Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

OK, έπεσε και λογοκρισία!:p

 

Δεν ξέρω για τις custom, ούτε και εγώ τις πολυεμπιστευομαι αλλά η επίσημη 4.0.4 ΔΕΝ έχει πρόβλημα. Τρέχει πολύ καλά. Όσο την είχα δεν μου έκανε κιχ το τηλέφωνο.

 

Από εκεί και μετά, όλα τα αλλά είναι προσωπικές γνώμες και να μην το γενικευουμε. :cool:

 

Συμφωνω 100%. Διαβασα ολα τα προηγουμενα posts και δεν καταλαβα γιατι ολη αυτη η ενταση...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To gosms δεν έχει φακελάκι για εικονίδιο, εννοώ το φακελάκι της stock εφαρμογής στην κλειδωμένη γραμμή. Το λέω καθαρά στην σελίδα 739 που πρωτορώτησα. Δηλαδή αυτό που θέλω είναι βάλω το gosms στην κλειδωμένη γραμμή στην θέση της stock εφαρμογής για τα μηνύματα.

Βάλε και το go sms widget και θα τελειώσεις , για να αλλάξεις το τι θα ανοίγει το stock εικονίδιο δεν ξέρω αν γίνεται εύκολα (σίγουρα θα πρέπει να είσαι root) αλλά αν έχεις χώρο στην αρχική οθόνη και βάλεις το widget δεν θα σε ενδιαφέρει καθόλου..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ καλη χρονια θα ηθελα να με βοηθησετε .. θελω να παρω ενα smartphones εχω καταληξει σε 2 ποιο να παρω??? το ενα ειναι sony xperia p κ το αλλο

Samsung Galaxy SIΙ.:wacko::worry:Σας ευχαριστωω

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η ενότητα Επιλογή συσκευής για τέτοιου είδους ερωτήσεις.

Θα σε παρακαλέσω να θέσεις εκεί το ερώτημά σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Ολα οκ σε τι ειναι?

 

Δεν σου ξανα-εκλεισε οταν εκανες factory reset?

 

οκ εννοω οτι ξεκολησε απο το λογοτυπο της samsung και ανοιξε κανονικα.

Για να σου πω αν λυθηκε το προβλημα με το σβησιμο πρεπει να περασει καμια βδομαδα τουλαχιστον γιατι σβηνει οποτε του ερθει.

 

Να ξέρεις πως τα σβησίματα κατά πάσα πιθανότητα είναι πρόβλημα του kernel. Εάν άλλαζες, ίσως έφτιαχνε.. Γιατί δεν δοκιμάζεις την Omega v17?

 

Δεν εχω προβλημα να περασω την omega ή οποιαδηποτε αλλη μη-official φτανει να ειναι δοκιμασμενη και απροβληματιστη οσο το δυνατον περισσοτερο καθως δεν υπαρχει καμια που να μην εχει bug .

Ειμαι openminded στις custom απλα χρησιμοποιω τις official γιατι υποθετω πως εχουν τα λιγοτερα bug . Επισης δεν εχω το χρονο να κατσω να ψαξω και να δοκιμαζω καθε φορα διαφορετικη εκδοση.

Αν πιστευεις οτι αξιζει να την δοκιμασω σε παρακαλω στειλε μου καποιο λινκ.

 

Παντως αν δει διορθωθει το προβλημα ουτε με την 4.1.2 θα σκεφτω πολυ σοβαρα να πουλησω το κινητο και αυτο δεν μπορει ενα κινητο 2ετιας τουλαχιστον και κορυφαιο οταν βγηκε και μεχρι πριν λιγο καιρο που βγηκε ο αντικαταστατης του s3 να εχει τετοια ΚΡΑΥΓΑΛΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.

 

Κατι τετοιο δεν συγχωρείτε με τη καμια.

Να δεχτω να εχει μικροπροβληματα αλλα οχι και τετοιου ειδους τεραστια ζητηματα.....

 

Αυτο ακριβως που λεει ο φιλος fits13 . Να σβηνει το κινητο μονο του ειναι απαρδεκτο προβλημα.

Πρωτα αγορασα την συσκευη για να την χρησιμοποιω σαν τηλεφωνο και μετα για να την σκαλιζω να μπαινω στο ιντερνετ κ.λ.π .

