Jump to content

[ΠΡΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ] Samsung Galaxy S II


kyrillos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα δεν εκανε αυτοματα ο browser στο κινητο refresh και ειχε μεινει η πρωινη εικονα. Ειναι υπο επεξεργασια η παραγγελια

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Στην κύρια κατάσταση μου λέει "Αναμένεται απόθεμα". :worry:

Αναμονή από λεπτό σε λεπτό :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στις 23 Μαΐου από Cosmote και στα 599€ :). Φάγαμε το γάιδαρο, στην ουρά θα κολλήσουμε :lol:;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Στις 23 Μαΐου από Cosmote και στα 599€ :). Φάγαμε το γάιδαρο, στην ουρά θα κολλήσουμε :lol:;

 

3 εβδομάδες; τι περιμένουν; δε θέλουν τα λεφτά μας νωρίτερα; :lol:

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο να ρθει , απο τα χριστουγενα περιμένω (κουραστικα)

το σκρουτζαρα σημερα και το βλεπω Ελλάδα απο 599 ως 676!!!!!:cry:

 

μαλιστα το ακριβο το εχει αμεσα διαθεσιμο, να υποθεσω οτι το πηρε 600 απο εξω και το πουλαει 676.......

 

 

http://www.skroutz.gr/s/323248/Samsung-Galaxy-S-II-16GB.html

Link to comment
Share on other sites

Στις 23 Μαΐου από Cosmote και στα 599€ :). Φάγαμε το γάιδαρο, στην ουρά θα κολλήσουμε :lol:;

 

Ποια είναι η πηγή αυτής της πληροφορίας ?

Link to comment
Share on other sites

Στο GsmArena έχει μια άκρως εκνευριστική είδηση. Στην Κορέα η συσκευή πάει 290€.

Και συνεχίζει λέγοντας ότι στην Ευρώπη είναι μεγαλύτεροι φόροι , δασμοί εισαγωγής κτλπ... Έλεος

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσάς, πάντως η δική μου παραγγελία από expansys δεν έχει αποσταλλεί ακόμα. Ελπίζω να την στείλουν το αργότερο αύριο......

 

Στους άλλους που έχουν παραγγείλει από expansys τι λέει;

Link to comment
Share on other sites

Στο GsmArena έχει μια άκρως εκνευριστική είδηση. Στην Κορέα η συσκευή πάει 290€.

Και συνεχίζει λέγοντας ότι στην Ευρώπη είναι μεγαλύτεροι φόροι , δασμοί εισαγωγής κτλπ... Έλεος

 

αυτοί οι φόροι δεν είναι μόνο για τα κινητά αλλά και για ένα κάρο άλλα πράγματα :p

πάντως αυτό που νομίζω είναι οτι θα δούμε φαινόμενα έλειψης στο κινητό αυτό.. λόγω του ιαπωνικού σεισμού

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη τρελοπαρέα...Πρών κάτοχος του Γαλαξία (με Γ κεφαλαίο παρακαλώ...:p), το πούλησα σε ενα παλικάρι και απλά να προσθέσω και εγω αυτό το μαγαζί απο Αγγλία: http://www.unlocked-mobiles.com/sim-free-mobile-phones/samsung-galaxy-s-ii-sim-free-unlocked-mobile-phone-p-83707.html όπου μόλις το παρήγγειλα. Θα σας πω και εγω λοιπόν εντυπώσεις πρωτίστως για το πόσες μέρες θα κάνει να έρθει και δευτερευόντως για την κινητάρα που ακούει στο όνομα Samsung Galaxy S II ...!!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου είπαν σήμερα το απόγευμα (αλλά δεν στάθηκα τυχερός) το πολύ αύριο το πρωί γιατί είχαν πάρα πολλές παραγγελίες να εξυπηρετήσουν.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα περιμένω να φύγει το iPhone 4 πριν προχωρήσω σε οποιαδήποτε αγορά... ας ελπίσουμε ότι δε θα αργήσει να εμφανιστεί κάποιος ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη αυριο θα το παραγγειλω κι εγω, το expansys ομως δεν νομιζετε οτι το δινει λιγο ακριβα μαζι με τα μεταφορικα; Από handtec δεν ειναι καλυτερα που εχουν κι αυτοι stock; Ποιο μαγαζι μου προτεινετε για να το παρω και συντομα στα χερια μου;
Link to comment
Share on other sites

