Jump to content

Samsung Galaxy Nexus (I9250)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το widgetsoid δεν το έχω δoκιμάσει, αλλά το Notification toggle δουλεύει άψογα και μπορείς να αλλάξεις τα εικονίδια του με δικά σου. Δες πως το είχα εγώ με custom εικονίδια

 

Για λόγους πληρότητας ξαναβάζω μια από Widgetsoid που είχα ανεβάσει πριν κάμποσες σελίδες :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4165295#post4165295

 

Προφανώς είναι custom widgets, τα κάνεις όπως θέλεις εσύ...

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή την Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, κατέβασα το fifa 12 τώρα με την προσφορά στα 0,25 και δεν το παίζει. Κατεβάζω τα 1,5gb additional data που θέλει αλλά μετά κολλάει στην αρχική οθόνη του παιχνιδιού.

Έχει κανείς το παιχνίδι αυτό?

Samsung Galaxy Nexus

AOKP Jelly Bean - Franco.kernel

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, κατέβασα το fifa 12 τώρα με την προσφορά στα 0,25 και δεν το παίζει. Κατεβάζω τα 1,5gb additional data που θέλει αλλά μετά κολλάει στην αρχική οθόνη του παιχνιδιού.

Έχει κανείς το παιχνίδι αυτό?

 

μήπως παίζει ρόλο που απο ότι βλέπω είσαι με custom rom?

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

μήπως παίζει ρόλο που απο ότι βλέπω είσαι με custom rom?

 

Δεν νομίζω, όλα τα υπόλοιπα παίζουν κανονικά. Βασικά ήθελα να δω αν το έχει κανείς άλλος το παιχνίδι για να μου πει αν έχει πρόβλημα.

Samsung Galaxy Nexus

AOKP Jelly Bean - Franco.kernel

Link to comment
Share on other sites

Ψαξτε και λιγο XDA ολο και κατι θα εχει (σιγουρα δλδ) ....Εδω εβαλα εγω στο Neo V με ICS,notification toggle απο Jellybean ε τι διαολο στο Nexus δε θα γινεται?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά

Γενικά το προτείνετε για αγορά αυτή την στιγμή;Απο μπαταρία πως παει;αλλα σημαντικά προβλήματα;

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, κατέβασα το fifa 12 τώρα με την προσφορά στα 0,25 και δεν το παίζει. Κατεβάζω τα 1,5gb additional data που θέλει αλλά μετά κολλάει στην αρχική οθόνη του παιχνιδιού.

Έχει κανείς το παιχνίδι αυτό?

 

Μου φαίνεται ότι σου βρήκα τη λύση http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1367341 Στο F.A.Q κοίτα στο 6 που σε παραπέμπει να φλασάρεις αυτό http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=27515966&postcount=20011 Πάρε ένα nandroid backup καλού κακού.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά

Γενικά το προτείνετε για αγορά αυτή την στιγμή;Απο μπαταρία πως παει;αλλα σημαντικά προβλήματα;

 

φιλε μου αν εχεις ορεξη διαβασε 10 σελιδες προς τα πισω και πιστευω πως η ερωτηση σου θα απαντηθει... ;)

και εγω ο ιδιος την ειχα ρωτησει πριν κανα 2 βδομαδες...το κινητο αυτο η θα το αγαπησεις μολις το δεις η θα το μισησεις..

αν εισαι fun του android ειναι μονοδρομος...!!! τωρα απο μπαταρια.....πειναει δυστυχως λιγο....αλλα οχι σε σημειο να ψαχνεις μπριζες...!!! :P

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ποσοι εχετε την ασπρη εκδοση?

σκεφτομαι να το αγορασω ασπρο

 

γρατζουνιεται ευκολα?

το πισω καπακι ειναι διαφορετικο απο το μαυρο?

ευχαριστω

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά

Γενικά το προτείνετε για αγορά αυτή την στιγμή;Απο μπαταρία πως παει;αλλα σημαντικά προβλήματα;

 

Ναι με χιλια. Τη μερα τη βγαζει η μπαταρια και αυτο ειναι που χρειαζεσαι. Οι κατοχοι smartphone καλο ειναι να εχουν παντου φορτιστες (γραφειο, αυτοκινητο). Μπορει να ακουγεται αβολο αλλα το συνηθιζεις ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

ποσοι εχετε την ασπρη εκδοση?

σκεφτομαι να το αγορασω ασπρο

 

γρατζουνιεται ευκολα?

το πισω καπακι ειναι διαφορετικο απο το μαυρο?