Δεν γινεται να κλεινει οποτε θελει . Ουσιαστηκα δεν ειναι τηλεφωνο , αχρηστευεται οταν κλεινει.

 

Πως γίνεται χιλιάδες κόσμος να μην έχει πρόβλημα με το κινητό; Το ότι βγήκε ένα προβληματικό firmware δεν κάνει το κινητό προβληματικό. Όσοι έχουν την 4.0.3 ας βάλουν την 4.0.4 που διορθώνει τα πάντα. Όσοι έχουν πρόβλημα με την 4.0.4 δεν έχουν κάνει σωστό flashαρισμα. End of story. Όλα τα αλλά είναι να'χαμε να λέγαμε.

 

Εξηγησε λοιπον πως γινεται χιλιαδες κοσμος να εχει το προβλημα αυτο . Εγω και ολοι οι αλλοι που γραφουν οτι σβηνει η συσκευη το πηραμε καινουργιο με περασμενη απο το εργοστασιο την τελευταια ελληνικη 4.0.3 . Ουτε το flashαραμε ουτε τιποτα αλλο . Οπως το παραλαβαμε σφραγισμενο ετσι το ειχαμε . Πως γινεται να αμφισβητεις τα λεγομενα μας? Φιλος μου εχει το κινητο 1,5 χρονο με την 4.0.3 και δεν του εσβησε ποτε , και εγω που εχω το κινητο μολις 3 βδομαδες με την 4.0.3 εχω προβλημα . Αυτος εχει isane chip , εγω δεν το εχω. Σωστο flashαρισμα του εκανα , ακολουθησα τις οδηγιες μια μια . Δεν νομιζω οτι για να flashαρεις το κινητο πρεπει να εισαι πυρινικος φυσικος και ουτε νομιζω οτι εκανες κατι παραπανω απο οτι εκανα και εγω . Δεν ειμαι ασχετος ουτε κατεβηκα απο κανενα βουνο εχω μεγαλες γνωσεις στην πληροφορικη γενικοτερα . Αν εισαι developer και φτιαχνεις δικες σου rom ενημερωσε μας και πες μας κατι που εγω σαν απλος user δεν ξερω ή δεν κανω σωστα . Οχι οτι ακομα και developer ναι εισαι που ανεφερα για παραδειγμα σημαινει κατι . Ο καθενας αν κατσει να ψαξει και αφιερωσει χρονο μπορει να κανει οτι θελει . Δεν εχω κατι μαζι σου απλα δεν ειναι σωστο και δεν βοηθας κανεναν οταν αμφισβητεις χωρις να ξερεις .

Edited by achilli
Link to comment
Share on other sites

 

Εξηγησε λοιπον πως γινεται χιλιαδες κοσμος να εχει το προβλημα αυτο . Εγω και ολοι οι αλλοι που γραφουν οτι σβηνει η συσκευη το πειραμε καινουργιο με περασμενη απο το εργοστασιο την τελευταια ελληνικη 4.0.3 . Ουτε το flashαραμε ουτε τιποτα αλλο . Οπως το παραλαβαμε σφραγισμενο ετσι το ειχαμε . Πως γινεται να αμφισβητεις τα λεγομενα μας? Φιλος μου εχει το κινητο 1,5 χρονο με την 4.0.3 και δεν του εσβησε ποτε , και εγω που εχω το κινητο μολις 3 βδομαδες με την 4.0.3 εχω προβλημα . Αυτος εχει isane chip , εγω δεν το εχω. Σωστο flashαρισμα του εκανα , ακολουθησα τις οδηγιες μια μια . Δεν νομιζω οτι για να flashαρεις το κινητο πρεπει να εισαι πυρινικος φυσικος και ουτε νομιζω οτι εκανες κατι παραπανω απο οτι εκανα και εγω . Δεν ειμαι ασχετος ουτε κατεβηκα απο κανενα βουνο εχω μεγαλες γνωσεις στην πληροφορικη γενικοτερα . Αν εισαι developer και φτιαχνεις δικες σου rom ενημερωσε μας και πες μας κατι που εγω σαν απλος user δεν ξερω ή δεν κανω σωστα . Οχι οτι ακομα και developer ναι εισαι που ανεφερα για παραδειγμα σημαινει κατι . Ο καθενας αν κατσει να ψαξει και αφιερωσει χρονο μπορει να κανει οτι θελει . Δεν εχω κατι μαζι σου απλα δεν ειναι σωστο και δεν βοηθας κανεναν οταν αμφισβητεις χωρις να ξερεις .

