Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για σε όλους μπορείτε να μου λύσετε μια απορία χτες πήρα και εγώ το συγκεκριμένιο κινητό αλλα διαπίστωσα πως δεν έχει 512 mb ram αλα 354 mb ram τα δικά σας ποσο έχουν ρε παιδιά γιατί αν έχουν 512 το παο πίσω άμεσος ευχάριστο:(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για σε όλους μπορείτε να μου λύσετε μια απορία χτες πήρα και εγώ το συγκεκριμένιο κινητό αλλα διαπίστωσα πως δεν έχει 512 mb ram αλα 354 mb ram τα δικά σας ποσο έχουν ρε παιδιά γιατί αν έχουν 512 το παο πίσω άμεσος ευχάριστο:(

Αν διαβάσεις μερικές σελίδες πίσω θα βρεις την απάντηση στην απορία σου.

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα απο 15 μερες με το κινητο...ειμαι υπερευχαριστημενος. Ενα tip για οσους παραπονιουνται για σπασιματα στις φωτος...για να τραβηξει καλη φωτο, πρεπει να κρατησεις παρατεταμενα το κουμπακι που βγαζει φωτο...να εστιασει να σου δωσει τονχαρακτηριστικο ηχο οτι εστιασε καλα και μετα το αφηνεις και τραβαει την φωτο... Μπορει να ακουγεται χαζο αλλα εγω δεν το πολυ καταλαβαινα στην αρχη...:rolleyes:

Τωρα...τα ψεγαδια του. Και στου αδερφου μου, και στο δικο μου και σε ενος φιλου μου, χανει συχνα το wifi ευκολα. Ισως να φταιει το δικτυο..ισως και οχι...νομιζω οτι εχει ενα θεμα σε αυτο και ειναι θεμα firmware. Και κατι ακομα...οταν προσπαθειτε να κανετε drag ενα αντικειμενο, οτιδηποτε, πχ ενα widget...σας κανει και σε εσας αυτο το τρεμοπαιγμα? Σαν να ειναι super-ευαισθητη η οθονη στην παραμικρη κινηση...:blink:

HUAWEI Ideos X5 με βοντα-συμβολαιο. Ικανοποιημενος 150% απο το κινητο. Βοντα=κλεφτες!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το κινητό πρέπει να φορτίσει ένα 8 ωρο ή μπορώ να το ανοίξω να του τελειώσω την μπαταρία που έχει και μετά να το φορτίσω ???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα απο 15 μερες με το κινητο...ειμαι υπερευχαριστημενος. Ενα tip για οσους παραπονιουνται για σπασιματα στις φωτος...για να τραβηξει καλη φωτο, πρεπει να κρατησεις παρατεταμενα το κουμπακι που βγαζει φωτο...να εστιασει να σου δωσει τονχαρακτηριστικο ηχο οτι εστιασε καλα και μετα το αφηνεις και τραβαει την φωτο... Μπορει να ακουγεται χαζο αλλα εγω δεν το πολυ καταλαβαινα στην αρχη...:rolleyes:

Τωρα...τα ψεγαδια του. Και στου αδερφου μου, και στο δικο μου και σε ενος φιλου μου, χανει συχνα το wifi ευκολα. Ισως να φταιει το δικτυο..ισως και οχι...νομιζω οτι εχει ενα θεμα σε αυτο και ειναι θεμα firmware. Και κατι ακομα...οταν προσπαθειτε να κανετε drag ενα αντικειμενο, οτιδηποτε, πχ ενα widget...σας κανει και σε εσας αυτο το τρεμοπαιγμα? Σαν να ειναι super-ευαισθητη η οθονη στην παραμικρη κινηση...:blink:

 

ειχα διαφορα προβληματα στην αρχη επειδη του αλλαξα τα ματια με εγκαταστασεις και απεγκαταστασεις συνεχως και γενικα το τρελανα στην αρχη αλλα μπορω να σου πω με 100% οτι στο wifi το δικο μου δεν ειχε κανενα προβλημα ποτε...

 

για το τρεμοπαιγμα το μονο που παρατηρω ειναι τωρα που το δοκιμασα οτι οντως οσο το εχεις επιλεγμενο τρεμοπαιζει (δε το ειχα δει μεχρι τωρα να σου πω την αληθεια)...

παιδιά το κινητό πρέπει να φορτίσει ένα 8 ωρο ή μπορώ να το ανοίξω να του τελειώσω την μπαταρία που έχει και μετά να το φορτίσω ???

 

προσωπικα εγω το ανοιξα την τελειωσα και μετα το φορτισα αλλα αυτο γενικα με τις μπαταριες ειναι μεγαλη συζητηση...

