Jump to content

[Galaxy S] Αναβάθμιση σε Gingerbread 2.3.3


harvik
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ok.

Έχετε υπόψη σας κάποια αντίστοιχη εφαρμογή (καιρός - ημερολόγιο - ειδήσεις - οικονομικά);

 

Η Εφαρμογη Daily Briefing που λες υπαρχει στην JVQ/JVR στο CSC αρχειο.Δεν ξερω για πιο λογο δεν το εχει εσενα

Αν θελεις πες μου να το ανεβασω

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 617
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η Εφαρμογη Daily Briefing που λες υπαρχει στην JVQ/JVR στο CSC αρχειο.Δεν ξερω για πιο λογο δεν το εχει εσενα

Αν θελεις πες μου να το ανεβασω

 

εχω ακουσει (και διαπιστωσει με την αναβαθμιση μου οπως κι ενος φιλου) πως εχει αφαιρεθει απ τη samsung. πιθανως να εμπεριεχεται στις non-official roms και οχι στις official.

Link to comment
Share on other sites

εχω ακουσει (και διαπιστωσει με την αναβαθμιση μου οπως κι ενος φιλου) πως εχει αφαιρεθει απ τη samsung. πιθανως να εμπεριεχεται στις non-official roms και οχι στις official.

 

Δεν ξερω τι γινεται με την αναβαθμιση μεσω kies,αλλα πχ αν φλασαρεις την official JVR της Sammy μεσω odin,θα δεις οτι υπαρχει μεσα στο CSC.

 

Τωρα πως γιατι κτλ γινεται αυτο δεν ξερω.

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Για 1-2 βδομαδες που την ειχα δεν μου το εκανε ουτε μια φορα.Κανενα απο τα 2.Μηπως κανα factory reset διορθωσει το προβλημα;

 

δεν εχω φτασει ακομα εκει.(πολλες εφαρμογες που βαριεμαι να βαζω ξανα). απο μερικα tests κατεληξα οτι για το πρωτο ιιιισως εφταιγε το voodoo color .το κανα reset στα αρχικα της ginger και νομιζω εστρωσε.

 

για το δευτερο ειμαι σχεδον σιγουρος οτι φταιει η νεα αναβαθμιση που εκανε το gosms . οποτε λαμβανω η στελνω μυνηματα απο κει και μετα με παιρνουν η καλω εγω το speaker ειναι παντα on απ την αρχη. ειδωμεν....

 

 

(** τα λεω για την περιπτωση που το χουν κι αλλα ατομα και ισως βρουν κατι σ αυτα που ειδα εγω που θα τους γλυτωσει απο ψαξιματα..)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου δοθηκε η αναβαθμιση μεσω KIES για κινητο με κωδικο EUR για οποιον ενδιαφερεται και δεν το ξέρει ηδη!
FiR3 Can Heat You But It Can Burn You Too..
Link to comment
Share on other sites

για το δευτερο ειμαι σχεδον σιγουρος οτι φταιει η νεα αναβαθμιση που εκανε το gosms . οποτε λαμβανω η στελνω μυνηματα απο κει και μετα με παιρνουν η καλω εγω το speaker ειναι παντα on απ την αρχη. ειδωμεν....

 

Για το προβλημα με το speaker που ανοιγει στις κλησεις, επιβεβαιωνω κι εγω οτι δεν πρεπει να φταιει η ρομ αφου το κανει και σε εμενα με cm7. Οντως πρεπει να προερχεται απο την τελευταια αναβαθμιση του gosms, το οποιο αναβαθμισα εχθες και απο τοτε αρχισαν και τα προβληματα. Λογικα θα παρουν το feedback και θα το διορθωσουν αυριο-μεθαυριο. Ως τοτε εχουμε το νου μας να κλεινουμε το speaker μολις καλουμε/μας καλουν

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Για το προβλημα με το speaker που ανοιγει στις κλησεις, επιβεβαιωνω κι εγω οτι δεν πρεπει να φταιει η ρομ αφου το κανει και σε εμενα με cm7. Οντως πρεπει να προερχεται απο την τελευταια αναβαθμιση του gosms, το οποιο αναβαθμισα εχθες και απο τοτε αρχισαν και τα προβληματα. Λογικα θα παρουν το feedback και θα το διορθωσουν αυριο-μεθαυριο. Ως τοτε εχουμε το νου μας να κλεινουμε το speaker μολις καλουμε/μας καλουν

 

Αυτο που λετε με το speaker το επαθα προχτες για μια και μονο κληση...Νομιζα οτι το ειχα πατησει καταλαθος.