 

εαν θελεις ριξε μια ματια εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=322851&page=206

στο μηνυμα 3081.

εξηγω την δικια μου εμπειρια και την-προφανως-σπανια περιπτωση να μην σου κατσει καλα το firmware update.

προσωπικα απο εκεινη την ημερα,το τηλεφωνο παει νερακι χωρις το παραμικρο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

εαν θελεις ριξε μια ματια εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=322851&page=206

στο μηνυμα 3081.

εξηγω την δικια μου εμπειρια και την-προφανως-σπανια περιπτωση να μην σου κατσει καλα το firmware update.

προσωπικα απο εκεινη την ημερα,το τηλεφωνο παει νερακι χωρις το παραμικρο προβλημα.

 

Το διαβασα και δεν μπορω να εξηγησω πως σου ετυχε αυτο ...

Εγω με απλη λογικη πιστευω παντως οτι απο την στιγμη που flashαρεις το κινητο ή θα βγαλει καποιο σφαλμα και δεν θα περαστει καθολου ή θα περαστει κανονικα . Υπαρχει και μια ακομα εκδοχη αν εισουν τυχερος να μην περαστικε ολη η rom κατα την διαιδικασια του flashαρισματος να συνεβει καποιο σφαλμα και να ηταν ελειπης . Οπως τυχαινει στους υπολογιστες οταν κανουμε φορματ και δεν ολοκληρωνεται η εγκατασταση των windows και μισοπερνιουνται , πολυ σπανιο αυτο βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Το διαβασα και δεν μπορω να εξηγησω πως σου ετυχε αυτο ...

Εγω με απλη λογικη πιστευω παντως οτι απο την στιγμη που flashαρεις το κινητο ή θα βγαλει καποιο σφαλμα και δεν θα περαστει καθολου ή θα περαστει κανονικα . Υπαρχει και μια ακομα εκδοχη αν εισουν τυχερος να μην περαστικε ολη η rom κατα την διαιδικασια του flashαρισματος να συνεβει καποιο σφαλμα και να ηταν ελειπης . Οπως τυχαινει στους υπολογιστες οταν κανουμε φορματ και δεν ολοκληρωνεται η εγκατασταση των windows και μισοπερνιουνται , πολυ σπανιο αυτο βεβαια.

 

ναι-οντως πολυ περιεργο και σπανιο.

φαινοταν παντως οτι κατι δεν πηγαινε καλα.

τι εγινε τωρα,δεν μπορω να εξηγησω.

εφταιγε το οτι στην πρωτη αποπειρα,ηταν-κατα λαθος- ανοιχτο και το kies?

το odin παντως σε καθε περιπτωση εδειχνε επιτυχης αναβαθμιση.

απο εκεινη την ημερα,η 4.0.4 εχει κανει τον γαλαξια...κανονικο τηλεφωνο.

πριν ημουν ετοιμος να το κολλησω χαλκομανια στον τοιχο.

πλακα-πλακα,θα το σκεφτω πολυ να το πειραξω οταν βγει η 4.1...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά,

πιθανόν να είμαι αλλός ενας που ''σβήνει'' το κινητό.

Το έχω σχεδόν 1μήνα+ και ανάλογα τα κέφια του ''σβήνει'', 2 φόρες σε μισή ώρα ή κάθε 2 με 3 ημέρες.

Στην αρχή, υπέθετα απο κακή επαφή μπαταρίας, το κακό ήταν οτι τελικά κόλλαγε και έπρεπε να βγάλω μπαταρία.

Η πραγματικότητα είναι οτι μένει στο δίκτυο, αλλά οθόνη,μεγάφωνο είναι νεκρά,όπως και το bluetooth*.

Την ώρα που παθαίνει το κοκο μπλόκο,εαν καλέσεις ακούς τον τόνο κλήσης κανονικά:dizzy:

Φίλος που το έχει μου είπε να μην πατάω (γρήγορα) 2 φορές το κεντρικό κουμπί , γιατί απο sleep θέλει λίγο χρόνο

για να έρθει στα ''ίσια'' του.

Το δοκίμασα και αυτό αλλά τζίφος.

