Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 - Μέρος I


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χτες βραδακι παρατηρησα οτι απο την φωτογραφικη μηχανη του κινητου λειπει η λειτουργεια της ακολουθειας,δηλ.πολλες φωτο με μια ριπη,οπως εχει πχ το Ν82.Οχι οτι με χαλαει ιδιαιτερα αλλα ετσι απλα ρωταω,γνωριζει κανεις αν μπορει να μπει σε επερχομενη αναβαθμιση??

Δεν αποκλείεται να προστεθεί σε κάποια μία από τις πολλές αναμενόμενες αναβαθμίσεις. Δεν χρησιμοποιώ ποτέ την συγκεκριμένη λειτουργία αλλά είναι παράλειψη η απουσία της σε ένα τόσο ολοκληρωμένο καμεροτηλέφωνο.

 

Κανω αποσυνδεση αυτο συνδεεται αυτοματα.:(

Διάβασε το Ασύρματο LAN (WiFi) και προορισμοί και έλεγξε όλες τις ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα σας παιδια και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.Εχθες παρελαβα το Ν8 μου και εγω απο μαγαζι της Νοκια Βολου.Οταν το ανοιξα ειχε 3 γραμμες της μπαταριας.Μετα απο 4 ωρες περιπου ψαξιματος της συσκευης τελειωσε.Τωρα το εχω βαλει για την πρωτη του πληρης φορτιση.Ποση ωρα να το αφησω να φορτιζει; Ευχαριστω

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας παιδια και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.Εχθες παρελαβα το Ν8 μου και εγω απο μαγαζι της Νοκια Βολου.Οταν το ανοιξα ειχε 3 γραμμες της μπαταριας.Μετα απο 4 ωρες περιπου ψαξιματος της συσκευης τελειωσε.Τωρα το εχω βαλει για την πρωτη του πληρης φορτιση.Ποση ωρα να το αφησω να φορτιζει; Ευχαριστω

Καλημέρα και καλά Χριστούγεννα!

 

Θα το βγάλεις αμέσως μόλις βγάλει μήνυμα ότι τελείωσε η φόρτιση. Δεν υπάρχει λόγος να το αφήσεις παραπάνω. Θα κάνεις 2-3 πλήρεις φορτίσεις/αποφορτίσεις και μετα θα το φορτίζεις οπότε θες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους.:)

 

ελπιζω στη αναβαθμιση που θα ερθει να μας φτιαξουν το ραδιοφωνο...

ειναι τραγικο αυτο που συμβαινει για καποιον που ακουει ραδιο και ενας λογος που πηρε αυτο το κινητο ειναι η συγκεκριμενη εφαρμογη.....

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους.:)

 

ελπιζω στη αναβαθμιση που θα ερθει να μας φτιαξουν το ραδιοφωνο...

ειναι τραγικο αυτο που συμβαινει για καποιον που ακουει ραδιο και ενας λογος που πηρε αυτο το κινητο ειναι η συγκεκριμενη εφαρμογη.....

 

Καλημέρα, και χρόνια πολλά. :)

Τι πρόβλημα έχει το ραδιόφωνο; Ομολογώ ότι δεν το έχω προσέξει, περισσότερο ακούω μουσική παρά ραδιόφωνο. :what:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, και χρόνια πολλά. :)

Τι πρόβλημα έχει το ραδιόφωνο; Ομολογώ ότι δεν το έχω προσέξει, περισσότερο ακούω μουσική παρά ραδιόφωνο. :what:

 

οταν αλλαζεις σταθμους ειτε απο τα ακουστικα ειτε απο το ιδιο το κινητο κολλαει ολο το κινητο.

δεν μπορεις ουτε να το κλεισεις απο το πραμα με τις εφαρμογες.παρα μονο restart το κινητο.

το εχουν αναφερει αρκετα ατομα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μια ζωη αγοραζα Nokia με εξέρεση ενα Ericson παλιά που δεν θυμαμαι πιο ηταν (κατι μικρα χρωματιστά με μικρή οθονη και καπακι) που ηταν της μοδας τοτε, και ενα samsung omnia (το πρωτο), με windows 6.1 που μετανοιανωσα την πρωτη κιολας εβδομαδα που το πηρα, λογο λειτουργικου, και το εστειλα πισω δίς φορες, μία γιατι δεν δουλευε το φλας, και 2 γιατι σε καποιο σημειο της, η οθονη δεν ακουγε στην αφή.

