Jump to content

[Eπίσημο] Samsung Wave 3 (S8600)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βλεπω σε καποια καταστηματα στον Σκρουτζ να το παρουσιαζουνε και με Ελληνικη γλωσσα, ισχυει κατι τετοιο η ειναι μουφα;

 

Για δώσε πληροφορίες σε ποια;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για δώσε πληροφορίες σε ποια;

 

http://www.ebw.gr

http://www.cityshop.gr

http://www.vnp.gr

 

Στα τεχνικα στοιχεια το λεει καθαρα, Γλώσσες GR, EN

Τους εστειλα μηνυμα και περιμενω απαντηση

Link to comment
Share on other sites

εχει ελληνικα ελεγαν κ σε ενα φιλο παραπανω κ οταν το ανοιξε μονο ελληνικα δεν ειχε...αντε να δουμε απαντησειs...

 

Eγω ημουν αυτος ετσι ελεγαν και επεμεναν κιολας,αλλα διαψευστηκαν οποτε το γυρισα μετα λυπης μου πισω.:worry:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebw.gr

http://www.cityshop.gr

http://www.vnp.gr

 

Στα τεχνικα στοιχεια το λεει καθαρα, Γλώσσες GR, EN

Τους εστειλα μηνυμα και περιμενω απαντηση

 

Φίλτατε μήπως πήρες απάντηση από τις αναφερόμενες;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

φιλε πεs μου ποιο καταστημα ειναι γιατι θελω να παρω το wave m (s7250) μη φαω κανενα πακετο...!!!

 

birdfhone:X

 

oμως το κοβω και αυτο να μην εχει ελληνικα.Οσο αφορα το σαμσουνκ γουειβ 3,φεναται πως ετοιμαζεται να εισαχθη στην Ελλαδα επισημα γιατι απο 5 μαγαζια που το εφερναν εγιναν 10.:rolleyes:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά.Αρχείο pdf 80 Mb μπορεί να το ανοίξει?

εχω δοκιμασει μεγαλυτερο 67 MB

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

εχω δοκιμασει μεγαλυτερο 67 MB

Λογικά θ΄ανοίγει και 80ΜΒ.Εχω κάποια μεγάλα και μαζί με tablet που θ΄αγοράσω, θέλω να πάρω κι ένα κινητό να τ΄ανοίγει και μ΄αρέσει το Wave 3.Το σκέφτομαι ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θ΄ανοίγει και 80ΜΒ.Εχω κάποια μεγάλα και μαζί με tablet που θ΄αγοράσω, θέλω να πάρω κι ένα κινητό να τ΄ανοίγει και μ΄αρέσει το Wave 3.Το σκέφτομαι ακόμα!

 

Επειδή έχει το Polaris Office προεγκατεστημένο δεν θα έχεις πρόβλημα. Μέχρι και 100ΜΒ και βάλε ανοίγουν άνετα...

Link to comment
Share on other sites

Απο ΣΗΜΕΡΑ κι εγω κάτοχος της συσκευής. Πρώτες εντυπώσεις ΠΟΛΥ θετικές. ΑΝΤΕ να δουμε ποτε θα ΠΑΡΕΙ κ ελληνικα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο ΣΗΜΕΡΑ κι εγω κάτοχος της συσκευής. Πρώτες εντυπώσεις ΠΟΛΥ θετικές. ΑΝΤΕ να δουμε ποτε θα ΠΑΡΕΙ κ ελληνικα.

 

αν θες γραψε μας εντυπωσεις στις λειτουργιες του ασχετως ελληνικων,νομιζω οτι ειναι το μονο σημειο που χολαινει.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλά ... παρασκευη πήρα τηλ την samsung και μου ειπαν οτι ετοιμαζετε να γινει επισημη εισαγωγη . Τελικα κάποιος που το εχει αξιζει σαν αγορα???? εχω το wave 2 και πριν μερικες μερες πουλησα και το wave 1 που ειχα. πραγματικα απιστευτα τηλεφωνα και τα 2 ...

εμενα πρωσοπικα μου αρεσει πολυ το BADA 2 και δεν μου λειπει τιποτα απο αυτο το λειτουργικό .. βρισκω την ποιότητα κατασκευής των wave τελεια και πιστευω οτι οι 4 ιντσες ειναι υπεραρκετες για εναν νορμαλ χρήστη όπως εγω.

Αξιζει η αγορα του σε σχεση με τα άλλα 2???

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι το wave 3 αξίζει σαν αγορα. Η ποιότητα κατασκευής κ η οθόνη του ειναι φανταστική. Καμια σχέση με το wave 2.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλά ... παρασκευη πήρα τηλ την samsung και μου ειπαν οτι ετοιμαζετε να γινει επισημη εισαγωγη . Τελικα κάποιος που το εχει αξιζει σαν αγορα???? εχω το wave 2 και πριν μερικες μερες πουλησα και το wave 1 που ειχα. πραγματικα απιστευτα τηλεφωνα και τα 2 ...

εμενα πρωσοπικα μου αρεσει πολυ το BADA 2 και δεν μου λειπει τιποτα απο αυτο το λειτουργικό .. βρισκω την ποιότητα κατασκευής των wave τελεια και πιστευω οτι οι 4 ιντσες ειναι υπεραρκετες για εναν νορμαλ χρήστη όπως εγω.

Αξιζει η αγορα του σε σχεση με τα άλλα 2???

 

ΦΙΛΕ ΜΟΥ σου ειπαν ποτε περιπου θα γινει η εισαγωγη?το περιμενω πως και πως.Το ειχα παρει αλλα επειδη δεν ειχε ελληνικα το γυρισα πισω,και 2 μερες που το παλλεψα ειναι Φ Ο Β Ε Ρ Ο τηλεφωνο,τι αη φον και htc ειναι σε αλλη κλαση.:):)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

δεν μου ειπαν ποτε αλλα ειπαν οτι ετοιμαζονται για επισημη εισαγωγη η οποία θα γινει σιγουρα . και εγω το περιμενω.

εγω με το WAVE 2 δεν εχω κανενα προβλημα με τον BROWSER .

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να γινει συντομα αλλα αν κρινω απο το ποσο καιρο κανουν να δωσουν τιs επισημεs αναβαθμισειs κτλ. μαλλον πανε σαν αργοκαραβα...καλο καλοκαιρι!!!
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να εχουν καμια σχεση οι αναβαθμισεις λογισμικου με το μοντελο. ισα ισα που δεν τους συμφερει να καθυστερουν την κυκλοφορια του. Απο οτι βλεπω στο εξωτερικο παντως ουτε στην ευρωπη εχει βγει για ολες τις χωρες.... 5-6 μονο το εχουν επισημα. πιστευω οτι μετα το τελος της εκθεσης που γινετε τωρα θα βγει σε ολες τις αγορες.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...