Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χαχα, chat το καναμε.

οκ θα περιμενω "λιγο" αλλα μετα οπωσδηποτε θα περασω το ofiicial γιατι με αυτο το μηνυμα που μου εμφανιζει πλεον, δε μπορω να λειτουργησω σχεδον τιποτα σωστα στο κινητο.

 

παντως αυτο το ¨¨σημαδι" το γκρι στο επανω μερος της οθονης, φαινεται να διορθωθηκε τωρα. ισως ειναι επριοδικο θεμα συνδυασμου software/hardware, τι να πω.

 

κατεβασε λιγο τον παρακατω κερνελ και αποθηκευσε τον

http://www.mediafire.com/?y6eytc7i21iudgo

 

το mobile odin το εχεις στην συσκευη σου?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κατεβασε λιγο τον παρακατω κερνελ και αποθηκευσε τον

http://www.mediafire.com/?y6eytc7i21iudgo

 

το mobile odin το εχεις στην συσκευη σου?

 

ok , κατεβαινει.

οχι, δεν εχω mobile odin στην συσκευη μου.

 

next step, ξεκιναω? η αναμενουμε απαντηση για το ποια rom εχει full wype?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

ok , κατεβαινει.

οχι, δεν εχω mobile odin στην συσκευη μου.

 

εγω θα σου προτεινα να κατεβασεις αυτη την ρομ

 

http://www.hotfile.com/dl/170547170/60ad618/N7000XXLRQ_N7000DBTLRQ_DBT.zip.html

 

ειναι οφισιαλ γερμανικη! και βασίστηκαν πολλες ανεπίσημες ρομ πανω σε αυτες!

τι πρεπει να κανεις τωρα?

καταρχην θα πρεπει να κανεις φορματ το κινητο σου με τον κερνελ που σου εδωσα πιο πανω!

κατεβασε το mobile odin και φλασαρε τον παραπανω κερνελ!(μπορεις να το κανεις και απο το pc..)

αφου το κανεις αυτο μην τρομαξεις το κινητο σου θα κολλήσει σε μια μπλε οθονη!

θα βγαλεις την μπαταρια για να κλεισει!

μετα πατωντας ταυτοχρονα τα τρια κουμπια (volume up κεντρικο μενου και το κουμπι για να ανοιξει η συσκευη σου) θα μπεις σε recovery menu!

εκει θα πας και θα κανεις full wipe wipe catche (φορματ δηλαδη)...

θα σβηστουν τα παντα απο την συσκευη σου!(οχι εικονες κτλ απλα θα γινει φορματ στο σύστημα σου!)

θα κλεισεις παλι το κινητο σου και θα μπεις σε σε download mode (αυτό επιτυγχάνεται με το να πατήσουμε ταυτόχρονα vol down/home/power, μόλις το κινητό ανοίξει θα δείτε μια ειδοποίηση η οποία θα σας λέει αν θέλετε να συνεχίσετε πατήστε το vol up αν θέλετε να ακυρώσετε θα πατήσετε το vol down, στην προκειμένη περίπτωση θα πατήσουμε το vol up. Μολις μπήκαμε σε download mode.)

 

και μετα θα κανεις ολη την παρακατω διαδικασια και εισαι ετοιμος:)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3933283#post3933283

 

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΤΙ Η ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΡΙΑ ΡΩΤΑ ΞΑΝΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ!

Link to comment
Share on other sites

προς το παρον δε μπορω να κατεβασω το mobile odin, μου το βρισκει μονο επι πληρωμη 4.75 ευρω στο playstore.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι δευτερη μερα με την ρομ στην υπογραφη μου αλα πανε καλα αλλα μην την βάλετε τρελη καταναλοση μπαταριας χωρις λογο με καθε επανεκινηση πευτει 10 -20% δεν την προλαβενω και δεν ξερω ποια να βαλω ολες υπολειτουργουν μεχρι να βγει κατι να αξίζει. ....
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι δευτερη μερα με την ρομ στην υπογραφη μου αλα πανε καλα αλλα μην την βάλετε τρελη καταναλοση μπαταριας χωρις λογο με καθε επανεκινηση πευτει 10 -20% δεν την προλαβενω και δεν ξερω ποια να βαλω ολες υπολειτουργουν μεχρι να βγει κατι να αξίζει. ....

 

ναι οντως η μπαταρια σε ολες τις JB πεφτει πιο γρηγορα ..

υπομονη θα λυθει και αυτο...