 

Η συσκευή , είναι GTI9100 με 4.0.3 και δεν έχει ''πειραχτεί''.

Κρίμα να έχει τόσο ηλίθιο πρόβλημα και δεν ξέρω εαν πρέπει να το γαργαλήσω ή να το παω για εγγύηση.

 

 

*Οταν έχει κολλήσει και καλώ απο άλλο τηλέφωνο πατάω το κουμπί του bluetooth μπας και ανοίξει το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω όλοι αρχίζουμε σιγά-σιγά τις τελευταίες μέρες και λέμε τα προβλήματα που έχουμε με την stock 4.0.3.Να πάρω κ εγώ σειρά... :rolleyes:

 

-τα γνωστά με το Wifi που παγώνει

-μου έστελναν μηνύματα και σε εμένα δεν έφταναν ποτέ και το αντίστροφο

-με έπαιρναν τηλέφωνο και το κινητό δεν χτυπούσε

 

Μόνο το πρώτο κάνει ακόμα ευτυχώς απλά τον τελευταίο μήνα έχει προστεθεί ακόμα ένα πρόβλημα...Μπαταρία...Πέφτει ακαριαία,δηλ. μπορεί να το φορτίσω και 3 φορές την μέρα,δεν λέω να το έχω σε αναμονή με ανοικτό Wifi και κανά παιχνίδι που κ που. Απλά του έκανα πάντα αυτή την χρήση και άντεχε μια μέρα "σκληρής" χρήσης...τώρα αντέχει ένα 5ωρο το πολύ.Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα με την κατανάλωση? Να πω επίσης ότι χρησιμοποιώ τον launcher της Appex αν αυτό έχει καμιά σημασία

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά,

πιθανόν να είμαι αλλός ενας που ''σβήνει'' το κινητό.

Το έχω σχεδόν 1μήνα+ και ανάλογα τα κέφια του ''σβήνει'', 2 φόρες σε μισή ώρα ή κάθε 2 με 3 ημέρες.

Στην αρχή, υπέθετα απο κακή επαφή μπαταρίας, το κακό ήταν οτι τελικά κόλλαγε και έπρεπε να βγάλω μπαταρία.

Η πραγματικότητα είναι οτι μένει στο δίκτυο, αλλά οθόνη,μεγάφωνο είναι νεκρά,όπως και το bluetooth*.

Την ώρα που παθαίνει το κοκο μπλόκο,εαν καλέσεις ακούς τον τόνο κλήσης κανονικά:dizzy:

Φίλος που το έχει μου είπε να μην πατάω (γρήγορα) 2 φορές το κεντρικό κουμπί , γιατί απο sleep θέλει λίγο χρόνο

για να έρθει στα ''ίσια'' του.

Το δοκίμασα και αυτό αλλά τζίφος.

 

Η συσκευή , είναι GTI9100 με 4.0.3 και δεν έχει ''πειραχτεί''.

Κρίμα να έχει τόσο ηλίθιο πρόβλημα και δεν ξέρω εαν πρέπει να το γαργαλήσω ή να το παω για εγγύηση.

 

 

*Οταν έχει κολλήσει και καλώ απο άλλο τηλέφωνο πατάω το κουμπί του bluetooth μπας και ανοίξει το τηλέφωνο.

 

Εμενα οσες φορες εχει κολλησει(προβλημα της 4.0.3 οπως φαινεται και το εχουμε ολοι μας ειτε το εχουμε πειραξει, ειτε οχι) τοτε εχω για κανα λεπτο πατημενο το power και το κινητο συνηθως ξανα-ανοιγει μονο του.

Δεν χανεις κατι να το δοκιμασεις.

Link to comment
Share on other sites

http://www.sammobile.com/2013/01/05/samsung-korea-posts-galaxy-s-ii-jelly-bean-update-details/

 

Δεν ξέρω αμα παίξει ξανά..Το είδα και είπα να ποσταρω..

