Jump to content

Samsung Galaxy Mini (S5570)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας, υπάρχει κάποιος τρόπος να απαντάς τις εισερχόμενες κλήσεις πατώντας το κεντρικό κουμπί?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 651
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το πιθανότερο είναι να πρόκειται για την πιο ηλίθια ερώτηση που θα διαβάσεις σήμερα αλλά:

πήρα το s5570, κατέβασα το kies, το συνδέω με το pc και ενώ μου δείχνει ότι φορτίζει το κινητό δεν το εμφανίζει ούτε στο my computer ούτε σαν connected device στο kies. τι κάνω λάθος; θα τρελαθώ.

Link to comment
Share on other sites

παιδεία το έχω αγοράσει και εγώ και έχω ένα θέμα με το wifi του μου τα πιάνει και συνδέεται σε όλα εκτός από αυτό που έχω σπίτι... το βλέπει μου ζητάει τον κωδικό του το δίνω αλλά δεν συνδέεται...μια μέρα νομίζω μου συνδέθηκε για λίγο... μετά κόπηκε και από τότε τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι;η λειτουργια δικτυου μπορει να απενεργοποιηθει μονιμα;γιατι καθε πρωι μου στελνει μνμ η κοσμοτε και μου λεει οτι συνδεθηκα στο internet day pass με χρεωση 1 ευρω χωρις να εχω κανει τπτ? και καθε λιγο και λιγακι απενεργοποποιω τη λειτουργια δικτυου
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εχω και εγω το galaxy mini και εχω ενα προβλημα.κατεβαζω εφαρμογες και παιχνιδια μεσω υπολογιστη και τις περναω στο κινιτο μεσω του usb.Τις κανω εγκατασταση και αποθηκευονται στη μνημη του κινητου η οποια εχει φουλαρει..πως μπορω να επιλεξω να αποθηκευονται στην εξωτερικη καρτα μνημης..???Ευχαριστω προκαταβολικα :) Edited by babaros
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,μου εστειλε η βοντα τις ρυθμήσεις για μμσ και νετ σε μαιλ και τις εβαλα χειροκινητα,εκανα και ρεσταρτ και παρολαυτα δεν λειτουργουν τα μμς,καμια αλλη ιδεα για το τι μπορει να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,μου εστειλε η βοντα τις ρυθμήσεις για μμσ και νετ σε μαιλ και τις εβαλα χειροκινητα,εκανα και ρεσταρτ και παρολαυτα δεν λειτουργουν τα μμς,καμια αλλη ιδεα για το τι μπορει να φταιει?

 

Για μεγαλυτερη ευκολία μπορείς να τους πεις ποια συσκευή έχεις και να σου τις στείλουν με μύνημα. ΤΟ μύνημα αυτο το αποθηκεύεις και ολα ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Για μεγαλυτερη ευκολία μπορείς να τους πεις ποια συσκευή έχεις και να σου τις στείλουν με μύνημα. ΤΟ μύνημα αυτο το αποθηκεύεις και ολα ΟΚ.

 

αυτο ειπα και εγω στη εξυπηρετηση πελατων αλλα για σμαρτφονεσ δεν στις στελνουν με σμσ τις ρυθμισεις αλλα με μαιλ.

σε ρωτανε ποιο μοντελο και ποια εκδοση αντροιντ εχεις και στις στελνουν με μαιλ.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειπα και εγω στη εξυπηρετηση πελατων αλλα για σμαρτφονεσ δεν στις στελνουν με σμσ τις ρυθμισεις αλλα με μαιλ.

σε ρωτανε ποιο μοντελο και ποια εκδοση αντροιντ εχεις και στις στελνουν με μαιλ.

 

Για δοκίμασε και σε αυτήν την σελίδα http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=2421

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε και σε αυτήν την σελίδα http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=2421

 

δεν εχει για GALAXY MINI εκει,εκτος και αν γνωριζεις οτι κανουν για καποιο αλλο μοντελο .

