Jump to content

[Επίσημο] Alcatel OT-990


tzivanas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση..:) Γνωρίζεις αν θα είμαι καλυμμένη στο alcatel όσον αφορά το skype και το yahoo mail?

 

Για το skype κοιτα εδω--->

https://market.android.com/details?id=com.skype.raider&hl=en

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 620
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πήρα για να μάθω το Android και μου φαίνεται πολύ καλό.

Κατέβασα το software από το site της Alcatel αλλά δεν μπορώ να το συνδέσω με το PC μου που τρέχει Windows XP SP3 Ελληνικά.

Φαίνεται να είνα θέμα Drivers (Quallcomm HSUSB) γιατί δεν το βλέπει. Κατάφερα μόνο να δεί την MicroSD...

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη. Δεν αντέχω κινητόο που δεν μπορώ να το συνδέσω με PC!

 

Eπαναφέρω την ερώτηση γιατί ακόμα δεν μπόρεσα να το συνδέσω με USB!

Link to comment
Share on other sites

Drivers για τη συσκευη εχεις περασει;

 

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

 

Έχω εγκαταστήσει τα προγράμματα που κατέβασα από το site της AlcatelOneTouch. Μετά την εγκατάσταση και των δύο όταν βλέπω την διαχείριση συσκευών μου βγάζει κίτρινο θαυμαστικό στο "Qualcomm HSUSB Device".

 

Υπάρχουν άλλα drivers????

Link to comment
Share on other sites

Έχω εγκαταστήσει τα προγράμματα που κατέβασα από το site της AlcatelOneTouch. Μετά την εγκατάσταση και των δύο όταν βλέπω την διαχείριση συσκευών μου βγάζει κίτρινο θαυμαστικό στο "Qualcomm HSUSB Device".

 

Υπάρχουν άλλα drivers????

 

 

Εγω περασα απλα το προγραμμα της alcatel που περασες και εσυ και μου το αναγνωριζει κανονικα το τηλεφωνο!

(Σε windows xp)

Οποτε κατι θα φταιει με τον υπολογιστη σου!

Στο My compyter δεν στο εμφανιζει σαν εξωτερικο σκληρο?

Link to comment
Share on other sites

Για συνδεση USB θα χρειαστεις το κατωθι (αν εχεις windows 7 ή vista). Εγκαθιστα τους drivers και θα φυγει εκεινο το ενοχλητικο κιτρινο θαυμαστικο που αναφερεσαι. Να θυμασαι πως χρειαζεται εκκινηση και το προγραμμα "Android Manager" απο το μενου του τηλεφωνου σου (εχει εικονιδιο) και κατοπιν ακολουθεις οδηγιες. Εναλλακτικα, μπορεις να χρησιμοποιησεις το διαχρονικο "My Phone Expolrer", αφου κατεβασεις μια εφαρμογουλα-client απο το Android Market και φυσικα το αντιστοιχο προγραμμα για το PC σου (χρειαζεται κι αυτο εκκινηση απο το μενου του τηλεφωνου πριν τη συνδεση).

 

Το link που λεγαμε http://www.brothersoft.com/windows-mobile-device-center-70976.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα. Υπάρχει κάποιος τρόπος όταν έχω συνδεμένα τα hands free να κάνω την συσκευή να χτυπάει κανονικά από το ηχείο όταν δέχομαι κλήσεις; Ποια λύση έχετε δώσει στο πρόβλημα με τους 70 ελληνικούς χαρακτήρες ανά sms; Πόσο σας κρατάει η μπαταρία και με τι χρήση;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα. Υπάρχει κάποιος τρόπος όταν έχω συνδεμένα τα hands free να κάνω την συσκευή να χτυπάει κανονικά από το ηχείο όταν δέχομαι κλήσεις; Ποια λύση έχετε δώσει στο πρόβλημα με τους 70 ελληνικούς χαρακτήρες ανά sms; Πόσο σας κρατάει η μπαταρία και με τι χρήση;

 

1)και εγω εχω το ιδιο προβλημα και δεν εχω βρει λυση ακομα(μαλλον θα παρω bluetooth)