για αυτο φανταζομαι δεν υπαρχει και κατι επισημο ακομη!

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως η μπαταρια σε ολες τις JB πεφτει πιο γρηγορα ..

υπομονη θα λυθει και αυτο...

για αυτο φανταζομαι δεν υπαρχει και κατι επισημο ακομη!

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ με την μπαταρία με την stock rom του eybee.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα αλιανς πολυ καλη να ρωτησω δεν μου πεζει τα βιντεακια οταν πλυσιαζω το πενακι θα επρεπε η ετσι ειναι.??? Παντος ειναι πολυ καλητερη και γρηγοροτερη απο 2-3 που εχω δοκιμασει.

Α δεν μου αλαζουν και τα θεματα απο τις αναβαθμισεις που εχει .??? Σε εσας?

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα αλιανς πολυ καλη να ρωτησω δεν μου πεζει τα βιντεακια οταν πλυσιαζω το πενακι θα επρεπε η ετσι ειναι.??? Παντος ειναι πολυ καλητερη και γρηγοροτερη απο 2-3 που εχω δοκιμασει.

Α δεν μου αλαζουν και τα θεματα απο τις αναβαθμισεις που εχει .??? Σε εσας?

 

εγω απο χθες εχω αυτη..

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1966148

μου εκανε καποια θεματακια με μερικες εφαρμογες αλλα σε γενικες γραμμες παει σφαιρα!

σημερα το ειχα απο το μεσημερι πηγα παραλια για καφε εβγαλα photos μιλησα σε google talk ανεβασα Photos σε facebook μιλησα με Messenger σε facebook σερφαρα και κατεληξα τωρα με 25% μπαταρια!

μια χαρα για ανεπισιμη εκδοση...:)

 

το πενακι επισης παιζει την προεπισκοπιση στα βιντεο κανει τα τρελα του στις photos Κτλ κτ΄λ κτλ κτλ...

το μονο παραπονο μου ειναι οτι δεν μπορω με τιποτα να βαλω τον player pro!

μου εχει λυσει τα χερια αυτος ο player απο την ωρα που τον αγορασα..

υπομονη εδω....

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω επεξεργαστεί τα note 2 φίλων με επίσημες ics και δε μου άρεσε καθόλου η απόκριση των κινητών, η κυλιση στον browser και στα μενού έχει κολληματα και γενικά το κινητό φαίνεται κάπως αργό.Με gingerbread απ' ότι μου είπαν το κινητό ήταν γρηγορότερο.

Τα λέω αυτά γιατί έχω το galaxy nexus με jelly bean πειραγμενο και η διαφορά υπέρ του nexus είναι μεγάλη. Έλα όμως που τώρα ο ένας φίλος μου δίνει το note γιατί θέλει να πάρει το 2...

Θα το πάρω λόγω οθόνης άλλα θέλω να μου πείτε αν υπάρχει κάποια βελτίωση με τις leak roms jelly bean που έχουν κυκλοφορήσει γιατί το κινητό με ics με απογοητευσε. Με ενδιαφέρει η ομαλοτητα στη κυληση, να αιφονιζει που λέμε και στα ελληνικά: )

Ως αναφορά το φλασινγκ είμαι έμπειρος και δεν έχω πρόβλημα να πειραματιστω.

Ευχαριστώ

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω επεξεργαστεί τα note 2 φίλων με επίσημες ics και δε μου άρεσε καθόλου η απόκριση των κινητών, η κυλιση στον browser και στα μενού έχει κολληματα και γενικά το κινητό φαίνεται κάπως αργό.Με gingerbread απ' ότι μου είπαν το κινητό ήταν γρηγορότερο.

Τα λέω αυτά γιατί έχω το galaxy nexus με jelly bean πειραγμενο και η διαφορά υπέρ του nexus είναι μεγάλη. Έλα όμως που τώρα ο ένας φίλος μου δίνει το note γιατί θέλει να πάρει το 2...

Θα το πάρω λόγω οθόνης άλλα θέλω να μου πείτε αν υπάρχει κάποια βελτίωση με τις leak roms jelly bean που έχουν κυκλοφορήσει γιατί το κινητό με ics με απογοητευσε. Με ενδιαφέρει η ομαλοτητα στη κυληση, να αιφονιζει που λέμε και στα ελληνικά: )

Ως αναφορά το φλασινγκ είμαι έμπειρος και δεν έχω πρόβλημα να πειραματιστω.

