Jump to content

Sony Ericsson Xperia Neo


BMW116i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευτυχης κατοχος κ εγω απο χτες απο Media markt Αμαρουσιου,σε μπλε σκουρο απροβληματιστο μεχρι στιγμης κ αναβαθμισμενο σε 2.3.4 :D
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 586
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευτυχης κατοχος κ εγω απο χτες απο Media markt Αμαρουσιου,σε μπλε σκουρο απροβληματιστο μεχρι στιγμης κ αναβαθμισμενο σε 2.3.4 :D

Πόσο το έχει το Media Markt? Το σκέφτομαι και εγώ σιγά σιγά...

Link to comment
Share on other sites

249 σε προσφορα,Ελληνικο(λενε).Παντως στο πλαι η συσκευασια εχει BG,RO,EL...Αναβαθμιση εκανα κανονικοτατα χωρις κανενα θεμα κ η συσκευη ειναι απροβληματιστη μεχρι στιγμης :D..Βιβλιαρακι οδηγιων κ στα Ελληνικα μεσα στο κουτι κ 1 screen protector
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

249 σε προσφορα,Ελληνικο(λενε).Παντως στο πλαι η συσκευασια εχει BG,RO,EL...Αναβαθμιση εκανα κανονικοτατα χωρις κανενα θεμα κ η συσκευη ειναι απροβληματιστη μεχρι στιγμης :D..Βιβλιαρακι οδηγιων κ στα Ελληνικα μεσα στο κουτι κ 1 screen protector

 

Από τη στιγμή που στο κουτί στο πλάι λεει EL τοτε ειναι ελληνικό (πιο συγκεκριμένα,προορίζεται για την αγορά της Ελλάδας.)

Τωρα για ποιο λόγο η SE δεν το έφερε ποτέ επισήμως στην Ελλάδα,δεν το γνωριζω.

 

sent εύκολα και γρήγορα via my hardware keyboard...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

249 ευρω πιστευω συμφερει πολυ.το μονο κακο ειναι οτι to mediamarkt δεν συνεργαζεται με εταιρια κινητης ωστε να χρησιμοποιησεις τυχον επιδοτηση,ετσι δεν ειναι?
Link to comment
Share on other sites

...και μην ακουτε οτι ειναι αμελητεες οι διαφορες στην καμερα με το neo v..ειναι σημαντικες τουλαχιστον οσων αφορα την ποιοτητα των φωτογραφιων,το v το εχει ο αδερφος μου και το δικο μου στις ιδιες συνθηκες φωτισμου τραβωντας την ιδια φωτο ειναι σαφως καλυτερη η φωτογραφια...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μήπως τυχαίνει να έχεις δει και φωτογραφίες από Satio για να κάνεις μια σύγκριση και να μου πεις τις διαφορές?

Μάλλον θα αφήσω το Satio και θα πάρω το Neo αλλά με ενδιαφέρει η ποιότητα της φωτογραφίας.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειχα κ το Σατιο θα σου πω οτι το Σατιο υπερτερει μονο στην λεπτομερεια στις φωτο..Ακομα κ το led του Νεο τα καταφερνει περιφημα αλλα εξισου καλα κ χωρις με night mode on στις νυχτερινες ληψεις...Βεβαια το Νεο υπερτερει κ λογω λειτουργικου απο το Σατιο..Το αντροιντ ειναι ετη φωτος μπροστα απο το s60v5...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

καλήμερα και χρόνια πολλά σε ολους . θελω να ρωτήσω υπάρχει κανένα πρόγραμμα geo tagging για να μου βγάζει ολες τις φωτογραφίες επάνω σε χάρτη ? αν ναι ποιο ? ευχαριστώ
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλη χρονια σε ολους..εχω αγοραση εδω και μερικες μερες ενα sony neo (8mp ) που ειναι και το πρωτο μου τηλεφωνο αφης..αρκετα καλο και χρηστικο..ομως αυτο που με ενοχλει,ενω εχει πολυ καλη οθονη δεν ειναι τοσο φωτεινη οσο θα ηθελα,αν και πιστευω οτι τι ζημια την κανει ο φωτοεσθητιρας που εχει μπροστα.θελω να ρωτησω αν υπαρχει καμια εφαρμογη που να καταργητε ο φωτοεσθητιρας η να τον ρηθμιζεις με καποιο τροπο μιας και τετοια ρυθμηση δεν εχει..ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλη χρονια σε ολους..εχω αγοραση εδω και μερικες μερες ενα sony neo (8mp ) που ειναι και το πρωτο μου τηλεφωνο αφης..αρκετα καλο και χρηστικο..ομως αυτο που με ενοχλει,ενω εχει πολυ καλη οθονη δεν ειναι τοσο φωτεινη οσο θα ηθελα,αν και πιστευω οτι τι ζημια την κανει ο φωτοεσθητιρας που εχει μπροστα.θελω να ρωτησω αν υπαρχει καμια εφαρμογη που να καταργητε ο φωτοεσθητιρας η να τον ρηθμιζεις με καποιο τροπο μιας και τετοια ρυθμηση δεν εχει..ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις.

