Jump to content

Εφαρμογές από μέλη για συσκευές Symbian


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολυ ωραιο και χρησιμο προγραμμα +1 και απο μενα ^_^

 

Αν μπορουσες να προσθεσεις και την Λάρισα θα ήταν τέλειο ^_^

 

Ευχαριστούμε και πάλι .

I'll attract the enemy with my human call.... I'm so wasted, I'm so wasted!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 112
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην έκδοση Ροζ Γάτα 1.2 προστέθηκαν η ΚΑΒΑΛΑ και η ΛΑΡΙΣΑ

 

(κλικ εδώ για download)

 

Όσοι δεν ενδιαφέρεστε για αυτές τις δυο πόλεις, δεν χρειάζεται να κατεβάσετε την νέα έκδοση.

 

Τα στοιχεία για όλες τις πόλεις ανανεώνονται αυτόματα, για αυτό αν παρατηρήσετε κάποιο πρόβλημα γράψτε το εδώ για να το διορθώσω!

 

Ειδικά για την περίπτωση της Καβάλας υπάρχει ένα μικρό θεματάκι με της ταινίες αυτής της βδομάδας αλλά θα λυθεί σύντομα.

 

Για όσους δεν έχουν κινητά με οθόνη αφής, αυτή την στιγμή, σε κάποιους παίζει σε κάποιους άλλους όχι. Στο μέλλον θα προσπαθήσω να κάνω ότι μπορώ αλλά προς το παρόν το target group είναι symbian 5th edition και πάνω. Ευχαριστώ για όλα τα pm!

 

have fun :happy:

Edited by dark_banishing
Link to comment
Share on other sites

Στην έκδοση Ροζ Γάτα 1.2 προστέθηκαν η ΚΑΒΑΛΑ και η ΛΑΡΙΣΑ

 

(κλικ εδώ για download)

 

Όσοι δεν ενδιαφέρεστε για αυτές τις δυο πόλεις, δεν χρειάζεται να κατεβάσετε την νέα έκδοση.

 

Τα στοιχεία για όλες τις πόλεις ανανεώνονται αυτόματα, για αυτό αν παρατηρήσετε κάποιο πρόβλημα γράψτε το εδώ για να το διορθώσω!

 

Ειδικά για την περίπτωση της Καβάλας υπάρχει ένα μικρό θεματάκι με της ταινίες αυτής της βδομάδας αλλά θα λυθεί σύντομα.

 

Για όσους δεν έχουν κινητά με οθόνη αφής, αυτή την στιγμή, σε κάποιους παίζει σε κάποιους άλλους όχι. Στο μέλλον θα προσπαθήσω να κάνω ότι μπορώ αλλά προς το παρόν το target group είναι symbian 5th edition και πάνω. Ευχαριστώ για όλα τα pm!

 

have fun :happy:

 

Να σαι καλα φιλε. φανταζομαι πολλοι παρακολουθουμε την εφρμογη σου για νεες εκδοσεις που προσθετουν πολεις και διορθωνουν Bugs

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Τι ποιο τελειο απο το να επικοινωνεις με τον δημιουργο ενος προγραμματος!! Να εισαι καλα φιλε πολυ καλη εφαρμογη!! Αν μπορεις προσθεσε και τα Ιωαννινα. Μπραβο παντως πολυ καλη δουλεια!
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Στην έκδοση Ροζ Γάτα 1.2 προστέθηκαν η ΚΑΒΑΛΑ και η ΛΑΡΙΣΑ

 

(κλικ εδώ για download)

 

Όσοι δεν ενδιαφέρεστε για αυτές τις δυο πόλεις, δεν χρειάζεται να κατεβάσετε την νέα έκδοση.

Κάτσε γιατί με μπέρδεψες.

Είχες πει νωρίτερα ότι θα φτιάξεις και τα άλλα θέματα που είπαμε νωρίτερα και επίσης θα πρόσθετες και αγαπημένο σινεμά.

Αυτά υπάρχουν στην 1.2 ή όχι?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί με μπέρδεψες.