Link to comment
Share on other sites

 

Εξηγησε λοιπον πως γινεται χιλιαδες κοσμος να εχει το προβλημα αυτο . Εγω και ολοι οι αλλοι που γραφουν οτι σβηνει η συσκευη το πηραμε καινουργιο με περασμενη απο το εργοστασιο την τελευταια ελληνικη 4.0.3 . Ουτε το flashαραμε ουτε τιποτα αλλο . Οπως το παραλαβαμε σφραγισμενο ετσι το ειχαμε . Πως γινεται να αμφισβητεις τα λεγομενα μας? Φιλος μου εχει το κινητο 1,5 χρονο με την 4.0.3 και δεν του εσβησε ποτε , και εγω που εχω το κινητο μολις 3 βδομαδες με την 4.0.3 εχω προβλημα . Αυτος εχει isane chip , εγω δεν το εχω. Σωστο flashαρισμα του εκανα , ακολουθησα τις οδηγιες μια μια . Δεν νομιζω οτι για να flashαρεις το κινητο πρεπει να εισαι πυρινικος φυσικος και ουτε νομιζω οτι εκανες κατι παραπανω απο οτι εκανα και εγω . Δεν ειμαι ασχετος ουτε κατεβηκα απο κανενα βουνο εχω μεγαλες γνωσεις στην πληροφορικη γενικοτερα . Αν εισαι developer και φτιαχνεις δικες σου rom ενημερωσε μας και πες μας κατι που εγω σαν απλος user δεν ξερω ή δεν κανω σωστα . Οχι οτι ακομα και developer ναι εισαι που ανεφερα για παραδειγμα σημαινει κατι . Ο καθενας αν κατσει να ψαξει και αφιερωσει χρονο μπορει να κανει οτι θελει . Δεν εχω κατι μαζι σου απλα δεν ειναι σωστο και δεν βοηθας κανεναν οταν αμφισβητεις χωρις να ξερεις .

Sorry αλλά εντελώς άκυρο το μήνυμα σου. Που είδες να αμφισβητώ τα λεγόμενα σου; Ξαναδιάβασε το μήνυμα μου, είπα ότι το πρόβλημα είναι η 4.0.3. ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΗΝ ΛΟΙΠΟΝ! Πραγματικά απορώ που υπάρχει κόσμος μέσα στο myphone που είναι ακόμα με 4.0.3.

 

Αυτά.

Edited by Gringo
Smile...
Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά εντελώς άκυρο το μήνυμα σου. Που είδες να αμφισβητώ τα λεγόμενα σου; Ξαναδιάβασε το μήνυμα μου, είπα ότι το πρόβλημα είναι η 4.0.3. ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΗΝ ΛΟΙΠΟΝ! Πραγματικά απορώ που υπάρχει κόσμος μέσα στο myphone που είναι ακόμα με 4.0.3.

 

Αυτά.

 

Με όλο τον σεβασμό εκ μέρους μου για την προσωπικότητα σου θα σου πω πως υπάρχει κόσμος εδώ μεσα με την 4.0.3... Εγω ένας από αυτους... Και θα περιμένω και την επίσημη αναβαθμιση και το πολύ πολύ να ρίξω και ενα ρουτ... Επίσης θελω να αναφέρω ότι δεν εχω σοβαρά θεματα με την εν λόγω εκδοση (τουλαχιστον για μενα δεν είναι σοβαρά)... Και αν απορείς γτ εχω ακόμα την 4.0.3 μπορώ να σου πω εναν πολύ καλό λόγο: Την δουλεια μου την κανω με αυτή και δεν εχω χρόνο ελεύθερο...

Edited by thanosk88
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να κανω το κινητο απο οπουδηποτε αν κατεβασει ενα αρχειο apk να το κανει αυτοματα εγκατασταση και οχι να πρεπει να το κανω χειροκινητα αφου το κατεβασει μεσω του status bar.

 

Οτι κανει δηλαδη οτηδιποτε κατεβαζω απο google play.

 

Γιατι τωρα ναι μεν το κατεβαζει αλλα πρεπει να του δηλωσω να το κανει εγκατασταση αφου δεν το κανει αυτοματα.

 

Ευχαριστω πολυ.

Edited by fits13
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να κανω το κινητο απο οπουδηποτε αν κατεβασει ενα αρχειο apk να το κανει αυτοματα εγκατασταση και οχι να πρεπει να το κανω χειροκινητα αφου το κατεβασει μεσω του status bar.

 

Οτι κανει δηλαδη οτηδιποτε κατεβαζω απο google play.

 

Γιατι τωρα ναι μεν το κατεβαζει αλλα πρεπει να του δηλωσω να το κανει εγκατασταση αφου δεν το κανει αυτοματα.

