Jump to content

iPhone 4S


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για όσους/ες ενδιαφέρονται downgrade σε 6.1.3,

 

Έκανα στο 4s restore την 9.0.2, πέρασα το jailbreak και μετά έκανα downgrade σε 6.1.3 με το Beehind.

 

Όλα λειτουργούνε άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους/ες ενδιαφέρονται downgrade σε 6.1.3,

 

Έκανα στο 4s restore την 9.0.2, πέρασα το jailbreak και μετά έκανα downgrade σε 6.1.3 με το Beehind.

 

Όλα λειτουργούνε άψογα.

 

Πως την βλέπεις την συσκευή πήρε ανάσα;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πετάει φίλε μου.

Όπως έχω πει και σε παλαιότερο post μου, έτσι πρέπει να είναι ένα iPhone!!

Χάνεις βέβαια κάποια θετικά του ios 9 όπως το icloud drive app, selfies κατάλογος στις φωτογραφίες και κάποια άλλα ασήμαντα για εμένα.

Η εμπειρία όμως χρήσης ανεβαίνει κατακόρυφα. scroll-άρισμα χωρίς απολύτως κανένα lag και διάρκεια μπαταρίας αρκετά καλύτερη (3 ημέρες γεμάτες).

Πρέπει να το δοκιμάσεις.

Εάν πάλι δεν μείνεις ικανοποιημένος, εύκολα πας στην 9 πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Πετάει φίλε μου.

Όπως έχω πει και σε παλαιότερο post μου, έτσι πρέπει να είναι ένα iPhone!!

Χάνεις βέβαια κάποια θετικά του ios 9 όπως το icloud drive app, selfies κατάλογος στις φωτογραφίες και κάποια άλλα ασήμαντα για εμένα.

Η εμπειρία όμως χρήσης ανεβαίνει κατακόρυφα. scroll-άρισμα χωρίς απολύτως κανένα lag και διάρκεια μπαταρίας αρκετά καλύτερη (3 ημέρες γεμάτες).

Πρέπει να το δοκιμάσεις.

Εάν πάλι δεν μείνεις ικανοποιημένος, εύκολα πας στην 9 πάλι.

 

Τα ξέρω φίλε αλλα εδώ μέσα κάποιοι με κοροϊδεύουν όταν τα λέω.

Την συγκεκριμένη συσκευή την είχα 2 χρόνια ξέρω πολύ καλά ποια ήταν η ταχύτητα της και ποια είναι με iOS 7,8,9

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση στα γρήγορα και αν δεν παρω απαντηση θα ρωτησω και στα αλλα μοντελακια

παμε

θελω να παρω i phone μεταχειρα του παιδιου μου αλλα με την προϋπόθεση

1 να ειναι κλειδωμενο σε δυκτιο ή να εχει προβλημα και να μην βλεπει την σιμ, η να μην βλεπει δυκτιο τελος πάντων φυσικα θα ειναι ξεκλειδωτο απο I cloud αυτο ομως που αναρωτιεμε ειναι κατα ποσο μια τετοια συσκευη θα μπορει να ενεργοποιηθη για πρωτη φορα οταν θα βαλω τα στοιχια μου γιατι απο οτι θυμαμαι πρεπει να βαλεις σιμ και μετα ενεργοποιητε ετσι δεν ειναι?

σε ενα 4 που βρηκα κλειδωμενο σε αμερικανικο δυκτιο θα μπορω να κανω ενεργοποιηση η θα πρεπει να κρατησω του προηγουμενου τα στοιχια που το εχει ανοιχτο ιδη?

 

ξερει κανεις με σιγουρια?

