Jump to content

Samsung Galaxy Mini (S5570)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 651
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραίο φαίνεται.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ειναι απιστευτο παντως στα τεστ στο you tube πως τα κανουν ολα και πανε σφαιρα και οταν τα παιρνουμε στα χερια μας σερνονται!!!εχω αλλαξει ολα τα μικρομεσαια android (zte blade,p500,galaxy ,x10 mini) και ολα ηταν αλαλουμ!!κυριως αυτο το zte blade οχι απλα σερνονταν αλλα σου βγαζε την πιστη!!κυριως αν εχεις δοκιμασει οθονες οπως iphone,htc hd2,desire,galaxy s,γιατι κι αυτα περασαν απο τα χερια μου δεν μπορεις μετα με τιποτα να παρεις τα μικρα..οσο για αυτο τωρα αναλυση 320χ240??αισχος!!μονο και μονο αυτο φτανει!εκτος αν το βγαλουν κι αυτο στα150 ευρω
Link to comment
Share on other sites

ειναι απιστευτο παντως στα τεστ στο you tube πως τα κανουν ολα και πανε σφαιρα και οταν τα παιρνουμε στα χερια μας σερνονται!!!εχω αλλαξει ολα τα μικρομεσαια android (zte blade,p500,galaxy ,x10 mini) και ολα ηταν αλαλουμ!!κυριως αυτο το zte blade οχι απλα σερνονταν αλλα σου βγαζε την πιστη!!κυριως αν εχεις δοκιμασει οθονες οπως iphone,htc hd2,desire,galaxy s,γιατι κι αυτα περασαν απο τα χερια μου δεν μπορεις μετα με τιποτα να παρεις τα μικρα..οσο για αυτο τωρα αναλυση 320χ240??αισχος!!μονο και μονο αυτο φτανει!εκτος αν το βγαλουν κι αυτο στα150 ευρω

 

To ειδα σημερα στην Vodafone ,ειναι ολοιδιο με το Κορμπυ ,και κοστιζει 189 ευρω .Μου φαινονται πολλα για το συγκεκριμενο....Θα περιμενω και το Αce

Unbox Your Phone
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ειχα παει βολτα σημερα με τις κορες μου στο m.m..οικογενεια γκατζεταδων ειμαστε....:lol:.......και ετυχε να το δω το μικρο.Μια χαρα σφαιρα ετρεχε ο 600αρης ουτε κολληματα η αλλα χαριτωμενα εκανε αν και το ψιλοζορισα και με μαμα 2.2 επανω!!

Οθονη πολυ καλη σε αποκριση-ταχυτητα και μαλιστα πιο ....πλατιά.....απο τα αλλα με 3.2 inc.

Γενικα μου αρεσε δεν ειναι κακο,τιμιο θα το ελεγα,και τα πλαστικα παρα πολυ καλα εδειχναν.

Οσο για την τιμη......super 179 και θα πεσει και αλλο.....!!!

Το μονο που με ψιλοχαλασε ηταν η αναλυση τις οθονης........βεβαια στο ματι ολα δειχνουν.......χαρτί....... χωρις το παραμικρο προβλημα!!!

 

Αυτα τα ολιγα............:p

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη είναι καλύτερη στην απεικόνιση από του χ8 ας πούμε???

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χτες εγινα κατοχος του συγκεκριμενης συσκευης.

Μια χαρα για την δουλεια που το θελω. Μικρο και ελαφρυ !!

ΠΟλυ γρηγορο ΚΑΝΕΝΑ κολλημα μεχρι στιγμης !

Επιτελους εφτιαξε ενα καλο κινητο η samsung.

Link to comment
Share on other sites

Εδω και σχεδον μια εβδομαδα ειμαι κατοχος του galaxy mini το οποιο μονο mini δεν μπορω να το πω!

Ειδικα για την τιμη του μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλο και αρκετα σβελτο!

Ετσι για την ιστορια η επαφη μου με τα smartphone ειναι... πρωτο HTC p3300 μετα πηρε σειρα το HTC touch 2 το οποιο το χαρηκα μονο 6-7 μηνες μιας και εκανε φτερα μαζι με το τσαντακι μου... και στο τελος εως και τωρα εχω το Nokia E52.

Ολα αυτα τα ειπα μονο και μονο για να καταλαβουν οι γνωστες βαση ποιον κινητων εχω την εμπειρια για να λεω οτι ειναι καλο το "mini"

 

Το μονο αρνητικο ειναι η μπαταρια του που την περιμενα πιο καλη... βλεπετε το Ε52 με εχει κακομαθει...

 

Ενα θεμα στο οποιο δεν μπορω να βρω ακρη ειναι πως μπορω να βαλω ως ηχο κλησης ενα απο τα αρχεια ΜΡ3 που εχω στην καρτα.