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει για GALAXY MINI εκει,εκτος και αν γνωριζεις οτι κανουν για καποιο αλλο μοντελο .

 

Εγώ πάντος απο αυτο το λινκ έβαλα στο δικό μου Galaxy 3. Δεν έχεις να χάσεις τπτ να δοκιμάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα μολις απεκτησα το μινι :rolleyes:, θα θελα να ρωτησω σχετικα με πλοηγηση ποια προγραμματα υπαρχουν και απο που αγοραζονται ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια σας και απο μενα μολις απεκτησα το μινι :rolleyes:, θα θελα να ρωτησω σχετικα με πλοηγηση ποια προγραμματα υπαρχουν και απο που αγοραζονται ;)

 

Για τα προγράμματα πλοήγησης σε αυτές τις συσκευές συζητάμε αποκλειστικά εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παίδες...

Θα ήθελα να ρωτήσω και γω κάτι σχετικά με το τηλεφωνάκι , που αν και το πήρα για την γυναίκα μου μάλλον εγώ το 'φχαριστιέμαι περισσότερο!

 

Υπάρχει τρόπος αντι να ακούγεται το "κλικ"όταν πατάς την οθόνη να υπάρχει μόνο δόνηση με την επαφή??

Νομίζω ότι το είχα δεί σε LG και μου αρεσε..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εχω και εγω το galaxy mini και εχω ενα προβλημα.κατεβαζω εφαρμογες και παιχνιδια μεσω υπολογιστη και τις περναω στο κινιτο μεσω του usb.Τις κανω εγκατασταση και αποθηκευονται στη μνημη του κινητου η οποια εχει φουλαρει..πως μπορω να επιλεξω να αποθηκευονται στην εξωτερικη καρτα μνημης..???Ευχαριστω προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δυστυχώς δεν είναι πολλές οι εφαρμογές που υποστηρίζουν τη μετακίνηση στην κάρτα μνήμης. Ωστόσο μπορείς να βάλεις το app2sd για να μεταφέρεις εύκολα και γρήγορα όσες είναι διαθέσιμες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα σας.

 

Προσφατα αγορασα το galaxy mini. Οσο κ αν εχω προσπαθησει να συνδεθω σε δικτυο WIFI εχω αποτυχει.

 

Χθες δοκιμασα για πρωτη φορα από το δικτυο μτου σπιτιου μου. Ενώ συνδενθηκα για κανα λεπτο μετα αποσυνδεθηκε κ εβγαζε συνεχεια search-disconnect. Εκανα restart το router, αναψα εσβησα το κινητο παλι τα ιδια…

 

Μηπως υπαρχουν καποιες ρυθμισεις που πρεπει να βαλω? To wifi το ρυθμισα να είναι συνεχεια ενεργο (να μην αποσυνδεεται όταν σβηνει η οθονη). To manual λεει ότι αρκει να επιλεξεις το δικτυο κ να βαλεις τον κωδικο σε περιπτωση που είναι κλειδωμενο

 

Μηπως φταιει η sim μου? (εχω Vodafone, einai toy 2004 k δεν εχω προγραμμα με internet)

 

Σε καποια φορουμ διαβαδα ότι τα Anroid Froyo βγαζουν συνεχεια τετοια προβληματα. Παντως χθες του εκανα αναβαθμιση και ειχε το τελευταιο version ηδη εγκατεστημενο

 

Είναι κριμα διοτι το κινητο είναι τοσο καλο σε όλα τα αλλα

 

Ευχαριστω σε οποιον απαντησει

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μηπως γνωριζει καποιος να μου πει ενα καλο handsfree για το κινητο; παιδευομαι πολυ χωρις αυτο κ δν ξερω ποιο ταιριαζει στο μοντελο αυτο. Αν παρω αλλης εταιρειας εκτος samsung κανει;; οποιος ξερει ας βοηθησει. Ευχαριστωωω
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα πριν από 2 ημερες πηρα και εγω τηλέφωνο και θέλω να ρωτήσω ποιο είναι το καλύτερο πρόγραμμα για gps με καλούς χάρτες για την Ελλάδα;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.

