπως περιεργα ενω λιγο αργοτερα εκλεισε τελειως!! περνω ενα φιλαρακι τηλεφωνο το οποιο εχει τα καταλληλα κατσαβιδια και ηρθε στα γρηγορα σπιτι!! το ολο λυσιμο κρατησε 1:30 ωρα και αλλη μια το πολυ προσεκτικο στεγνωμα με πανακια απο γυαλια και πιστολακι!! αφου το δεσαμε παλθι το μονο που λειτουργουσε ηταν η δονηση!! απογοητευμενος το αφηνω στην ακρη και λεω αυριο εχει nokia care!! Πριν λιγο το κινητο ανοιξε και λειτουργουν ολα στην εντελεια!! Παει σφαιρα, η καμερα πιο καλη απο ποτε :p τα ηχεια του,τα μικροφωνα και τα λοιπα ολα οκ!! ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟ :D

 

Πάντως αν και ενεργήσατε λανθασμένα , ήσουν τυχερός. Τώρα όμως, εγώ στην θέση σου θα το άφηνα 48 ώρες σε ένα bowl με ρύζι για να τραβήξει όλη την υγρασία.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Με τα κόκκινα μάτια στις φωτό τι κάνετε;

Απο τότε που αγόρασα τη συσκευή (πριν 14 μήνες) παρατηρώ οτι σε κλειστό χώρο που χρειάζεται φλάς έχω πάντα κόκκινα μάτια,ακόμα κι αν έχω επιλέξει "περιορισμό κόκκινων ματιών".

Βαρέθηκα πια τα δρακουλιάρικα μάτια.Υπάρχει κάποια λύση σ'αυτό?

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Με τα κόκκινα μάτια στις φωτό τι κάνετε;

Απο τότε που αγόρασα τη συσκευή (πριν 14 μήνες) παρατηρώ οτι σε κλειστό χώρο που χρειάζεται φλάς έχω πάντα κόκκινα μάτια,ακόμα κι αν έχω επιλέξει "περιορισμό κόκκινων ματιών".

Βαρέθηκα πια τα δρακουλιάρικα μάτια.Υπάρχει κάποια λύση σ'αυτό?

 

λόγω διαστολής της κόρης των ματιών τα μάτια είναι κόκκινα. Έτσι είναι με το xenon flash !

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Με τα κόκκινα μάτια στις φωτό τι κάνετε;

Απο τότε που αγόρασα τη συσκευή (πριν 14 μήνες) παρατηρώ οτι σε κλειστό χώρο που χρειάζεται φλάς έχω πάντα κόκκινα μάτια,ακόμα κι αν έχω επιλέξει "περιορισμό κόκκινων ματιών".

Βαρέθηκα πια τα δρακουλιάρικα μάτια.Υπάρχει κάποια λύση σ'αυτό?

 

Μια λυση στον υπολογιστη μπορει να φτιαχτει η φωτο αν εχεις Photoshop CS5 και το κατεχεις το προγραμμα με red eye tool...:)

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Με τα κόκκινα μάτια στις φωτό τι κάνετε;

Απο τότε που αγόρασα τη συσκευή (πριν 14 μήνες) παρατηρώ οτι σε κλειστό χώρο που χρειάζεται φλάς έχω πάντα κόκκινα μάτια,ακόμα κι αν έχω επιλέξει "περιορισμό κόκκινων ματιών".

Βαρέθηκα πια τα δρακουλιάρικα μάτια.Υπάρχει κάποια λύση σ'αυτό?

 

Με την αναβάθμιση στην κάμερα που έγινε με την belle, το φαινόμενο των κόκκινων ματιών έχει ελαττωθεί σημαντικά.Έχεις αναβαθμίσει την συσκευή σου σε belle;

Ό,τι λειτουργεί σωστά, δεν το πειράζουμε. ;)
Link to comment
Share on other sites

λόγω διαστολής της κόρης των ματιών τα μάτια είναι κόκκινα. Έτσι είναι με το xenon flash !

Εντάξει,το ξέρω γιατι συμβαίνει.Πρόκειται για αντανάκλαση του φωτός απο τους αμφιιβληστροειδή/χοριοειδή χιτώνα του οφθαλμού...

Ωστόσο,το φαινόμενα αυτό παρατηρείται ελάχιστα σε άλλες φωτογραφικές μηχανές που πέρασαν απο τα χέρια μου και δυστυχώς πάντα στο Ν8.