Ευχαριστώ

 

Το κινητό είναι πολύ καλύτερο στην jelly bean.Ότι πιο smooth είχα δει σε κινητό ,μέχρι που πήρα το Νοτε ΙΙ βέβαια.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω επεξεργαστεί τα note 2 φίλων με επίσημες ics και δε μου άρεσε καθόλου η απόκριση των κινητών, η κυλιση στον browser και στα μενού έχει κολληματα και γενικά το κινητό φαίνεται κάπως αργό.Με gingerbread απ' ότι μου είπαν το κινητό ήταν γρηγορότερο.

Τα λέω αυτά γιατί έχω το galaxy nexus με jelly bean πειραγμενο και η διαφορά υπέρ του nexus είναι μεγάλη. Έλα όμως που τώρα ο ένας φίλος μου δίνει το note γιατί θέλει να πάρει το 2...

Θα το πάρω λόγω οθόνης άλλα θέλω να μου πείτε αν υπάρχει κάποια βελτίωση με τις leak roms jelly bean που έχουν κυκλοφορήσει γιατί το κινητό με ics με απογοητευσε. Με ενδιαφέρει η ομαλοτητα στη κυληση, να αιφονιζει που λέμε και στα ελληνικά: )

Ως αναφορά το φλασινγκ είμαι έμπειρος και δεν έχω πρόβλημα να πειραματιστω.

Ευχαριστώ

 

κοιταξε ειναι νωρις ακομη για οποιοδήποτε συμπέρασμα αλλα οι πρωτες jb ανεπίσημες δειχνουν οτι πραγμα βελτιώνεται απιστευτα....

 

εχουν κυκλοφορησει 2 leak roms!

η πρωτη το κινητο το απογειωσε η δευτερη μας εδωσε αλλα καλουδια αλλα εχασε λιγο σε smooth...

και παλι ομως δεν εχουν καμια σχεση με παγωτο...!

υπαρχει τεραστια βελτιωση σε πολλα θεματα και σαφως το τελικο αποτελεσμα θα βελτιωσει το κινητο και αλλο!

τωρα απο εκει και περα απο την στιμγη που δεν υπαρχει κατι επισημο(ακομη...) μιλαμε παντα με υποθεσεις!

Link to comment
Share on other sites

κοιταξε ειναι νωρις ακομη για οποιοδήποτε συμπέρασμα αλλα οι πρωτες jb ανεπίσημες δειχνουν οτι πραγμα βελτιώνεται απιστευτα....

 

εχουν κυκλοφορησει 2 leak roms!

η πρωτη το κινητο το απογειωσε η δευτερη μας εδωσε αλλα καλουδια αλλα εχασε λιγο σε smooth...

και παλι ομως δεν εχουν καμια σχεση με παγωτο...!

υπαρχει τεραστια βελτιωση σε πολλα θεματα και σαφως το τελικο αποτελεσμα θα βελτιωσει το κινητο και αλλο!

τωρα απο εκει και περα απο την στιμγη που δεν υπαρχει κατι επισημο(ακομη...) μιλαμε παντα με υποθεσεις!

 

όλες αυτές είναι leaked official beta , σωστά? Άντε ****το, την περιμένω πως και πως !!!!

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω επεξεργαστεί τα note 2 φίλων με επίσημες ics και δε μου άρεσε καθόλου η απόκριση των κινητών, η κυλιση στον browser και στα μενού έχει κολληματα και γενικά το κινητό φαίνεται κάπως αργό.Με gingerbread απ' ότι μου είπαν το κινητό ήταν γρηγορότερο.

Τα λέω αυτά γιατί έχω το galaxy nexus με jelly bean πειραγμενο και η διαφορά υπέρ του nexus είναι μεγάλη. Έλα όμως που τώρα ο ένας φίλος μου δίνει το note γιατί θέλει να πάρει το 2...

Θα το πάρω λόγω οθόνης άλλα θέλω να μου πείτε αν υπάρχει κάποια βελτίωση με τις leak roms jelly bean που έχουν κυκλοφορήσει γιατί το κινητό με ics με απογοητευσε. Με ενδιαφέρει η ομαλοτητα στη κυληση, να αιφονιζει που λέμε και στα ελληνικά: )

Ως αναφορά το φλασινγκ είμαι έμπειρος και δεν έχω πρόβλημα να πειραματιστω.

Ευχαριστώ

Υπάρχει μεγάλη βελτίωση με την JB. Η αλήθεια είναι οτι με την ics δεν τα πήγαινε και τόσο καλά το note.