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση στα γρήγορα και αν δεν παρω απαντηση θα ρωτησω και στα αλλα μοντελακια

παμε

θελω να παρω i phone μεταχειρα του παιδιου μου αλλα με την προϋπόθεση

1 να ειναι κλειδωμενο σε δυκτιο ή να εχει προβλημα και να μην βλεπει την σιμ, η να μην βλεπει δυκτιο τελος πάντων φυσικα θα ειναι ξεκλειδωτο απο I cloud αυτο ομως που αναρωτιεμε ειναι κατα ποσο μια τετοια συσκευη θα μπορει να ενεργοποιηθη για πρωτη φορα οταν θα βαλω τα στοιχια μου γιατι απο οτι θυμαμαι πρεπει να βαλεις σιμ και μετα ενεργοποιητε ετσι δεν ειναι?

σε ενα 4 που βρηκα κλειδωμενο σε αμερικανικο δυκτιο θα μπορω να κανω ενεργοποιηση η θα πρεπει να κρατησω του προηγουμενου τα στοιχια που το εχει ανοιχτο ιδη?

 

ξερει κανεις με σιγουρια?

 

Άλλο σε κλειδωμένο κάποιον πάροχο και άλλο κλειδωμένο με iCloud.

Ξεκαθάρισε τι εννοείς

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση στα γρήγορα και αν δεν παρω απαντηση θα ρωτησω και στα αλλα μοντελακια

παμε

θελω να παρω i phone μεταχειρα του παιδιου μου αλλα με την προϋπόθεση

1 να ειναι κλειδωμενο σε δυκτιο ή να εχει προβλημα και να μην βλεπει την σιμ, η να μην βλεπει δυκτιο τελος πάντων φυσικα θα ειναι ξεκλειδωτο απο I cloud αυτο ομως που αναρωτιεμε ειναι κατα ποσο μια τετοια συσκευη θα μπορει να ενεργοποιηθη για πρωτη φορα οταν θα βαλω τα στοιχια μου γιατι απο οτι θυμαμαι πρεπει να βαλεις σιμ και μετα ενεργοποιητε ετσι δεν ειναι?

σε ενα 4 που βρηκα κλειδωμενο σε αμερικανικο δυκτιο θα μπορω να κανω ενεργοποιηση η θα πρεπει να κρατησω του προηγουμενου τα στοιχια που το εχει ανοιχτο ιδη?

 

ξερει κανεις με σιγουρια?

 

Ποιος ο λόγος να μπεις σε τέτοια διαδικασία καθώς μπορείς να βρεις μεταχειρισμένο νέο ξεκλείδωτο; Συσκευές κλειδωμένες σε πάροχο ξεκλειδώνουν μεν αλλά με κόστος απο 50$ έως 150$, ανάλογα τον πάροχο.

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να το ξεκλειδωσο απο το δυκτιο

το θελο σαν ipod να το δουλεψω γιαυτο ειπα οτι δεν με νοιαζι να ειναι κλειδωμενο σε δυκτιο

 

εχει η μαμα του το 6ρι και ζηλευει και θελω να του εχω ενα τηλέφωνο αιφονι χωρις την ακτινοβολια του

αν δεν βγαλω ακρι θα παω σε ι ποντ απλα επειδη βρηκα ενα 4ρι κλειδωμενο (με 50 ευρο) σε δυκτιο εξωτερικου ειπα μηπως την βγάλω ψιλοτζαμπε

απλα στο setup as new δεν ξερω τι γινεται αν ειναι κλειδωμενο σε εξωτερικο η αν ειναι η σιμ του χαλασμενη ( που πεζουν και τετοιες αγγελιες)

 

υγ σε καμια περιπτωση δεν θα παρω κατι κλειδωμενο σε i cloud για να μην ξαναρωτηση κανεις το ξεκαθαριζω γιατι μπερδευωμαστε με τα κλειδωματα δυκτιου που αναφερω

Edited by mz3stelios
Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να το ξεκλειδωσο απο το δυκτιο

το θελο σαν ipod να το δουλεψω γιαυτο ειπα οτι δεν με νοιαζι να ειναι κλειδωμενο σε δυκτιο

 

εχει η μαμα του το 6ρι και ζηλευει και θελω να του εχω ενα τηλέφωνο αιφονι χωρις την ακτινοβολια του

