Jump to content

[Επίσημο] Nokia C2-03


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι παιδια δεν παιζει κατι τετοιο , το εχω ελεγξει με λεπτομερως... ισως καποιο bug να ειναι... τα περασα ολα στην sd και σταματησε το προβλημα... σας ευχαριστω...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 166
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά την εφαρμογή Nokia maps που εχει ενσωματωμένη το κινητό, μπορούμε να την βρούμε πουθενά

για κατέβασμα, να την δουλέψω σε άλλη συσκευή S40... Γίνετε;

Edited by fikast
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει κάποιος να την κάνει extract από το firmware του κινητού....

 

Kατι βρίσκω και στο site της nokia αλλα δεν μπορω να το κατεβασω καπως

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους. Ξερει ρε παιδια καποιος να μου πει αν σ'αυτο το τηλ. μπορω να βλεπω τον συνολικο χρονο των εξερχομενων κλησεων, καθως και τον ογκο δεδομενων? Επισης πως μπορω να αποκλεισω την χρηση ιντερνετ γιατι το πειραζει ο γιος μου και ειχα μια τετοια εμπειρια φουσκωμενου λογαριασμου πριν 2 μηνες.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα , για τον χρονο των εξερχομενων κλησεων πας μενου-επαφες-μητρωο-διαρκεια κλησης... για το θεμα του αποκλεισμου της εισοδου στο ιντερνετ ακομη προσπαθω να το βρω... οποιος φιλος μπορει ας βοηθησει... Edited by aenaos15

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γιά σας έχω και εγώ το Nokia C2-03 και προσπαθώ να δουλέψω τους χάρτες της Nokia, αλλά δεν μου κάνει ενημέρωση θέσης στον χάρτη βγάζοντας το μήνυμα "Αδύνατος ο καθορισμός της θέσης σας". Εχω την WIND. Μετά απο επικοινωνία που είχα με την ΝΟΚΙΑ και δόκιμή που έκανε ο τεχνικός της με άλλη κάρτα sim της COSMOTE είδε ότι λειτουργεί κανονικά με τις ρυθμίσεις που έχει η κάρτα της COSMOTE.:rolleyes: Μου είπε λοιπών ότι πρέπει να επικοινωνήσω με την WIND και να μου περάσουν στο τηλέφωνο τις ρυθμίσεις για GPRS internet.:wacko: Πήγα σε κάποιο καταστημα WIND και μου είπαν να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών WIND και να μου στείλουν τις ρυθμίσεις με email και να τις περάσω χειροκίνητα, γιατί αυτό το μοντέλο κινητού δεν τις πέρνει εάν τις στείλουν με sms.:( To έκανα και μου τις έστειλαν με email αλλά από ότι διαπίστωσα μετά σε αυτό το κινητό δεν μπορώ να βάλω manual ρυμίσεις, πέρνει μόνο τις ρυθμίσεις που έχει η κάρτα sim τις οποίες μπορείς να επιλέξεις. :blink:

Τελικά ποιός απο του δύο με δουλεύει η WIND ή η ΝΟΚΙΑ ??:mad:

Τι μπορώ να κάνω τελικά για να δώ τους χάρτες ??:confused:

Εχει βρεθεί άλλος κανείς στη θέση μου να μου πεί τι να κάνω ?:(

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτόμουν για το συγκεκριμένο κινητό γιατί έχω επιδότηση αλλά με αυτά που διαβάζω :O Είμαι κάτοχος του C6112 και ήθελα να πάρω κάτι καλύτερο αλλά βλέπω ότι πάσχει ακόμα το C2-3. Δεν δικαιολογείται :X
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έλεισα το πρόβλημα που είχα με τους χάρτες και την WIND, πήγα και πήρα μιά κάρτα της COSMOTE την έβαλα σαν δεύτερη και ως δια μαγείας μου ήρθαν οι ρυθμίσεις για το internet στο κινητό με sms και λειτουγούν κανωνικά!!!:)

Και άσε την WIND να ψάχνεται ακόμα....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες και όλους.

 

Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Μόλις πήρα το Nokia C2-03. Το προηγούμενο κινητό χάλασε και δεν ανοίγει. Ευτυχώς είχα περάσει τις επαφές σε stickaki. Επειδή οι επαφές είναι αρκετές, υπάρχει τρόπος να τις περάσω στο κινητό μου???