 

Ευχαριστω πολυ.

 

Καλύτερα να μην το κάνεις αυτόματα και να βλέπεις τι permission χρειάζεται ώστε να μην βρεθείς προ εκπληξεως και έχεις στείλει 20 sms στα νησιά Φίτζι

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μην το κάνεις αυτόματα και να βλέπεις τι permission χρειάζεται ώστε να μην βρεθείς προ εκπληξεως και έχεις στείλει 20 sms στα νησιά Φίτζι

 

και τα permission να βλέπεις πάλι δεν είσαι σίγουρος τι ακριβώς μπορεί να κάνει η εφαρμογή.

σίγουρα συμφωνώ ότι δεν πρέπει να γίνεται αυτόματα η εγκατάσταση apk αλλά και πάλι δεν μπορεις να ξέρεις

Edited by argiris77
Link to comment
Share on other sites

Άσχετα με τις ικανότητες του καθενός να πειράξει το τηλέφωνό του, το ότι η Samsung έχει αφήσει τα κινητά σε πολλές χώρες με την 4.0.3, είναι απαράδεκτο.

Για την Ελλάδα αυτό σημαίνει ότι η τελευταία unbranded σταθερή ρομ για το κινητό που έχει δοθεί, είναι η ... 2.3.5.

Γιατί την 2.3.6 κι αυτή την πηδήξαμε.

Τώρα αν κάποιος θέλει από μόνος του να ξεφύγει απ' όλα αυτά και ακολουθήσει τις οδηγίες εδώ στο φόρουμ, θα ησυχάσει το κεφάλι του.

Αλλά ως εταιρεία Samsung δεν είναι απλά φάουλ, αλλά πέναλτι :p

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μην το κάνεις αυτόματα και να βλέπεις τι permission χρειάζεται ώστε να μην βρεθείς προ εκπληξεως και έχεις στείλει 20 sms στα νησιά Φίτζι

Καπου σε εχασα τι εννοεις?

 

Δηλαδη ειναι φυσιολογικο το οτι ΔΕΝ κανει αυτοματα εγκατασταση οτιδηποτε αρχειο apk κατεβαζεις αν δεν ειναι απο το google play?

Link to comment
Share on other sites

Καπου σε εχασα τι εννοεις?

 

Δηλαδη ειναι φυσιολογικο το οτι ΔΕΝ κανει αυτοματα εγκατασταση οτιδηποτε αρχειο apk κατεβαζεις αν δεν ειναι απο το google play?

 

Φυσιολογικό και λογικό. Στον υπολογιστή ότι exe κατεβαζεις τρέχει αυτόματα;

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Με όλο τον σεβασμό εκ μέρους μου για την προσωπικότητα σου θα σου πω πως υπάρχει κόσμος εδώ μεσα με την 4.0.3... Εγω ένας από αυτους... Και θα περιμένω και την επίσημη αναβαθμιση και το πολύ πολύ να ρίξω και ενα ρουτ... Επίσης θελω να αναφέρω ότι δεν εχω σοβαρά θεματα με την εν λόγω εκδοση (τουλαχιστον για μενα δεν είναι σοβαρά)... Και αν απορείς γτ εχω ακόμα την 4.0.3 μπορώ να σου πω εναν πολύ καλό λόγο: Την δουλεια μου την κανω με αυτή και δεν εχω χρόνο ελεύθερο...

 

Καταρχήν συγχαρητήρια για τον τρόπο σου, το επίπεδο φαίνεται.

 

Αφού δεν έχεις σημαντικό πρόβλημα με τη rom καλά κάνεις και περιμένεις την επίσημη 4.1.2, ακόμα κι αν αργήσει στην Ελλάδα. Το μήνυμα μου πήγαινε γι αυτούς που έχουν 'σοβαρά' προβλήματα και αντί να την αλλάξουν κάθονται και μιζεριαζουν.

 

Άλλωστε 'θεωρώ' ότι απ την στιγμή που γίνεσαι μέλος του myphone είσαι(γίνεσαι) και λίγο ψαγμενος, οπότε σε ενδεχόμενα προβλήματα θα έχεις τη λύση πολύ εύκολα αλλά και με υποστήριξη απ το φόρουμ.

Edited by Gringo
Smile...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...