Τα τηλεφωνα που υπαρχουν τωρα στην οικογενεια μου ειναι ολα Νokia... 6300 5130 X2 5800, ενα Χ6 που το πηρα λογο επιδοτισης και το πουλησα γιατι ηταν ιδιο με το 5800 μου, ενα παλιο 2630 που κουβαλω στην δουλεια (δεν δουλευουν ολοι σε γραφεια). Τα πιο παλια δεν τα αναφερω. Ποτε δεν επεσε μεχρι σημερα στα χερια μου, ελατωματικο τηλεφωνο Nokia, ουτε κατασκευαστικά ουτε στο λογισμικο.

Λετε να ηρθε ο καιρος τωρα με το Ν8; Περιμενω να περασουν οι γιορτες, και θα το παρω ιανουαριο Φεβρουάριο (εχω και την επιδοτιση τότε) με την νεα αναβαθμηση, ελπιζω, και ευχομε να εχουν εξαφανιστη εως τοτε η συσκευες με τον ξαφνικο θανατο, που τελικα, ποσες ηταν αυτες ρε παιδια που αναφέρθηκαν εδω; Μετρισε κανεις; Μηπως πολλης ντορος για το τιποτα;

Edited by fikast
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα! Θα ήθελα να ζητήσω τη γνώμη σας σε κάτι. Πήρα την πέμπτη από το πλαίσιο το Ν8 silver white, παρατήρησα λοιπόν το εξής, γύρω από το menu button όταν τα φώτα είναι αρκετά χαμηλωμένα φαίνεται σα να υπάρχει light leakαge γύρω από το κουμπί. Δεν δημιουργεί βέβαια κάποιο πρόβλημα στο κινητό αλλά μοιάζει λές και είναι κακοβαμένο και δεν ξέρω αλλά μου ξύπνησε μνήμες από το Ν97 και το μαρκαδοράκι με το flash. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος, απ'οτι ξέρω οι περισσότεροι έχετε το μαύρο, οπότε μήπως είναι τελικά κατασκευαστικό πρόβλημα μόνο στο ασημί, όπως βρήκα και στο youtube?

(εμένα είναι χειρότερο από την περίπτωση που φαίνεται στο video, έχει περισσότερες κηλίδες μπροστά).

Τι πιστεύετε να το γυρίσω πίσω?

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

οταν αλλαζεις σταθμους ειτε απο τα ακουστικα ειτε απο το ιδιο το κινητο κολλαει ολο το κινητο.

δεν μπορεις ουτε να το κλεισεις απο το πραμα με τις εφαρμογες.παρα μονο restart το κινητο.

το εχουν αναφερει αρκετα ατομα.

 

Kαλημέρα και χρόνια πολλά! Δυστυχώς τα ίδια προβλήματα έχει και το C7 που έχω. Ελπίζουμε στην επόμενη αναβάθμιση να λυθούν...

Link to comment
Share on other sites

Εγω μια ζωη αγοραζα Nokia με εξέρεση ενα Ericson παλιά που δεν θυμαμαι πιο ηταν (κατι μικρα χρωματιστά με μικρή οθονη και καπακι) που ηταν της μοδας τοτε, και ενα samsung omnia (το πρωτο), με windows 6.1 που μετανοιανωσα την πρωτη κιολας εβδομαδα που το πηρα, λογο λειτουργικου, και το εστειλα πισω δίς φορες, μία γιατι δεν δουλευε το φλας, και 2 γιατι σε καποιο σημειο της, η οθονη δεν ακουγε στην αφή.

Τα τηλεφωνα που υπαρχουν τωρα στην οικογενεια μου ειναι ολα Νokia... 6300 5130 X2 5800, ενα Χ6 που το πηρα λογο επιδοτισης και το πουλησα γιατι ηταν ιδιο με το 5800 μου, ενα παλιο 2630 που κουβαλω στην δουλεια (δεν δουλευουν ολοι σε γραφεια). Τα πιο παλια δεν τα αναφερω. Ποτε δεν επεσε μεχρι σημερα στα χερια μου, ελατωματικο τηλεφωνο Nokia, ουτε κατασκευαστικά ουτε στο λογισμικο.