αν δεν βγαλω ακρι θα παω σε ι ποντ απλα επειδη βρηκα ενα 4ρι κλειδωμενο (με 50 ευρο) σε δυκτιο εξωτερικου ειπα μηπως την βγάλω ψιλοτζαμπε

απλα στο setup as new δεν ξερω τι γινεται αν ειναι κλειδωμενο σε εξωτερικο η αν ειναι η σιμ του χαλασμενη ( που πεζουν και τετοιες αγγελιες)

 

ΥΓ σε καμια περιπτωση δεν θα παρω κατι κλειδωμενο σε i cloud για να μην ξαναρωτηση κανεις το ξεκαθαριζω γιατι μπερδευωμαστε με τα κλειδωματα δυκτιου που αναφερω

 

Θα πρέπει να σιγουρευτείτε πως δεν είναι κλειδωμένο στο iCloud, καθώς από την τιμή που αναφέρεις προς τα εκεί γέρνει η ζυγαριά. Σε κάθε περίπτωση ακτινοβολία δεν εκπέμπει μόνο η κεραία αλλά και ο επεξεργαστής, σε μικρότερο βαθμό βέβαια. Επίσης αυξημένη ακτινοβολία παράγεται κατά την ώρα της κλήσης, αυτά. :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε θεωρώ ότι δεν ξέρουν. Ταπεινή μου άποψη.

Ε τάξει λίγο παράξενο σας φαίνεται αλλά όταν έχεις μια συσκευή στην κατοχή δύσκολα την κατηγορείς και λες εντάξει μια χαρά είναι. Αλλά όχι λέω τα πράγματα με το όνομα τους.

Δεν είναι καθόλου εντάξει. Δεν μοιάζει με το ταχύτατο ios που πρέπει να έχει το iPhone είτε είναι παλιό η καινούργιο. Όταν δεν έχεις μέσα ούτε μια εφαρμογή πρέπει να τρεχει καλά σε όλες τις εκδόσεις άλλο αν βάλεις κάποιες εφαρμογές που με τον καιρό μεγαλώνουν και ζητάνε ισχύ και μνήμη

Και το Android έχει τα χάλια του αλλά και το iOS έχει τα δικά του εκτός από την τελευταία καινούργια συσκευή που κόβει χρήμα για την εταιρία

 

Όσο κουραστικό για κάποιους είναι ότι λέω δεν είναι αναβάθμιση τόσο κουραστικό είναι για μένα και κάποιους άλλους να πιάνω στα χέρια μου μια συσκευή να ρωτάω τον κάτοχο τι λέει καλά πάει και να λέει ναι σφαίρα και να είναι μέρα με την νύχτα με τα λεγόμενα του το αποτέλεσμα

Το 4s μου που πλέον έχει ένας φίλος έχει πάνω 7.1.2 η μπαταρία κρατάει μιση μέρα σέρνεται μπαίνοντας σε ρυθμισεις και λοιπά αλλά δεν το δίνει με τίποτα λέει μια χαρά είναι. Αυτό είναι μαζοχισμος για το όταν είχα το 4s μέχρι να βγει το όμορφο εξωτερικά ios 7 αλλά αίσχος εσωτερικά πήγαινε τρένο τώρα πάει το έκαψαν επίτηδες και θα το φωνάζω επίτηδες

 

Καταρχας καλησπερα,

Επεσε στα χερια μου ενα 4s απο γερμανια κλειδωμενο με 2-3 προβληματακια τα οποια ελυσα καθως και το ξεκλειδωσα.Το δουλευω σαν 2ο τηλεφωνο και ως πρωτο εχω samsung s5.Το 4s ειναι ενα τηλεφωνακι 4+ ετων με φορεμενα μερικα λογισμικα που απλα προσπαθουν να το κρατησουν στο προσκηνιο,αλλα τωρα να εχω απαιτησεις απο ενα κινητο που ειναι παλαιο και ζηταω λαγους με πετραχειλια ειναι λιγο απαιτητήτικο.Στο κατω κατω αν το 4s ηταν το κινητο που κραταει η μπαταρια του 4 μερες και δεν λαγκαρε καθολου,τοτε δεν θα πουλουσαν τα 5,6,6plus,6s και 6s plus,γιατι ολοι θα αγοραζαν το υπερκινητο 4s...