Έχει παραγγείλει παιδιά κανένας από handtec και να του έχει γίνει αποστολή;

 

Ακύρωσα το πρωί την παραγγελία από το expansys αφού άλλαζαν συνέχεια τις ημερομηνίες και το πήρα από το handtec μέσω google checkout. Φαίνεται να κάναν αμεσως χρέωση αλλα τους έχω στείλει 2 email από το πρωί, και ούτε φωνή ούτε ακρόαση :(

 

Η ειρωνεία είναι ότι 1 ώρα αφού ακύρωσα την παραγγελία από το expansys, πήρανε stock :cry:

Γιώργος

Ericsson: GA 628 | Nokia: 3210, 6210, 6600 | Sony Ericcson: P990i | HTC: Touch Cruise, Hero, HD7 | Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy S9+, Galaxy Tab S2, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Tab S8+ | Acer: Iconia A500 | ASUS: Nexus 7 (2013) | LG: G2 (32GB)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου κ εγω απο handtec το παραγγειλα το πρωι κ μαλιστα εγινε αμεσα χρεωση της πιστωτικης μου..εχω λαβει μονο ενα μειλ με ενα hndtec order-tracking number που δεν μπορω να βρω αν το βαζεις καπου στο σαιτ τους ωστε να δεις σε ποιο σταδιο βρισκεται η παραγγελια..
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

handteck 733.798 EUR και expansys 578€ ποιος ακριβός είπαμε το πουλάει ακριβά πάλι;

Got to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, ACT NORMAL

OBEY THE LAW

and repeat after me

I AM FREE

Link to comment
Share on other sites

handteck 733.798 EUR και expansys 578€ ποιος ακριβός είπαμε το πουλάει ακριβά πάλι;

 

α καλα εσυ το παρακανες τωρα..χαααα...515 λιρες στο χαντεκ κ 519 λιρες στο εξπανσυς...κ πιο φτηνο ειναι στο αμαζον με 499 λιρες...

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου κ εγω απο handtec το παραγγειλα το πρωι κ μαλιστα εγινε αμεσα χρεωση της πιστωτικης μου..εχω λαβει μονο ενα μειλ με ενα hndtec order-tracking number που δεν μπορω να βρω αν το βαζεις καπου στο σαιτ τους ωστε να δεις σε ποιο σταδιο βρισκεται η παραγγελια..

 

Δεν νομίζω να στέλνουν κάτι άλλο. Το επόμενο email που στέλνουν είναι το tracking number όταν γίνει shipped

Γιώργος

Ericsson: GA 628 | Nokia: 3210, 6210, 6600 | Sony Ericcson: P990i | HTC: Touch Cruise, Hero, HD7 | Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy S9+, Galaxy Tab S2, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Tab S8+ | Acer: Iconia A500 | ASUS: Nexus 7 (2013) | LG: G2 (32GB)

Link to comment
Share on other sites

handteck 733.798 EUR και expansys 578€ ποιος ακριβός είπαμε το πουλάει ακριβά πάλι;

 

615 χωρίς μεταφορικά το έχει το expansys. Τι εννοείς;;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά κάποιος φίλος είπε πως το handteck το είχε πιο φθηνά απο το expansys.....sorry αν κατάλαβα λάθος!!!! :X

Got to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, ACT NORMAL

OBEY THE LAW

and repeat after me

I AM FREE

Link to comment
Share on other sites

Έχει παραγγείλει παιδιά κανένας από handtec και να του έχει γίνει αποστολή;

 

Ακύρωσα το πρωί την παραγγελία από το expansys αφού άλλαζαν συνέχεια τις ημερομηνίες και το πήρα από το handtec μέσω google checkout. Φαίνεται να κάναν αμεσως χρέωση αλλα τους έχω στείλει 2 email από το πρωί, και ούτε φωνή ούτε ακρόαση :(

 

Η ειρωνεία είναι ότι 1 ώρα αφού ακύρωσα την παραγγελία από το expansys, πήρανε stock :cry:

 

εγω περιμενω τρια κομματια ειναι ηδη γαλλια το πακετο

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...