Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά τις θήκες που παραγγέλνετε από e-shop (cc-1043)τις έχουν και τα Νοκια καταστήματα στα 6,9€.Πήρα σήμερα μια σε κυανό χρώμα!Μου ξύνισε λίγο στην αρχή αλλά τώρα άρχισε να μου αρέσει πολύ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 912
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά τις θήκες που παραγγέλνετε από e-shop (cc-1043)τις έχουν και τα Νοκια καταστήματα στα 6,9€.Πήρα σήμερα μια σε κυανό χρώμα!Μου ξύνισε λίγο στην αρχή αλλά τώρα άρχισε να μου αρέσει πολύ

 

Τι εννοείς "Nokia καταστήματα"; Πού; Για κάποιο λόγο - πιθανώς διότι αδιαφορούσα πλήρως για Ν. για καμιά δεκαετία περίπου είναι σα να μην έχω δει κάτι τέτοιο μπροστά μου.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς "Nokia καταστήματα"; Πού; Για κάποιο λόγο - πιθανώς διότι αδιαφορούσα πλήρως για Ν. για καμιά δεκαετία περίπου είναι σα να μην έχω δει κάτι τέτοιο μπροστά μου.

Στα ΝΟΚΙΑ care αναφέρομαι!!Εγώ πήγα σήμερα αλεξάνδρας και το πήρα!Δεν είχε μεγάλη διαθεσιμότα αλλά τουλάχιστον είχε

Link to comment
Share on other sites

Στα ΝΟΚΙΑ care αναφέρομαι!!Εγώ πήγα σήμερα αλεξάνδρας και το πήρα!Δεν είχε μεγάλη διαθεσιμότα αλλά τουλάχιστον είχε

 

Α τέλεια, βρήκα ένα πχ κέντρο -απλώς βρίσκομαι εκτός Αθηνών τώρα οπότε αναμονή :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να ρωτήσω: Το Nokia Car Holder CR-200 υπάρχει σε κάποιο ελληνικό κατάστημα;

 

Από που το πήρατε όσοι το έχετε;

Όχι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τις θήκες που παραγγέλνετε από e-shop (cc-1043)τις έχουν και τα Νοκια καταστήματα στα 6,9€.Πήρα σήμερα μια σε κυανό χρώμα!Μου ξύνισε λίγο στην αρχή αλλά τώρα άρχισε να μου αρέσει πολύ

 

Στο αγρινιο παντως στο nokia care την εχουν 12,90 και οταν του ειπα οτι την βρηκα 6,5 ευρω μου ειπε οτι μαλλον θα ειναι λαθος γιατι το 920 ειναι premium Μοντελο και εχει premium περιφερειακα..

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα την θήκη CC-1043 σε κυανό. Πολύ καλή και δεν "παχαίνει" το κινητό καθόλου. Σχεδόν δεν καταλαβαίνεις ότι υπάρχει θήκη. Επίσης, εφαρμόζει τέλεια.
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου παρακαλώ: υπάρχουν Nokia cover cases για 925; Αν ναι τι χρώματα; Επίσης: τι να διαλέξω για ακουστικά: coloud boom ή purity monster; Άσχετα αλλά οκ :)
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου παρακαλώ: υπάρχουν Nokia cover cases για 925; Αν ναι τι χρώματα; Επίσης: τι να διαλέξω για ακουστικά: coloud boom ή purity monster; Άσχετα αλλά οκ :)
Αν πας στο ebay και γραψεις cases 925 θα σου βγαλει αρκετες.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα από το πλαίσιο μια θήκη σιλικόνης για το 820 μου και βλέπω ότι μου κάνει ''νερά''.Δηλαδή δεν εφαρμόζει τέλεια και επειδή το πίσω μέρος του κινητού είναι γυαλιστερό,κάνει αρκετά μεγάλα κενά,σα να έχει μαζέψει αέρα.Γίνεται τίποτα ή τσάμπα τα 5 ευρώ?:O
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα από το πλαίσιο μια θήκη σιλικόνης για το 820 μου και βλέπω ότι μου κάνει ''νερά''.Δηλαδή δεν εφαρμόζει τέλεια και επειδή το πίσω μέρος του κινητού είναι γυαλιστερό,κάνει αρκετά μεγάλα κενά,σα να έχει μαζέψει αέρα.Γίνεται τίποτα ή τσάμπα τα 5 ευρώ?:O

 

Της ΝΟΚΙΑ είναι; Στο δικό μου (920) η γνήσια της ΝΟΚΙΑ δεν έχει καθόλου κενά. Σχεδόν δεν την καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα από το πλαίσιο μια θήκη σιλικόνης για το 820 μου και βλέπω ότι μου κάνει ''νερά''.Δηλαδή δεν εφαρμόζει τέλεια και επειδή το πίσω μέρος του κινητού είναι γυαλιστερό,κάνει αρκετά μεγάλα κενά,σα να έχει μαζέψει αέρα.Γίνεται τίποτα ή τσάμπα τα 5 ευρώ?:O

 

Τι ακριβώς να γίνει φίλε μου? Να στην "μαζεψει" το πλαίσιο:)?