παρολα αυτα πρακτικα μπορεις να κανεις οτι θελεις...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα.Εχω βαλει το anroid system info και μου λέει οτι η internal memory εχει 63% και η sd card 74%.Το θεμα είναι οτι δεν εχω βαλει ακομα καρτα sd. Και οταν πηγαινω στις ρυθμισεις βλεπω οτι στην καρτα sd ειναι περασμενες 4 εφαρμογες. Μηπως ενοει κατι αλλο λεγοντας καρτα sd?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα.Εχω βαλει το anroid system info και μου λέει οτι η internal memory εχει 63% και η sd card 74%.Το θεμα είναι οτι δεν εχω βαλει ακομα καρτα sd. Και οταν πηγαινω στις ρυθμισεις βλεπω οτι στην καρτα sd ειναι περασμενες 4 εφαρμογες. Μηπως ενοει κατι αλλο λεγοντας καρτα sd?

 

το κινητο εχει

590 εσωτερικη μνημη

2gb εσωτερικη μνημη2 (μαλλον ειναι απλα διαφορετικα partition της ιδιας μνημης)

και οτι καρτα sd του βαλεις

 

αν δε του εχεις βαλει καρτα sd τοτε τα μεγαλα προγραμματα στα πεταει στα 2gb (η γενικα τα προγραμματα που ειναι να τα βαλει στην sd)

 

 

Αντωνη τα σπασιματακια και τον υπερκορεσμο των χρωματων στο video τα εχω εξαλειψει με το Lg camera. Οταν προκειται για μερα και ειδικα ηλιολουστη η πολυ φωτεινα πλανα, πηγαινεις στις ρυθμισεις->camera settings και στο Scene mode επιλεγεις action η sport :cool: ουτε σπασιματα,ουτε υπερβολικο contrast ολα μια χαρα! Επισεις βαλε το video encoder στο mpeg4 και το ιδιο και στο video file format,ορισε μετα 1-3 mbit και θα δεις διαφορα!....το κακο ειναι ομως πως την νυχτα η σε σκοτεινα πλανα πρεπει παλι να το γυρνας απο action παλι σε auto! Επισεις για τελειες ( η σχεδον τελειες φωτο ) προτεινω το Vignette! πολυ καλυτερες φωτο απο την <μαμα> camera και φυσικα σωστα χρωματα και κανονικο contrast.

 

Εσυ τωρα μηπως θα μπορουσες να μου πεις αν γνωριζεις ποιες απο τις <μαμα> εφαρμογες μπορουμε να <παγωσουμε> η να απεγκαταστησουμε με ασφαλεια? ποια services να βγαλουμε,χωρις να εχει προβλημα η συσκευη??

 

δοκιμασα τα settings σου (παρολο που οπως ειπα ειχα δοκιμασει παλιοτερα το lgcamera και δεν ειδα διαφορα)

 

lg camera

1) Καμια διαφορα στο contrast, παραμενει υπερβολικο

2) Καμια διαφορα στη κινηση, παραμενει σπαστη

3) bitrate 1-3 MBit?????????????? Σαφως χειροτερεψε η ποιοτητα του video μιας που γεμισε θολουρες και macromedia blocks απο την υπερβολικη συμπιεση!

 

vignette

εμφανισε περισοτερο θορυβο απο το default προγραμμα σε ηλιολουστο πλανο

 

Ειλικρινα φιλε μου ολες αυτες τις θεαματικες αλλαγες που τις ειδες απορω. Δεν συμφωνω, λυπαμαι. Εχω και ολα τα files αλλα θεωρω χασιμο χρονου το ανεβασμα τους

 

Τα δικα μου ευρηματα οσον αφορα τα stock προγραμματα ληψης εικονας και βιντεο ειναι οτι συμπιεζουν ικανοποιητικα τα αρχεια χωρις να το παρακανουν. Το υπερβολικο κοντραστ θα ηθελα να μπορω να το μειωσω. Τα καρε τα ανεβασα απο 16 σε 23 με τη χρηση της custom rom. Και παλι η κινηση δε θεωρειται ομαλη. Η χρηση 3rd party application μπορει να βοηθησει στη προσθηκη εφφε, στο ψηφιακο zoom και στη αποθηκευση ως mp4 αντι για 3gp. Ουσιαστικη βελτιωση στη ποιοτητα χωρις εφε ΔΕΝ θΑ ΔΕΙΤΕ

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

σας φορτιζει μεχρι το 100% η μπαταρια?? γιατι εμενα παντα φτανει μεχρι το 97-98%...τι φταιει?