ευχαριστω

 

Εγώ έχω την άσπρη. Είναι όμορφη, δεν γρατζουνιεται εύκολα αλλά έχοντας δεί όλα τα διαθέσιμα χρώματα, προτιμώ την titanium.

Bosch Com 509, Ericsson T10s, Ericsson T18s, Nokia 3330, Siemens C35, Panasonic GD67, Sharp GX10, Nokia 3200, Motorola E398, Nokia 9300, Nokia 6085, Motorola W490, Motorola A1200 Ming, LG HB620, Samsung B7300 OmniaLITE, Samsung Galaxy 551, Samsung Nexus S, Iphone 4, Samsung Galaxy Nexus, Motorola Moto G, LG G2 D802, HTC One M9, HTC 10, Nokia X7 (8.1), Nokia 8.3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να ρωτησω με πμ καποιον που να ξερει απο προγραμματα gps. Οποιος θελει ας μου στειλει ενα μυνημα. Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την άσπρη. Είναι όμορφη, δεν γρατζουνιεται εύκολα αλλά έχοντας δεί όλα τα διαθέσιμα χρώματα, προτιμώ την titanium.

 

τι σε εχει "χαλασει"?

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα, είναι καθαρά θέμα γούστου.
Bosch Com 509, Ericsson T10s, Ericsson T18s, Nokia 3330, Siemens C35, Panasonic GD67, Sharp GX10, Nokia 3200, Motorola E398, Nokia 9300, Nokia 6085, Motorola W490, Motorola A1200 Ming, LG HB620, Samsung B7300 OmniaLITE, Samsung Galaxy 551, Samsung Nexus S, Iphone 4, Samsung Galaxy Nexus, Motorola Moto G, LG G2 D802, HTC One M9, HTC 10, Nokia X7 (8.1), Nokia 8.3
Link to comment
Share on other sites

ειχα το ασπρο πριν 2 μηνες και τωρα εχω το titanium

νομιζω πιο ωραιο ειναι το titanium

αν στο λευκο ηταν λευκη και η οθονη θα ηταν πιο ωραιο.........

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το λευκο. Θα το έπαιρνα αν δεν είχα το λευκό nexus s πριν. Μόνο για αυτο πήγα σε μαύρο galaxy nexus, για αλλαγή. Νομίζω οτι δε θα εχει θέμα στα υλικά για να κάνει γρατζουνιές.

 

Απο την άλλη, αν είσαι εκτος εγγύησης ή δε σε νοιαζει και πιάνουν τα χέρια σου μπορείς πάντα να κανείς κατι τέτοιο: http://www.droid-life.com/2012/04/10/how-to-turn-your-original-galaxy-nexus-into-a-white-galaxy-nexus/

Μην ξεχνάτε οτι σε us η συσκευη είναι περισσότερο γνωστή.

 

Στη τελική υπάρχουν και τα skins για όποιον δε θέλει να μπλέξει με εγγυήσεις, μερικα ταιριάζουν καλα και στις άκρες.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το καπάκι δίπλα από την κάμερα μου το κάνει και εμένα, αλλά είναι τελείως ανεπαίσθητο. Edited by thanasisdr
Link to comment
Share on other sites

Εχθές κατά λάθος τράβηξα screen shot την οθόνη μου. Δεν ήξερα ότι μπορούσα να το κάνω. Προσπάθησα να βρω πως το έκανα αλλά δεν το βρίσκω. Μπορεί κάποιος να πει πως γίνεται; Είμαι stock με 4.1.1
Link to comment
Share on other sites

δε γινεται να μη λειτουργει, ετσι γινεται , δεν υπαρχει καποιος αλλος τροπς πατας αυτα τα 2 ταυτοχρονα

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια και λετε για συνδυασμους κουμπιων...! προχτες πηγα τα κανω 3 buttons combo για να κανω backup και κατι πατησα ουτε εγω δεν ξερω και με εβγαλε σε μια οθονη δεν την ειχα δει που ελεγε ODIN και κατι για updates....? xD

 

καλημερααα,καλο μηνα μαγκεες....!

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θελω την βοηθεια σας.... ειχα βγαλει την μπαταρια του κινητου για καποια ωρα γιατι εβαλα μια μεμβρανη της zagg. σκουπισα καλα το τηλεφωνο μετα απο κανενα μισαωρο το αναψα και ολα οκ. οταν πηγα να το φορτισω τιποτα.... μου εγραφε not charging στις ρυθμισεις της μπαταριας.... το βαζω στο pc τιποτα και εκει και μου βγαζει μηνυμα usb device not regognised.ουτε φορτιζει ουτε συνδεεται.... καμια ιδεα τι συμβαινει;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...