Λετε να ηρθε ο καιρος τωρα με το Ν8; Περιμενω να περασουν οι γιορτες, και θα το παρω ιανουαριο Φεβρουάριο (εχω και την επιδοτιση τότε) με την νεα αναβαθμηση, ελπιζω, και ευχομε να εχουν εξαφανιστη εως τοτε η συσκευες με τον ξαφνικο θανατο, που τελικα, ποσες ηταν αυτες ρε παιδια που αναφέρθηκαν εδω; Μετρισε κανεις; Μηπως πολλης ντορος για το τιποτα;

Ελαττωματική συσκευή (πραγματικά ελαττωματική και όχι κατά φαντασίαν) είχε εδώ νομίζω μόνο ένας. Αν δεις και την αντίστοιχη συζήτηση στο Nokia Support Discussions, αυτοί που γράφουν συνέχεια είναι 5-6 άτομα, που γράφουν και ξαναγράφουν τα ίδια κατηγορώντας τη Nokia, με το αστείο της υπόθεσης να είναι ότι οι περισσότεροι απ' αυτούς, κατά δήλωσή τους, δεν έχουν καν το N8.

Είναι επομένως προφανές ότι οι ελαττωματικές συσκευές είναι τελικά πολύ λίγες, και καμία σχέση δεν έχουν με τα ποσοστά που έδινε ο γνωστός πολέμιος της Nokia Eldar Murtazin. Υπόψιν, έχουν πουληθεί περίπου 4.000.000 N8. Αν το πρόβλημα ήταν τόσο μεγάλο όσο κάποιοι ήθελαν να το παρουσιάσουν, τότε θα έπρεπε να έχουμε εκατοντάδες χιλιάδες δυσαρεστημένους καταναλωτές, που θα έκαναν τεράστια φασαρία. Αντ' αυτού, το μόνο που βλέπουμε είναι ελάχιστους μετρημένους στα δάχτυλα τύπους, που γράφουν οι ίδιοι κάθε μέρα στο Nokia Support Discussions, με προφανή στόχο να δημιουργήσουν ντόρο. Το N8 έχει βλέπεις τρομοκρατήσει πολλούς, και προσπαθούν να το πλήξουν με κάθε τρόπο...

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα! Θα ήθελα να ζητήσω τη γνώμη σας σε κάτι. Πήρα την πέμπτη από το πλαίσιο το Ν8 silver white, παρατήρησα λοιπόν το εξής, γύρω από το menu button όταν τα φώτα είναι αρκετά χαμηλωμένα φαίνεται σα να υπάρχει light leakαge γύρω από το κουμπί. Δεν δημιουργεί βέβαια κάποιο πρόβλημα στο κινητό αλλά μοιάζει λές και είναι κακοβαμένο και δεν ξέρω αλλά μου ξύπνησε μνήμες από το Ν97 και το μαρκαδοράκι με το flash. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος, απ'οτι ξέρω οι περισσότεροι έχετε το μαύρο, οπότε μήπως είναι τελικά κατασκευαστικό πρόβλημα μόνο στο ασημί, όπως βρήκα και στο youtube?
(εμένα είναι χειρότερο από την περίπτωση που φαίνεται στο video, έχει περισσότερες κηλίδες μπροστά).

Τι πιστεύετε να το γυρίσω πίσω?

Εγώ στη θέση σου θα το γύρναγα άμεσα αλλά δεν ξέρω κατα πόσο θα μπορούσες να το επικαλεστείς ως πρόβλημα εφόσον δεν δημιουργεί λειτουργικό πρόβλημα,αλλά σίγουρα είναι κατασκευαστική ατέλεια/αστοχία υλικού.....πήγαινε το και επέμενε θα έλεγα εγώ και μην πάρεις πάλι ασημί(όλη η 1η παρτίδα θα έχει αυτό το πρόβλημα),πάρε το μαυράκι που δεν έχει τέτοια ζητήματα.