2)εγω εχω το greek keyboard που εχει 160 χαρακτηρες σε καθε μηνυμα(λογικα θα υπαρχουν και αλλες εφαρμογες στο μαρκετ

3)Η μπαταρια μου κραταει απο 26-27 ωρες (με τρελη χρηση εφαρμογων,wifi,gps,games)

εως και 3 μερες με χαλαρη χρηση.(τωρα ποσο κραταει με χρηση ΜΟΝΟ ως συσκευη τηλεφωνου δεν ξερω,και δεν θελω να μαθω κιολας):p

Link to comment
Share on other sites

το κινητακι τα σπαει αν δε γεμιζε τοσο.γρηγορα η μνημη του οταν κατεβαζεις εφαρμογες θα ταν αψογο,επισης αλλο ενα προβλημα εφοσον ειμαστε στη 2.2 γιατι δε με αφηνει να κατεβασω το φλασ πλαυερ απο το αντροιντ μαρκετ;
Link to comment
Share on other sites

Μια που το πήρα και ΄γω και δεν μου αρέσει το πληκτρολόγιο touchpal ιδιαίτερα αλλά και για τους 70 χαρακτήρες του μηνύματος βάλε στο market ως αναζήτηση greek input method και το πρώτο αποτέλεσμα είναι η λύση,μετά πιέζοντας παρατεταμένα σε πεδίο πχ.αναζήτησης για να εμφαννιστεί πληκτρολόγιο αλλάζεις την μέθοδο εισαγωγής σε Greek keyboard(εννοείται έχει και αγγλικά που αλλάζουν πανεύκολα πατώντας το σημαιάκι),και έχεις και τους 160 χαρακτήρες σου.

κατα τα άλλα το κινητάκι μια χαρά είναι για τα χρήματα του(έγγραφή βίντεο WVGA 800 x 480,30 fps);)

 

Η διαρκεια της μπαταριας ειναι κατι υποκειμενικο, οπως καταλαβαινεις. Προσωπικα, εχοντας ξεπερασει το αρχικο σταδιο των πρωτων ημερων οπου πεφτει το απαραιτητο σκαλισμα, με προσθαφαιρεσεις δεκαδων προγραμματων, αρκετο Angry Birds και γενικως πολλες ωρες με την ποιοτικη του οθονη να εξαντλει την μπαταρια, τωρα πλεον, μπορω να βγαλω ασφαλη συμπερασματα.

 

Εγκαθιστας το "Juice Defender", καταρχην. Βοηθα αρκετα. Τωρα. Με 2-3 κλησεις ημερησιως συνολικης διαρκειας 10 λεπτων κι αλλα 2-3 απεσταλμενα SMS (μεσο ορο φυσικα καθε μερα) και τις υπολοιπες ωρες να "καθεται" στην σκοτεινη αναμονη, προσωπικα, εχω δει και 4 και 5 μερες ακομη, μεχρι να χρειαστει να το φορτισω. Εννοειται, πως αν ανοιξεις ραδιοφωνο, καμερα με φλας, εκθεση φωτογραφιων, κτλ.....ε.....ενταξει προφανως και εξαντλειται αρκετα η μπαταρια. Αυτο που μου εχει κανει θετικη εντυπωση, ειναι το γεγονος πως με ενεργοποιημενο για αρκετες ωρες το Wi-Fi αλλα χωρις να ανταλασσει σημαντικο αριθμο δεδομενων (σε ψιλοαδρανεια δηλαδη και περιμενοντας να του στειλω καμια εφαρμογη), παραδοξως δεν ξεζουμιζει καθολου την μπαταρια! Ισως κανει τοσο καλη δουλεια το Juice Defender, δε ξερω. Παντως εννοειται πως το Wi-Fi φαινεται να παραμενει ενεργοποιημενο, δηλαδγη δεν ειναι το κλεινει στο background το προγραμμα εξοικονομησης ενεργειας. Βεβαια, τωρα που το σκεφτομαι, μιλαμε και για μια αποσταση απο το router...μολις 1 μετρου, οποτε μαλλον δε"ζοριζεται" να συνδεθει. Τελος παντων. Ισως εχω και λανθασμενο σημειο αναφορας για την συγκριση (SonyEricsson P990). Συνολικα παντως κι εχοντας μιλησει και με γνωστους μου με android, αλλα κι απο οτι εχω διαβασει στο net για android συσκευες, μαλλον προκειται για πολυ καλη περιπτωση. Τουλαχιστον με τα δικα μου standards και κρινοντας το σαν Τηλεφωνικη Συσκευη (μην το ξεχναμε).

