Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα σκεφτομαι μεταξυ iphone 4 και SII τι προτεινετε και γιατι? Και κατι αλλο οι εφαρμογες στο SII γινονται install στην RAM η στα 16GB?

Αυτην τη στιγμη εχω ενα Desire!

Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας.

 

έχεις ΗΤC android και θες να πας σε iphone ή σε SII....?????!!?? δεν θέλω να σε προσβάλω αλλά την απάντηση αμα δεν την ξέρεις απο μόνος σου ήδη , μάλλον να κοιτούσες αυτό ->>>>>> http://knowyourmeme.com/memes/indestructible-nokia-3310 και είσαι και off topic με όλο το συμπάθειο και την αγάπη μου !!! :D :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

έχεις ΗΤC android και θες να πας σε iphone ή σε SII....?????!!?? δεν θέλω να σε προσβάλω αλλά την απάντηση αμα δεν την ξέρεις απο μόνος σου ήδη , μάλλον να κοιτούσες αυτό ->>>>>> http://knowyourmeme.com/memes/indestructible-nokia-3310 και είσαι και off topic με όλο το συμπάθειο και την αγάπη μου !!! :D :p

 

Χαχαχαχχα.

Προς το SII παω αλλα ελεγα μηπως.... axaxax

Link to comment
Share on other sites

Αν γραψεις στο θεμα με τα iphone αυτην την ερωτηση θα σου πουνε iphone να παρεις.

Εδω στο θεμα με το galaxy, τι απαντηση περιμενεις να παρεις;:wacko:

Αντε για να κανω την διαφορα θα σου πω να παρεις iphone :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φτιάξε τους παρακάτω φακέλους, πετα μέσα τα τραγούδια που θες και θα στα εμφανίσει κανονικά στην λίστα με τις επιλογές για όλους τους ήχους του κινητού

media>audio>notifications

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε, αυτά τα έκανα. Άλλο εννοώ. Να βγάλω τον ήχο απο όταν μου έρχεται αναφορά παράδοσης μηνύματος.
Link to comment
Share on other sites

στα 16, σε partition των 2gb..

 

Ευχαριστω πολυ!!! και κατι τελευταιο : το partition μεγαλωνει να υποθεσω εαν θελει ο χρηστης?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!!! και κατι τελευταιο : το partition μεγαλωνει να υποθεσω εαν θελει ο χρηστης?

 

πιστεψε με.. δεν υπαρχει λογος.. τα 2gb ειναι υπεραρκετα..

Link to comment
Share on other sites

Μολις το εκανα I-PUSH SAMSUNG απεγκατασταση αλλα εχω κ μια εφαρμογη της samsung προφανως που λεγετε ad service να κανω το ιδιο????

Αληθεια ποιος ο σκοπος αυτον δυο εφαρμογων κ επισης μπορω να κανω στην εφαρμογη της σαμμυ ''Διεγραφη Δεδομενων'' η ''Καταργηση εγκαταστασης ενημερωσεων''???

 

παιδες τι ειναι το I-PUSH SAMSUNG

εφαρμογη που την εχει το κινητο απο μαμα;

εφαρμογη που την κατεβαζω απο μαρκετ;

που βρισκεται; και πως βγαινει;

 

 

παιδια μην κουραζεστε,τρωνε μπαταρια και τα 2 και ειναι σαν παρασιτικα προγραμματα που

μας περασε η σαμσουγκ,διωχτε τα,ποιος ξερει τι πληροφοριες θα κλεβουν,καλα λεμε τωρα ,αλλα το πιασατε..:p

 

το i-push... και η αλλη βλακεια χωνονται στο κινητο,οτανανοιγεις το μαρκετ.

 

στη διαχειριση,στην αρχικη οθονη το βρισκω,στα ...εγινε ληψη...σβηστε τα

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω τα εσβησα.

Επισης ψαχνοντας τα, βρηκα και το Samsung installer utility.

Να το σβησω και αυτο?

 

 

Αμα μπείς σε αυτό το θέμα θα δεις τι μπορείς να αφαιρέσεις.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=317122

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/pub?hl=en_US&hl=en_US&key=0Ag43oj7rLQP4dENZcmhGN0ZUa3pHSENVeXlqUm5vV0E&single=true&gid=0&output=html

angeldust
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση.

