Jump to content

[Galaxy S] Αναβάθμιση σε Gingerbread 2.3.3


harvik
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σας και καλο μηνα ,εχω τα εξης μετα απο την τελευταια αναβαθμηση:

PDA: I9000XXJVR

PHONE: I9000XXJVR

CSC: I9000XAJVQ

Με kernel semaphone JVR του στρατου τον 1.6

 

και εχω προβλημα με το wifi, δεν συνδεετε πουθενα καμια ιδεα κανεις ξερει ???τι φταει ..???

και απο εχτες εχω και προβλημα με την κληση δεν με ακουνε σαν να γινετε κατι σαν mute νομιζω,

γιατι αμα τα γυρισω σε ανοικτη ακροαση φτιαχνει και με ακουει ο συνομιλητης .......

userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 617
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολους.Εχω μια ερωτηση για οποιον γνωριζει,απο τοτε που εκανα τοην αναβαθμιση σε 2.3.3 στη χρηση μπαταριες βλεπω να εχει καταναλωσει μπαταρια το προγραμμα χαρτες ενω δεν το χρησιμοποιω.Γιατι γινεται αυτο?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημερα σε ολους.Εχω μια ερωτηση για οποιον γνωριζει,απο τοτε που εκανα τοην αναβαθμιση σε 2.3.3 στη χρηση μπαταριες βλεπω να εχει καταναλωσει μπαταρια το προγραμμα χαρτες ενω δεν το χρησιμοποιω.Γιατι γινεται αυτο?

 

Απενεργοποίησε το από το να ανοίγει μόνο του με το autostarts. Θα το βρεις στο market.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Εχω μια ερωτηση για οποιον γνωριζει,απο τοτε που εκανα τοην αναβαθμιση σε 2.3.3 στη χρηση μπαταριες βλεπω να εχει καταναλωσει μπαταρια το προγραμμα χαρτες ενω δεν το χρησιμοποιω.Γιατι γινεται αυτο?

 

Καλημερα ! Κι εμενα στη 2.3.3 συνεχεια καταναλωναν οι χαρτες! Ακομα κι οταν ημουν στον explorer , καθε στιγμη που ανοιγα τη σελιδα της google, αυτο φορτωνε χαρτες! Δεν ηξερα οτι κλεινει με το autostarts και ετσι αναβαθμισα σε 2.3.4 (jvr).

 

Εδω , ηδη εχω ενα σοβαρο προβλημα : το εβαλα στην usb κανονικα, το βλεπει το pc, αλλα :

1.Καθε λιγο και λιγακι αποσυνδεεται μονο του και χρειαζεται να ξαναπατησω "Συνδεση συσκευης αποθηκευσης" για να το ξαναδει.

2.Η μπαταρια δειχνει να φορτιζει, ομως στις Ρυθμισεις--Κατασταση Μπαταριας, η σταθμη της ΠΕΦΤΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ, και το τηλεφωνο δειχνει οτι αποφορτιζεται !! Το εχει κανεις αυτο το προβλημα με την 2.3.4?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας και καλο μηνα ,εχω τα εξης μετα απο την τελευταια αναβαθμηση:

PDA: I9000XXJVR

PHONE: I9000XXJVR

CSC: I9000XAJVQ

Με kernel semaphone JVR του στρατου τον 1.6

 

και εχω προβλημα με το wifi, δεν συνδεετε πουθενα καμια ιδεα κανεις ξερει ???τι φταει ..???

και απο εχτες εχω και προβλημα με την κληση δεν με ακουνε σαν να γινετε κατι σαν mute νομιζω,

γιατι αμα τα γυρισω σε ανοικτη ακροαση φτιαχνει και με ακουει ο συνομιλητης .......

 

Για το wifi δεν ξέρω, κι εγώ αυτόν τον συνδυασμό έχω και δουλεύει άψογα. Ίσως φταίει ο router που προσπαθείς να συνδεθείς.

Για το μικρόφωνο, αναφέρθηκε κάποιο πρόβλημα με το GoSMS, αν το έχεις κάνε αναβάθμιση.

 

Καλημερα ! Κι εμενα στη 2.3.3 συνεχεια καταναλωναν οι χαρτες! Ακομα κι οταν ημουν στον explorer , καθε στιγμη που ανοιγα τη σελιδα της google, αυτο φορτωνε χαρτες! Δεν ηξερα οτι κλεινει με το autostarts και ετσι αναβαθμισα σε 2.3.4 (jvr).