Είχες πει νωρίτερα ότι θα φτιάξεις και τα άλλα θέματα που είπαμε νωρίτερα και επίσης θα πρόσθετες και αγαπημένο σινεμά.

 

Όντως έτσι το είχα στο μυαλό μου, αλλά αυτό που ζήτησαν τα παιδιά ήταν πολύ πιο εύκολο να προστεθεί, και έτσι τους έδωσα προτεραιότητα.

 

Αυτά υπάρχουν στην 1.2 ή όχι?

 

Δεν υπάρχουν.

 

Αλλά θα μπουν κ αυτά στο μέλλον!

Link to comment
Share on other sites

Στην έκδοση Ροζ Γάτα 1.2 προστέθηκαν η ΚΑΒΑΛΑ και η ΛΑΡΙΣΑ

 

(κλικ εδώ για download)

 

have fun :happy:

 

Χίλια ευχαριστώ :happy:

I'll attract the enemy with my human call.... I'm so wasted, I'm so wasted!
Link to comment
Share on other sites

δεν πρόλαβα ακόμα να το κατεβάσω αλλά σε ευχαριστώ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι ποιο τελειο απο το να επικοινωνεις με τον δημιουργο ενος προγραμματος!! Να εισαι καλα φιλε πολυ καλη εφαρμογη!! Αν μπορεις προσθεσε και τα Ιωαννινα. Μπραβο παντως πολυ καλη δουλεια!

 

Και οι δημιουργοί το ευχαριστιόμαστε να επικοινωνούμε με τους χρήστες!

 

Τα Ιωάννινα είναι στα υπόψιν και θα προστεθούν μαζί με τις αλλαγές που είχα γράψει.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το δοκίμασα. Τέλειο

Μήπως μπορείς να φτιάξεις κάποιο που να μιλάω δωρεάν με τους πάντες??????.....:)

Να 'σαι καλά

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την εφαρμογή! Πως το εγκαθιστούμε? Αποσυμπιέζουμε το rar και υπάρχουν 2 αρχεια 1 jar και 1 jad. Ποιο απο τα δυο κάνουμε εγκατασταση μεσω ovi?
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την εφαρμογή! Πως το εγκαθιστούμε? Αποσυμπιέζουμε το rar και υπάρχουν 2 αρχεια 1 jar και 1 jad. Ποιο απο τα δυο κάνουμε εγκατασταση μεσω ovi?

Το αρχείο .jar θα κάνεις εγκατάσταση στο κινητό σου.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Στην έκδοση ροζ γάτα 1.3 (download από εδώ) προστέθηκαν τα Ιωάννινα και

 

1) Αγαπημένο Σινεμά (η και πολλά, υπάρχει η δυνατότητα πολλαπλής επιλογής)

 

α) Το αγαπημένο σινεμά εμφανίζεται πρώτο στη λίστα με τις ώρες προβολής, για να μην κάνετε 1 ώρα scrolling

 

β) Στην οθόνη "αγαπημένα" εμφανίζονται μόνο ταινίες που παίζονται σε αυτούς τους επιλεγμένους κινηματογράφους

 

2) Δυνατότητα προσθήκης και αφαίρεσης οποιασδήποτε ταινίας στη λίστα αγαπημένων που ζήτησε ο junglist.

 

+ Κάποιες φορές οι τελευταίες ώρες προβολής φαίνονταν μισές. Διορθώθηκε αυτό και μερικά άλλα bug.

 

+ Αισθητικές βελτιώσεις

 

Στην επόμενη έκδοση (αν φυσικά ο Elop δεν ανακοινώσει τίποτα τρελό αύριο....)