Τελικα ομως εχετε δικιο.Ηταν η μονη μερα που ειχα το gosms στο κινητο

 

Α ρε myphone τι community εχεις!

Βρισκει παντα την ακρη

 

:respect::respect::respect::respect::respect::respect:

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους σας.

Πρωτο μου ποστ εδω και συγχαρητηρια για την εξαιρετικη δουλεια που κανετε.

Εγω περιμενα 3 βδομαδες για να κανω το update στο eur αλλα προχθες μου την εδωσε και την περασα με αλλαγη σε cos.

Και χθες βγηκε για eur!!!:mad:

Πραγματικα αλλο τηλεφωνο μιας και ημουνα στα ενα βημα πριν το πεταξω στον τοιχο.

Αν εξαιρεσουμε την οθονη πραγματικα απογοητευτικα με την 2.2 ειδικα αν σκεφτητε οτι προερχουμουνα απο htc wildfire+lg optimus τα οποια σε ομαλοτητα menu κτλ ηταν μπροστα:X

Τωρα εχω τηλεφωνο:)........η ειχα μεχρι που φορτισα την πρωτη φορα χθες βραδυ.

Βγαζοντας το φορτιστη στο 98% χθες στις 1 το βραδυ σημερα το πρωι στις 6(5 ωρες μετα ) η μπαταρια ειχε φτασει στο 65%!!

Ενταξει ειπαμε battery drain αλλα οχι και ετσι.

το θεμα μου ειναι το εξης....βλεποντας το ιστορικο τις μπαταριας το ''λειτουργικο συστημα androis'' κατειχε την πρωτη θεση με 65% και ολα τα αλλα απο 2-3%.

αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι οτι βγαζοντας την μπαταρια και κανοντας επανεκινησει και ξαναβαζοντας για φορτιση ο χρονος εναρξης δεν εχει μηδενιστει απο την αρχη αλλα συνεχιζει κανονικα οπως επισης και οσες εφαρμογες ειχαν καταναλωση μπαταρια παρεμειναν ετσι χωρις να αλλαξει το ποροστο τους η οτιδηποτε αλλο:blink:

(πραγμα που γινοταν κανονικα στην 2.2)

γιατι γινετε αυτο και τι μπορει να φταιει?

να ενημερωσω οτι προτου κανω την αναβαθμιση σε 2.3.3 απο τα νευρα μου δεν εκανα κανενα reset κτλ απλα περασα κατευθειαν την 2.3.3 και οτι εχω περασει go launcher ex

Σας ευχαριστω πολυ για την οποιαδηποτε βοηθεια/γνωμη

My collection

Zopo c2 - htc trophy - Ericsson x8 - lenovo p770

Apple ipad1 - lenovo a1 - motorola xoom 2 - blackberry playbook

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,θελω να περασω την επισημη 2.3.3 απ το KIES.Πριν το κανω αυτο,πρεπει να κανω καποια αλλα πραγματα?Περα απο το να αποθηκευσω τις επαφες μου
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η 2,3 (eur) το επίσημο επιτέλους αλλά διαβάζω σημεία και τέρατα τι συμβαίνει υπάρχουν πολλά προβλήματα μήπως να περιμένω καλύτερα η δεν υπάρχουν προβλήματα?

 

- το them του κινητού δεν αλλάζει. ίδιο μένη έτσι ?

-ακόμη για να κανό αναβάθμιση πρέπει να Κάνο κάτι πιο πριν ?

:worry:

keep flying
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,θελω να περασω την επισημη 2.3.3 απ το KIES.Πριν το κανω αυτο,πρεπει να κανω καποια αλλα πραγματα?Περα απο το να αποθηκευσω τις επαφες μου

 

Μέσω kies ΔΕΝ χάνεις τίποτε, παρόλα αυτά κράτα ενα αντίγραφο βασικών δεδομένων+επαφών του κινητού σου δια παν ενδεχόμενο (μπορεί να σου χρειαστούν αργότερα για άσχετο λόγο).

Βέβαια πριν την αναβάθμιση πάντα συνιστάται ενα factory reset (έτσι όμως σβήνονται εφαρμογές+επαφές) για καθαρότερη εγκατάσταση!

 

Βγήκε η 2,3 (eur) το επίσημο επιτέλους αλλά διαβάζω σημεία και τέρατα τι συμβαίνει υπάρχουν πολλά προβλήματα μήπως να περιμένω καλύτερα η δεν υπάρχουν προβλήματα?

 

- το them του κινητού δεν αλλάζει. ίδιο μένη έτσι ?

