Jump to content

Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος Ι


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@ agstamy Κατεβαζεις κανονικα την αναβαθμιση μεσω Suite δηλαδη?
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις την κατέβασα μέσω pc suite και την εγκατέστησα. Έχω ουγγρικό... Παιδιά είναι ιδέα μου ή το κιμητό πετάει? Μέχρι στιγμής όλα ευχάριστα. Η αννα δεν με είχε ενθουσιάσει το ίδιο...
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε. Με κάποια από αυτά θα κάνεις άνετα την δουλειά σου.

Joikuspot

 

to joikuspot το ξέρω αλλά κάνει σύνδεση μόνο με πακέτα δεδομένων.Εγώ θέλω να συνδεθώ στο ιντερνετ στον υπολογιστή αλλά με το wifi απο το κινητό.Το κινητό είναι συνδεδεμένο με wifi κάποιου άλλου

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να έχει βγει μόνο σε vodafone branded ελληνικά Ν8. (έχει 6 homescreens και όχι 5! :p)

Όχι εμένα είναι cocmote branded...την πέρασα κανονικά μέσω Nokia Suite

 

Ναι έχει έξι αρχικές οθόνες, εμένα μου είχε πέντε και μπορείς να φτιάξεις και άλλη μια

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να έχει βγει μόνο σε vodafone branded ελληνικά Ν8. (έχει 6 homescreens και όχι 5! :p)

 

δε το κοιταξα ακομα... λες εμεις που πηραμε την αννα τελευταια να παρουμε πρωτοι Belle :D :D :D

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Μονο μεσω suite , απ'οτι βλεπω και νομιζω οτι τα χανεις (αλλα εδω ας απαντησει καποιος εμπειροτερος)Εγω στο suite εξακολουθω να μην βλεπω belle :/

ΑΑ, να ρωτησω παλι , θυμαμαι για να μου βγαλει την anna ειχα κανει κατι με την επιλογη ''reinstall software''? Μηπως την εκανε την αναβαθμιση κανεις ετσι?

Edited by mikekap
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

μεσω suite μπορω να μεταφερω επαφες απο το n82 μου στο n8?λογικα με synq θα γινετε αλλα ας μου πει καποιος που γνωριζει στανταρ
Link to comment
Share on other sites

μεσω suite μπορω να μεταφερω επαφες απο το n82 μου στο n8?λογικα με synq θα γινετε αλλα ας μου πει καποιος που γνωριζει στανταρ

 

μεσω suite μπορω να μεταφερω επαφες απο το n82 μου στο n8 - ναι, εγω δεν ειχα κανενα προβλημα οταν το εκανα.

παρε buck up μονο τις επαφες σου, επειτα συνδεσε το n8 και περνα του το buck up του n82 (μονο τις επαφες, οχι τις ρυθμισεις...). και εισαι οκ

Edited by sam66
αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

μεσω suite μπορω να μεταφερω επαφες απο το n82 μου στο n8?λογικα με synq θα γινετε αλλα ας μου πει καποιος που γνωριζει στανταρ

 

καλήτερα να κάνεις ένα backup τις επαφές σου και ότι άλλο θέλεις από το Ν82 με το Nokia Suite και μετά να συνδέσεις το Ν8 και να κάνεις επαναφορά από το backup του Ν82 ότι θες.

;)

 

Να κανω πρωτα hard format και μετα να περασω τιν belle?

 

Κάνε την mass memory/E

Edited by antheod
http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θέλω να σβήσω κάποια θέματα που είχα κατεβάσει απο το ovi αλλά στην διαχείριση εφαρμογών δεν βρίσκω κανένα. Κάποια βοήθεια ?

 

καλησπερα. κανε οτι λεω στη παρακατω φωτογραφια :)

 

http://s1.directupload.net/images/120207/temp/xhwhj3wx.jpg

το προγραμμα siscontents

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι σιγουρο οτι μεσω του ovi suite ισχυει το ιδιο και για την belle,οτι δηλαδη θα χασω τα ελληνικα λογω παραεισαγωγης??
Link to comment
Share on other sites

Η πιο χρήσιμη (για μένα) αλλαγή: Τα πληκτρα on/off των wifi και data, καθώς η αυτόνομη ενεργοποίηση του wifi μου είχε σπάσει τα νεύρα.

Γενικά έχει εντελώς άλλον "αέρα". Μπράβο στην ΝΟΚΙΑ (κι ας περιμέναμε 1 χρόνο τώρα).

 

Την Carla γιατί μας την αργούν; Δεν ντρέπονται;:lol: (Πλάκα κάνω!)

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για την 059F047 τιποτα??? Ξέρει κανεις κατι?

 

Δεν έχει βγεί ακόμα. Λιγο ακόμα υπομονή και για μας.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

γιατι ειναι καλο πριν παρουμε μεγαλη αναβαθμιση να κανουμε hard format?Και ποια μνημη την C ή την Ε ή και τις δύο!
...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

 

Εγω με cosmote branded N8-00 059D427 δεν βρίσκω αναβάθμιση μέσω nokia suite.. Έχει κανένας άλλος τέτοιο θέμα; Λογικά έχει βγει για τη συσκευή μου αφου το γράφει στο site e;

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά στην belle που βρίσκω, που είναι το widget με τι αναπάντητες κλήσεις και τα μηνύματα ( στα αγγλικά ψάχνω ) ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

τωρα που βαλαμε την belle και χασαμε τα ελληνικα,ποσο δυσκολο ειναι να τα περασουμε μονοι μας?δε με καιει κ τοσο,αλλα θα ηθελα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά στην belle που βρίσκω, που είναι το widget με τι αναπάντητες κλήσεις και τα μηνύματα ( στα αγγλικά ψάχνω ) ?

καλησπερα. αν θυμαμαι καλα το εχουνε αφαιρεσει στην belle. το εχουνε κανει ομως port απο την anna. ψαξε στο daily.

εχω κατεβασει απο το μεσημερι την 0599774. ξεκινησα μολις να την ανεβαζω rapidshare. μολις ανεβει θα ποσταρω εδω:)

θα ελεγα σε οσουν θα φλασαρουνε με φοινικα να περιμενουνε λιγο. μπορει να ανεβει κανενα cfw ;)

Link to comment
Share on other sites

για την ωρα (ελπιζω δηλαδη!) εχει βγει για τα εξης (οσον αφορα το N8 και τα ελληνικα product code)

 

Nokia	N8-00	0599902	Update available
Nokia	N8-00	059L019	Update available
Nokia	N8-00	0599774	Update available
Nokia	N8-00	0599850	Update available
Nokia	N8-00	0599925	Update available
Nokia	N8-00	059G153	Update available
Nokia	N8-00	0599831	Update available
Vodaf	N8-00   059D2V9 Update available
Cosmote	N8-00	059D427	Update available
Cosmote	N8-00	059F3B2	Update available 

 

καλησπερα. αν θυμαμαι καλα το εχουνε αφαιρεσει στην belle. το εχουνε κανει ομως port απο την anna. ψαξε στο daily.

εχω κατεβασει απο το μεσημερι την 0599774. ξεκινησα μολις να την ανεβαζω rapidshare. μολις ανεβει θα ποσταρω εδω:)

θα ελεγα σε οσουν θα φλασαρουνε με φοινικα να περιμενουνε λιγο. μπορει να ανεβει κανενα cfw ;)

 

και εγω μολις κατεβασα αυτην. η θα περιμενω να βγει cfw ή θα περασω του lagoskon. Eτσι και αλιως το phoenix δε το γλυτωνω αφου για το 059F047 μου δε βλεπω να βγαζουν παλι.

Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...