Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά μία ερώτηση:

Έφτιαξα λογαριασμό στο gmail για να ενεργοποιηθεί το κινητό αλλά όταν πήγα στο yahoo στο οποίο και έχω λογαριασμό για να στείλω mail, μου ζητάει να κάνω εγγραφή στο social hub.Για ποιο λόγο;ενώ διαβάζω τα mail μου στο yahoo δεν μπορώ να στείλω mail παρά μόνο με εγγραφή στο social hub.

Κάποιος για βοήθεια;:(

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα παλι αλλα δεν μου ειπε απαντησε καποιος αν γνωριζει. οταν σβηνουμε τις εφαρμογες μενουν κενα μπορουμε να κανουμε κατι; και μηπως οι εφαρμογες μπορουν να εμφανιζονται αλφαβητικα; ευχαριστω

 

Για να γεμίσεις τα κενά, πατάς αριστερό πλήκτρο και επεξεργασία, στη συνέχεια κρατάς πατημένη την εφαρμογή που θέλεις για 1-2 δευτερόλεπτα. Μ' αυτόν τον τρόπο την μαρκάρεις. Στη συνέχεια χωρίς να αφήσεις το δάχτυλο σου, σύρε στο κενό.

Για αλφαβητική σειρά δεν γνωρίζω.

 

 

Are you tapatalking to me?

Edited by Gringo
Smile...
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα παλι αλλα δεν μου ειπε απαντησε καποιος αν γνωριζει. οταν σβηνουμε τις εφαρμογες μενουν κενα μπορουμε να κανουμε κατι; και μηπως οι εφαρμογες μπορουν να εμφανιζονται αλφαβητικα; ευχαριστω

 

Κατεβασε το appzorter lite for TouchWiz από το market και είσαι οκ..

 

Sent from my customized sgs2 powered by Omega!

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ειναι λαθος του λογισμικου που δεν κραταει την εντολη μου και ανοιγει μονο του ?

αν βαλω το apdroid θα λειτουργει το navigator (sygic) ξερεις ?

pleaseeeeeeeeeeeee

 

Μα φυσικά και θα λειτουργεί. Τους χάρτες τους εχει περασμένους στη μνήμη του τηλεφώνου. Και γω εχω sygic και apndroid.

Δέν ειναι λάθος του λογισμικού, έχει ρύθμιση αν θυμαμαι καλα στο μενου του συγχρονισμού όπου μπορείς να

απενεργοποιήσεις τον αυτόματο συγχρονισμό.

QTEK 8310 WM6-->SAMSUNG GALAXY S II stock 4.0.3-->4.0.4 stock-->4.1.2 Jelly --> Nougat
Link to comment
Share on other sites

Αρκετοι κατοχοι της συσκευης παραπονιονται οτι ο συνομιλητης τους ακουει την φωνη του διπλη.Εγω εχω ακριβως το αντιθετο προβλημα δηλαδη ακουω την δικια μου φωνη με αντιλαλο τις περισσοτερες φορες που μιλαω.(οχι παντα)Εχει καποιος παρομοια εμπειρια ξερει κανεις αν λυνετε το προβλημα γιατι ειναι πολυ κουραστικο.Μου το εκανε και με την stock rom και με custom που ειμαι τωρα.
Samsung Galaxy SΙΙΙ i9300
Link to comment
Share on other sites

Αρκετοι κατοχοι της συσκευης παραπονιονται οτι ο συνομιλητης τους ακουει την φωνη του διπλη.Εγω εχω ακριβως το αντιθετο προβλημα δηλαδη ακουω την δικια μου φωνη με αντιλαλο τις περισσοτερες φορες που μιλαω.(οχι παντα)Εχει καποιος παρομοια εμπειρια ξερει κανεις αν λυνετε το προβλημα γιατι ειναι πολυ κουραστικο.Μου το εκανε και με την stock rom και με custom που ειμαι τωρα.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3907247#post3907247

Δες στα Διάφορα mods-patches το 1ο και το 3ο και διάλεξε

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως εχει περαση κανενας την ιταλικη 2.3.6 που ανεβηκε στις 13 του μηνα ? ειναι ενταξει?
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάνεις το 3g watchdog? Το τεστάρω περιστασιακα με μηνύματα στην cosmote και είναι μονίμως λάθος.
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάνεις το 3g watchdog? Το τεστάρω περιστασιακα με μηνύματα στην cosmote και είναι μονίμως λάθος.

 

Κατεβασε το my data manager και αφού έχεις cosmote κατεβασε και το cosmote info και θα είσαι οκ. Το watch dog πέταξε το, είναι για τα πανηγύρια

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάνεις το 3g watchdog? Το τεστάρω περιστασιακα με μηνύματα στην cosmote και είναι μονίμως λάθος.