 

Στο θεμα των ακουστικων και της σιωπηλης εισερχομενης κλησης, δε βρισκω κατι μεμπτο. Αν εχεις το jack καρφωμενο, υποτιθεται οτι ακους μουσικη. Ε, αυτο σου "περναει" τον ηχο κλησης σου στα ακουστικα σου. Αποκλειεται να μην καταλαβεις τη διαφορα! Και μολις εκανα κι ενα test με τον ηχο απο το ραδιοφωνο ή τη μουσικη, να ακουγεται απο το μεγαφωνο του τηλεφωνου. Εννοειται πως κοβει τον ηχο απο αυτο που ακουγεται και ξεκινα και τη δονηση. Νομιζω πως παλι γινεται αντιληπτη η κληση.....Συμφωνω πως θα ηταν καλυτερα να ακουγεται κι ο προεπιλεγμενος ηχος κλησης για την εισερχομενη, απλως θεωρω μικρο το κακο.

 

Τωρα που λεμε και για ηχο. Το ηχειακι του ειναι μαγικο! Ασυνηθιστα δυνατο για τηλεφωνο και θα τολμουσα να πω εφαμιλλο των τεσσαρων SonyEricsson που περασαν απο τα χερια μου. Και πιστεψτε με, με ειχανε κακομαθει με την εξαιρετικη ποιοτητα ηχου (για τηλεφωνικες συσκευες).

 

Συνολικα, ενθουσιασμενος και ικανοποιημενος απο το κομψο Alcatel και ειδικα για τα <140 ευρω που κοστιζει. Τοσο ενθουσιασμενος, που ενω το πηρα για την κοπελα μου με σκοπο να "μπει" λιγακι στην λογικη των touch-phone, δεν αποφασιζω να της το δωσω, με τιποτε!:lol: Ολο δικαιολογιες ψαχνω, οτι το "σεταρω" με τα προγραμματα που η ιδια θα χρειαστει, οτι της "στρωνω" την μπαταρια ακομη και τωρα στην 17 φορτιση:rolleyes: κι ενα σωρο αλλα τετοια, του στυλ....."για σενα δουλευω, να το παρεις ετοιμο":lol:

 

Τελος παντων. Η αληθεια ειναι οτι εκει εξω, υπαρχουν -σχεδον- εκατονταδες πλεον συσκευες με Android και με καλυτερα specs απο οτι το μικρο Γαλλακι. Σε αυτα τα λεφτα ομως που ζηταει η Alcatel.....απλα δεν εχει αντιπαλο.-

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ το κινητό. Εδώ και 2 χρόνια χρησιμοποιώ το HTC Magic και είμαι αρκετά ικανοποιημένος άρχισε όμως να αποκτά δική του προσωπικότητα(δεν κρατάει η μπαταρία κτλ.) και επειδή δεν θέλω να δώσω πολλά λέω να το επιλέξω. Έχω να κάνω κάποιες ερωτήσεις πρώτα:

 

1. Τρώει καθόλου κολλήματα?

2. Η camera τι λέει?

3. Η μπαταρία κρατάει κανένα 3ήμερο με απλή χρήση?

4. Ποιότητα κατασκευής καλή?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

...:::Joe:::...
Link to comment
Share on other sites

1) Σε αυτον τον πρωτο μηνα που περιεγραφα παραπανω, τον διαβολομηνα για ενα smartphone:lol:, ή 1 ή 2 φορες reboot.

2) Πραγματικα, αξιοπρεπεστατες φωτογραφιες! Bonus, αυτο που αποκαλυψε ο "rostropol".....Video=800x480:happy:

3) Διαβασε το παραπανω σεντονι μου:lol: Ναι. Χαλαρα!