 

Ταινίες προσεχώς

Δυνατότητα φιλτραρίσματος ταινιών με κριτήρια

+ αλλα

Link to comment
Share on other sites

Στην έκδοση ροζ γάτα 1.3 (download από εδώ) προστέθηκαν τα Ιωάννινα και

 

1) Αγαπημένο Σινεμά (η και πολλά, υπάρχει η δυνατότητα πολλαπλής επιλογής)

 

α) Το αγαπημένο σινεμά εμφανίζεται πρώτο στη λίστα με τις ώρες προβολής, για να μην κάνετε 1 ώρα scrolling

 

β) Στην οθόνη "αγαπημένα" εμφανίζονται μόνο ταινίες που παίζονται σε αυτούς τους επιλεγμένους κινηματογράφους

 

2) Δυνατότητα προσθήκης και αφαίρεσης οποιασδήποτε ταινίας στη λίστα αγαπημένων που ζήτησε ο junglist.

 

+ Κάποιες φορές οι τελευταίες ώρες προβολής φαίνονταν μισές. Διορθώθηκε αυτό και μερικά άλλα bug.

 

+ Αισθητικές βελτιώσεις

 

Στην επόμενη έκδοση (αν φυσικά ο Elop δεν ανακοινώσει τίποτα τρελό αύριο....)

 

Ταινίες προσεχώς

Δυνατότητα φιλτραρίσματος ταινιών με κριτήρια

+ αλλα

 

Συνεχισε εσυ την καλη δουλεια και ασε τον Ελοπ να λεει τα δικα του!:p Σ' ευχαριστουμε για την αξιολογη προσπαθεια σου!

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Συνεχισε εσυ την καλη δουλεια και ασε τον Ελοπ να λεει τα δικα του!:p Σ' ευχαριστουμε για την αξιολογη προσπαθεια σου!

 

O Elop μας τρέλανε όλους χθες, αλλά η εφαρμογή θα συνεχίσει να υπάρχει !

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλή εφαρμογή για τους σινεφίλ...Αν μπορείς πρόσθεσε KOMOTHNH και ΞΑΝΘΗ...μιας και είμαστε μεγάλες παρέες σινεφίλ και εδώ με NOKIA κινητά.Σε ευχαριστούμε προκαταβολικά, συνέχισε την καλή δουλειά!
Είμαι και γω ένας Freemuser...
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλή εφαρμογή για τους σινεφίλ...Αν μπορείς πρόσθεσε KOMOTHNH και ΞΑΝΘΗ...μιας και είμαστε μεγάλες παρέες σινεφίλ και εδώ με NOKIA κινητά.Σε ευχαριστούμε προκαταβολικά, συνέχισε την καλή δουλειά!

 

Αν γίνεται οι σινεφίλ της ξάνθης και της κομοτηνής να μου κάνουν την ζωή λίγο πιο εύκολη γράφοντας εδώ τους κινηματογράφους που υπάρχουν στις πόλεις αυτές (πιστεύω δεν θα είναι πάνω από 3-4) (με τα site από δίπλα αν γίνεται..!)

 

Τον περισσότερο χρόνο τον τρώω να ψάχνω τις αίθουσες που υπάρχουν και να ζητάω άδεια για να παίρνω τα στοιχεία τους.....

 

Thaaaaaaaaaaaaanks !! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αν γίνεται οι σινεφίλ της ξάνθης και της κομοτηνής να μου κάνουν την ζωή λίγο πιο εύκολη γράφοντας εδώ τους κινηματογράφους που υπάρχουν στις πόλεις αυτές (πιστεύω δεν θα είναι πάνω από 3-4) (με τα site από δίπλα αν γίνεται..!)

 

Τον περισσότερο χρόνο τον τρώω να ψάχνω τις αίθουσες που υπάρχουν και να ζητάω άδεια για να παίρνω τα στοιχεία τους.....

