Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα!!!:D

όπως είχα πεί πριν λίγες μέρες θα εδινα 2 βιντεακια οσον αφορα την καθημερινη χρηση και την φορητοτητα του samsung galaxy note σαν ταμπλετο-τηλεφωνο

 

και κατα δευτερο λιγα πραγματακια κ τρυκ για το s pen και τι παίζει! :D

 

 

ελπιζω να βοηθησω καποιους φιλους απο εδω που σκεφτονται την αγορα του :) και να εχουν extra εντυπωσεις..

 

 

 

πολυ καλη παρουσιαση Μαριε μπραβο αγορι μου:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γιατί ρε παιδιά να πληρώσετε για gps; αφού το google navigator είναι δωρεάν, με λίγα data που με ένα πακέτο καλύπτονται ή με τη νέα επιλογή να αποθηκεύεις τους χάρτες που θες δεν χρειάζεσαι data.
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

ειχα επισκεφτει την αδερφη μου ειναι συνοικιακο μαγαζι στο κεντ φιλε μου δεν ξερω το site του (ειπα στην αδερφη μου να περασει για να μου πει).

σε ανδροιντ δεν εχω δοκιμασει το mls αλλα το εχω δουλεψει σε κανονικο μηχανημα... δεν νομιζω να εχει καμια απολυτως διαφορα...

 

Αν και είμαστε εκτός θέματος. . .

Σε κανονικό πλοηγό (3505Α νομίζω) το εχω και εγώ και δε το αλλάζω.

Όμως το είχα δει-δουλέψει σε symbian και ήταν άλλα γυάλα κουτρουβάλα, καμία σχέση με αυτό που ηξερα. . .

Σε android δε το εχω δει-δουλέψει για αυτό και σε ρώτησα. . .

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,να ρωτησω κατι off topic?

Παραγγειλα απο το handtec για πρωτη φορα την original flip case και θελω να ρωτησω σε οποιον γνωριζει πως γινεται η αποστολη απο αυτους..μεσω ταχυδρομειου?

Απο που θα την παραλαβω και ποσες μερες θα κανει να ερθει θεσσαλονικη;

Thanks

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι παιζει με την φορητοτητα του κινητου ας πουμε στην πισω τσεπη ενος τζιν ?
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι παιζει με την φορητοτητα του κινητου ας πουμε στην πισω τσεπη ενος τζιν ?

 

Μπαίνει και περισσεύει! :)

 

Αν θα δεις όμως σε κάποιο κατάστημα το 5αρη της Samsung δοκιμάσετε το, είναι το ίδιο "πράγμα". . .

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ειναι 5.3 ιντσες ,παιζει μεγαλο ρολο το τζιν!!Εγω ας πουμε φοραω και φαρδια και στενα..Στην ΠΙΣΩ τσεπη χωραει κανονικα απλα θα περισσευει περιπου 1-2 εκατοστα σε στενη γραμμη! :P

Θα σε συμβουλευα να μην το βαζεις πισω γτ μπορει να κατσεις κ επανω και να προκαλεσεις ζημια..και ασε που υπαρχουν και ελαφροχεριδες.

Εγω προσωπικα το βαζω στην μπροστινη τσεπη και ειναι μια χαρα..Δεν περισσευει καθολου.

Δεν το περιμενα αρχικα γτ παντα πισω εβαζα τα κινητα μου.

Παραυτα ειναι τοσο λεπτο που δεν θα σε προβληματισει σε καθημερινη χρηση και σε μεταφορα!! :)

Samsung Omnia, Sony Ericsson 810i, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy SIII

twitter MariosGian

Link to comment
Share on other sites

οποιος ακουσει η δει τπτ σε κανενα μαγαζι που εφερε το νοτε να το δουμε απο κοντα και εμεις ας μας το πει!!!

 

15 νοε στο πλαισιο στουρναρη :)

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

15 νοε στο πλαισιο στουρναρη :)

 

Μου αρέσει πάντως που στο Πλαίσιο το διαφήμιζαν εδώ και ένα μήνα προπαραγγελία για κυκλοφορία σήμερα.

 

Το πρωί όμως αφαίρεσαν από το site τους την ενημέρωση για την ημερομηνία κυκλοφορίας και τώρα υπάρχει απλά ένα 'αναμένεται σύντομα'.

 

Φυσικά δεν υπήρξε καμία τηλεφωνική ενημέρωση σε αυτούς που προπαραγγείλανε, τη στιγμή που τις πρώτες εβδομάδες με πήραν 4 (!) φορές τηλέφωνο να μου πουν αν θέλω να μου το στείλουν σπίτι όταν κυκλοφορήσει. Αλλά όταν στο πουλάνε 174 Ευρώ (!) πιο ακριβά από το γερμανικό Amazon, πως να μην τους προτιμήσω (και αυτούς και τα υπόλοιπα καταστήματα που το δίνουν στα 699 Ευρώ).. :chair:

 

/rant over

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,να ρωτησω κατι off topic?