-ακόμη για να κανό αναβάθμιση πρέπει να Κάνο κάτι πιο πριν ?

:worry:

-Το theme φυσικά και δεν αλλάζει (ιδιαίτερα τουλάχιστον), έτσι είναι σε όλα τα stock samsung firmwares!

-διάβασε το παραπάνω σχόλιο περι "factory reset" (προαιρετικό)!

 

ΥΓ: ΟΛΑ αυτά αρκεί να μην έχετε lagfix στην συσκευή σας! Αν έχετε οποιοδήποτε lagfix ΜΗΝ προχωρήσετε (θα μπρικάρετε το κινητό)!!! Το αν έιστε root ή όχι δεν αλλάζει τίποτε (κάνετε αναβάθμιση κανονικά).

Edited by Coolgreek
Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

-Το theme φυσικά και δεν αλλάζει (ιδιαίτερα τουλάχιστον), έτσι είναι σε όλα τα stock samsung firmwares!

-διάβασε το παραπάνω σχόλιο περι "factory reset" (προαιρετικό)!

 

ΥΓ: ΟΛΑ αυτά αρκεί να μην έχετε lagfix στην συσκευή σας! Αν έχετε οποιοδήποτε lagfix ΜΗΝ προχωρήσετε (θα μπρικάρετε το κινητό)!!! Το αν έιστε root ή όχι δεν αλλάζει τίποτε (κάνετε αναβάθμιση κανονικά).

 

Το κινητό πριν δύο μίνες το πήρα είναι όλα τις εταιρίας τίποτα πειραγμένο. επιπλέον άκουσα κάτι για κολλήματα επίσης κάτι σοβαρό για την μπαταρία που χάνετε. ισχύουν αυτά στην επίσημη ?

-επίσης εγώ της επαφές μου της έχω στην sim όποτε δεν έχει σχέση με την αναβάθμιση. τέλος αν δεν Κάνο reset μπορεί να έχω επιπτώσεις ?

και τέλος χάνω εφαρμογές στην αναβάθμιση?

-μια ερώτηση διαβάζω από τούς φίλους πίσω η (eur) 2,3 είναι καλύτερα να μην αναβαθμιστώ η κατάλαβα λάθος ? (η 2,2 είναι καλύτερη δηλαδή )

και ευχαριστώ για τον κόπο σου ελπίζω να μην σε κούρασα.:)

Edited by pilotsd
keep flying
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό πριν δύο μίνες το πήρα είναι όλα τις εταιρίας τίποτα πειραγμένο. επιπλέον άκουσα κάτι για κολλήματα επίσης κάτι σοβαρό για την μπαταρία που χάνετε. ισχύουν αυτά στην επίσημη ?

-επίσης εγώ της επαφές μου της έχω στην sim όποτε δεν έχει σχέση με την αναβάθμιση. τέλος αν δεν Κάνο reset μπορεί να έχω επιπτώσεις ?

και τέλος χάνω εφαρμογές στην αναβάθμιση?

και ευχαριστώ για τον κόπο σου ελπίζω να μην σε κούρασα.:)

-μιλάς για το περίφημο "battery drain", φαινόμενο κατα το οποίο το κινητό τρώει την μπαταρία χωρίς λόγο. Το φαινόμενο υφίσται σε όλες τις 2.3.3 roms αλλά δεν εμφανίζεται σε όλους... Θα πρέπει να το δεις μόνος σου αν θα το έχεις με την αναβάθμιση!

-Τις επαφές τις έχεις στη σιμ αλλά κάνε ενα backup σε εξωτερικό αρχείο να υπάρχει (backup κάνεις απο τις "Επαφές"-> αριστερό πλήκτρο αφής->"Εισαγωγή/Εξαγωγή"-> "εξαγωγή στην κάρτα sd", δημιουργεί ενα αρχείο με όλες τις επαφες σου στην SD).

-To factory reset σβήνει όλες τις εφαρμογές του κινητού+επαφές διασφαλίζοντας ότι με την αναβάθμιση δεν θα υπάρχουν παλαιά "κατάλοιπα" που να καθυστερούν ή να επηρεάζουν την σταθερότητα του κινητού... Στην περίπτωση σου άστο αφού θα χάσεις πολλά δεδομένα.

-Εφαρμογές (ούτε δεδομένα -πχ: φωτογραφίες, τραγούδια κλπ) όπως ήδη είπα ΔΕΝ χάνεις απο την αναβάθμιση!

 

Τέλος δεν ενοχλείς καθόλου!!!