 

Εδω , ηδη εχω ενα σοβαρο προβλημα : το εβαλα στην usb κανονικα, το βλεπει το pc, αλλα :

1.Καθε λιγο και λιγακι αποσυνδεεται μονο του και χρειαζεται να ξαναπατησω "Συνδεση συσκευης αποθηκευσης" για να το ξαναδει.

2.Η μπαταρια δειχνει να φορτιζει, ομως στις Ρυθμισεις--Κατασταση Μπαταριας, η σταθμη της ΠΕΦΤΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ, και το τηλεφωνο δειχνει οτι αποφορτιζεται !! Το εχει κανεις αυτο το προβλημα με την 2.3.4?

Εγώ όχι... μάλιστα μου φαίνεται πολύ καλύτερη η κατανάλωση από πριν...

 

καλημερα σε ολους και καλο μηνα να εχετε,εκανα και εγω την αναβαθμιση ολα μια χαρα,απλα θελω την βοηθεια σας αν μπορειτε για δυο πραγματα,1)πριν την αναβαθμιση ενω η μπαταρια μου ηταν 100% μολις εκλεινα το κινητο και πηγαινα για υπνο την αλλη μερα για να ανοιξει επρεπε να το βαλω πρωτα στην πριζα και μετα ολα καλα βεβαια υπηρχαν και φορες που ανοιγε κανονικα,τωρα θα εχει λυθει αυτο? 2) ανοιγω το kies στο λαπτοπ συνδεω με usb καλωδιο το κινητο ψαχνει μα δεν μπορει να βρει την συσκευη μου.....μηπως την εντοπιζει και δεν την αναφερει οπως παλιοτερα (εκανα και στο kies αναβαθμιση) η συμβαινει κατι αλλο ??? Σας ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν σας κουρασα

1) Δεν έχω ακούσει για παρόμοιο πρόβλημα... στην περίπτωση που δεν έχεις βάλει κάποια περίεργη εφαρμογή που το προκαλεί, ίσως να είναι ελαττωματική η συσκευή σου. Δες αν το κάνει μετά την αναβάθμιση και αν ναι, στείλτην για service.

2) Αν έχεις τικαρισμένο τον εντοπισμό σφαλμάτων (ρυθμίσεις-εφαρμογές-ανάπτυξη), δε θα το δει το Kies. Αν δεν είναι τικαρισμένος, κοίτα να είναι το usb connection (ρυθμίσεις-ασύρματα δίκτυα) σε Kies mode. Αν είναι, το pc σου δεν έχει τους σωστούς drivers. Βγάλε το Kies και ξαναβάλε την τελευταία έκδοση. Και διάβασε και στους Οδηγούς για νέους χρήστες τα σχετικά... good luck :)

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Εδω , ηδη εχω ενα σοβαρο προβλημα : το εβαλα στην usb κανονικα, το βλεπει το pc, αλλα :

1.Καθε λιγο και λιγακι αποσυνδεεται μονο του και χρειαζεται να ξαναπατησω "Συνδεση συσκευης αποθηκευσης" για να το ξαναδει.

2.Η μπαταρια δειχνει να φορτιζει, ομως στις Ρυθμισεις--Κατασταση Μπαταριας, η σταθμη της ΠΕΦΤΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ, και το τηλεφωνο δειχνει οτι αποφορτιζεται !! Το εχει κανεις αυτο το προβλημα με την 2.3.4?

 

Δεν είναι θέμα της 2.3.4 αυτό, μάλλον hardware πρόβλημα είναι, η το καλώδιο σου έχει πρόβλημα η το βύσμα του κινητού.

τσέκαρε με κάποιο άλλο καλώδιο και πες μας πάλι

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

1.Καθε λιγο και λιγακι αποσυνδεεται μονο του και χρειαζεται να ξαναπατησω "Συνδεση συσκευης αποθηκευσης" για να το ξαναδει.