 

Ψάξε στο market για disable auto brightness.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλη χρονια σε ολους..εχω αγοραση εδω και μερικες μερες ενα sony neo (8mp ) που ειναι και το πρωτο μου τηλεφωνο αφης..αρκετα καλο και χρηστικο..ομως αυτο που με ενοχλει,ενω εχει πολυ καλη οθονη δεν ειναι τοσο φωτεινη οσο θα ηθελα,αν και πιστευω οτι τι ζημια την κανει ο φωτοεσθητιρας που εχει μπροστα.θελω να ρωτησω αν υπαρχει καμια εφαρμογη που να καταργητε ο φωτοεσθητιρας η να τον ρηθμιζεις με καποιο τροπο μιας και τετοια ρυθμηση δεν εχει..ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις.

 

Αυτό που σου προτείνει ο φίλος barca10. Πρέπει πρώτα να γίνεις root.

 

Να σε ρωτήσω από που το αγόρασες. Οσο και αν ψάχνω στην ελληνική αγορά έχει μόνο τα Neo V. Και από τα ελληνικά online shops δεν πολυεμπιστεύομαι, έχω διαβάσει διάφορα, ιδίως για κάποια που έχουν συγκεκριμένες πρακτικές.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Θα το βρεις σε ολα τα media markt 250 ευρω...Εγω απο Μαρουσι το πηρα κ ειναι Ελληνικο κ πολυ ευχαριστημενος...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Το κινιτάκι απο ότι ξέρω δεν υποστιρίζει Xvid και DivX όπως και equalizer στη μουσική. Αν κατεβάσω τον power amp π.χ. που έχει equalizer θα παίζει κανονικά έτσι? και ανάλογα εναν video player θα παίζει κανονικά xvid και dvix? Δλδ σαν το pc που βάζεις τα plugins και παίζει τα διάφορα formats? Επίσης λειτουργεί με πληκτρολόγιο ποντίκι και με οθόνη ταυτόχρονα μέσω hdmi out έτσι?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

κατα 99,9 % θα παιζουν.(σε ολα τα xperia παιζουν) αλλα καλυτερα να σου απαντησει καποιος που εχει το κινητο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@theodwroz

σε ολες σου τις ερωτησεις η απαντηση ειναι καταφατικη εκτος απο το πληκτρολογιο-ποντικι που δεν το εχω δοκιμασει,αλλα γιατι να μην γινεται???

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Το κινιτάκι απο ότι ξέρω δεν υποστιρίζει Xvid και DivX όπως και equalizer στη μουσική. Αν κατεβάσω τον power amp π.χ. που έχει equalizer θα παίζει κανονικά έτσι? και ανάλογα εναν video player θα παίζει κανονικά xvid και dvix? Δλδ σαν το pc που βάζεις τα plugins και παίζει τα διάφορα formats? Επίσης λειτουργεί με πληκτρολόγιο ποντίκι και με οθόνη ταυτόχρονα μέσω hdmi out έτσι?

 

Έχω το Neo V και μπορώ να πω πως με ένα πληκτρολόγιο ή ένα ποντίκι θα δουλεύει σίγουρα τώρα για ταυτόχρονα δεν ξέρω δεν έχω κάποιο Wireless να δοκιμάσω.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν το πετύχει κανείς σε καλή τιμή (<240) σε κάποιο κατάστημα, κατά την περίοδο των επτώσεων, ας το γράψει εδώ για τους ενδιαφερόμενους υποψήφιους αγοραστές... :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κυκλοφορησε μεσω PC Companion η εκδοση 4.0.2.Α.0.62!

 

Ήρθε το "παγωτό";

Την έκανες;

Εν ταχυ διάφορες αλλαγές;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το "παγωτό";

Την έκανες;

Εν ταχυ διάφορες αλλαγές;

 

Η .62 δεν ειναι η ICS.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με το root τι παιζει μετα την αναβαθμηση ?
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

με το root τι παιζει μετα την αναβαθμηση ?

 

για την .62 εννοεις;; ακομα το περιμενουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Neo

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...