Link to comment
Share on other sites

όλες αυτές είναι leaked official beta , σωστά? Άντε ****το, την περιμένω πως και πως !!!!

 

ναι ειναι οφισιαλ beta....:)

εχουν βελτιωθει απιστευτα πραγματα...

στα γρηγορα οσο ειδα και απο τις 2...

1) περισσότερη ραμ...(ναι ναι ειναι γεγονος...)

2)τρομερο multitasking...πατας μια το κεντρικο μενου και ανοιγει σε δευτερόλεπτα το μενου με τις εφαρμογες!...ολα μπροστα σου σε χρονο μηδεν!

3)μεγαλη εξελιξη στον browser....ΠΑΕΙ Σ Φ Α Ι Ρ Α !!!!!!!!!!!!!!

4)Τ Ε Χ Τ WRAPPING...!!!!!(NAI NAI NAI!!!!!!) δεν ξερω ομως αν θα το κρατησουν! γιατι στο note2 και στο SGIII δεν το δωσαν ακομη! εδω επαθα σοκ....δεν το περιμενα!

5)multi windows....!!!!!!!!!!!!!!!

6)απιστευτη βελτιωση στην καμερα! οι photos πλεον βγαινουν σε κλάσματα!!! κλάσματα ομως!

7)βελτιωση απο τα ηχεια! ο ηχος ειναι πιο καθαρος και πιο δυνατος! ουαου εδω!

8)ο nova κυριολεκτικά ΑΠΟΓΕΙΩΝΕΙ το κινητο! καλύτερος απο στοκ...

9)εφαρμογες οπως ο opera που δεν δουλευαν "σωστα" απογειώνονται πλεον!

10)πειτε κατι που εχω ξεχασει...:p

 

υπαρχει θεμα με την μπαταρια..αλλα θα το λυσουν...

αυτα!

 

Υπάρχει μεγάλη βελτίωση με την JB. Η αλήθεια είναι οτι με την ics δεν τα πήγαινε και τόσο καλά το note.

 

συμφωνω...το βελτιωνουν ομως απιστευτα...! αντε με το καλο να βγουν και οι πρωτες επισημες!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Αυτά ήθελα ν'ακουσω...

Για μπαταρία δεν έχω απαιτησεις.

Ούτως η άλλως το νεξους όλο στο φορτιστη το έχω. Λίγο καλύτερο σίγουρα θα είναι το note..

Edited by jor1ge
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι οφισιαλ beta....:)

εχουν βελτιωθει απιστευτα πραγματα...

στα γρηγορα οσο ειδα και απο τις 2...

1) περισσότερη ραμ...(ναι ναι ειναι γεγονος...)

2)τρομερο multitasking...πατας μια το κεντρικο μενου και ανοιγει σε δευτερόλεπτα το μενου με τις εφαρμογες!...ολα μπροστα σου σε χρονο μηδεν!

3)μεγαλη εξελιξη στον browser....ΠΑΕΙ Σ Φ Α Ι Ρ Α !!!!!!!!!!!!!!

4)Τ Ε Χ Τ WRAPPING...!!!!!(NAI NAI NAI!!!!!!) δεν ξερω ομως αν θα το κρατησουν! γιατι στο note2 και στο SGIII δεν το δωσαν ακομη! εδω επαθα σοκ....δεν το περιμενα!

5)multi windows....!!!!!!!!!!!!!!!

6)απιστευτη βελτιωση στην καμερα! οι photos πλεον βγαινουν σε κλάσματα!!! κλάσματα ομως!

7)βελτιωση απο τα ηχεια! ο ηχος ειναι πιο καθαρος και πιο δυνατος! ουαου εδω!

8)ο nova κυριολεκτικά ΑΠΟΓΕΙΩΝΕΙ το κινητο! καλύτερος απο στοκ...

9)εφαρμογες οπως ο opera που δεν δουλευαν "σωστα" απογειώνονται πλεον!

10)πειτε κατι που εχω ξεχασει...:p

 

υπαρχει θεμα με την μπαταρια..αλλα θα το λυσουν...

αυτα!

 

 

 

συμφωνω...το βελτιωνουν ομως απιστευτα...! αντε με το καλο να βγουν και οι πρωτες επισημες!