Edit: Μόλις είδα και πρόταση για διόρθωση εδώ...http://symbianworld.org/7862-repair-and-solve-light-leakage-issue-on-nokia-n8/

Edited by rostropol
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αντιμετώπισα ένα πρόβλημα που νόμιζα ότι είχα λύσει. Μιλάω για την αυτόματη επανασύνδεση του wi-fi. Ενώ με τον ρούτερ στο σπίτι μου δεν είχα τέτοιο πρόβλημα, έχοντας κάνει όλες τις απαραίτητες ρυθμίσεις, όταν συνδέθηκα στο ίντερνετ από άλλον ρούτερ, το τηλέφωνο αρνούνταν πεισματικά να αποσυνδεθεί (ακόμη και όταν το αποσύνδεα χειροκίνητα, αυτό επανασυνδέονταν μετά από λίγα δευτερόλεπτα), καταναλώνοντας φυσικά μπαταρία. Η μόνη λύση είναι η διαγραφή του σημείου πρόσβασης, κάτι το οποίο φυσικά δεν είναι λύση. Διαβάζοντας τις συζητήσεις στο φόρουμ της Νόκια, απ' ότι φαίνεται πρόκειται για ένα bug που λειτουργεί απρόβλεπτα. Γι' αυτό και άλλοι χρήστες έχουν το συγκεκριμένο πρόβλημα και άλλοι όχι.
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους!!!:):)

 

Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα! Θα ήθελα να ζητήσω τη γνώμη σας σε κάτι. Πήρα την πέμπτη από το πλαίσιο το Ν8 silver white, παρατήρησα λοιπόν το εξής, γύρω από το menu button όταν τα φώτα είναι αρκετά χαμηλωμένα φαίνεται σα να υπάρχει light leakαge γύρω από το κουμπί. Δεν δημιουργεί βέβαια κάποιο πρόβλημα στο κινητό αλλά μοιάζει λές και είναι κακοβαμένο και δεν ξέρω αλλά μου ξύπνησε μνήμες από το Ν97 και το μαρκαδοράκι με το flash. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος, απ'οτι ξέρω οι περισσότεροι έχετε το μαύρο, οπότε μήπως είναι τελικά κατασκευαστικό πρόβλημα μόνο στο ασημί, όπως βρήκα και στο youtube?
(εμένα είναι χειρότερο από την περίπτωση που φαίνεται στο video, έχει περισσότερες κηλίδες μπροστά).

Τι πιστεύετε να το γυρίσω πίσω?

 

Φιλαρακι το εχω δει και εγω αυτο το βιντεο και δεν μου αρεσε!!!Ειδικα αν ειναι και ποιο πολυ σε εσενα οπως λες σιγουρα θα ειναι σπαστικο!!!Εγω εχω το μαυρο και το βραδυ το μονο φως που φενεται ειναι γυρω απο το κουμπι!!!Αν μπορεις αλλαξε το και αν δεν κολλας ιδιαιτερα παρε το μαυρο η αλλιως αν ξανα παρεις το ασημι με καποιον τροπο δεν ξερω αν γινεται τσεκαρε το αν μπορεις πρωτα!!!;)

 

Kαλημέρα και χρόνια πολλά! Δυστυχώς τα ίδια προβλήματα έχει και το C7 που έχω. Ελπίζουμε στην επόμενη αναβάθμιση να λυθούν...

 

Το ραδιο δεν το εχω δοκιμασει καθολου δεν ετυχε θα το δω και θα σας πω περιεργω παντως αν ειναι οντως ετσι να κολλαει ολοκληρη η συσκευη τοτε ειναι τρελο bug και μακαρι να λυθει στης επομενες αναβαθμισης!!!