εδώ εγώ πήρα για το lumia 920 από mediamartk μια θήκη μετά από προτροπή της υπαλλήλου ότι κάνει, εφαρμόζει τέλεια κτλ (ήταν μέσα σε συσκευασία και δεν την άνοιγε) και τελικά πάπαλα, ούτε καν μπαίνει το κινητό, πάνε 13 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά για αυτούς που χρησιμοποιούν headsets (ειδικά bluetooth).

Το πέρασμα του ήχου κλήσης μετά από 3-4 δευτερόλεπτα από το κινητό στο ακουστικό (που είναι paired εκείνη τη στιγμή) -με αποτέλεσμα να σταματάει να χτυπάει το κινητό- είναι η default συμπεριφορά όλων των bluetooth ακουστικών;

http://s9.postimg.org/hxs222dsf/ezgif_com_crop.gif
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πού μπορώ να βρω καπάκι μπαταρίας για lumia 820 σε λογική τιμή? Γιατί βλέπω μόνο κάτι τιμές γύρω στα 30 ευρώ :X
Link to comment
Share on other sites

H Nokia ανακοίνωσε 2 νέους φορητούς φορτιστές, έναν με ασύρματη φόρτιση και έναν με usb σύνδεση στη συσκευή με τιμή 29$.

 

http://wmpoweruser.com/nokia-announces-two-new-portable-nokia-chargers-dt-601-and-dc-19/#more-103208

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά για αυτούς που χρησιμοποιούν headsets (ειδικά bluetooth).

Το πέρασμα του ήχου κλήσης μετά από 3-4 δευτερόλεπτα από το κινητό στο ακουστικό (που είναι paired εκείνη τη στιγμή) -με αποτέλεσμα να σταματάει να χτυπάει το κινητό- είναι η default συμπεριφορά όλων των bluetooth ακουστικών;

 

εμενα στο 920 δε μου το κανει αυτο. Κανονικα εξαρχης χτυπανε και τα δυο.

"Μαντεψια". Το δικο μου δεν υποστηριζει audio streaming. Μηπως το δικο σου υποστηριζει και γινεται μπερδεμα?

Link to comment
Share on other sites

Το bluetooth ακουστικό που έχω είναι το Nokia BH-110.
http://s9.postimg.org/hxs222dsf/ezgif_com_crop.gif
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ζελατινα για την οθονη εχετε βρει?Δε βρισκω πουθενα,μονο μεσω internet .Μονο για το 920 βρηκα σε μαγαζι εδω κοντα.Εινα συμβατες με το 820?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ζελατινα για την οθονη εχετε βρει?Δε βρισκω πουθενα,μονο μεσω internet .Μονο για το 920 βρηκα σε μαγαζι εδω κοντα.Εινα συμβατες με το 820?

 

Του 920 εννοείται πως δεν θα ταιριάζουν. Εγω απο ebay πηρα την δική μου, αλλά έχω δει screen protectors για το 820 σε Πλαίσιο. Αν έχεις κάποιο κατάστημα κοντά σου πήγαινε να τσεκάρεις.

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

http://search.eim.ebay.gr/?kw=DQC160+lumia+820&el=3&en=50&elc=-2&ep=1&es=20

 

Αυτη την προτεινω ανεπιφυλακτα. Πανευκολη η εφαρμογη της χωρις καθολου φυσαλιδες, ανθεκτικη, και χωρις να χαλαει την αισθηση της επαφης με την οθονη. Δεν ειναι φθηνη, αλλα εχει βγαλει ενα 5μηνο χωρις εμφανη σημαδια φθορας οποτε τα λεφτα της τα αξιζει.

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

http://www.martinfields.com/GR/MFOP-NokiaLumia820

 

μονο την παραπανω. Δεν καταλαβαινεις σχεδον οτι φοραει προστασια. Οτι ακριβο λιγο πολυ το εχω δοκιμασει και δεν εχει αντιπαλο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...