 

Thaaaaaaaaaaaaanks !! :happy:

 

http://www.odeon.gr

 

Odeon Κομοτηνή

Odeon Cosmos (Ξάνθη)

 

Σε ευχαριστούμε....:-D

Είμαι και γω ένας Freemuser...
Link to comment
Share on other sites

Στην έκδοση ροζ γάτα 1.3 (download από εδώ) προστέθηκαν τα Ιωάννινα και

 

1) Αγαπημένο Σινεμά (η και πολλά, υπάρχει η δυνατότητα πολλαπλής επιλογής)

 

α) Το αγαπημένο σινεμά εμφανίζεται πρώτο στη λίστα με τις ώρες προβολής, για να μην κάνετε 1 ώρα scrolling

 

β) Στην οθόνη "αγαπημένα" εμφανίζονται μόνο ταινίες που παίζονται σε αυτούς τους επιλεγμένους κινηματογράφους

 

2) Δυνατότητα προσθήκης και αφαίρεσης οποιασδήποτε ταινίας στη λίστα αγαπημένων που ζήτησε ο junglist.

 

+ Κάποιες φορές οι τελευταίες ώρες προβολής φαίνονταν μισές. Διορθώθηκε αυτό και μερικά άλλα bug.

 

+ Αισθητικές βελτιώσεις

 

Στην επόμενη έκδοση (αν φυσικά ο Elop δεν ανακοινώσει τίποτα τρελό αύριο....)

 

Ταινίες προσεχώς

Δυνατότητα φιλτραρίσματος ταινιών με κριτήρια

+ αλλα

Ωραίος!! :):)

Λοιπόν κάποιες παρατηρήσεις.

-Πάω στα αγαπημένα και βρίσκω και άσχετες ταινίες που δεν τις έχω επιλέξει.Αυτές πώς εμφανίζονται?Μήπως επειδή παίζονται στα αγαπημένα σινεμά που έχω δηλώσει?

-Δεν εμφανίζεται το Village Φαλήρου

-Λείπει scroll bar σε όλα τα μενού, ώστε να ξέρεις πόσο πάνω ή κάτω βρίσκεσαι σε κάθε λίστα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος!! :):)

Λοιπόν κάποιες παρατηρήσεις.

-Πάω στα αγαπημένα και βρίσκω και άσχετες ταινίες που δεν τις έχω επιλέξει.Αυτές πώς εμφανίζονται?Μήπως επειδή παίζονται στα αγαπημένα σινεμά που έχω δηλώσει?

-Δεν εμφανίζεται το Village Φαλήρου

-Λείπει scroll bar σε όλα τα μενού, ώστε να ξέρεις πόσο πάνω ή κάτω βρίσκεσαι σε κάθε λίστα.

 

Thanks :)

 

Στις παρατηρήσεις σου ->

 

1) Στα αγαπημένα εμφανίζονται:

 

όλες οι ταινίες που παίζονται στα σινεμά που έχεις επιλέξει ως αγαπημένα και ταυτόχρονα ανήκουν και σε μια από τις "αγαπημένες κατηγορίες"

 

καθώς και όλες οι ταινίες που έχεις προσθέσει εσύ από μόνος σου στα αγαπημένα.

 

Αυτό είναι απλά μια πρώτη ιδέα που σκέφτηκα, και αν κάτι άλλο βολεύει τους περισσότερους μπορείτε να το γράψετε εδώ και να το συζητήσουμε.

 

2) Το Village Φαλήρου είναι το "Village Cinemas" που εμφανίζεται αν επιλέξεις Πειραιά για την πόλη σου. Δεν έχω τώρα μπροστά το κινητό μου για να το τσεκάρω αλλά έτσι θυμάμαι να το έβαλα.

 

3) Έχεις δίκιο, στην επόμενη έκδοση θα έχει και scroll bar.

Link to comment
Share on other sites

Thanks :)

 

Στις παρατηρήσεις σου ->

 

1) Στα αγαπημένα εμφανίζονται:

 

όλες οι ταινίες που παίζονται στα σινεμά που έχεις επιλέξει ως αγαπημένα και ταυτόχρονα ανήκουν και σε μια από τις "αγαπημένες κατηγορίες"

 

καθώς και όλες οι ταινίες που έχεις προσθέσει εσύ από μόνος σου στα αγαπημένα.

 

Αυτό είναι απλά μια πρώτη ιδέα που σκέφτηκα, και αν κάτι άλλο βολεύει τους περισσότερους μπορείτε να το γράψετε εδώ και να το συζητήσουμε.