Δοκιμασε με αλλο καλωδιο, σε αλλο pc ή σε αλλη θυρα usb.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους. Μια ερωτησούλα. Μόλις πέρασα απο Froyo σε 2.3 έκδοση χρησιμοποιώντας τον πολύ καλό οδηγό του tyxerakia. Πέρασα κανονικά το firmware και όλα δουλεύουν μια χαρά. Απλά στην διαδικασία ξέχασα ένα βήμα όπου λέει να κανουμε format την εσωτερική sd κάρτα. Το τηλέφωνο το έκανα reset σε εργοστασιακές ρυθμίσεις πρίν ξεκινήσω την διαδικασία να φλασάρω, απλά ξέχασα να κάνω format στην εσωτερική κάρτα. Υπάρχει περίπτωση να έχω κάποιο πρόβλημα με αυτό ή από την στιγμή που όλα φαίνονται ok να μην ανυσηχώ?
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους. Μια ερωτησούλα. Μόλις πέρασα απο Froyo σε 2.3 έκδοση χρησιμοποιώντας τον πολύ καλό οδηγό του tyxerakia. Πέρασα κανονικά το firmware και όλα δουλεύουν μια χαρά. Απλά στην διαδικασία ξέχασα ένα βήμα όπου λέει να κανουμε format την εσωτερική sd κάρτα. Το τηλέφωνο το έκανα reset σε εργοστασιακές ρυθμίσεις πρίν ξεκινήσω την διαδικασία να φλασάρω, απλά ξέχασα να κάνω format στην εσωτερική κάρτα. Υπάρχει περίπτωση να έχω κάποιο πρόβλημα με αυτό ή από την στιγμή που όλα φαίνονται ok να μην ανυσηχώ?

 

Μπορεις να την κανεις και τωρα αν θες φορματ την internal sd

Θα ξαναδημιουργηθουν οι φακελοι που χρειαζονται και θα εισαι so freshhhhhhhhhhhhh

 

Αλλα δεν νομιζω γενικα να εχεις καποιο προβλημα και να μην την formaρεις,αφου δουλεουν ολα κομπλε οπως λες...

Edited by what

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Για το wifi δεν ξέρω, κι εγώ αυτόν τον συνδυασμό έχω και δουλεύει άψογα. Ίσως φταίει ο router που προσπαθείς να συνδεθείς.

 

Για το μικρόφωνο, αναφέρθηκε κάποιο πρόβλημα με το GoSMS, αν το έχεις κάνε αναβάθμιση.

Ειχα την τελευταια εκδοση GoSMS3.6.6 αλλα το εβγαλα,και απο το απογευμα το προβλημα σαν να στρωνει σιγα σιγα νομιζω.

userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΩΣ ΕΧΟΥΝ

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ I9000 GALAXY S ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟΥ ΑΠΟ COSMOTE ΚΑΙ ΗΔΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΜΕΣΩ KIES ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΠΑΘΗ VERSION 2.2FROYO.XWJPH

ΕΚΔΟΣΗ KERNEL:2.6,32,9 rout@SE-S608#1 ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΕΚΔΟΣΗ:CSC:JP9(COS)

ΑΦΟΥ ΕΜΑΘΑ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΧΑΡΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΜΕΣΩ KIES

ΑΜ ΔΕ!!!ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΑΝΒΑΘΜΙΣΗΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΝΜ ΟΠΟΥ Μ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΕΠΑΡΚΗΣ ΧΩΡΟΣ ΣΤΟ ΔΙΣΚΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ 3000 ΜΒ!!!NA ΠΡΟΛΑΒΩ ΕΔΩ ΤΥΧΟΝ ΑΠΟΡΕΙΕΣ ΤΟ ΤΗΛ Μ ΕΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΚΑΡΤΑ-ΜΝΗΜΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5GB Η ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΚΑΡΤΑ ΕΧΕΙ ΑΦΑΙΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΝΝΟΕΙ ΤΟ ΣΚΛΗΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200GB :D

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ

ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ!!

Link to comment
Share on other sites

το θεμα με την μπαταρια ειναι οκ,τωρα για το kies του εκανα αναβαθμιση,λες να ειναι καλυτερα να το πεταξω και να το ξαναβαλω απο την αρχη? Και κατι αλλο παρακαλω ηθελα να κανω αναβαθμιση απο μαρκετ στο angry birds και δεν την ολοκληρωνε γιατι η μνημη δεν χωρουσε βεβαια ολα αυτα μετα αναβαθμισεις μηπως ειναι κατι που πρεπει να τσεκαρω ....??? ευχαριστω για την βοηθεια
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,εχω την 2. 3. 3,έχει βγει και η. 2. 3. 4 από ότι εχω καταλάβει, μπορεί να κάνει αναβάθμιση μέσω WiFi?