 

ΚΑτένασε απο το market το batteryCalibration και κάνε ενα καλιμπράρισμα ακολουθώντας τις οδηγίες ...

Link to comment
Share on other sites

Τωρα...τα ψεγαδια του. Και στου αδερφου μου, και στο δικο μου και σε ενος φιλου μου, χανει συχνα το wifi ευκολα. Ισως να φταιει το δικτυο..ισως και οχι...νομιζω οτι εχει ενα θεμα σε αυτο και ειναι θεμα firmware....:

Για δες αυτο,

Ασυρματο & δικτυα

Ρυθμισεις WI FI

Πατα το κουμπι με της 4 παυλες(αναμεσα στο home & back)

Ρυθμισεις για προχωρημενους

Πολιτικη κταστασης

Αδρανεια.

Κανε την επιλογη σου!

 

 

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Για δες αυτο,

Ασυρματο & δικτυα

Ρυθμισεις WI FI

Πατα το κουμπι με της 4 παυλες(αναμεσα στο home & back)

Ρυθμισεις για προχωρημενους

Πολιτικη κταστασης

Αδρανεια.

Κανε την επιλογη σου!

 

 

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

 

Ευχαριστω για την απαντηση. Η αληθεια ειναι οτι απο εχθες που το γυρισα να κλεινει οταν κλεινει η οθονη, οταν δεν ειναι συνδεδεμενο σε καποιο δικτυο, δουλευει πιο καλα. Οι αποσυνδεσεις ερχονται οταν ειχα επιλεγμενο να μην κλεινει ποτε το wifi.

HUAWEI Ideos X5 με βοντα-συμβολαιο. Ικανοποιημενος 150% απο το κινητο. Βοντα=κλεφτες!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το κινητό πρέπει να φορτίσει ένα 8 ωρο ή μπορώ να το ανοίξω να του τελειώσω την μπαταρία που έχει και μετά να το φορτίσω ???

 

χανει συχνα το wifi ευκολα.

 

1. παλαιότερα γνώριζα κι εγώ ότι έπρεπε να φορτίσει ένα 8ωρο, όπως παλιά "στρώναμε" ένα αυτοκίνητο. όμως τώρα οι μπαταρίες έρχονται καλιμπραρισμένες. προσωπικά ακολούθησα τη συμβουλή του haki, και άφησα το τηλ. να σβήσει εντελώς για 2-3 φορές. το φόρτισα κλειστό το βράδυ που κοιμόμουν και το έβγαζα όταν ξυπνούσα. λοιπόν, δεν έχω πρόβλημα με τη μπαταρία.

2. το δικό μου δε χάνει το wifi εύκολα. πλην όμως, μου συνέβη αυτό σε απομακρυσμένα hotspots, αλλά είμαι σίγουρος ότι δε φταίει η συσκευή μου, αλλά η οριακά μεγάλη απόσταση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι παρατήρησα ότι μάλλον με το χέρι του καλύπτουμε την κεραία όταν το κρατάμε σε landscape (ξαπλωτό δηλαδήΣ) και πέφτει τόσο το σήμα της τηλεφωνίας, όσο και του WIFI.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι παρατήρησα ότι μάλλον με το χέρι του καλύπτουμε την κεραία όταν το κρατάμε σε landscape (ξαπλωτό δηλαδήΣ) και πέφτει τόσο το σήμα της τηλεφωνίας, όσο και του WIFI.

 

Αυτό (με το wifi) μου συνέβαινε και με άλλες συσκευές που είχα, LG Optimus 2X, Xperia Arc, iPhone 4, κ.ά. Όντως συμβαίνει κι εδώ.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

το κινητο εχει

590 εσωτερικη μνημη

2gb εσωτερικη μνημη2 (μαλλον ειναι απλα διαφορετικα partition της ιδιας μνημης)

και οτι καρτα sd του βαλεις

 

αν δε του εχεις βαλει καρτα sd τοτε τα μεγαλα προγραμματα στα πεταει στα 2gb (η γενικα τα προγραμματα που ειναι να τα βαλει στην sd)

 

 

Ok ευχαριστώ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Το είχα και εγώ επισημάνει αυτό το προβληματάκι -και ένας ακόμη φίλος (sfortis) εδώ πέρα... Σαν να αναβοσβήνει η μπαταρία πολύ γρήγορα ενα πράγμα... Αλλά σε ελάχιστα σημεία το παρατήρησα.

 

Ναι και εγω το εχω παρατηρησει αραια και που..