 

Με την αναβάθμιση στην κάμερα που έγινε με την belle, το φαινόμενο των κόκκινων ματιών έχει ελαττωθεί σημαντικά.Έχεις αναβαθμίσει την συσκευή σου σε belle;

Ναι έχω βάλει τη belle.

Μόλις τώρα δοκίμασα να βγάλω μια φωτο και διαπιστώνω όντως σημαντική μείωση.

Μακάρι να το διόρθωσαν...

Edited by stendor
Συνεχόμενα μηνύματα. Για να προσθέσουμε κάτι σε υπάρχον μήνυμα μας χρησιμοποιούμε την Τροποποίηση.

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν και ενεργήσατε λανθασμένα , ήσουν τυχερός. Τώρα όμως, εγώ στην θέση σου θα το άφηνα 48 ώρες σε ένα bowl με ρύζι για να τραβήξει όλη την υγρασία.

 

Τωρα να το ξαναλυσω λες?? και να το βαλω σε ενα μπολ με ρυζι για να ειμαι σιγουρος?? λες να επαθε τιποτα απο το πιστολακι??

Link to comment
Share on other sites

Τωρα να το ξαναλυσω λες?? και να το βαλω σε ενα μπολ με ρυζι για να ειμαι σιγουρος?? λες να επαθε τιποτα απο το πιστολακι??

 

Μην το λυνεις αφου ετσι κι αλλιως γιναν αναποδα ολα...καλυτερα σ ενα ταπερακι με ρυζι σφραγισμενο (το ταπερ)οχι ανοιχτο, κι αστο 2-3 μερες θα παρει καλυτερα την υγρασια :)

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Η μόνη και σωστή κίνηση που πρέπει να γίνεται σε ανάλογες περιπτώσεις είναι απενεργοποίηση της συσκευής και όσο πιο γρήγορα γίνεται επίσκεψη σε service.Η χρήση ρυζιού για να απορροφηθεί η υγρασία είναι πολύ καλή και βοηθάει,μόνο όμως ως αναγκαστικο στάδιο αν δεν είναι εφικτό την ίδια στιγμή να παραδώσουμε την συσκευή για καθάρισμα από τεχνικό.Οποιαδήποτε άλλη κίνηση μόνο ως κομπογιαννίτικη μπορεί να χαρακτηριστεί.Δεν υπάρχει περίπτωση να είμαστε σίγουροι αν θα παρουσιαστεί πρόβλημα ή όχι στην συνέχεια.

Εκτός φυσικά αν γνωρίζει κάποιος πως να ανοίξει την συσκευή και έχει τις γνώσεις που χρειάζονται για σωστή αποκατάσταση της ζημιάς.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μια ψιλοχαζή ερώτηση:

 

Η πληθώρα των εφαρμογών που έχουμε εγκαταστήσει στο τηλέφωνό μας συνεχίζουν να λειτουργούν με την belle ή θα πρέπει να ξαναψάχνουμε από την αρχή τις εφαρμογές σε νεότερες τυχόν εκδόσεις τους που να υποστηρίζουν την νέα έκδοση λογισμικού;;;

Βαριέμαι οικτρά να μπαίνω σε τέτοια διαδικασία και γι' αυτό δεν έχω προβεί ακόμη σε αναβάθμιση!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μια ψιλοχαζή ερώτηση:

 

Η πληθώρα των εφαρμογών που έχουμε εγκαταστήσει στο τηλέφωνό μας συνεχίζουν να λειτουργούν με την belle ή θα πρέπει να ξαναψάχνουμε από την αρχή τις εφαρμογές σε νεότερες τυχόν εκδόσεις τους που να υποστηρίζουν την νέα έκδοση λογισμικού;;;

Βαριέμαι οικτρά να μπαίνω σε τέτοια διαδικασία και γι' αυτό δεν έχω προβεί ακόμη σε αναβάθμιση!

 

φυσικα και δεν λειτουργουν ολες ...αλλα μπρος τα καλλη (Belle) τι ναι να ξαναβαλεις καποιες:lol:

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

αλλά επειδή είναι πρόβλημα hardware, ο μόνος τρόπος για να το λύσεις είναι να αλλάξεις την οθόνη, οπότε δεν λύνεται.