Αν υπαρχει λυση ειναι ευπροσδεκτη!

Link to comment
Share on other sites

Ενα θεμα στο οποιο δεν μπορω να βρω ακρη ειναι πως μπορω να βαλω ως ηχο κλησης ενα απο τα αρχεια ΜΡ3 που εχω στην καρτα.

Αν υπαρχει λυση ειναι ευπροσδεκτη!

 

Τουλαχιστον στο Ace που εχω, μπορεις να πας στο φακελο με τα τραγουδια απο τον ενσωματωμενο player, να πατησεις πανω στο mp3 που θες παρατεταμενα και σου βγαζει διαφορες επιλογες, μεταξυ των οποιων και τον ορισμο ως ηχου κλησης.

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον στο Ace που εχω, μπορεις να πας στο φακελο με τα τραγουδια απο τον ενσωματωμενο player, να πατησεις πανω στο mp3 που θες παρατεταμενα και σου βγαζει διαφορες επιλογες, μεταξυ των οποιων και τον ορισμο ως ηχου κλησης.

 

Να πω την αληθεια τοσο γρηγορη απαντηση δεν περιμενα... και βασικα δεν περιμενα λυση! βλεπεις το οτι ειναι φθηνο το κινητο με κανει να ειμαι ετοιμος για τετοια προβληματα... χωρις λυση!

 

Πραγματικα ετσι το εκανα και δουλεψε!

μονο εκει δεν το ειχα δοκιμασει... και να πω την αληθεια δεν περιμενα να την εχει εκει αυτη την επιλογη! παντως μεσα απο τον φακελο με τα αρχεια ή με της ρυθισεις ηχου δεν μπορει να γινει!

 

...τελικα παντου υπαρχει ενας Mythos :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα επειδη ενδιαφερομαι να παρω το συγκεκριμενο τηλεφωνο θελω να ρωτησω αν μπορω να βαλω το skype για κλησεις στο εξωτερικο
Link to comment
Share on other sites

καλημερα επειδη ενδιαφερομαι να παρω το συγκεκριμενο τηλεφωνο θελω να ρωτησω αν μπορω να βαλω το skype για κλησεις στο εξωτερικο

 

Mε wifi δουλευει κανονικα το skype! με ιντερνετ (μεσω cosmote) δεν το εχω δοκιμασει!

Link to comment
Share on other sites

Με τις εφαρμογές πως παει; Δουλεύουν;

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κοίταξε στο μήνυμα #9 :) Edited by BestMan

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κοίταξε στο μήνυμα #9 :)

 

Ναι το εχω δει αυτο αλλα αφορσ τον ηχο κλησης ενω εγω θελω να αλλαξω την ειδοποιηση μηνυματος

Link to comment
Share on other sites

Για ειδοποίηση μηνύματος, ψάξε για ένα folder στη συσκευή ή στην SD κάρτα με το όνομα "audio". Αν δεν υπάρχει, δημιούργησέ το. Κάτω απο αυτό υπάρχει το "notofications". Σε αυτό θα βάζεις τους ήχους για ειδοποίηση μυνήματος. Ή εγκαθιστάς το Handcent SMS ;)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Root γίνεται. Λογικά όπως και το Galaxy S. Κοίταξε το σχετικό θέμα (Hint: SuperOneClick)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Το απέκτησα και εγώ μόλις χτες στα 185ε από Multirama.

Πρώτη μου επαφή με Android γενικά, αλλά μου άφησε πάρα πολύ καλές εντυπώσεις. Γρήγορο μενού, δυσκολεύομαι να συνηθίσω την οθόνη έχει διαφορετική ευαισθησία από το htc που είχα.

Αλλά για τα λεφτά του πιστεύω είναι πάρα πολύ καλό.

Έχω αρκετές απορίες αλλά λογικά θα βρω λύσεις στα θέματα android.

 

Όποιος γνωρίζει μπορεί να μου πει αν μπορώ να βάλω πρόγραμμα για gps όπως destinator κλπ; ή μόνο με google maps και gprs χρέωση μπορούμε να έχουμε χάρτες;

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Από ακουστικά κάποια πρόταση; Μόνο 3.5'' μπορούμε να βάλουμε; Στη μίνι usb δεν παίρνει; Επίσης απο screen protector ή κάποια θήκη έχει πάρει κανείς;

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

είναι η πρώτη μου επαφή με android.

Λοιπόν... πάω να κάνω sign in στο gmail και δεν μπορώ. Μου βγάζει:

 

"Can't establish a reliable data connection to the server"

 

Να σημειώσω πως έχω μπει στο ασύρματο δίκτυο και μπορώ να κάνω browse από τον browser

 

Επίσης... κάποιο link για τους νεοφώτιστους στον χώρο αυτό όπως εγώ;

 

Ευχαριστώ και καλημέρα σας :-)

Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Mini (S5570)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...