 

 

Send from my Sexy Gt Galaxy S Plus using Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,εχω την 2. 3. 3,έχει βγει και η. 2. 3. 4 από ότι εχω καταλάβει, μπορεί να κάνει αναβάθμιση μέσω WiFi?

 

 

Send from my Sexy Gt Galaxy S Plus using Tapatalk

Η 2.3.3 βγηκε επισημα για Ελλαδα, η 2.3.4 μονο για εξωτερικο (π.χ. Αγγλια). Αναβαθμιση μεσω wifi δεν γινεται σε καμια περιπτωση στο galaxy s.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΩΣ ΕΧΟΥΝ

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ I9000 GALAXY S ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟΥ ΑΠΟ COSMOTE ΚΑΙ ΗΔΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΜΕΣΩ KIES ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΠΑΘΗ VERSION 2.2FROYO.XWJPH

ΕΚΔΟΣΗ KERNEL:2.6,32,9 rout@SE-S608#1 ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΕΚΔΟΣΗ:CSC:JP9(COS)

ΑΦΟΥ ΕΜΑΘΑ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΧΑΡΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΜΕΣΩ KIES

ΑΜ ΔΕ!!!ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΑΝΒΑΘΜΙΣΗΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΝΜ ΟΠΟΥ Μ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΕΠΑΡΚΗΣ ΧΩΡΟΣ ΣΤΟ ΔΙΣΚΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ 3000 ΜΒ!!!NA ΠΡΟΛΑΒΩ ΕΔΩ ΤΥΧΟΝ ΑΠΟΡΕΙΕΣ ΤΟ ΤΗΛ Μ ΕΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΚΑΡΤΑ-ΜΝΗΜΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5GB Η ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΚΑΡΤΑ ΕΧΕΙ ΑΦΑΙΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΝΝΟΕΙ ΤΟ ΣΚΛΗΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200GB :D

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μιλάει για τον ελεύθερο χώρο στον σκληρό δίσκο του υπολογιστή σου. Άδειασέ τον λιγάκι.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, προβλήματα με το bluetooth αντιμετωπίζει κανένας σας, ή μονο εγώ έχω πρόβλημα; Τα προβληματα εμφανιστηκαν μολις αναβάθμισα σε 2.3.4 (jvp, jvq) και εχουν ως εξης. Πολλές φορες το bluetooth δεν ενεργοποιείται. Παταω το κουμπακι, γινεται αχνο πρασινο και μετα απο λιγο δειχνει απενεργοποιημενο. Οταν τελικα αναψει, συνδεω handsfree, δουλευει για μια κλήση, μπορεί και 2 και μετα ενω το δειχνει συνδεδεμενο, δεν στελνει ηχο στο handsfree. Το δειχνει paired ομως. Απενεργοποιω το bluetooth, το ξαναενεργοποιω και το ακουστικο εξακολουθει να το δειχνει συνδεδεμενο. Σβηνω το ακουστικο, και παλι το δειχνει συνδεδεμενο. Κοινως δεν μπορω να δουλεψω ακουστικο......
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.εχω κανει αναβαθμιση επισημη 2.3.3, εχει μια εφαρμογη "email" που πας και βαζεις ολουσ τους λογαριασμους email που εχεις.επανηλημενως εχω προσπαθησει να βαλω το λογαριασμο yahoo.gr που εχω και μου λεει λαθος username kai password του εχει συμβει κανενος? με gmail kai hotmail λειτουργει κανονικα.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,εχω την 2. 3. 3,έχει βγει και η. 2. 3. 4 από ότι εχω καταλάβει, μπορεί να κάνει αναβάθμιση μέσω WiFi?

 

 

Send from my Sexy Gt Galaxy S Plus using Tapatalk

 

Επειδη εχεις το Plus κι οχι το απλο να ξερεις οτι ισχυουν αλλα πραματα για σενα.Μην μπερδευτεις και πας να περασεις καμια ρομ που ειναι για το απλο Galaxy S.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Μιλάει για τον ελεύθερο χώρο στον σκληρό δίσκο του υπολογιστή σου. Άδειασέ τον λιγάκι.