 

Συνεπώς είμαστε 4 άτομα που παρατηρήσαμε το blink (πολύ γρήγορο αναβόσβημα στην οθόνη), οπότε μάλλον δεν είναι ελλάτωμα των συγκεκριμένων συσκευών.. Απο την άλλη δεν συμβαίνει συνέχεια.. :wacko:

Μήπως φταίει η αυτόματη ρύθμιση φωτεινότητας;

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ σήμερα! Όλα δουλεύουν ρολόι, wifi, μπαταρία μετά από την πρώτη φόρτιση το έχω λιώσει στο youtube για 2 ώρες περίπου και έχει πέσει στο 82%. To GPS κλείδωσε κατευθείαν (Θεσσαλονίκη - κέντρο, αλλά δε νομίζω να παίζει ρόλο).

Το blink στην οθόνη δε μου το κάνει.

 

Το μόνο πρόβλημα που πρόσεξα είναι ένα καμμένο pixel :( Είμαι άτυχος.

Πήρα τηλέφωνο κατευθείαν στο κατάστημα wind στη μητροπόλεως και μου είπε να το πάω για DOA. Πολύ εξυπηρετικός τύπος. Στην αρχή φαντάστηκα ότι θα μου βγάλουν το λάδι όπως στο πλαίσιο.

Edited by |)@|2kW|n9
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανενας πως περναμε ξανα τους drivers στο κινητο μετα απο επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων??
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα χάσιμο χρόνου το κινητό αυτό...κρίμα....

Μετα απο factory reset περασα το npromo και με χαρά ειδα να κατεβαίνουν επιτέλους οι χάρτες και τα 2gb να γινονται 1,78.

Αφου περασα και τα απαραιτητα apndroid και 3g watchdog ειπα να βγω να δοκιμασω το Ndrive.....

Μάταια όμως...με το που το ανοιξα εβγαλε μηνυμα οτι δεν εχει χαρτες και πρεπει να κατεβασει.....οποτε και ανεβασα πιεση....

Μετα απο λιγο ψαξιμο κατεληξα στα εξης: α)απο την εσωτερικη μνημη των περιπου 500mb ειχαν απομείνει μόνο 73, γιατι προφανώς τα ειχε καταναλώσει όλα το ndrive

β) οι χάρτες είχαν κατέβει κανονικά στην sd

4 ώρες και μια τρύπα στο νερό....όσο για τη wind, στο κατάστημα δεν ηξεραν καν οτι το κινητο εχει εσωτερική μνήμη

Τέλος.....αυριο θα το πάω για αντικατάσταση και πίσω στο πιστό qtek 8310 που δεν με απογοήτευσε ποτέ....

QTEK 8310 WM6-->SAMSUNG GALAXY S II stock 4.0.3-->4.0.4 stock-->4.1.2 Jelly --> Nougat
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα και εγω σημερα και επειδη ειμαι ασχετος με το ανδροειδες θελω τα φωτα σας σε 2-3 αποριες που εχω (και μου δημιουργηθηκαν αφου διαβασα ξανα και τις 53 σελιδες του θεματος)

Α)

με μια παρατήρηση (σημαντική κατ'εμε) ΠΡΙΝ κάνεις επαναφορά, κράτα backup κάπου τους οδηγούς που έχει το κινητό(το "cd" με το πράσινο εικονιδιάκι), γιατί με το wipe data που κάνει, πάνε περίπατο και αυτοί ;)

ποιο εικονιδιο εννοεις ?????

β)

η έκδοση που είχα και στο blade δουλεύει κανονικότατα σε σύντομη δοκιμή που έκανα

 

Swype_US_GR_2.6.47.11856_WVGA

 

σουπερ.. θενξ.. παιζει κανονικα

 

το περασα αλλα επιμενει να χρησιμοποιει το αρχικο πληκτρολογιο. Το τηλεφωνο δεν ειναι rooted αν αυτο παιζει καποιο ρολο.

γ)

Το πήρα κι εγώ προχθές. Πολύ όμορφη συσκευή και πάει σφαίρα! Ως τώρα κανένα πρόβλημα.:happy:

Το rootαρα με το z4root πανεύκολα.

υπαρχει καποιος οδηγος για το πως???

θελει καποιο σημειο προσοχη ή βουρ στο πατσα???

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

φιλε kontz εχω και γω το ιδιο προβλημα με το swype...

στην αρχη δεν μου το κατεβαζε καν,αλλα το περασα πριν λιγο μεσω του pc..

το εχω επιλεξει ως βασικο πληκτρολογιο στις ρυθμισεις,μου δειχνει κανονικα στις εφαρμογες οτι εκτελειται,αλλα οταν παω να γραψω μηνυμα η να googlarw μου χρησιμοποιει κι εμενα το παλιο πλητρολογιο...

