Jump to content

Vodafone 4G : Συζητήσεις-απόψεις


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

16 minutes ago, aektzhs 1 said:

Πάτρα η vf καλή είναι

Ναι για τη nova μιλούσα εγώ. Vodafone είναι αρκετά καλύτερη 😏

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να κάνω το κινητό να συνδέεται σε συγκεκριμένη κεραία? Το cellmaper μου δείχνει ότι με πετάει συνέχεια από κεραία σε κεραία με μεγάλες αποκλείσεις σε ταχύτητα (περιοχή μεταξύ Κασσάνδρου και Ολυμπιάδος Θεσσαλονίκη, όποιος ξέρει καταλαβαίνει).

Με συνδέει συνέχεια με Αριστοτέλους, που πιάνω γύρω στα 3-4 Mbps ενώ όταν συνδέομαι ποιο κοντά φτάνω τα 16-17. 

Link to comment
Share on other sites

 Στο ύψωμα μετά τα διόδια του Τερόβου, η γνωστή κοντή κοκκινόασπρη στην αερογέφυρα.

Screenshot_2024-03-24-11-50-53-636_org.zwanoo.android.speedtest.thumb.jpg.4c4ce2872369be9aa4f12c079bebdc3b.jpgScreenshot_2024-03-24-11-50-41-336_cz.mroczis.netmonster.thumb.jpg.4e65fb1fbba8e6c13590bcf331592171.jpg

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, memoriesradio said:

 Στο ύψωμα μετά τα διόδια του Τερόβου, η γνωστή κοντή κοκκινόασπρη στην αερογέφυρα.

Screenshot_2024-03-24-11-50-53-636_org.zwanoo.android.speedtest.thumb.jpg.4c4ce2872369be9aa4f12c079bebdc3b.jpgScreenshot_2024-03-24-11-50-41-336_cz.mroczis.netmonster.thumb.jpg.4e65fb1fbba8e6c13590bcf331592171.jpg

Με 4G τετοια ταχυτητα σε VF?Φοβερο 🤯

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, CamuCamu said:

Με 4G τετοια ταχυτητα σε VF?Φοβερο 🤯

Εν κινήσει και χωρίς να έχω χρόνο να τεστάρω κι άλλους servers.

Θεσσαλονίκη ΚΤΕΛ (πιάτσα ταξί με βενζινάδικο Θεοδώρου) 120Mbps. Γιαννιτσών (One Salonika) 270Mbps.

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CamuCamu said:

Αυτο τι σχεση εχει με το topic της Vodafone? Εντελως ακυρο.. 

Δεν θυμάμαι να απαγορεύεται η σύγκριση των δικτύων... 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ειδικό νήμα για συγκρίσεις 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, elkons said:

Screenshot_2024-03-25-18-31-35-982.thumb.jpg.40a2d2eb77f75119d6e33a3f76e0e9e8.jpg

Like από μένα φίλε μου, αλλά καλύτερα βάζε το στους διαξιφισμους για να μη γίνονται τα νήματα τουρλουμπουκι 😉

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, johnny_htc said:

Like από μένα φίλε μου, αλλά καλύτερα βάζε το στους διαξιφισμους για να μη γίνονται τα νήματα τουρλουμπουκι 😉

🙌🙌🙌. Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και δεν έχω μεγάλη εμπειρία οπότε ας μην πέσουν να με φάνε αν είμαι off topic ... Εσύ έχεις σεβασμό φένεται . Θα αποχωρήσω από την κοινότητα του my phone καθώς δεν αξίζει να μιλάω με ανθρώπους που δεν αξίζουν τον σεβασμό μου . Εσύ φυσικά είσαι στην εξαίρεση 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, elkons said:

🙌🙌🙌. Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και δεν έχω μεγάλη εμπειρία οπότε ας μην πέσουν να με φάνε αν είμαι off topic ... Εσύ έχεις σεβασμό φένεται . Θα αποχωρήσω από την κοινότητα του my phone καθώς δεν αξίζει να μιλάω με ανθρώπους που δεν αξίζουν τον σεβασμό μου . Εσύ φυσικά είσαι στην εξαίρεση 

Είναι οι παλιοί αυτοί και δεν σηκώνουν πολλά πολλά.. το θεωρούν και ψιλοδικό τους το forum γιατί ξημεροβραδιάζονται εδώ μέσα.

Αλλά κι εσύ μην είσαι τόσο ευαίσθητος. Πάντα θα υπάρχουν νορμάλ άτομα που θα σου απαντήσουν όμορφα όπως ο @johnny_htc.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, elkons said:

Εντάξει χαλάρωσε δεν έκανα κάτι κακό 

Χαλαρος ειμαι εγω ποτε δεν εχω πατησει εδω μεσα dislike απλα ηταν αστοχο αφου εγραψα για VF με εξεπληξε η ταχυτητα του 4G.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, elkons said:

🙌🙌🙌. Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και δεν έχω μεγάλη εμπειρία οπότε ας μην πέσουν να με φάνε αν είμαι off topic ... Εσύ έχεις σεβασμό φένεται . Θα αποχωρήσω από την κοινότητα του my phone καθώς δεν αξίζει να μιλάω με ανθρώπους που δεν αξίζουν τον σεβασμό μου . Εσύ φυσικά είσαι στην εξαίρεση 