 

Σήμερα αντιμετώπισα ένα πρόβλημα που νόμιζα ότι είχα λύσει. Μιλάω για την αυτόματη επανασύνδεση του wi-fi. Ενώ με τον ρούτερ στο σπίτι μου δεν είχα τέτοιο πρόβλημα, έχοντας κάνει όλες τις απαραίτητες ρυθμίσεις, όταν συνδέθηκα στο ίντερνετ από άλλον ρούτερ, το τηλέφωνο αρνούνταν πεισματικά να αποσυνδεθεί (ακόμη και όταν το αποσύνδεα χειροκίνητα, αυτό επανασυνδέονταν μετά από λίγα δευτερόλεπτα), καταναλώνοντας φυσικά μπαταρία. Η μόνη λύση είναι η διαγραφή του σημείου πρόσβασης, κάτι το οποίο φυσικά δεν είναι λύση. Διαβάζοντας τις συζητήσεις στο φόρουμ της Νόκια, απ' ότι φαίνεται πρόκειται για ένα bug που λειτουργεί απρόβλεπτα. Γι' αυτό και άλλοι χρήστες έχουν το συγκεκριμένο πρόβλημα και άλλοι όχι.

 

Εμενα το wifi ποτε δεν μου εχει συνδεθει απο μονο του!!!Τι να πω... 1ον δεν εχω ρυθμισει καθολου το e-mail και 2ον καθε φορα που ειμαι σπιτι μου η σε καποιο φιλικο σπιτι και θελω να συνδεθω ρωταω τον κωδικο και συνδεεται και αποσυνδεεται κανονικα!!!;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

θα δοκιμασω τωρα να ξαναπερασω το firmware απο το ovi suite να δω μηπως και φτιαξει το ραδιοφωνο.

παιρνω πρωτα ενα back up για να τα ξαναπερασω οτι εχω μεσα μετα θα περασω ξανα το firmware και θας σας πω αν αλλακε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους.

 

Κλείνω σχεδόν μία μέρα με το Ν8 και οι εντυπώσεις είναι οι καλύτερες σαν ποιότητα και κατασκευής τηλεφώνου. Η Αυτονομία φοβερή, από τις 7 το πρωί είναι 100% η μπαταρία (εως και τώρα).

Η φωτογραφία άψογη αν και ακόμη δεν έχω βρει πως βγαίνει το ΦΛΑΣ...;)

 

Γενικά όλα αυτά που γράφουν τα παιδιά ισχύουν η ΝΟΚΙΑ δικαίως το έχει ως ναυαρχίδα.

 

Το μόνο ΠΛΗΝ το οποίο είναι σε όλα τα ΝΟΚΙΑ είναι το OVI STORE, έχει λίγα και τα καλά είναι επι πληρωμή. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ τα angry birds να τα παρέχει τσαμπέ το Android και εμείς που έχουμε σκάσει του κόσμου τα λεφτά να πρέπει να πληρώσουμε και άλλο :mad:

Married with N8:love:

I have a dream...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στη θέση σου θα το γύρναγα άμεσα αλλά δεν ξέρω κατα πόσο θα μπορούσες να το επικαλεστείς ως πρόβλημα εφόσον δεν δημιουργεί λειτουργικό πρόβλημα,αλλά σίγουρα είναι κατασκευαστική ατέλεια/αστοχία υλικού.....πήγαινε το και επέμενε θα έλεγα εγώ και μην πάρεις πάλι ασημί(όλη η 1η παρτίδα θα έχει αυτό το πρόβλημα),πάρε το μαυράκι που δεν έχει τέτοια ζητήματα.

Edit: Μόλις είδα και πρόταση για διόρθωση εδώ...http://symbianworld.org/7862-repair-and-solve-light-leakage-issue-on-nokia-n8/

 

ένα καπάκι είναι,ας ηρεμήσουμε. Στο αλλάζουν άμεσα σε κάποιο ΝΟΚΙΑ Care. Δε τίθεται καν θέμα. Μπορείς απλά να συνεχίζεις να το χρησιμοποιείς μέχρι να έρθει το ανταλλακτικό! ;) Παρόλα αυτά,το ασημί τα σπάει,μακάρι να μου έρθει αυτό... Αλλά και το μαύρο κουκλί είναι. Πιο διακριτικό...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δεν μου παιρνει back up...

στη μεση ολο μου λεει οτι εχει χαθει η συδνδεση με το κινητο.ξανασυνδεστε το καλωδιο.

ενω το κινητο ειναι σενδεδεμενο και φορτιζει κιολας....

καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

Δεν αποκλείεται να προστεθεί σε κάποια μία από τις πολλές αναμενόμενες αναβαθμίσεις. Δεν χρησιμοποιώ ποτέ την συγκεκριμένη λειτουργία αλλά είναι παράλειψη η απουσία της σε ένα τόσο ολοκληρωμένο καμεροτηλέφωνο.

 

 

Διάβασε το Ασύρματο LAN (WiFi) και προορισμοί και έλεγξε όλες τις ρυθμίσεις.

 

 

To ξανακανει ρε παιδια!

τωρα εβαλα

 

Μη αυτοματα και στα αλλα δυο παντα να με ρωταει και αυτο συνδεεται παλι μονο του τι αλλο να κοιταξω???

 

 

Να συνχρωνισω τις επαφες μου που εχω στο Office Outlook με το Ν8 πως θα γινει?? μπορει καποιος να μου πει τα βηματα???

Edited by Teohaz

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά? Κιόλας? Αυτά περί πωλήσεων smartphone.... Έχει πέσει η Nokia.... :lol:

 

Χρόνια πολλά σε όλους!

Επειδή δεν μου αρέσει να λέω ανακρίβειες, ο αριθμός είναι τελικά 2.500.000, σύμφωνα με μια έρευνα. Μπέρδεψα τα νούμερα. Αλλά και 2,5 εκατ δεν είναι λίγα. :)

Link to comment
Share on other sites

'' You should fully charge your new battery before using it. Today's Lithium batteries represent the latest technology and provide the best overall performance over their useful lifespan. To test a new battery and help ensure optimal performance, we recommend an initial "conditioning" procedure for all new batteries. For the first 3 charge cycles, fully charge the battery and then allow it to nearly fully discharge before fully charging it again. This initial "conditioning" of the battery will help ensure a true "full charge" during the first few charge cycles, ensure the full cell capacity of the battery is being utilized, and condition the battery for optimal performance. ''

 

http://www.cellpower.com/FAQs.cfm

 

Με λιγα λογια, ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 3-4 ΦΟΡΤΙΣΕΙΣ ΝΑ ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ. ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΦΟΡΤΙΣΜΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΑΔΕΙΑΣΕΙ. :happy:

 

Μια φορα τον μηνα περιπου καλο θα ειναι να το αφηνετε να αδειαζει τελειως.

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

επιτέλους το έχω στα χέρια μου από χτες το απόγευμα μετά από μεγάλη αναμονή!

Ελληνικό από την wind, μέχρι τώρα όλα οκ, έχει φορτιστεί και σήμερα πέφτει λιώσιμο από το πρωί ,με την μπαταρία να μην έχει πέσει στο 43 % .

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ξεχωριστή όπως στο παρελθόν. Είναι μαζί με twitter στο Social Networks. Που είναι όμως το πρόβλημα; Σέταρε μόνο το facebook account και θα σου δείχνει μόνο αυτό. Υπόψιν, θα σου τρώει μπαταρία το widget, αφού θα κάνει συνεχώς update.

 

Κρίμα... Τότε δεν το βάζω... :( Ευχαριστώ πολύ..

 

Άσχετο τώρα το παρατήρησα τραγούδια από που στέλνουμε μέσω Bluetooth?

Απο βιβλιοθήκη δεν βγάζει επιλογή για Αποστολή...

Married with N8:love:

I have a dream...

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα... Τότε δεν το βάζω... :( Ευχαριστώ πολύ..

 

Άσχετο τώρα το παρατήρησα τραγούδια από που στέλνουμε μέσω Bluetooth?

Απο βιβλιοθήκη δεν βγάζει επιλογή για Αποστολή...

 

απο την διαχειριση αρχειων

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο την διαχειριση αρχειων

 

Ξενέρα μεγάλη...Δεν μπορούσαν να βάλουν μία έκθεση να υπάρχει;;;

 

Μακάρι να το βάλουν σe κάποιο update του firmware...:)

Married with N8:love:

I have a dream...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.:)

Μια χαρά μπορείς να στείλεις και μέσα από την μουσική.Παρατεταμένο πάτημα πάνω το τραγούδι και εμφανίζεται το μενού.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...