 

Προσφατα αγορασα το galaxy mini. Οσο κ αν εχω προσπαθησει να συνδεθω σε δικτυο WIFI εχω αποτυχει.

 

Χθες δοκιμασα για πρωτη φορα από το δικτυο μτου σπιτιου μου. Ενώ συνδενθηκα για κανα λεπτο μετα αποσυνδεθηκε κ εβγαζε συνεχεια search-disconnect. Εκανα restart το router, αναψα εσβησα το κινητο παλι τα ιδια…

 

Μηπως υπαρχουν καποιες ρυθμισεις που πρεπει να βαλω? To wifi το ρυθμισα να είναι συνεχεια ενεργο (να μην αποσυνδεεται όταν σβηνει η οθονη). To manual λεει ότι αρκει να επιλεξεις το δικτυο κ να βαλεις τον κωδικο σε περιπτωση που είναι κλειδωμενο

 

Μηπως φταιει η sim μου? (εχω Vodafone, einai toy 2004 k δεν εχω προγραμμα με internet)

 

Σε καποια φορουμ διαβαδα ότι τα Anroid Froyo βγαζουν συνεχεια τετοια προβληματα. Παντως χθες του εκανα αναβαθμιση και ειχε το τελευταιο version ηδη εγκατεστημενο

 

Είναι κριμα διοτι το κινητο είναι τοσο καλο σε όλα τα αλλα

 

Ευχαριστω σε οποιον απαντησει

Σου προτείνω να κάνεις μία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Ίσως να βοηθήσει, υπόψη θα χάσεις εφαρμογές και λοιπές ρυθμίσεις.

Kαλησπερα πριν από 2 ημερες πηρα και εγω τηλέφωνο και θέλω να ρωτήσω ποιο είναι το καλύτερο πρόγραμμα για gps με καλούς χάρτες για την Ελλάδα;

 

Καλύτερα να απευθυνθείς στη σωστή ενότητα(Android) και στο σωστό θέμα(Android - προτάσεις: GPS και Πλοήγηση). :)

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Kαλησπερα πριν από 2 ημερες πηρα και εγω τηλέφωνο και θέλω να ρωτήσω ποιο είναι το καλύτερο πρόγραμμα για gps με καλούς χάρτες για την Ελλάδα;

 

Δες και εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=291854

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μηπως γνωριζει καποιος να μου πει ενα καλο handsfree για το κινητο; παιδευομαι πολυ χωρις αυτο κ δν ξερω ποιο ταιριαζει στο μοντελο αυτο. Αν παρω αλλης εταιρειας εκτος samsung κανει;; οποιος ξερει ας βοηθησει. Ευχαριστωωω

 

Εγώ τα έχω παίξει με το συγκεκριμένο θέμα, στην αρχή πήρα απλά ακουστικά για μουσική 3.5mm, τα οποία δεν δουλεύουν αν σε πάρει κάποιος τηλ και πατήσεις απάντηση, και εκτός αυτού για να μου δουλέψουν για μουσική πρέπει να μην τα έχω βάλει τελείως μέσα στην υποδοχή και να μην τα πολυκουνάω...

 

Μετά πήρα τα επίσημα handsfree της samsung με υποδοχή mini usb τα οποία αν τα βάλω "κολλάει η θύρα" και μετά ούτε η φόρτιση δεν δουλεύει παρα μόνο με restart. Με λίγα λόγια άχρηστα...

Χάλασα 30+ε και λύση δεν έχω βρει.

 

Όποιος έχει βρει κάποια λύση να μας πει...

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

@ SALIEZ

 

Οπως μου ειπαν κ στην samsung, εκανα ακριβως αυτο που ειπες αλλα το προβλημα επεμενε.

 

Αυτο που εκανα ηταν να το γυρισω στην cosmote για αντικατασταση (ειμαι εταιρικος πελατης)

 

ευχαριστω

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Mini (S5570)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...