4) Αναλογη συσκευης διπλασιου κοστους, και δεν υπερβαλλω καθολου, το εννοω. Και σε αισθηση στο χερι και κατα τη χρηση.

 

Ορμα!:D

Link to comment
Share on other sites

1) Σε αυτον τον πρωτο μηνα που περιεγραφα παραπανω, τον διαβολομηνα για ενα smartphone:lol:, ή 1 ή 2 φορες reboot.

2) Πραγματικα, αξιοπρεπεστατες φωτογραφιες! Bonus, αυτο που αποκαλυψε ο "rostropol".....Video=800x480:happy:

3) Διαβασε το παραπανω σεντονι μου:lol: Ναι. Χαλαρα!

4) Αναλογη συσκευης διπλασιου κοστους, και δεν υπερβαλλω καθολου, το εννοω. Και σε αισθηση στο χερι και κατα τη χρηση.

 

Ορμα!:D

 

thanks φίλε μου... Μάλλον θα ορμίσω τελικά!

...:::Joe:::...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα flah player 10,1 εχει κατεβασει κ εγκατηστησει απο το market κανεις? Διοτι μου γραφει δεν ειναι συμβατο.

 

λογικά δεν μπαίνει ο flash player στο κινητό.. κρίμα ειναι μεγαλο μιον αυτο.. μονο video απο youtube μεσω της εφαρμογής παίζει..

Link to comment
Share on other sites

Εγω περασα απλα το προγραμμα της alcatel που περασες και εσυ και μου το αναγνωριζει κανονικα το τηλεφωνο!

(Σε windows xp)

Οποτε κατι θα φταιει με τον υπολογιστη σου!

Στο My compyter δεν στο εμφανιζει σαν εξωτερικο σκληρο?

 

Όταν συνδέω με USB καλώδιο αυτόματα βγάζει μια οθόνη για προσάρτηση (mount). Αν πατήσω το κουμπάκι βλέπει το MicroSD σαν εξωτερική συσκευή αποθήκευσης. Αν δεν το πατήσω όχι αλλά πάντα υπάρχει εκείνο το ενοχλητικό κίτρινο θαυμαστικό δίπλα από το "Qualcomm HSUSB Device".

 

Aυτά τα κάνει και σε υπολογιστή με XP και σε άλλον υπολογιστή με Vista.

 

Για συνδεση USB θα χρειαστεις το κατωθι (αν εχεις windows 7 ή vista). Εγκαθιστα τους drivers και θα φυγει εκεινο το ενοχλητικο κιτρινο θαυμαστικο που αναφερεσαι. Να θυμασαι πως χρειαζεται εκκινηση και το προγραμμα "Android Manager" απο το μενου του τηλεφωνου σου (εχει εικονιδιο) και κατοπιν ακολουθεις οδηγιες. Εναλλακτικα, μπορεις να χρησιμοποιησεις το διαχρονικο "My Phone Expolrer", αφου κατεβασεις μια εφαρμογουλα-client απο το Android Market και φυσικα το αντιστοιχο προγραμμα για το PC σου (χρειαζεται κι αυτο εκκινηση απο το μενου του τηλεφωνου πριν τη συνδεση).

 

Το link που λεγαμε http://www.brothersoft.com/windows-mobile-device-center-70976.html

 

Καταφέρνω να το συνδέσω και με το πρόγραμμα της ALCATEL (Andoid Manager) και με το πρόγραμμα MyPhoneExplorer (πολύ καλύτερο). Το πρώτο θέλει να έχω ενεργοποιήσει το USB tethering τπ δεύτερο όχι.

 

Το θέμε είναι ότι μπορώ να κάνω σύνδεση με τα προγράμματα ΜΟΝΟ με WiFi ή με Bluetooth, δεν μπορώ να κάνω σύνδεση με το USB. To αστείο είναι ότι για να γίνει η σύνδεση με WiFi ή Bluetooth ΠΡΕΠΕΙ να είναι συνδεδεμένο ΚΑΙ το καλώδιο USB!

 

Νομίζω ότι το πρόβλημα σύνδεσης θα λυθεί σωστά μόνο όταν βρούμε οδηγούς για USB (αυτό το καταραμένο "Qualcomm HSUSB device"...