Λιγο αυτα που λεμε να τα σκεφτομαστε και να υπολογιζουμε οτι παιζει και το μαρκετιγκ,να παρεις νεο μοντελο αλλα αν σου ξεμεινε και το παλιο να μην ειναι αχρηστο,αλλα ισως να σε κανει να το αλλαξεις!!

Καληνυχτες!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά καλησπερα...θελω να διαγραψω τα παντα απο το iphone 4s παω ρυθμισεις --> επαναφορα-->διαγραφη περιεχομενου και τα σχετικα μου ζηταει το κωδικο του icloud το βαζω αλλα δεν με αφηνει να το κανω ....τι μπορω να κανω ?απο pc γινεται ?ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα...θελω να διαγραψω τα παντα απο το iphone 4s παω ρυθμισεις --> επαναφορα-->διαγραφη περιεχομενου και τα σχετικα μου ζηταει το κωδικο του icloud το βαζω αλλα δεν με αφηνει να το κανω ....τι μπορω να κανω ?απο pc γινεται ?ευχαριστω εκ των προτερων

Σου βγάζει κάποιο μήνυμα για ενημέρωση μετά που θα βάλεις τον κωδικό; Μήπως έχεις ενεργοποιημένο το find my iphone; Αν ναι τότε πρώτα το απενεργοποιείς και μετά κάνεις επαναφορά. Ναι μπορείς να το κάνεις και μέσα από το itunes αν θες.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ! Αν έχεις jailbreak μην κάνεις επαναφορά μέσα από την συσκευή, γιατί θα μείνει τούβλο η συσκευή και θα θέλει άλλη διαδικασία επαναφοράς.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Σου βγάζει κάποιο μήνυμα για ενημέρωση μετά που θα βάλεις τον κωδικό; Μήπως έχεις ενεργοποιημένο το find my iphone; Αν ναι τότε πρώτα το απενεργοποιείς και μετά κάνεις επαναφορά. Ναι μπορείς να το κάνεις και μέσα από το itunes αν θες.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ! Αν έχεις jailbreak μην κάνεις επαναφορά μέσα από την συσκευή, γιατί θα μείνει τούβλο η συσκευή και θα θέλει άλλη διαδικασία επαναφοράς.

 

οχι δεν μου βγαζει ...ναι θα δω αν το εχω ....και με το pc θα θελει παλι κωδικο?

Link to comment
Share on other sites

το εχω ενεργοποιημενω παω να το απενεργοποιησω βαζω το κωδικο που μου ζηταει αλλα τπτ δεν με αφηνει παλι ....παιζει ρολο που το εχω και σε ενα αλλο iphone?
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε θεωρώ ότι δεν ξέρουν. Ταπεινή μου άποψη.

Ε τάξει λίγο παράξενο σας φαίνεται αλλά όταν έχεις μια συσκευή στην κατοχή δύσκολα την κατηγορείς και λες εντάξει μια χαρά είναι. Αλλά όχι λέω τα πράγματα με το όνομα τους.

Δεν είναι καθόλου εντάξει. Δεν μοιάζει με το ταχύτατο ios που πρέπει να έχει το iPhone είτε είναι παλιό η καινούργιο. Όταν δεν έχεις μέσα ούτε μια εφαρμογή πρέπει να τρεχει καλά σε όλες τις εκδόσεις άλλο αν βάλεις κάποιες εφαρμογές που με τον καιρό μεγαλώνουν και ζητάνε ισχύ και μνήμη

Και το Android έχει τα χάλια του αλλά και το iOS έχει τα δικά του εκτός από την τελευταία καινούργια συσκευή που κόβει χρήμα για την εταιρία