 

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΣΚΛΗΡΟ Μ ΔΙΣΚΟ (200GB)

ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ

ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΣΚΛΗΡΟ Μ ΔΙΣΚΟ (200GB)

Έχεις δίκιο, δεν πρόσεξα ότι το είχες γράψει. Πάντως το μήνυμα αναφέρεται σίγουρα στον σκληρό δίσκο, δεν γνωρίζω γιατί στο βγάζει όμως εφόσον έχει τόσο χώρο διαθέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΣΚΛΗΡΟ Μ ΔΙΣΚΟ (200GB)

 

Μήπως έχεις 2 σκληρούς C και D και είναι γεμάτος ο ένας;

 

Και θα σε παρακαλέσω να μη γράφεις με κεφάλαια γιατί απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ του φόρουμ. Επόμενα μηνύματα με κεφάλαια θα διαγραφούν.

 

Καλησπερα σε ολους.εχω κανει αναβαθμιση επισημη 2.3.3, εχει μια εφαρμογη "email" που πας και βαζεις ολουσ τους λογαριασμους email που εχεις.επανηλημενως εχω προσπαθησει να βαλω το λογαριασμο yahoo.gr που εχω και μου λεει λαθος username kai password του εχει συμβει κανενος? με gmail kai hotmail λειτουργει κανονικα.ευχαριστω

 

Το yahoo νομίζω δεν έχει pop3 εκτός αν έχεις την επί πληρωμή έκδοση.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις 2 σκληρούς C και D και είναι γεμάτος ο ένας;

 

Και θα σε παρακαλέσω να μη γράφεις με κεφάλαια γιατί απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ του φόρουμ. Επόμενα μηνύματα με κεφάλαια θα διαγραφούν.

 

 

 

Λοιπόν λύθηκε υο προβλημά μου μιάς και ανακάλυψα ενα bug στο κies δηλαδή άλλαζα τη διαδρομή της αποθήκευσης της αναβάθμισης αυτό συνέχιζε να θέλει να αποθηκεύει στο C οπού έχω χώρο μόνο για windows μου ίσως βέβαια να μην είνα bug αλλά πρέπει να αποθηκεύει μόνο στο C.Τελος πάντων όλα καλά πια η αναβάθμιση έγινε και φαίνεται πως αυτή η version είναι άψογη.

Ευχαριστώ για βοήθειά σας:happy:

Edited by Tyxerakias

ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ

ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ!!

Link to comment
Share on other sites

χαιρεται παιδες, το καλοκαιρακι τελειωσε και επιστρεψαμε στα παλια :D

περιμενα ολο το καλοκαιρι να βγουνε μερικες gb για να βαλω την πιο ολοκληρωμενη εν τελει αλλα παλι απογοητευτηκα...

μπορει καποιος να μου πει γιατι διαολο δεν εχουν διορθωσει το bug με τους υποτιτλους στην λειτουργεια tv out??? δεν μπορω να καταλαβω τον λογο που δεν λειτουργουν...

και εχω δοκιμασει ολες τις 2.3... :mad:

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

χαιρεται παιδες, το καλοκαιρακι τελειωσε και επιστρεψαμε στα παλια :D

περιμενα ολο το καλοκαιρι να βγουνε μερικες gb για να βαλω την πιο ολοκληρωμενη εν τελει αλλα παλι απογοητευτηκα...

μπορει καποιος να μου πει γιατι διαολο δεν εχουν διορθωσει το bug με τους υποτιτλους στην λειτουργεια tv out??? δεν μπορω να καταλαβω τον λογο που δεν λειτουργουν...

και εχω δοκιμασει ολες τις 2.3... :mad:

 

Καλως το Βασιλη...που ησουν χαμενος ρε φιλε...?

Δοκιμασες και καμια 2.3.4 να δεις εαν τελικα λειτουργει κανονικα..?

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλως το Βασιλη...που ησουν χαμενος ρε φιλε...?

Δοκιμασες και καμια 2.3.4 να δεις εαν τελικα λειτουργει κανονικα..?

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

ε καλοκαιρακι τωρα καταλαβαινεις... :p:D αλλα επιστρεψαμε δυνατα με απανωτα φλασαρισματα :lol:

 

δοκιμασα και τις τρεις 2.3.4 που υπαρχουν αλλα τιποτα, τα ιδια...

και εφοσον δεν το εχουν διορθωσει σε καμια μεχρι τωρα μαλλον δεν προκειται να το διορθωσουν καθολου...

δεν το εχουν ανακαλυψει το bug ρε γμτ η απλα δεν τους ενδιαφερει? δεν μπορω να καταλαβω

για αυτο κυριως το λογο ειμαι ακομα με την 2.2.1 js8 :O

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Galaxy S] Αναβάθμιση σε Gingerbread 2.3.3
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...