 

προσπαθησα να κανω force stop στο touchpal αλλα δεν κανει καν.

 

φιλε papatsonis , sorry που δεν σε ειχα ευχαριστησει για την απαντηση σου αλλα ειχα ξεχασει να ασχοληθω...και παλι thanks

Edited by giallored
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει wipe data και εχασα και τους οδηγους που εχει το κινητο(το πρασινο εικονιδιακη)

 

Καποιος να τους ανεβασει καπου αν ειναι ευκολο γιατι πλεον δε μπορω να το συνδεσω μεσω usb με το myphone exlporer

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα χάσιμο χρόνου το κινητό αυτό...κρίμα....

Μετα απο factory reset περασα το npromo και με χαρά ειδα να κατεβαίνουν επιτέλους οι χάρτες και τα 2gb να γινονται 1,78.

Αφου περασα και τα απαραιτητα apndroid και 3g watchdog ειπα να βγω να δοκιμασω το Ndrive.....

Μάταια όμως...με το που το ανοιξα εβγαλε μηνυμα οτι δεν εχει χαρτες και πρεπει να κατεβασει.....οποτε και ανεβασα πιεση....

Μετα απο λιγο ψαξιμο κατεληξα στα εξης: α)απο την εσωτερικη μνημη των περιπου 500mb ειχαν απομείνει μόνο 73, γιατι προφανώς τα ειχε καταναλώσει όλα το ndrive

β) οι χάρτες είχαν κατέβει κανονικά στην sd

4 ώρες και μια τρύπα στο νερό....όσο για τη wind, στο κατάστημα δεν ηξεραν καν οτι το κινητο εχει εσωτερική μνήμη

Τέλος.....αυριο θα το πάω για αντικατάσταση και πίσω στο πιστό qtek 8310 που δεν με απογοήτευσε ποτέ....

 

Νομίζω το αδικείς το κινητό.. γιατί ΔΕΝ είναι το ΜΟΝΟ με χαμηλή εσωτερική μνήμη (1ο που μου έρχεται στο μυαλό το Desire ενός φίλου...). Μέχρι να βγει κάποιος kernel με ενσωματωμένο A2SD, το Link2SD δουλεύει Τέλεια και θα σου φύγει ο πονοκέφαλος του διαθέσιμου εσωτερικού χώρου

 

παιδια το πηρα και εγω σημερα και επειδη ειμαι ασχετος με το ανδροειδες θελω τα φωτα σας σε 2-3 αποριες που εχω (και μου δημιουργηθηκαν αφου διαβασα ξανα και τις 53 σελιδες του θεματος)

Α)

ποιο εικονιδιο εννοεις ?????

Ένα καινούργιο drive που σου εμφανίζει μόλις συνδέσεις τo κινητό στο pc

 

β)

το περασα αλλα επιμενει να χρησιμοποιει το αρχικο πληκτρολογιο.

Κράτα το δάκτυλό σου σε κάποιο πεδίο εισαγωγής κειμένου και επέλεξε "Μέθοδο Εισόδου"-> Swype

 

Το τηλεφωνο δεν ειναι rooted αν αυτο παιζει καποιο ρολο.

γ)

υπαρχει καποιος οδηγος για το πως???

θελει καποιο σημειο προσοχη ή βουρ στο πατσα???

 

To SuperOneClick χρησιμοποίησα με επιτυχία (χωρίς να σημαίνει ότι το z4root δεν δούλευε, απλώς έπεσα πάνω σε αυτό πρώτα)

 

φιλε kontz εχω και γω το ιδιο προβλημα με το swype...

στην αρχη δεν μου το κατεβαζε καν,αλλα το περασα πριν λιγο μεσω του pc..

το εχω επιλεξει ως βασικο πληκτρολογιο στις ρυθμισεις,μου δειχνει κανονικα στις εφαρμογες οτι εκτελειται,αλλα οταν παω να γραψω μηνυμα η να googlarw μου χρησιμοποιει κι εμενα το παλιο πληκτρολογιο...

 

Κράτα το δάκτυλό σου σε κάποιο πεδίο εισαγωγής κειμένου και επέλεξε "Μέθοδο Εισόδου"-> Swype

 

εχω κανει wipe data και εχασα και τους οδηγους που εχει το κινητο(το πρασινο εικονιδιακη)

 

Καποιος να τους ανεβασει καπου αν ειναι ευκολο γιατι πλεον δε μπορω να το συνδεσω μεσω usb με το myphone exlporer

 

ΕΔΩ είσαι :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...