 

Όσο κουραστικό για κάποιους είναι ότι λέω δεν είναι αναβάθμιση τόσο κουραστικό είναι για μένα και κάποιους άλλους να πιάνω στα χέρια μου μια συσκευή να ρωτάω τον κάτοχο τι λέει καλά πάει και να λέει ναι σφαίρα και να είναι μέρα με την νύχτα με τα λεγόμενα του το αποτέλεσμα

Το 4s μου που πλέον έχει ένας φίλος έχει πάνω 7.1.2 η μπαταρία κρατάει μιση μέρα σέρνεται μπαίνοντας σε ρυθμισεις και λοιπά αλλά δεν το δίνει με τίποτα λέει μια χαρά είναι. Αυτό είναι μαζοχισμος για το όταν είχα το 4s μέχρι να βγει το όμορφο εξωτερικά ios 7 αλλά αίσχος εσωτερικά πήγαινε τρένο τώρα πάει το έκαψαν επίτηδες και θα το φωνάζω επίτηδες

 

Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι ο καθένας έχει διαφορετικά standards σχετικά με απόδοση, αποκρισιμότητα, lag κλπ. Ας πούμε το frame drop που μπορεί εσύ κι εγώ να το βλέπουμε και να μας ενοχλεί σε κάποιον άλλο μπορεί να είναι ανύπαρκτο, όχι επειδή δεν υπάρχει, αλλά επειδή έχει διαφορετική άποψη επί του θέματος. Φυσικά παίζει ρόλο τι setup έχει ο καθένας, τι έχει ενεργοποιημένο/απενεργοποιημένο κλπ.

Το 4S είναι πλέον ένα παλιό τηλέφωνο, με τη διακοπή πώλησής του και στο Skroutz επισήμως αποτελεί ένα μοντέλο «αποσυρθέν» και είμαι κι εγώ της άποψης ότι από iOS 8 και μετά η απόδοση έχει μειωθεί, ιδίως για κάποιον που έχει «ζήσει» τη συσκευή επί iOS 5/6/7. Το iOS 7.1.2 ήταν μια πολύ καλή έκδοση, συνδύαζε μια ικανοποιητική απόδοση και τη νέα εμφάνιση, αλλά το iOS 8 κατακρεούργησε τη συσκευή. Όπως και να 'χει, πρέπει να κρίνουμε πάντα με γνώμονα ότι το συγκεκριμένο τηλέφωνο έχει 512ΜΒ RAM κι έναν πολύ παλιό (για τα σημερινά δεδομένα) επεξεργαστή.

 

Χωρίς το τελευταίο να σημαίνει ότι η Apple δε διαθέτει όλους τους πόρους για να κάνει πλήρες optimisation οποιαδήποτε iOS έκδοση θέλει για οποιαδήποτε συσκευή θέλει. Είναι όλα θέμα μάρκετινγκ. :) Εγώ θεωρώ ότι το 4S είναι ακόμη μια τίμια συσκευή και, με τους ρυθμούς που η τεχνολογία εξελίσσεται, αν και όντως υπάρχουν «προβληματάκια» σε διάφορα tasks, πιστεύω ότι το γεγονός ότι κυκλοφόρησε με iOS 5 και, ακόμη κι αυτή τη στιγμή, «φοράει» την έκδοση iOS που έχει το iPhone 6S, είναι εντυπωσιακό. Προσωπικά, μέχρι και πέρυσι, ήταν μια συσκευή που την πρότεινα.

Edited by one_tree_hill
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καταρχάς . έχω ένα iphone 4s και είπα να αλλάξω μπαταρία το κινητό έχει apn: 616-0581 και μου έδεσαν μπαταρία με apn : 616-0579 την έβαλα και το κινητό δεν άνοιγε και δεν φόρτιζε αυτό έγινε γιατί δεν έχουν το ίδιο apn ? θα πρεπει να βρω το ιδιο apn ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καταρχάς . έχω ένα iphone 4s και είπα να αλλάξω μπαταρία το κινητό έχει apn: 616-0581 και μου έδεσαν μπαταρία με apn : 616-0579 την έβαλα και το κινητό δεν άνοιγε και δεν φόρτιζε αυτό έγινε γιατί δεν έχουν το ίδιο apn ? θα πρεπει να βρω το ιδιο apn ?