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες και όλους.

 

Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Μόλις πήρα το Nokia C2-03. Το προηγούμενο κινητό χάλασε και δεν ανοίγει. Ευτυχώς είχα περάσει τις επαφές σε stickaki. Επειδή οι επαφές είναι αρκετές, υπάρχει τρόπος να τις περάσω στο κινητό μου???

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Δε γνωρίζω. Δοκίμασε όμως να δεις αν μπορείς να εισάγεις τις επαφές σου από το στικάκι στο Nokia Suite και από εκεί στο C2-03.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα,

μια πληροφορία αν μπορεί κάποιος:

Υπάρχει τρόπος να πεις στο τηλέφωνο να χρησιμοποιεί μόνο τις επαφές που είναι αποθηκευμένες στην μνήμη του τηλεφώνου?

 

(γιατί τώρα μου εμφανίζει ταυτόχρονα νούμερα και ονόματα που πέρασα στο τηλέφωνο με έναν συγχρονισμό και επιπλέον και από τις 2 sim (που σημαίνει ότι έχω κάθε επαφή 3 φορές) και καταντάει λιγάκι εκνευριστικό....)

thanx!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!!

 

Τελικά από που πρέπει να αγοράσω το c2-03 για είναι καλό χωρίς προβλήματα και να έχει ελληνικά (δεν με ενδιαφέρει το dual sim);;;;;:help:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!!

 

Τελικά από που πρέπει να αγοράσω το c2-03 για είναι καλό χωρίς προβλήματα και να έχει ελληνικά (δεν με ενδιαφέρει το dual sim);;;;;:help:

Γειά σου και καλώς ήρθες,

 

Το να είναι καλό χωρίς προβλήματα είναι και θέμα τύχης. Για να είναι ελληνικό, πρέπει να το πάρεις από καταστήματα που δεν φέρνουν παραεισαγωγής αλλά επίσημες εισαγωγές. Το να πω ονόματα δε το θεωρώ πρέπον.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!!

 

Τελικά από που πρέπει να αγοράσω το c2-03 για είναι καλό χωρίς προβλήματα και να έχει ελληνικά (δεν με ενδιαφέρει το dual sim);;;;;:help:

 

εαν δεν σε ενδιαφερει το Dual sim , γιατι να παρεις C2-03 και να μην παρεις το C2-02 που ειναι με μια sim και φτηνοτερο ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε παιδια οι δύο sim λειτουργουν ταυτόχρονα ή οχι?

 

Εκτός απο τον ozon που το πήρε απο εξωτερικό και του λειτουργεί καλά σε άλλον λειτουργει και στις δύο sim συγχρόνως?

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Εχει απαντηθει απο την πρωτη στιγμη , δεν ειναι εφικτο να μιλας στην μια sim και να ειναι ενεργη η δευτερη sim.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τελικά έλεισα το πρόβλημα που είχα με τους χάρτες και την WIND, πήγα και πήρα μιά κάρτα της COSMOTE την έβαλα σαν δεύτερη και ως δια μαγείας μου ήρθαν οι ρυθμίσεις για το internet στο κινητό με sms και λειτουγούν κανωνικά!!!:)

Και άσε την WIND να ψάχνεται ακόμα....:lol:

 

τι εκανες και σουστειλε μηνυμα η κοσμοτε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Να σας ρωτήσω κάτι, μου έκαναν δώρο ένα C2-03 από το εξωτερικό και δεν έχει ελληνικά, γίνεται να του τα βάλω με κάποιο τρόπο;

Edited by tolias63
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Να σας ρωτήσω κάτι, μου έκαναν δώρο ένα C2-03 από το εξωτερικό και δεν έχει ελληνικά, γίνεται να του τα βάλω με κάποιο τρόπο;

Ναι σε ενα καταστημα της ΝΟΚΙΑ και με 17 Ε περιπου.

M. K.
Link to comment
Share on other sites

Ναι σε ενα καταστημα της ΝΟΚΙΑ και με 17 Ε περιπου.

 

Κάποιος τρόπος όπως υπάρχει για τα symbian δεν υπάρχει, ε;

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί ότι αυτός ο οδηγός Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής

(αλλαγή product code) δουλεύει και στα series 40.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...