 

'Εχει καταφέριοε κανένας να το συνδέσει με απενεργοποιημένο το Wifi και το Bluetooth (ώστε να είμαστε σίγουροι ότι τα data περνάνε μέσα από το καλώδιο);

 

Έχω στείλει και μύνημα στην Alcatel (δηλαδή τους Κινέζους της TCL γιατί δεν νομίζω να ασχολείται η Alcatel με αυτά τα ψιλοπράγματα) αλλά δεν έχω πάρει απάντηση...

 

 

PS: Τί είναι αυτό το link? Κάτι λέει για Windows Mobile... όχι για Android...

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη, ενα τηλεφωνο με λειτουργικο Android.....δεν ειναι "Mobile Device"?

 

Θα σου δωσω μια συμβουλη...

 

Μαθε να Διαβαζεις, να Ακους, τι σου λενε οι αλλοι, ειδικως οταν τους Εσυ τους ρωτας, οταν Εσυ εχεις αποριες.

 

Κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να σε βοηθησει. Ουτε η ιδια η Alcatel. Κι αυτο, διοτι πρωτιστως, πρεπει Εσυ να λυσεις το οποιο προβλημα συνδεσης εχεις, στο συγκεκριμενο λειτουργικο συστημα του υπολογιστη σου. Κοινως, στην Microsoft πρεπει να στειλεις mail.

 

Αν τωρα, εμπαινες στον κοπο, να ψαξεις λιγο στο google ας πουμε, τι σκ(...)τά! ειναι αυτο που σου παρεθεσα να κατεβασεις, θα ειχες διαπιστωσει οτι προκειται για: "Windows (το λειτουργικο στο PC σου) Mobile Device (για φορητες συσκευες, τηλεφωνα, tablets, ebook) Center (η γενικη πλατφορμα διαχειρισης των συσκευων).

 

Αν! εμπαινες στον κοπο βεβαια, Αν! Εσυ αντ'αυτου, προτιμας να παραμενεις στη βαθυτατη αγνοια σου και να επιμενεις σε μια λανθασμενη αντιληψη, που τυγχανει να παρασερνει στην παραπληροφορηση κι οσους ακομη διαβαζουνε τα posts.

 

Τελευταια συμβουλη......Παρατα τα αυτα τα smartphones και τα εξειδικευμενα τηλεφωνα, αν το μονο που σου προκαλουν ειναι συγχυση και μπελαδες. Εχει ενα σωρο απλουστερες, αλλα το ιδιο αξιολογες συσκευες εκει εξω, που συνοδευονται απο πληρες manual κι απο το απαραιτητο CD εγκαταστασης στην συσκευασια τους. Κι εσυ θα ηρεμησεις, κι οποιος μπορει πραγματικα να αντλησει μια πληροφορια απο το παρον θεμα, θα σου ειναι υποχρεος που σταματησες να γραφεις ανακριβειες.

Link to comment
Share on other sites

@1600: Αν το παραπάνω μύνημά απευθύνεται σε μένα ομολογώ ότι εκπλήσσομαι βαθύτατα με την προσβλητική απάντηση. Αν δεν απευθύνεται σε μένα, ζητώ συγγνώμη.
Link to comment
Share on other sites

Mιά λοιπόν που το μύνημα του 1600 απευθύνεται σε μένα, και περιέχει αρκετά που με θίγουν θα παρακαλούσα τους διαχειριστές να το σβύσουν. Ευχαριστώ.

 

ΥΓ. Η ενασχόλησή μου με τον προγραμματισμό άρχισε το 1975 και περιλαμβάνει προγραμματισμό σε περιβάλλον UNIX (command line).

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα κατάφερα και το ενοχλητικό κίτρινο θαυμαστικό δίπλα στο "Qualcomm HSUSB Device" εξαφανίστηκε.

 

Να εξηγήσω λοιπόν αναλυτικά πως γίνεται αυτό γιατί θα το χρειαστούν σίγουρα και οι άλλοι χρήστες του συγκεκριμένου κινητού καθώς και του Alcatel OT-908.