 

τοχω εγω, κοιταω τι κατεβαζει και αν ειμαι μεσα στο οριο που εχω. δεν το εχω τσεκαρει ομως,

τωρα θα δω τον λογαρισμο να δω τι εχουν χρεωσει και τι ειχε γραψει το watchdog.

Link to comment
Share on other sites

τοχω εγω, κοιταω τι κατεβαζει και αν ειμαι μεσα στο οριο που εχω. δεν το εχω τσεκαρει ομως,

τωρα θα δω τον λογαρισμο να δω τι εχουν χρεωσει και τι ειχε γραψει το watchdog.

Και εγώ είμαι σίγουρος ότι τα δεδομένα του δεν είναι αρκιβή. Αλλά δεν είχα βρει αντικαταστάση. Θα δοκιμάσω και εγώ το data manager Που λέει ο φίλος παραπάνω.

 

Ερώτηση μήπως αυτό έπρεπε να το συζητάμε σε άλλο forum;

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ερώτηση μήπως αυτό έπρεπε να το συζητάμε σε άλλο forum;

 

Ναι, εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=294249

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Διαπιστωσα οτι οταν παω να αποθηκευσω ενα ονομα στις επαφες και ειναι ψιλομεγαλο π.χ Αλεξοπουλος, δεν το αποθηκευει και μου βγαζει μυνημα οτι εχει πολλους χαρακτηρες.Δηλαδη πρεπει να αποθηκευω τα επιθετα μισα για να τα χωρεσει?????????:(
Samsung Galaxy SΙΙΙ i9300
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημερα!!! Διαπιστωσα οτι οταν παω να αποθηκευσω ενα ονομα στις επαφες και ειναι ψιλομεγαλο π.χ Αλεξοπουλος, δεν το αποθηκευει και μου βγαζει μυνημα οτι εχει πολλους χαρακτηρες.Δηλαδη πρεπει να αποθηκευω τα επιθετα μισα για να τα χωρεσει?????????:(

 

Αυτό επειδή πας να τα αποθηκεύσεις στην SIM, πλέον κανείς δεν χρησιμοποιεί τη SIM, προτείνω google contacts.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό επειδή πας να τα αποθηκεύσεις στην SIM, πλέον κανείς δεν χρησιμοποιεί τη SIM, προτείνω google contacts.

Eχω μεινει πισω!!! Και πως αποθηκευονται εκει?

Samsung Galaxy SΙΙΙ i9300
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Eχω μεινει πισω!!! Και πως αποθηκευονται εκει?

 

Όταν θέλεις να προσθέσεις μια καινούργια επαφή σε ρωτάει για τον τύπο της επαφής. Μία από τις επιλογές είναι και αυτή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όταν θέλεις να προσθέσεις μια καινούργια επαφή σε ρωτάει για τον τύπο της επαφής. Μία από τις επιλογές είναι και αυτή.

 

Και οι ηδη υπαρχουσες?

Samsung Galaxy SΙΙΙ i9300
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν υπαρχει τροπος απο sim να μεταφερθουν στο google?

 

http://www.samsunggalaxysforum.com/tutorials/how-to-copy-contacts-from-sim-card-to-samsung-galaxy-s-i9000/

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3907247#post3907247

Δες στα Διάφορα mods-patches το 1ο και το 3ο και διάλεξε

 

εβαλα την τριτη επιλογη μεσω του clockworkmofd πρεπει μετα να κανω κατι αλλο μεσα απο το μενου γιατι βλεπω οτι σαν να συνεχιζεται το προβλημα!!!

Samsung Galaxy SΙΙΙ i9300
Link to comment
Share on other sites

εβαλα την τριτη επιλογη μεσω του clockworkmofd πρεπει μετα να κανω κατι αλλο μεσα απο το μενου γιατι βλεπω οτι σαν να συνεχιζεται το προβλημα!!!

 

Έχει ένα μικρό bug. Μετά από reboot, δουλεύει από το 2ο τηλεφώνημα και μετά.Για ξαναδοκίμασε.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως να κανω update στην εφαρμογη accuweather?Ειχα κανει πριν καιρο μεσα απο το Samsung apps αλλα τωρα μπαινω και δεν το βρισκω!
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως να κανω update στην εφαρμογη accuweather?Ειχα κανει πριν καιρο μεσα απο το Samsung apps αλλα τωρα μπαινω και δεν το βρισκω!

Samsungapps>(μενού)Λήψεις από ΄κει έκανα ενημέρωση κατεβάζοντας την νέα έκδοση.Δοκίμασε το.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...