Παραγγειλα απο το handtec για πρωτη φορα την original flip case και θελω να ρωτησω σε οποιον γνωριζει πως γινεται η αποστολη απο αυτους..μεσω ταχυδρομειου?

Απο που θα την παραλαβω και ποσες μερες θα κανει να ερθει θεσσαλονικη;

Thanks

 

Φίλτατε μόνο τη θήκη πήρες ή και κανά screen protector?

Για δώσε το λινκ. . .

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Φίλτατε μόνο τη θήκη πήρες ή και κανά screen protector?

Για δώσε το λινκ. . .

 

Ναι αγορινα μονο την θηκη αλλα δεν ξερω ποτε και πως θα ερθει..κατι για delivery royal mail μου λεει:cool:

http://www.handtec.co.uk/product.php/5873/samsung-galaxy-note-official-flip-cover-blue

Link to comment
Share on other sites

Ναι αγορινα μονο την θηκη αλλα δεν ξερω ποτε και πως θα ερθει..κατι για delivery royal mail μου λεει:cool:

http://www.handtec.co.uk/product.php/5873/samsung-galaxy-note-official-flip-cover-blue

Είναι το αντίστοιχο ΕΛΤΑ της Αγγλίας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι το αντίστοιχο ΕΛΤΑ της Αγγλίας

Οφτοπικ

Και πόσες μέρες κάνει για να παραδώσει Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

Οφτοπικ

Και πόσες μέρες κάνει για να παραδώσει Ελλάδα?

 

Πολλές.....

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι και γω να το αγορασω (οταν ελεησουν οι εταιρειες κινητης....) αν και μαλλον δεν θα εχει την υποστηριξη που εχουν ή θα εχουν αλλες συσκευες απο τους developers .

Εχει κανεις αυτο το θεμα http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1336187 ;

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι και γω να το αγορασω (οταν ελεησουν οι εταιρειες κινητης....) αν και μαλλον δεν θα εχει την υποστηριξη που εχουν ή θα εχουν αλλες συσκευες απο τους developers .

Εχει κανεις αυτο το θεμα http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1336187 ;

 

2 συσκευές που έχω δει δεν είδα τέτοιο "πρόβλημα". . .

 

Όσο για αυτό σχετικά με την όποια υποστήριξη γιατί το λες;

 

Σχετικά με τις εταιρίες για το αν θα το φέρουν γιατί δε κοιτάς και από αλλά μαγαζιά-καταστήματα; (όχι από εξωτερικό αν αυτό σε ενοχλεί)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Όσο για αυτό σχετικά με την όποια υποστήριξη γιατί το λες;

Με την εννοια οτι δεν θα ασχοληθουν πολλοι για τη δημιουργια custom roms,themes κτλ. Και αυτο μπορει να μην φαινεται σημαντικο τωρα, αλλα μετα απο μερικους μηνες νομιζω οτι ειναι. Τελος παντων, για μενα αν και ειναι σημαντικο,δεν ειναι το σημαντικοτερο.

Σχετικά με τις εταιρίες για το αν θα το φέρουν γιατί δε κοιτάς και από αλλά μαγαζιά-καταστήματα; (όχι από εξωτερικό αν αυτό σε ενοχλεί)

Λογω επιδοτησης...

Link to comment
Share on other sites

..εχετε υποψη ποτε tha κυκλοφορησε i grafida? Edited by doctor-gio
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Πω πω...Τι έρωτας είναι αυτός...:love:

Με το χέρι στη τσέπη είμαι...

Τρελλο εργαλείο...

Αν υπήρχε ένα μαγαζι να το δω και να το κρατησω έστω και για ένα λεπτο στο χέρι μου,να δω πως "κάθεται" λόγω μεγέθους...:worry:

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

μολις το πηε και κολητος μου χτες και βγαινοντας απο το σπιτι του φευγει απο τα χερια παιρνει λιγο τη κατηφορα και σαν να μην εφτανε αυτο περναει και ενα παπακι απο πανω του..εχουμε μεινει καγκελο και οι δυο..ευτυχως εκτος απο γδαρσιματα στο καπακι το κινητο δεν επαθε απολυτως τιποτα...και μετα το μεσημερι αφηνω το δικο μου πανω στο τραπεζι και ο ανιψιος μου μου εξαφανισε τη γραφιδα..ειναι 2 ετων πως στο καλο την εβγαλε...εχετε υποψη ποτε και κυκλοφορησει?

 

Ουαου!Σοβαρά μιλάς??Και άντεξε το "κομμάντο"??ΣΟΥΠΕΡ!

Γύρω στις 15 του μηνός θα κυκλοφορήσει πάντως αν δεν κάνω λάθος :)

Samsung Omnia, Sony Ericsson 810i, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy SIII

twitter MariosGian

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Note review http://goo.gl/MGTuc

 

http://cdn.androidcentral.com/sites/androidcentral.com/files/imagecache/w225h400/postimages/108579/img_2208_0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...