Jump to content

[S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Zanat0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω παλι θα σου προτεινα να ψαξεις στο Amazon.. Εχει κ μια υπηρεσια που σου φερνει το προιον σε 5-7 εργασιμες.. κ που για αγορες ανω των 25$ ειναι δωρεαν.. Για τσεκαρε.. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχει εξαντληθει κι απο εκει.

 

Εγω παλι θα σου προτεινα να ψαξεις στο Amazon.. Εχει κ μια υπηρεσια που σου φερνει το προιον σε 5-7 εργασιμες.. κ που για αγορες ανω των 25$ ειναι δωρεαν.. Για τσεκαρε.. ;)

 

Ακόμα και απο εκεί έφαγα άκυρο. Δε ξέρω γιατί, αλλά στο amazon.co.uk στο checkout μου είπε ότι δε μπορεί να μου στείλει

ελλάδα το συγκεκριμένο προιόν (γιατί?)

 

Στο extreme-mobile έχει εξαντληθεί επίσης :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλος πάρε μια ανκερ 1900 το ίδιο Καλή είναι χωρίς να αλλάξεις καπάκι με μεγάλη διάρκεια

 

Swyped from my JellyBam(ed) SII using tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλος πάρε μια ανκερ 1900 το ίδιο Καλή είναι χωρίς να αλλάξεις καπάκι με μεγάλη διάρκεια

 

Swyped from my JellyBam(ed) SII using tapatalk

 

Τώρα που είπες για καπάκι...θα χωράει μετά να μπει στο Docking station ???:!:

Link to comment
Share on other sites

Την κάρτα μνήμης την εχω κάνει format μέσα από το κινητό.Είναι καλύτερα να κάνω το format από τον υπολογιστή σε exfat ή να την αφήσω έτσι?Για λόγους ταχύτητας το λέω αν και είναι class 10!Μήπως έχει δοκιμάσει κανείς κι έχει δει διαφορά?
Link to comment
Share on other sites

παιδια ενδιαφερομαι να παρω μια μπαταρια μεγαλητερη απο την εργοστασιακη...τι γνωμη εχετε γι αυτο??ποσα mha να παρω?

 

2000 υπάρχει γνήσια, Έχει και άλλες μάρκες από 1900, 3500

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ψάχνω να βρω λευκή θήκη σηλικόνης για το s2... για πείτε καμία γνώμη...

σε καταστήματα πλαίσιο, γερμανός, public κτλ δεν έχω βρει κάτι...

επίσης υπάρχει και screen protector antifinger?

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ψάχνω να βρω λευκή θήκη σηλικόνης για το s2... για πείτε καμία γνώμη...

σε καταστήματα πλαίσιο, γερμανός, public κτλ δεν έχω βρει κάτι...

επίσης υπάρχει και screen protector antifinger?

 

Ψάξε για την SGP Neo EX Ultra Capsule, νομίζω θα σε καλύψει απόλυτα. Συνοδεύεται και με ένα από το καλύτερα screen protectors της αγοράς!

 

Μάλλον πως θα την βρεις μόνο απ'το ebay όμως..:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε για την SGP Neo EX Ultra Capsule, νομίζω θα σε καλύψει απόλυτα. Συνοδεύεται και με ένα από το καλύτερα screen protectors της αγοράς!

 

Μάλλον πως θα την βρεις μόνο απ'το ebay όμως..:worry:

αυτήν εννοείς http://www.ebay.co.uk/itm/SGP-Samsung-Galaxy-S2-i9100-Case-Ultra-Capsule-Series-/270808622992?pt=LH_DefaultDomain_0&var=570030456201&hash=item3f0d73a790

σωστά??

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

 

Ακριβώς! Μπορείς να ψάξεις και στο youtube γι'αυτήν να τη δεις πιο λεπτομερώς. Είναι ιδιαίτερα ποιοτική πάντως.:)

Link to comment
Share on other sites

ξερεις που μπορω να τις βρω απο ελλαδα?