 

Απο gsmarena

 

''To all those experiencing a purple defective screen, Nokia have now officially acknowledged the fault and will repair your N8 under it's two year limited warranty.

Take your N8 along to your nearest Nokia Care Point to get it repaired.''

 

 

Ισχυει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Απο gsmarena

 

''To all those experiencing a purple defective screen, Nokia have now officially acknowledged the fault and will repair your N8 under it's two year limited warranty.

Take your N8 along to your nearest Nokia Care Point to get it repaired.''

 

 

Ισχυει αυτο?

 

Ναί! ;) Αλλά, υπάρχει πιθανότητα και η οθόνη που θα βάλεις να έχει και αυτή το ίδιο πρόβλημα. Χωρίς να θέλω να σε προτρέψω να μην το κάνεις. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

ducati_46 ισχύει, αλλά δεν είναι σίγουρο ότι και η καινούργια οθόνη που θα σου βάλουν θα είναι απροβλημάτιστη! Μπορεί απλά να φαίνεται ελάχιστα το πρόβλημα. Παίρνεις το κινητό, το τσεκάρεις στις αποχρώσεις του γκρί/μαύρου και κρίνεις εσύ αν πρέπει να μπεις σ΄αυτή τη διαδικασία. Εγώ το έχω πια ξεχάσει, δεν το παρατηρώ καν... έχω μάλιστα την εντύπωση ότι από την Anna και μετά έχει εξαλειφθεί το πρόβλημα σε αρκετούς!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις.:)

 

Ειμαι ενα βημα πριν την αγορα αλλα οσο το ψαχνω τοσο βρισκω πραγματακια που με χαλανε,πχ αυτο με την οθονη και το φαινομενο red eye που αναφερθηκε 1-2 σελιδες πριν.

Ειναι 2 χρονων κινητο αλλα εχει ακομα αυτες τις ''παιδικες ασθενειες'' και 300 ευρω δεν ειναι λιγα.

 

Πρεπει να προσεξω κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις.:)

 

Ειμαι ενα βημα πριν την αγορα αλλα οσο το ψαχνω τοσο βρισκω πραγματακια που με χαλανε,πχ αυτο με την οθονη και το φαινομενο red eye που αναφερθηκε 1-2 σελιδες πριν.

Ειναι 2 χρονων κινητο αλλα εχει ακομα αυτες τις ''παιδικες ασθενειες'' και 300 ευρω δεν ειναι λιγα.

 

Πρεπει να προσεξω κατι αλλο?

Κι όμως, 300 ευρώ είναι λίγα για μια τέτοια συσκευή που κάνει τόσα πολλά! Για καινούργιο μιλάμε πάντα, έτσι; Και δεν έχει κλείσει 2 χρόνια ακόμα. Αυτά τα προβλήματα είναι μηδαμινά, για εμένα δεν είναι καν προβλήματα! Κόκκινα μάτια τραβάνε όλα τα κινητά με xenon και είναι κάτι που μπορείς να το διορθώσεις, στην προκειμένη περίπτωση μέσα από το ίδιο το N8...(στην επεξεργασία εικόνας);)

Link to comment
Share on other sites

Ουτε κ εμενα με ενοχλει η ας πουμε κοκκινιλα!!Αμυδρα φαινετε κ εαν το προσεξει κανεις αρκετα.Να το στειλω στην nokia για ανοιγματα κτλ....οχι.Και ποιος μου εγγυατε οτι θα γινει σωστη δουλεια;Και εαν παρουσιασει μετα κατι αλλο;Αλλο η επισκευη και αλλο η κατασκευη!!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

ειχα το κιν μεχρι πριν 5 μηνες, η κοκκινιλα ηταν σχεδον μηδαμινη (ισως και ανυπαρκτη απλα ημουν προκατηλημενος)...

το πουλησα και το ξαναπηρα 180ευρω πριν μια βδομαδα μεταχειρισμενο (οσο μεταχειρισμενο μπορει να ειναι ενα κιν που βγηκε απο το ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ(!!) 16/1/2012) και η κοκκινιλα ηταν πιο εντονη...

πηγα για αλλαγη σε νοκια αλλα οταν ειδα του πωλητη το Ν8 που ηταν 10 φορες (και λιγο λεω) πιο κοκκινο απο το δικο μου συν το οτι με προειδοποιησε οτι μπορει να πεσω σε ακομα χειροτερη οθονη το κρατησα οπως ηταν..