Μη δίνεις σημασία στους λίγους που υπερασπιζονται την βονταφονάρα σαν να είναι μέτοχοι. Εγω έχω μόνιμα 2 συγκεκριμένα άτομα που μου βαζουν dislike καθε φορά που γραφω για την κόκκινη αγάπη τους...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, elkons said:

🙌🙌🙌. Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και δεν έχω μεγάλη εμπειρία οπότε ας μην πέσουν να με φάνε αν είμαι off topic ... Εσύ έχεις σεβασμό φένεται . Θα αποχωρήσω από την κοινότητα του my phone καθώς δεν αξίζει να μιλάω με ανθρώπους που δεν αξίζουν τον σεβασμό μου . Εσύ φυσικά είσαι στην εξαίρεση 

Φίλε μου εσύ θα αποφασίσεις φυσικά και θα κάνεις αυτό που θες στο τέλος, αλλά μη "στενοχωριέσαι" αν θες τη γνώμη μου. Δε νομίζω να ήθελαν να σε προσβάλουν τα παιδια, ακόμα και αν φαίνεται έτσι απότομος ο λόγος τους που έχεις δίκιο άμα το διαβάσεις "ξερά". Και φυσικά κάποιος θα κάνει λάθος σε κάποιο ποστ, δεν θα του πάρει κανείς το κεφάλι σιγά. Σιγά σιγά ψάξε λίγο το φόρουμ και θα το μάθεις και όλα θα είναι μια χαρά. Φιλικά 😉😎

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, johnny_htc said:

Φίλε μου εσύ θα αποφασίσεις φυσικά και θα κάνεις αυτό που θες στο τέλος, αλλά μη "στενοχωριέσαι" αν θες τη γνώμη μου. Δε νομίζω να ήθελαν να σε προσβάλουν τα παιδια, ακόμα και αν φαίνεται έτσι απότομος ο λόγος τους που έχεις δίκιο άμα το διαβάσεις "ξερά". Και φυσικά κάποιος θα κάνει λάθος σε κάποιο ποστ, δεν θα του πάρει κανείς το κεφάλι σιγά. Σιγά σιγά ψάξε λίγο το φόρουμ και θα το μάθεις και όλα θα είναι μια χαρά. Φιλικά 😉😎

Πάντως το έχω δει και σε άλλες περιπτώσεις που είναι νέοι και φαίνεται από το προφίλ τους, οι οποίοι δεν έχουν καταλάβει τη φάση ρε παιδί μου και πετάνε ερωτήσεις άλλων δικτύων σε άλλα.

Πέφτουν να τους φάνε λες και κάναν κάποιο έγκλημα.

Edited by Vibraphone
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το φαινομενο φαινεται μονο στα τοπικς της κόκκινης. Εαν σε τοπικ της πράσινης κανουμε παραπονα για την πράσινη ή εαν γράψουμε κατι καλύτερο για την κοκκινη, κανενας δεν τρεχει να υπερασπιστει την πρασινη. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vibraphone said:

Πάντως το έχω δει και σε άλλες περιπτώσεις που είναι νέοι και φαίνεται από το προφίλ τους, οι οποίοι δεν έχουν καταλάβει τη φάση ρε παιδί μου και πετάνε ερωτήσεις άλλων δικτύων σε άλλα.

Πέφτουν να τους φάνε λες και κάναν κάποιο έγκλημα.

Ναι πραγματικά πολλές φορές μπορεί να συμβεί αυτό. Εγώ το βλέπω το φόρουμ πιο πολύ σαν μέσον "χαλάρωσης", μιλάς με άτομα, μαθαίνεις κάτι παραπάνω που δεν ήξερες ή αγνοούσες και άλλοι μπορεί να το δουν σαν "μαγαζί" για δικούς τους λόγους. Μπορεί να ρίξω και γω τα "καψιματακια" μου, δεν λέω , αλλά τώρα να την πεις στον νέο ή παλιό για λάθος ποστ νταξει.. Ξεπερνάει την υπερβολή νομίζω 😏

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vibraphone said:

Πάντως το έχω δει και σε άλλες περιπτώσεις που είναι νέοι και φαίνεται από το προφίλ τους, οι οποίοι δεν έχουν καταλάβει τη φάση ρε παιδί μου και πετάνε ερωτήσεις άλλων δικτύων σε άλλα.

Πέφτουν να τους φάνε λες και κάναν κάποιο έγκλημα.

Δεν παρατηρησα καν οτι ειναι νεος ειλικρινα αλλα θεωρω πως δεν προσεβαλλα το παλικαρι βεβαια αυτος ειναι ο τροπος που μιλαω.

Τεσπα ας συνεχισουμε να γραφουμε συγκεκριμενα για το καθε topic. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CamuCamu said:

Δεν παρατηρησα καν οτι ειναι νεος ειλικρινα αλλα θεωρω πως δεν προσεβαλλα το παλικαρι βεβαια αυτος ειναι ο τροπος που μιλαω.

Τεσπα ας συνεχισουμε να γραφουμε συγκεκριμενα για το καθε topic. 

Ευχαριστώ για την κατανόηση,τέλος καλό όλα καλά 😅

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, elkons said:

Ευχαριστώ για την κατανόηση,τέλος καλό όλα καλά 😅

Φιλική συμβουλή, τα ποστς του "Pppe" μην τα δίνεις καθόλου σημασία. 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πάμε και για ξέπλυμα των fake profil 🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...