Απλά θα σου συνιστούσα (και εγώ) να διαβάσεις αναλυτικά τους οδηγούς του forum (θα δεις θα απαντηθούν πολλές απορίες σου) και να κοιτάξεις μετα την αναβάθμιση αν έχεις download mode (είναι στους οδηγούς το τι είναι κλπ πληροφορίες), αν δεν έχεις να κοιτάξεις να το ενεργοποιήσεις δια παν ενδεχόμενο (οδηγός ενεργοποίησης εδώ)

Edited by Coolgreek
Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την βοήθεια θα αρχίσω να διαβάζω τους οδηγούς.

-αν Κάνο reset τις εφαρμογές μετά μπορώ να τις βρω πάλι ?

Τα έχω όλα περασμένα στην μνήμη του κινητού όχι σε εξωτερική

keep flying
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την βοήθεια θα αρχίσω να διαβάζω τους οδηγούς.

-αν Κάνο reset τις εφαρμογές μετά μπορώ να τις βρω πάλι ?

Τα έχω όλα περασμένα στην μνήμη του κινητού όχι σε εξωτερική

 

-Χρειάζεται να είσαι root βασικά για να μπορείς να κάνεις backup και να έχεις πρόσβαση στα αρχεία συστήματος (αρα και στα εγκατεστημένα παιχίδια-εφαρμογές)... Αλλιώς μόνο αν ξανακατεβάσεις τα αρχεία απο το μάρκετ ή διάφορα ιντερνετικά site! Επίσης ακόμα και αν έχεις τα αρχεία αυτά για εγκατάσταση (τα .apk) πάλι μετά θα χάσεις τα δεδομένα (saves κλπ) οπότε λύση είναι root+πρόγραμμα για backup (πχ titanium backup). Βασικά αυτός είναι ο κύριος λόγος που όλοι κάνουμε root τη συσκευή:lol::lol:!

 

Στην περίπτωση σου, και επειδή είναι πολύ φασαρία, καλύτερα προχώρα στην αναβάθμιση και αν δεις το κινητό σου να κάνει κουλά επανερχόμαστε με το πως να κάνεις backup και factory reset!

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

@red_herring

 

@what

 

επειδη ημουν σιγουρος οτι εφταιγε αυτο,εστειλα στον developer ενα e-mail εξηγωντας το προβλημα.σημερα λοιπον βγηκε αναβαθμιση στο gosms που φτιαχνει αυτο ακριβως το bug.good news everyone ;-) αναβαθμιστε.

 

sent from another Galaxy ;-)

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση να βγάλουν καμιά καλύτερη αναβάθμιση του 2,3 (eur) η και τον υπόλοιπων φυσικά που λύνει το πρόβλημα τις μπαταρίας ?

Επίσημα βέβαια

Γιατί εγώ αν δεν βεβαιωθώ ότι δεν έχουν λυθεί τα προβλήματα δεν σκοπεύω να Κάνο αναβάθμιση .:(

keep flying
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση να βγάλουν καμιά καλύτερη αναβάθμιση του 2,3 (eur) η και τον υπόλοιπων φυσικά που λύνει το πρόβλημα τις μπαταρίας ?

Επίσημα βέβαια

Γιατί εγώ αν δεν βεβαιωθώ ότι δεν έχουν λυθεί τα προβλήματα δεν σκοπεύω να Κάνο αναβάθμιση .:(

Θεωρω απιθανο να δουμε αλλη αναβαθμιση στο galaxy s. Τo battery drain παντως που μπροει να σου κατσει μια στο τοσο (σε μερικους δεν εxει εμφανιστει καν) δεν ειναι λογος να μην κανεις αναβαθμιση και να καθεσαι ενδεχομενως με την τρισαθλια JPH.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε 2.3.4 η JVQ με την JVR τι διαφορές έχουν (τα επίσημα ευρωπαϊκά που ανέβασε ο tyxerakias)? εγώ προτίμησα να βάλω την πρώτη. Είναι πιο παλιά? Αξίζει να βάλω τη δεύτερη τώρα? Επίσης για kernel Semaphore 1.6.0 (CF-Root + Voodoo Sound v10 + OC/UV + BLN) από τον stratosk είναι συμβατό με την JVQ? Θα έχει διαφορά το κινητό? προτείνετε κάποιο άλλο δοκιμασμένο kernel? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ξέχασα να ενημερώσω ότι ήδη έχω βάλει CF-Root-XX_UNK_JVQ-v3.7-CWM3RFS στο κινητό αν παίζει ρόλο.