 

Δε νομίζω να παίζει ρόλο το APN, επειδή έχω κι εγώ αλλάξει μπαταρία σε 4S χωρίς πρόβλημα και δε νομίζω να ήμουν τόσο τυχερός και να μου έτυχε το ίδιο APN

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καταρχάς . έχω ένα iphone 4s και είπα να αλλάξω μπαταρία το κινητό έχει apn: 616-0581 και μου έδεσαν μπαταρία με apn : 616-0579 την έβαλα και το κινητό δεν άνοιγε και δεν φόρτιζε αυτό έγινε γιατί δεν έχουν το ίδιο apn ? θα πρεπει να βρω το ιδιο apn ?

 

Κι εγω εχω βαλει αλλη μπαταρια με διαφορετικο apn αλλα δεν ξερω στο 5s οταν εβαλα ιδιο apn εχω την εντυπωση οτι ηταν αψογη ενω στο 4s η πρωτη δεν μου δουλευε καλα και κολλουσε το κινητο στην λειτουργια του laggare και μου εστειλε αλλη ο πωλητης αλλα παλι δεν ημουν ευχαριστημενος. Ενω στο 5s βρηκα ιδιο apn και ηταν και καλυτερη απο την μανισια που χαλασε πολυ γρηγορα και μου εκλεινε το κινητο στο 20-30%

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση.

Εχω ios 7.0.4 και ηθελα να ρωτησω αν μπορω να βαλω 8ρια και να το κανω jailbrake.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση.

 

Εχω ios 7.0.4 και ηθελα να ρωτησω αν μπορω να βαλω 8ρια και να το κανω jailbrake.

 

 

Ειςαι σιγουρος; Αλλοι θα παρακαλαγαν να ηταν σε 7.0.4 !!!

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Ειςαι σιγουρος; Αλλοι θα παρακαλαγαν να ηταν σε 7.0.4 !!!

 

το ψιλοβαρεθηκα φιλε μου γι αυτο. Συντομα θα παρω καινουριο κινητο οποτε θελω να δω λιγο τι παιζει.

Ειδα καποια βιντεο που το εχεις συνδεδεμενο μεσω itunes και κρατας home button και on/off και τα περνας μεσω itunes. Γινεται;

Link to comment
Share on other sites

το ψιλοβαρεθηκα φιλε μου γι αυτο. Συντομα θα παρω καινουριο κινητο οποτε θελω να δω λιγο τι παιζει.

Ειδα καποια βιντεο που το εχεις συνδεδεμενο μεσω itunes και κρατας home button και on/off και τα περνας μεσω itunes. Γινεται;

 

Δεν γίνεται. Η τελευταία που μπορείς να βάλεις είναι νομίζω με επιφύλαξη η 9.0.2 αν σταμάτησε να υπογράφεται μπορείς μόνο σε 9.1 να πας αλλά καλύτερα άφησε το έτσι κερδίζεις και δεν χάνεις όπως είσαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Για 8.4 λεω.

http://pangu8.com/84.html

 

Η διαδικασια ειναι αυτη που περιεργαψα πριν;

 

Δεν μπορείς να βάλεις παλαιότερη έκδοση. Η Apple δεν θα την εγκρίνει για να γίνει εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Για 8.4 λεω.

http://pangu8.com/84.html

 

Η διαδικασια ειναι αυτη που περιεργαψα πριν;

 

Δεν μπορείς να βάλεις όποια θέλεις. Μόνο την 9.1 μπορείς

 

Όταν βγει η 9.2 πχ θα μπορείς μόνο αυτήν όχι πιο παλιά.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...