 

==================ΑΡΧΗ ΟΔΗΓΟΥ==================

 

Kατ' αρχήν ο οδηγός που εγκαθιστούμε είναι ο "Qualcomm Composite ADB Interface - MI01". Αυτός περιέχεται στο site της Alcatel mobile phones.

 

ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ:

Το site αυτό ΔΕΝ περιλαμβάνει το 990 ούτε το 908 γιατί υπάρχει ξεχωριστό site για αυτά τα "onetouch"smartphones. Από αυτό το site κατεβάζουμε το κατάλληλο PC suite για τα 990 και 908 που είναι η έκδοση 2.2.1108.1642 (το ακριβές όνομα του αρχείου που κατεβάζουμε από εκεί είναι Alcatel_AndroidManager_2.2.1108.1642.rar). Αυτό όμως το αρχείο ΔΕΝ περιέχει τον οδηγό για σύνδεση με καλώδιο USB!!! Αυτόν το οδηγό θα τον πάρουμε από το PC Suite για τα άλλα (παλιότερα) κινητά όπως εξηγώ αναλυτικά εδώ.

ΚΛΕΙΝΕΙ Η ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ.

 

Κατεβάζουμε λοιπόν από το παλιό site το PC Suite (που περιέχει τον οδηγό που χρειαζόμαστε) που είναι το αρχείο "Alcatel_PC-Suite_9.5.1012.3147.rar", το αποσυμπιέζουμε και δίνει το "Alcatel_PC-Suite.exe". Αυτό δεν το τρέχουμε γιατί, έτσι κι αλλιώς για να εγκατασταθεί ζητάει το μοντέλο του κινητού και στη λίστα του δεν έχει τα 990 και 908. Το "Alcatel_PC-Suite.exe" το αποσυμπιέζουμε με το WinRAR (ίσως να μη χρειάζεται η αποσυμπίεση στα νεώτερα λειτουργικά - εγώ έχω WinXP) και παίρνουμε τους υποφακέλλους "Bin", "Driver", "USBHmgr" και κάποια αρχεία. Ο οδηγός που μας ενδιαφέρει βρίσκεται μέσα στον υποφάκελλο "OPAL", που βρίσκεται μέσα στον "Android", που με τη σειρά του βρίσκεται μέσα στον "Driver".

 

Γραφικά: Alcatel_PC-Suite>Driver>Android>OPAL

 

Μετά συνδέουμε το 990 (ή το 908) με USB καλώδιο στο PC και βγάζει το προβληματικό κίτρινο στο "Qualcomm HSUSB Device". Πάμε λοιπόν στη διαχείριση συσκευών (device manager) και επανεγκαθιστούμε τον οδηγό δίνοντας τη θέση που βρίσκεται ο υποφάκελλος OPAL και τελειώσαμε.

 

Για δοκιμή τρέχουμε ένα πρόγραμμα σύνδεσης (προτείνω το MyPhoneExplorer) και, με κλειστά όλα τα ασύρματα δίκτυα, επιβεβαιώνουμε ότι συνδέεται και συγχρονίζει ΜΟΝΟ από το καλώδιο USB.

 

======================ΤΕΛΟΣ ΟΔΗΓΟΥ================

 

Προφανώς η εταιρεία software που φτιάχνει τα software για τα κινητά της Alcatel (δηλ. η Mobile Action Technology Inc) ξέχασε να βάλει τον παραπάνω οδηγό της Qualcomm στο καινούριο PC Suite... Θα τους στείλω σχετικό μύνημα...

 

@1600: μην υποτιμάς τους παλιούς... Μπορεί να μην είναι πολύ εξοικειωμένοι με την επιφάνεια αλλά μπορεί να καταλαβαίνουν τι συμβαίνει από κάτω... Φιλικά πάντα.

Edited by MessengerOfGood
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τον οδηγό.

Μένει να δούμε αν το πρόβλημα αναγνώρισης υπάρχει και σε άλλους χρηστες της συσκευής αυτης που τρεχουν τα παλία ΧΡ όπως εσύ και αν υφισταται και στα νεότερα Vista και 7.

kouloukith.blogspot.com = pc help και όχι μόνο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...