Edited by xeras
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε 2.3.4 η JVQ με την JVR τι διαφορές έχουν (τα επίσημα ευρωπαϊκά που ανέβασε ο tyxerakias)? εγώ προτίμησα να βάλω την πρώτη. Είναι πιο παλιά? Αξίζει να βάλω τη δεύτερη τώρα? Επίσης για kernel Semaphore 1.6.0 (CF-Root + Voodoo Sound v10 + OC/UV + BLN) από τον stratosk είναι συμβατό με την JVQ? Θα έχει διαφορά το κινητό? προτείνετε κάποιο άλλο δοκιμασμένο kernel? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Η JVR βγηκε τελευταια, στην αρχη leaked αλλα μετα επισημα.

Διαφορες στην ταχυτητα κτλ δεν νομιζω να υπαρχουν ουσιαστικες(πιο πολυ στο μυαλο μας πρεπει να ειναι).Τα bugs τους ειναι τα ιδια κατα τα αλλα...Αν δεν βαριεσαι παλι να ξαναστηνεις βαλε την JVR..Αν παλι βαριεσαι μεινε στην JVQ

 

Οσο για τον 1.6.0,ναι.Κανει στην JVQ

Αυτον θα σου προτεινουν πιστευω ολοι.Εχει κανει καλη δουλεια ο stratosk.:respect:

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Η JVR βγηκε τελευταια, στην αρχη leaked αλλα μετα επισημα.

Διαφορες στην ταχυτητα κτλ δεν νομιζω να υπαρχουν ουσιαστικες(πιο πολυ στο μυαλο μας πρεπει να ειναι).Τα bugs τους ειναι τα ιδια κατα τα αλλα...Αν δεν βαριεσαι παλι να ξαναστηνεις βαλε την JVR..Αν παλι βαριεσαι μεινε στην JVQ

 

Οσο για τον 1.6.0,ναι.Κανει στην JVQ

Αυτον θα σου προτεινουν πιστευω ολοι.Εχει κανει καλη δουλεια ο stratosk.:respect:

 

Για να περάσω από CF-root στον Semaphone 1.6.0 του stratosk χρειάζεται κάτι το ιδιαίτερο ή κλασσικά μέσω odin όπως πέρασα το CF-root? Θέλει backup με titanium? Θα σβηστούν οι εφαρμογές μου?

Link to comment
Share on other sites

Για να περάσω από CF-root στον Semaphone 1.6.0 του stratosk χρειάζεται κάτι το ιδιαίτερο ή κλασσικά μέσω odin όπως πέρασα το CF-root? Θέλει backup με titanium? Θα σβηστούν οι εφαρμογές μου?

 

Δε θα σβηστεί τίποτα. Μπορείς και μέσω Odin, αλλά αφού είσαι root μπορείς και απ'ευθείας με την εφαρμογή sms kernel flasher του neldar, free στο market. "Κοίτα μαμά, χωρίς καλώδια!"

 

P.S. Προσπαθώντας να παίξω με τα ext4 κτλ, μπρίκαρα το τηλέφωνό μου για πρώτη φορά... κρίμα, και ήθελα να έχω το ρεκόρ... JVR σού'ρχομαι...

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Δε θα σβηστεί τίποτα. Μπορείς και μέσω Odin, αλλά αφού είσαι root μπορείς και απ'ευθείας με την εφαρμογή sms kernel flasher του neldar, free στο market. "Κοίτα μαμά, χωρίς καλώδια!"

 

P.S. Προσπαθώντας να παίξω με τα ext4 κτλ, μπρίκαρα το τηλέφωνό μου για πρώτη φορά... κρίμα, και ήθελα να έχω το ρεκόρ... JVR σού'ρχομαι...

να φανταστω το μπρικαρες γυρνωντας σε rfs απο ext4?

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

να φανταστω το μπρικαρες γυρνωντας σε rfs απο ext4?

 

Περίπου. Αλλά ναι, από κει άρχισε το πρόβλημα. Τώρα είμαι με το τούβλο στο χέρι και προσπαθώ να αποφασίσω τι θα του βάλω :)

Πάντως με ext4 δε νομίζω να ασχοληθώ πάλι, αυτό με το journaling και το email με χάλασε, και δεν είδα καμία απολύτως βελτίωση, εκτός από τα σκορ στο quadrant :p

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Περίπου. Αλλά ναι, από κει άρχισε το πρόβλημα. Τώρα είμαι με το τούβλο στο χέρι και προσπαθώ να αποφασίσω τι θα του βάλω :)

 

το εχω παθει και γω κανα δυο φορες και δε μπορω ακομα να καταλαβω το γιατι.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Galaxy S] Αναβάθμιση σε Gingerbread 2.3.3
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...