 

2) Το Village Φαλήρου είναι το "Village Cinemas" που εμφανίζεται αν επιλέξεις Πειραιά για την πόλη σου. Δεν έχω τώρα μπροστά το κινητό μου για να το τσεκάρω αλλά έτσι θυμάμαι να το έβαλα.

 

3) Έχεις δίκιο, στην επόμενη έκδοση θα έχει και scroll bar.

Για το 1): γνώμη μου είναι να γίνεται αντιστοίχιση των αγαπημένων ταινιών με το αγαπημένο cinema.Γιατί το να λέω ότι μου αρέσει το τάδε cinema, δεν σημαίνει ότι με ενδιαφέρουν όλες οι ταινίες του.Οπότε ίσως να υπήρχε κάτι σαν επιλογή εκεί:Ή να βγάζει όλες τις ταινίες του αγαπημένου cinema ή μόνο αυτές που έχω επιλέξει ως αγαπημένες.

 

Για το 2) μπορεί και να έχεις δίκιο, αλλά από την άλλη εγώ που μένω Αθήνα πηγαίνω στο Village Φάληρο γιατί με βολεύει και δεν το θεωρώ Πειραιά.

 

Κάτι έξτρα.Μπορεί να μπει σαν πληροφορία, το πότε έκανε πρεμιέρα η κάθε ταινία στην Ελλάδα?Έτσι ξέρεις πάνω κάτω, πόσο καιρό θα μείνει και στα cinema. :O

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για το 1): γνώμη μου είναι να γίνεται αντιστοίχιση των αγαπημένων ταινιών με το αγαπημένο cinema.Γιατί το να λέω ότι μου αρέσει το τάδε cinema, δεν σημαίνει ότι με ενδιαφέρουν όλες οι ταινίες του.Οπότε ίσως να υπήρχε κάτι σαν επιλογή εκεί:Ή να βγάζει όλες τις ταινίες του αγαπημένου cinema ή μόνο αυτές που έχω επιλέξει ως αγαπημένες.

 

Κάτι τέτοιο σκέφτομαι και εγώ. Να βάλω μια επιλογή και να διαλέγει ο καθένας τι θέλει.

 

Επειδή αυτό θέλει αρκετή δουλειά, πριν το αλλάξω καλό θα ήταν να γράψει και κανείς άλλος την άποψη του, για το τι τον βολεύει περισσότερο.

 

Για το 2) μπορεί και να έχεις δίκιο, αλλά από την άλλη εγώ που μένω Αθήνα πηγαίνω στο Village Φάληρο γιατί με βολεύει και δεν το θεωρώ Πειραιά.

 

Οκ, θα τα ενώσω στην επόμενη έκδοση.

 

Κάτι έξτρα.Μπορεί να μπει σαν πληροφορία, το πότε έκανε πρεμιέρα η κάθε ταινία στην Ελλάδα?Έτσι ξέρεις πάνω κάτω, πόσο καιρό θα μείνει και στα cinema. :O

 

Μπορεί να μπει.

 

Αλλά επειδή δεν θέλω να χαλάσω το compatibility με όσους μένουν στις παλιές εκδόσεις θα το τσεκάρω να δω πως θα τα βολέψω.

Link to comment
Share on other sites

Το Foodland είναι μία δωρεάν εφαρμογή για κινητά τηλέφωνα της Nokia με Symbian S60 και Symbian 3^ To Foodland βρίσκει τα κοντινότερα καταστήματα που έχουν delivery αλλά και γενικά καταστήματα φαγητού σε όλη την Ελλάδα. Η εφαρμοη δημιουργήθηκε σε συνεργασία με το web site foodland.gr .

 

Μπορείτε να δείτε ή να δοκιμάσετε την εφαρμογή από το παρακάτω link http://store.ovi.com/content/57164/

 

Για περισσότερες πληροφορίες στο web site : http://idealapps.gr

 

http://idealapps.gr/wp-content/uploads/2011/01/primaryscreenshot_foodland.png

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...