το προβλημα αμα ειναι μικρο δεν υπαρχει λογος αλλαγης.. συνηθως (τονιζω το συνηθως) εμεις το μεγαλοποιουμε επειδη το εχουμε στο μυαλο μας..

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Εχω την custom Rom tou lagoskon. Όσα κατέβαζω από τον browser αποθηκεύονται στην κάρτα μνήμης. Ξέρει κάποιος πως μπορώ να ορίσω εγώ που Θα πηγαίνουν αυτα που κατεβάζω?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ. ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟ Ν8 Κ ΕΒΑΛΑ SYMBIAN BELLE. Η ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΥΤΗ ΠΕΡΙΕΧΕΙ Κ NFC. ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΑΤΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΝΟΚΙΑ Ν8? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΑΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ NFC?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ. ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟ Ν8 Κ ΕΒΑΛΑ SYMBIAN BELLE. Η ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΥΤΗ ΠΕΡΙΕΧΕΙ Κ NFC. ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΑΤΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΝΟΚΙΑ Ν8? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΑΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ NFC?

 

δεν εχει το Ν8... ειναι τσιπακι οχι λογισμικο

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

ειχα το κιν μεχρι πριν 5 μηνες, η κοκκινιλα ηταν σχεδον μηδαμινη (ισως και ανυπαρκτη απλα ημουν προκατηλημενος)...

το πουλησα και το ξαναπηρα 180ευρω πριν μια βδομαδα μεταχειρισμενο (οσο μεταχειρισμενο μπορει να ειναι ενα κιν που βγηκε απο το ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ(!!) 16/1/2012) και η κοκκινιλα ηταν πιο εντονη...

πηγα για αλλαγη σε νοκια αλλα οταν ειδα του πωλητη το Ν8 που ηταν 10 φορες (και λιγο λεω) πιο κοκκινο απο το δικο μου συν το οτι με προειδοποιησε οτι μπορει να πεσω σε ακομα χειροτερη οθονη το κρατησα οπως ηταν..

το προβλημα αμα ειναι μικρο δεν υπαρχει λογος αλλαγης.. συνηθως (τονιζω το συνηθως) εμεις το μεγαλοποιουμε επειδη το εχουμε στο μυαλο μας..

 

Καλα αυτα ειναι και λιγο @@@ΡΙΕΣ των υπαλλήλων και εγω οταν το ειχα παει πρωτη φορα ενα ασημι με λιγο κοκκινιλα μου λεει ... και δεν γινεται αλλαγη και αλλα τετοια κουλα. Ειχα πει να παω σε αλλο αλλα με τον καιρο το συνήθισα. αρχες του χρονου αγορασα ενα πορτοκαλι με παρα πολυ εντονο θεμα.... το ξανα παω και ο ιδιος υπαλληλος μου λεει .... αστο θα μιλισω με τα κεντρικα κτλ κτλ και θα σε παρω τηλ να σου πω .

 

Μετα απο κανενα 2 ωρο με παιρνει τηλ και μου λεει οκ θα στην αλλαξουμε.

Ποτε να περασω να το παρω; ρωταω!!!! το απογευμα μου λεει .

Οταν πηγα να το παρω μου ειπε ολα οκ στην αλλαξα (λαλακια μου δεν το τσεκαρω επιτοπου) λεω τοσο χαλια που ηταν οτι και να μου εβαλαν καλητερα θα ειναι.

 

Αμ δε. το ιδιο προβλημα . ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΤΥΧΟΣ;;;;;; που επεσα σε τοσο χαλια παλι;;;;

Πιστευω οτι ουε καν μπηκε στον κοπο να το ανοίξει . Και το θεμα ειναι οτι στην αρχη οταν του το πηγα και του ειπα τι προβλημα εχει . με κοίταζε σαν να να του ελεγα οτι μου τα δειχνει πρασινα : μαλιστα μου λεει εγω δεν βλεπω καποιο προβλημα αλλα ... θα το κοιταξουμε :blink::blink:

Εχω βρει ενα με ελαχιστη κοκκινιλα και σκεφτομαι να κανω την αλλαγη στις οθονες:!: ελπιζω να μην τα χαλασω και τα δυο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...