Ξέρει μήπως κανείς γτ άμα βάλω θήκη που προστατεύει και το κάτω μέρος του κινητού, αυτός που με παίρνει τηλ ακούει την φωνή του επιστροφή?

Πλέον, το έχω το κινητό με θήκη που είναι ανοιχτή από πάνω και κάτω και δεν κάνει επιστροφή, άμα βάλω θήκη που το προστατεύει όλο γύρο-γύρο, θα έχω αυτό το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα σαν ειδοποιηση ειναι 2 πραγματα. και ο ηχος εισερχωμενων μηνυματων και η αναφορα παραδοσης. Υπαρχει καποιος τροπος να ξεχωρισω τους ηχους αυτων των 2? Μηπως εχει καποιο κολπο παλι με φακελους? Εψαξα και γενικοτερα στο γκουγκλ αλλα δεν βεηκα τιποτα..
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση.

Ξέρει μήπως κανείς γτ άμα βάλω θήκη που προστατεύει και το κάτω μέρος του κινητού, αυτός που με παίρνει τηλ ακούει την φωνή του επιστροφή?

Πλέον, το έχω το κινητό με θήκη που είναι ανοιχτή από πάνω και κάτω και δεν κάνει επιστροφή, άμα βάλω θήκη που το προστατεύει όλο γύρο-γύρο, θα έχω αυτό το πρόβλημα.

 

Η θήκη που σου δημιουργούσε πρόβλημα, έχει τρύπα στη σημείο που είναι το δεύτερο μικρόφωνο? Δηλαδή στο πάνω μέρος της συσκευής;

Link to comment
Share on other sites

Η θήκη που σου δημιουργούσε πρόβλημα, έχει τρύπα στη σημείο που είναι το δεύτερο μικρόφωνο? Δηλαδή στο πάνω μέρος της συσκευής;

 

Εγώ και με τις 2 θήκες που έχω αλλάξει δεν είχα κάποιο πρόβλημα.Αρκεί βέβαια να μην καλυπτονται τα μικρόφωνα της συσκευής!Οι προσεγμενες θήκες έχουν 2 τρυπουλες στο κάτω και το επανω μέρος αντίστοιχα για τα μικρόφωνα.Αν αυτα καλύπτονται λογικό είναι η συσκευή να μην λειτουργεί σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Η θήκη που σου δημιουργούσε πρόβλημα, έχει τρύπα στη σημείο που είναι το δεύτερο μικρόφωνο? Δηλαδή στο πάνω μέρος της συσκευής;

 

Ναι. εχει κανονικα τρυπα απο πανω.

Link to comment
Share on other sites

 

η συγκεκριμενη εφαρμογη δεν βρισκεται στην λιστα που πόσταρες.

Ειναι εφαρμογή που έχει εγκατασταθει στο τηλεφωνο και οχι στο λειτουργικο. Δηλαδη μπορεις να την σβησεις απλα απο τις ρυθμίσεις χωρίς την ανάγκη του titanium.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. εχει κανονικα τρυπα απο πανω.

Τι μάρκα είναι; Αν την βγάλεις και όταν μιλάς κλείσεις το πάνω μικρόφωνο με το δάκτυλο σου, το πρόβλημα συνεχίζει να υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

βάλε το sms go από το market είναι πολύ μπόλικη για τα sms και μπορείς να πειράξεις τα πάντα.

θέματα, χρώματα γραμματοσειρών, ηχους αναφοράς,ηχους αποτυχίας και ότι άλλο θέλεις

Link to comment
Share on other sites

Τι μάρκα είναι; Αν την βγάλεις και όταν μιλάς κλείσεις το πάνω μικρόφωνο με το δάκτυλο σου, το πρόβλημα συνεχίζει να υπάρχει;

 

Είναι η Belkin Grip Vue F8M134CWC00 σε μαύρη.

 

Μόλις αντίκρισα και αυτό εδώ στην οθόνη του pc μου. :)

 

http://s17.postimage.org/f2dp8dgwr/image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι η Belkin Grip Vue F8M134CWC00 σε μαύρη.

 

Μόλις αντίκρισα και αυτό εδώ στην οθόνη του pc μου. :)

 

http://s17.postimage.org/f2dp8dgwr/image.jpg

 

Δυστυχώς είναι μόνο update του kies και όχι του firmware του τηλεφώνου σου. Είναι ένα βήμα μπροστά όμως! :D

Akism :wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...