 

Κοιταξε στο e-click.. Ειναι ενα πολυ ωραιο μαγαζακι στο Γαλατσι.. Εχω παρει διαφορα απο εκει.. ;)

Link to comment
Share on other sites

την συγκεκριμένη http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=51036 την έχει κανείς???
Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

την συγκεκριμένη http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=51036 την έχει κανείς???

 

Προσωπικα δεν την εχω δει.. Εγω του φοραω αυτη.. Πηγαινε στο μαγαζι και τις δοκιμαζεις κιολας.. ;)

Link to comment
Share on other sites

την συγκεκριμένη http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=51036 την έχει κανείς???

 

Πολύ όμορφη και κομψή, όχι για ατζαμίδες όμως :p

Link to comment
Share on other sites

την συγκεκριμένη http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=51036 την έχει κανείς???

 

Εγω την φοραω φιλε..η πρωτη θηκη που πηρα ηταν, και αυτην χρησιμοποιω καθημερινα σχεδον.Αψογη θηκη αλλα επειδη δεν το προστατευει πολυ καλα οπως καποιες αλλες, πρεπει να εισαι λιγο προσεκτικος..οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω.

 

Προσωπικα την συστηνω.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα χτύπησα αυτήν εδώ εγώ:

 

http://www.golla.com/products/#/all/milton στα mediamarkt με 15€.Είναι αρκετά ευρύχωρη κ καλύπτει όλο το κινητό ενώ έχει κ επιπλέον μια μικρή πλαϊνή θήκη... :)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα παρατηρησα μερικες φορες η μπαταρια μου κανει καποια σκαμπανεβασματα ωσ προς την διαρκεια .καποια στιγμη χρησιμοποιουσα μια εφαρμογη που εκλεινε τις εφαρμογες που τρεχαν και ειχα δει μεγαλη διαφορα.καποια στιγμη που εκανα reset την εχασα και δεν μπορω να θυμηθω ποια ηταν γιατι δοκιμαζα πολες κατα διαστηματα και στο market adroid υπηρχαν αρκετες δεν μπορω να την θυμηθω.εχετε εσεις καποια υποψιν να προτεινεται?
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα παρατηρησα μερικες φορες η μπαταρια μου κανει καποια σκαμπανεβασματα ωσ προς την διαρκεια .καποια στιγμη χρησιμοποιουσα μια εφαρμογη που εκλεινε τις εφαρμογες που τρεχαν και ειχα δει μεγαλη διαφορα.καποια στιγμη που εκανα reset την εχασα και δεν μπορω να θυμηθω ποια ηταν γιατι δοκιμαζα πολες κατα διαστηματα και στο market adroid υπηρχαν αρκετες δεν μπορω να την θυμηθω.εχετε εσεις καποια υποψιν να προτεινεται?

 

εγώ χρησιμοποιώ τη super tool box

 

Εγω την φοραω φιλε..η πρωτη θηκη που πηρα ηταν, και αυτην χρησιμοποιω καθημερινα σχεδον.Αψογη θηκη αλλα επειδη δεν το προστατευει πολυ καλα οπως καποιες αλλες, πρεπει να εισαι λιγο προσεκτικος..οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω.

 

Προσωπικα την συστηνω.

μάλλον θα την παραγγείλω τη Δευτέρα...λευκή είναι σωστά όχι διαφανής?

τι εννοείς δεν το πραστατεύει πολύ καλά? δεν καλύπτει όλο το τηλέφωνο χωρίς την οθόνη?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

μάλλον θα την παραγγείλω τη Δευτέρα...λευκή είναι σωστά όχι διαφανής?

τι εννοείς δεν το πραστατεύει πολύ καλά? δεν καλύπτει όλο το τηλέφωνο χωρίς την οθόνη?

 

Ναι λευκη κανονικα(για την ακριβεια ειναι λιιιιιγο πιο σκουρη απο το κινητο)..ειδικα με το ασπρο galaxy δενει τελεια.

Για δες εδω καλυτερα το βιντεο..

 

Εχει και ζελατινα μεσα αλλα ακομα δεν χρειαστηκε να την βαλω..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...