 

με έχεις φτιάξει για τα καλά!!!! σκεφτόμουν να το πουλήσω γιατί με απογοήτευσε η official 4.0.4

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

με έχεις φτιάξει για τα καλά!!!! σκεφτόμουν να το πουλήσω γιατί με απογοήτευσε η official 4.0.4

 

αντε να το πουλησεις να παρεις note 2 παω πάσο..:)

να παρεις κατι αλλο μετα απο τετοια οθονη απλα ελεος...:)

κανε υπομονη ερχονται τρελες μερες για το Note...

ηδη τα πρωτα δειγματα ειναι τρελα....

σε μερικους μηνες απο τωρα ακομη και ανεπισημα το note θα τρεχει οτι τρεχει και το 2...πιστεψε με....

Link to comment
Share on other sites

αντε να το πουλησεις να παρεις note 2 παω πάσο..:)

να παρεις κατι αλλο μετα απο τετοια οθονη απλα ελεος...:)

κανε υπομονη ερχονται τρελες μερες για το Note...

ηδη τα πρωτα δειγματα ειναι τρελα....

σε μερικους μηνες απο τωρα ακομη και ανεπισημα το note θα τρεχει οτι τρεχει και το 2...πιστεψε με....

 

Παιδί μου το Note δεν το πουλάω πλέον!!! το κρατάω και απλά παίρνω και το Nexus 4 ! έληξε.. άλλωστε θα περιμένω το Note3 για να αλλάξω συσκευή επιπέδου Note. Με όσα άκουσα έχω χαζέψει!

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

σήμερα έκανα root για πρωτη φορα και έβαλα μια custom rom: Paranoid 4.1.2

 

Το πρόβλημα είναι οτι εχασα τις stock apps (S Note κτλ).

Υπαρχει τροπος να τις ξαναβρω?

Επισης ποια η αποψη σας για τη πιο πανω ρομ??

Link to comment
Share on other sites

Παιδί μου το Note δεν το πουλάω πλέον!!! το κρατάω και απλά παίρνω και το Nexus 4 ! έληξε.. άλλωστε θα περιμένω το Note3 για να αλλάξω συσκευή επιπέδου Note. Με όσα άκουσα έχω χαζέψει!

 

:lol::lol::lol::lol:

να δεις που θα βαλεις και custom στο τελος!:)

τεσπα περα απο την πλακα νομιζω οτι ερχεται τρελη βελτίωσή για το note...

η σαμυ το πηρε ζεστα το θεμα!!!!!

αν διατηρήσει ολα αυτα που μας εχει δωσει στις μπετα versions μεχρι τωρα πραγματικα εισαι ετοιμος για το note 3....δεν υπαρχει λογος για το 2...(οχι οτι δεν το αξιζει το αξιζει αλλα χαλαρά πλεον μπορεις να περιμένεις και να γελας κιολας....:) )

 

αντε ολα να πανε καλα...περιμενουμε...:)

Link to comment
Share on other sites

Στην Chrack's JB πώς επανεγκαθιστώ το Phone app;

Δεν εμφανίζει Call Logs, ούτε και το όνομα της επαφής. Φυσικά το αντικατέστησα με το exDialer αλλά πάλι...

Edited by BestMan

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να αλλάξω τα DPI με το DPI Changer, με αποτέλεσμα μετά το reboot να κολλάει στο Samsung logo.

Η εφαρμογή έκανε backup το προηγούμενο /system/build.prop στο αρχείο /system/build.prop.bak.

 

Πώς μπορώ να το επαναφέρω;

 

EDIT:

Μπήκα recovery και με adb έκανα push το default /system/build.prop της ROM μου, αλλά εξακολουθεί να κολλάει. :/

 

EDIT_2:

Ξαναπέρασα από πάνω την ROM, χωρίς wipes και όλα οκ.

Edited by tomtoub
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

αυτην την περασε κανεις???? Ultimate_N7000_XXLS7_JB_4.1.2_v3

τι λεει??

ευχαριστω

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα

μια ερωτηση να κανω...

πως μπορω να παρω backup τους αγαπημενους μου σελιδοδεικτες???

χρησιμοποιω το mybookmarks και μπαινουν κανονικα οι αρχικες απο το pc ΑΛΛΑ μετα αν προσθεσω αλλες απο το note???

καθε φορα μετα απο format μου βαζει αυτες που εχω και στο pc και ετσι χανω οσες αποθηκευσα με το note

 

edit: αποθηκευονται σε καποιο αρχειακι που μπορω να παρω με αντιγραφη???

Edited by GTHOM
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...